2020-02-18   09:17:46
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Cetus - Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

7_S
Laji 7, 100m Selkäuinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
Feldbergs Girts  1993  Latvia    50 m  55.68  55.68   
122  Kallström Roni  2001  Cetus  01A092  25 m  56.39  58.39   
85  Pakarinen Sami  1992  SiWa  92A332  25 m  57.19  59.19   
24  Kujala Rasmus  1999  HSS  99A190  25 m  57.87  59.87   
243  Ikonen Tuomas  1996  LrU  96A677  25 m  58.74  1:00.74   
93  Alitalo Eetu  1999  Cetus  99A732  25 m  1:00.13  1:02.13   
105  Garcia De La CADeNA Alex  2000  Cetus  00B301  25 m  1:00.54  1:02.54   
106  Gramén Isak  2001  Cetus  01B058  25 m  1:01.83  1:03.83   
53  Tervanen Martti  2000  JUK  00A834  25 m  1:02.04  1:04.04   
10  158  Nuottajärvi Anton  2000  Cetus  00A294  25 m  1:02.22  1:04.22   
11  180  Ruuskanen Joona  2000  Cetus  00A503  25 m  1:02.52  1:04.52   
12  290  Lietzen Jesper  2002  AUi  02A171  25 m  1:02.62  1:04.62   
13  193  Skjäl Oscar  2002  Cetus  02A684  25 m  1:03.11  1:05.11   
14  95  Annala Teemu  2001  Cetus  01A514  25 m  1:03.69  1:05.69   
15  179  Ruuhonen Jere  2001  Cetus  01A461  25 m  1:04.56  1:06.56   
16  323  Nieminen Severi  1999  Gladius  99B298  25 m  1:04.64  1:06.64   
17  210  Vaittinen Kasper  2001  Cetus  01A226  25 m  1:04.82  1:06.82   
18  286  Arvo Oskari  2002  AUi  02A525  25 m  1:05.08  1:07.08   
19  183  Salminen Joona  2000  Cetus  00A328  25 m  1:05.36  1:07.36   
20  333  Nurmi Erik  2001  Vanders  01A470  25 m  1:05.47  1:07.47   
21  197  Suomalainen Saku  2001  Cetus  01A279  25 m  1:05.53  1:07.53   
22  259  Pennanen Matias  2001  PUS  01A181  50 m  1:08.25  1:08.25   
23  285  Mikkola Perttu  2001  NoPy  01B142  50 m  1:08.70  1:08.70   
24  267  Paatos Roope  2002  RaisU  02A108  25 m  1:06.73  1:08.73   
25  279  Saren Veikka  2002  SomE  02A809  25 m  1:07.26  1:09.26   
26  311  Rantamäki Oskari  2001  Octopus  01A497  25 m  1:07.77  1:09.77   
27  269  Vähä-Lassila Aleksi  2001  RaisU  01A599  25 m  1:08.79  1:10.79   
28  175  Rinne Daniel  2002  Cetus  02B263  25 m  1:08.80  1:10.80   
29  152  Mäentaus Miika  1998  Cetus  98A782  50 m  1:11.62  1:11.62   
30  78  Virtanen Mikael  2002  RiUS  02A066  50 m  1:11.63  1:11.63   
31  150  Mikkonen Leo  2002  Cetus  02A233  25 m  1:09.67  1:11.67   
32  113  Isosuo Eetu  2000  Cetus  00A623  25 m  1:10.19  1:12.19   
33  239  Tsutsunen Roope  2002  LaUS  02A336  50 m  1:13.19  1:13.19   
34  110  Hartikainen Samuli  2001  Cetus  01A116  25 m  1:11.92  1:13.92   
35  134  Kylmä Eemil  2001  Cetus  01A631  25 m  1:12.46  1:14.46   
36  312  Rautell Martti  2002  Octopus  02A403  25 m  1:12.99  1:14.99   
37  307  Lehtonen Akseli  2002  Octopus  02A240  25 m  1:14.08  1:16.08   
38  321  Kupila Repe  2001  Gladius  01A905  25 m  1:16.68  1:18.68   
39  276  Pesonen Davi-esra  2002  SalU  02B125  50 m  1:21.37  1:21.37   
40  77  Töhönen Viljami  2002  RiUS  02A280  25 m  1:20.34  1:22.34   
41  118  Jääskeläinen Eero  2001  Cetus  01A318  25 m  1:25.26  1:27.26   
42  43  Marttinen Timo  2001  HyUS  01B307  25 m  1:29.25  1:31.25   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  16 maaliskuu 2017 
Lisenssinhaltija: HTU Stadi  Tulostusaika  22:21 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner