2020-02-20   07:52:24
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Cetus - Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 8
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Cetus - Games    Tulostuspäivämäärä  18 maaliskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  08:53   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  18 maaliskuu 2017         
 
 
 
Laji 8, 100m Perhosuinti Naiset  Loppukilpailut (7) 
Erä 1 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Kaisa Himanen  2003  03A163  MiUS    25m     
Milla-lotta Tapanainen  2003  03A610  Cetus    25m  1:35.50  1:37.50 
Marianne Uusitalo  2001  01A904  Octopus    25m  1:36.66  1:38.66 
Roosa-Maria Tempakka  2000  00A361  SGR    25m     
               
               

 
Erä 2 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Iina Von Schrowe  2003  03A146  Cetus    25m  1:31.02  1:33.02 
Edit Kull  2003  03B164  Cetus    50m  1:29.98  1:29.98 
Milla-Marita Anttila  2000  00A967  AQUILA    50m  1:25.48  1:25.48 
Siiri Friman  2001  01A653  RiUS    25m  1:20.33  1:22.33 
Marie Währn  2000  00B292  Cetus    25m  1:22.99  1:24.99 
Diana Seiger  2003  03A909  Cetus    25m  1:27.13  1:29.13 
Cami Wacklin  2002  02A131  Cetus    25m  1:30.95  1:32.95 
Oona Malinen  2001  01A736  Octopus    25m  1:33.67  1:35.67 

 
Erä 3 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Veera Saarelainen  2002  02A471  MiUS    25m  1:17.68  1:19.68 
Ylva Sjölund  1998  98A399  Cetus    25m  1:16.96  1:18.96 
Tiiu Korhonen  2003  03A878  AQUILA    25m  1:16.27  1:18.27 
Elina Jurvanen  2001  01A785  MiUS    50m  1:16.43  1:16.43 
Aino-olivia Arola  2002  02A654  AQUILA    50m  1:16.53  1:16.53 
Mikaela Kulmala  2001  01A110  RiUS    25m  1:16.54  1:18.54 
Martta Kitinoja  2001  01A621  RiUS    25m  1:17.27  1:19.27 
Vilhelmiina Leppänen  2003  03A002  Cetus    25m  1:18.88  1:20.88 

 
Erä 4 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Amanda Rapinoja  2001  01A463  Cetus    25m  1:14.12  1:16.12 
Róza Nagy  2003  03B208  Cetus    25m  1:13.77  1:15.77 
Mirka Mettinen  2002  02A159  Cetus    50m  1:14.09  1:14.09 
Veronica Wahlstedt  2000  00A175  Cetus    25m  1:10.88  1:12.88 
Mariel Mylly  2001  01B048  JUK    25m  1:11.58  1:13.58 
Julia Peltola  2003  03A091  Cetus    25m  1:13.35  1:15.35 
Vera Vartiainen  2002  02A772  JUK    50m  1:15.95  1:15.95 
Pilvi Pietikäinen  2002  02A550  Cetus    25m  1:14.18  1:16.18 

 
Erä 5 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Nelli Ohvo  2001  01A937  Cetus    50m  1:11.95  1:11.95 
Jenny Nieminen  2001  01A986  HyUS    25m  1:09.49  1:11.49 
Roosa Nieminen  1999  99A023  HSS    25m  1:08.87  1:10.87 
Emma Uusküla  2002  02A310  AUi    50m  1:09.15  1:09.15 
Venla Suihkonen  2002  02A026  Octopus    50m  1:10.21  1:10.21 
Jade Pönni  1997  97A523  NumKis    50m  1:11.15  1:11.15 
Helmi Tossavainen  2002  02A572  Cetus    25m  1:09.54  1:11.54 
Julia Sottinen  2000  00A034  PUS    50m  1:12.64  1:12.64 

 
Erä 6 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sini Silvennoinen  2002  02A080  ÅSK    25m  1:05.98  1:07.98 
Janina Ollikainen  2000  00A030  PUS    50m  1:07.48  1:07.48 
Siri Auvinen  2002  02A342  Cetus    25m  1:05.24  1:07.24 
Laura Lahtinen  2003  03A386  OU    25m  1:03.62  1:05.62 
Claudia Åvist  1997  97A007  LrU    50m  1:06.80  1:06.80 
Emilie Pärnänen  2002  02A541  ÅSK    25m  1:05.37  1:07.37 
Sini Koivu  1999  99A482  Cetus    25m  1:05.69  1:07.69 
Vuokko Suomäki  2001  01A939  AUi    25m  1:06.07  1:08.07 

 
Erä 7 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anna Kotonen  1997  97A239  Cetus    50m  1:04.53  1:04.53 
Anniina Kallio  2002  02A207  RaisU    50m  1:04.28  1:04.28 
Tanja Ruohoniemi  1995  95A598  Cetus    50m  1:03.16  1:03.16 
Sohvi Nenonen  1999  99A092  Cetus    50m  1:02.33  1:02.33 
Nea Rinne  1995  95A833  Cetus    50m  1:03.01  1:03.01 
Aino Otava  1999  99A484  Cetus    50m  1:04.18  1:04.18 
Yvonne Tollander  1997  97A006  Cetus    50m  1:04.41  1:04.41 
Adelia Spångberg  1999  99A418  Cetus    50m  1:05.22  1:05.22 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  18 maaliskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  08:53 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner