2020-05-25   08:06:42
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Cetus - Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 28
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Cetus - Games    Tulostuspäivämäärä  18 maaliskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  15:45   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  18 maaliskuu 2017         
 
 
 
Laji 28, 50m Perhosuinti Naiset  Loppukilpailut (7) 
Erä 1 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tuike Hakala  2001  01B372  Cetus    25m     
Inka-Liisa Puttonen  1995  95A469  MiUS    25m     
Liina-milana Isotalo  2003  03A849  SalU    25m  45.83  46.83 
Sara Korpineva  2003  03A840  SalU    25m  45.16  46.16 
Aida Ahlgren  2002  02B010  Cetus    50m  46.70  46.70 
Helle Peill  2003  03A591  Cetus    25m  51.67  52.67 
Aada Laitila  2003  03B271  Cetus    25m     
               

 
Erä 2 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sanna Valkonen  2003  03A092  Cetus    25m  41.57  42.57 
Henna Riikonen  2002  02B143  RiUS    25m  41.30  42.30 
Linnea Saarikivi  2000  00A779  Cetus    25m  37.16  38.16 
Piia Kaivola  1999  99B106  Cetus    50m  38.02  38.02 
Iina Von Schrowe  2003  03A146  Cetus    50m  38.03  38.03 
Siiri Hargreaves  2003  03B169  Cetus    25m  37.79  38.79 
Nora Pennanen  2002  02B182  Cetus    50m  42.55  42.55 
Stephanie Lipiäinen  2002  02B250  Cetus    50m  44.94  44.94 

 
Erä 3 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Vilhelmiina Leppänen  2003  03A002  Cetus    25m  34.98  35.98 
Siiri Friman  2001  01A653  RiUS    25m  33.93  34.93 
Fanny Virtanen  2000  00A788  Cetus    25m  33.50  34.50 
Veera Saarelainen  2002  02A471  MiUS    25m  33.05  34.05 
Laura Kellberg  2003  03A441  Cetus    25m  33.23  34.23 
Jessica Kujanpää  2002  02A480  AUi    50m  34.58  34.58 
Jasmin Vacker  1999  99A003  Vanders    25m  34.12  35.12 
Maija Liukkonen  2001  01A778  MiUS    25m  35.27  36.27 

 
Erä 4 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sofia Långström  2003  03A085  Cetus    25m  32.66  33.66 
Meri Lauronen  2002  02A133  AQUILA    25m  32.27  33.27 
Elina Jurvanen  2001  01A785  MiUS    50m  33.10  33.10 
Nea Tiesmäki  2000  00A689  Cetus    25m  31.90  32.90 
Viivi Sorri  2003  03A290  Gladius    25m  32.01  33.01 
Sinta Skurba  1994    Latvia    50m  33.10  33.10 
Verna Rostedt  2002  02A101  Cetus    50m  33.60  33.60 
Kaisa Himanen  2003  03A163  MiUS    50m  33.73  33.73 

 
Erä 5 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Mariel Mylly  2001  01B048  JUK    25m  31.18  32.18 
Siiri Jämsä  2002  02B117  MiUS    25m  31.10  32.10 
Emma Ingberg  1999  99B209  SiWa    25m  30.69  31.69 
Suvi Taskinen  1998  98B127  SiWa    50m  31.13  31.13 
Ida Slöör  2001  01A578  Cetus    25m  30.35  31.35 
Lilli Louhikoski  2002  02A021  Vanders    50m  31.74  31.74 
Vera Vartiainen  2002  02A772  JUK    25m  31.11  32.11 
Nelli Ohvo  2001  01A937  Cetus    25m  31.31  32.31 

 
Erä 6 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Emilia Lyyra  2003  03A219  Vanders    50m  31.05  31.05 
Peppi Siirtola  2002  02A144  Cetus    25m  29.33  30.33 
Reetta Rantakokko  2001  01A311  AUi    50m  30.17  30.17 
Emilie Pärnänen  2002  02A541  ÅSK    50m  29.82  29.82 
Janina Ollikainen  2000  00A030  PUS    50m  29.91  29.91 
Anniina Murto  2001  01A677  PUS    25m  29.30  30.30 
Noora Angelva  1999  99A472  Cetus    50m  30.37  30.37 
Emmiina Rautiainen  2000  00A257  KoU    50m  31.13  31.13 

 
Erä 7 (7) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Anna Vira  2002  02A074  AUi    50m  29.56  29.56 
Vuokko Suomäki  2001  01A939  AUi    50m  29.30  29.30 
Paula Peltola  2001  01B032  AUi    50m  28.93  28.93 
Viola Kilpeläinen  1998  98A386  HSS    50m  28.05  28.05 
Moona Koski  1999  99A609  HSS    50m  28.62  28.62 
Vilma Oura  2001  01A310  HSS    25m  28.07  29.07 
Emilia Eloranta  1997  97A312  Cetus    50m  29.33  29.33 
Sini Silvennoinen  2002  02A080  ÅSK    50m  29.64  29.64 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  18 maaliskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  15:45 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner