2020-02-23   15:53:57
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Cetus - Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

27_S
Laji 27, 50m Vapaauinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
146  Liukkonen Ari-Pekka  1989  Cetus  89A286  50 m  21.92  21.92   
293  Saunonen Nikita  1997  AUi  97A225  50 m  23.34  23.34   
Aigars Arvis  1997  Latvia    50 m  24.13  24.13   
69  Laakso Mikael  1997  RiUS  97A008  50 m  24.58  24.58   
73  Mäkelä Niko  1998  RiUS  98A679  50 m  24.65  24.65   
93  Alitalo Eetu  1999  Cetus  99A732  25 m  23.77  24.77   
102  Eloranta Valtteri  1992  Cetus  92A273  50 m  24.91  24.91   
Laipnieks Peteris  1992  Latvia    50 m  25.00  25.00   
350  Vainio Topias  1997  Cetus  97A690  50 m  25.00  25.00   
10  50  Leiponen Antti  1998  JUK  98A235  50 m  25.27  25.27   
11  15  Herlevi Tuomas  1999  HSS  99A409  25 m  24.52  25.52   
12  289  Kuusisto Elias  1999  AUi  99A373  50 m  25.74  25.74   
13  81  Ahtiainen Teemu  1994  SiWa  94A841  50 m  25.84  25.84   
14  85  Pakarinen Sami  1992  SiWa  92A332  50 m  25.86  25.86   
15  305  Laakso Otto  1999  Octopus  99A949  50 m  25.99  25.99   
16  179  Ruuhonen Jere  2001  Cetus  01A461  25 m  25.04  26.04   
17  53  Tervanen Martti  2000  JUK  00A834  25 m  25.29  26.29   
18  255  Luhtanen Leevi  2000  PUS  00A137  50 m  26.46  26.46   
19  260  Rissanen Rami  1999  PUS  99A292  50 m  26.55  26.55   
20  134  Kylmä Eemil  2001  Cetus  01A631  25 m  25.67  26.67   
21  52  Soukola Elias  1999  JUK  99A759  25 m  25.69  26.69   
22  113  Isosuo Eetu  2000  Cetus  00A623  25 m  25.72  26.72   
23  259  Pennanen Matias  2001  PUS  01A181  50 m  26.73  26.73   
24  216  Virta Rasmus  1998  Cetus  98B044  50 m  26.79  26.79   
25  262  Törmä Lauri  2000  PUS  00A153  50 m  26.93  26.93   
26  175  Rinne Daniel  2002  Cetus  02B263  25 m  25.97  26.97   
27  117  Jokinen Tuomas  2001  Cetus  01A556  50 m  27.09  27.09   
28  127  Knaapi Joel  2001  Cetus  01A132  25 m  26.16  27.16   
29  221  Ankudinov Dmitrii  1998  KoU  98B340  25 m  26.41  27.41   
30  135  Laine Veeti  2000  Cetus  00A876  50 m  27.62  27.62   
31  286  Arvo Oskari  2002  AUi  02A525  50 m  27.68  27.68   
32  325  Taimela Alexi  1998  Gladius  98B308  25 m  26.86  27.86   
33  258  Ovaskainen Oskari  2000  PUS  00A998  25 m  26.97  27.97   
34  269  Vähä-Lassila Aleksi  2001  RaisU  01A599  25 m  27.05  28.05   
35  158  Nuottajärvi Anton  2000  Cetus  00A294  25 m  27.13  28.13   
36  197  Suomalainen Saku  2001  Cetus  01A279  50 m  28.23  28.23   
37  96  Antila Frans  1998  Cetus  98A910  50 m  28.73  28.73   
38  204  Turbin Ivan  2001  Cetus  01A590  50 m  28.78  28.78   
39  163  Partanen Eetu  2001  Cetus  01A934  25 m  27.83  28.83   
40  220  Åström Max  2002  Cetus  02A585  50 m  29.54  29.54   
41  150  Mikkonen Leo  2002  Cetus  02A233  25 m  28.59  29.59   
42  199  Syrjä Joel  2002  Cetus  02A137  50 m  29.76  29.76   
43  321  Kupila Repe  2001  Gladius  01A905  50 m  29.77  29.77   
44  215  Viisanen Verneri  2002  Cetus  02A281  25 m  30.08  31.08   
45  110  Hartikainen Samuli  2001  Cetus  01A116  25 m  30.86  31.86   
46  119  Jääskeläinen Elias  2002  Cetus  02A712  25 m  30.98  31.98   
47  23  Krogius Henrik  1998  HSS  98B337  25 m  50.39  51.39   
48  171  Purokoski Henrik  2002  Cetus  02B290  25 m       
49  299  Tervala Matias  1993  OU  93A309  25 m       
50  326  Honkala Joni  1995  Hydra  95A785  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  16 maaliskuu 2017 
Lisenssinhaltija: HTU Stadi  Tulostusaika  22:21 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner