2020-05-25   07:06:05
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Cetus - Games

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

22_S
Laji 22, 100m Selkäuinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
291  Peltola Paula  2001  AUi  01B032  25 m  1:02.06  1:04.06   
252  Pentti Mia  2002  SWIM  02A018  25 m  1:02.41  1:04.41   
128  Koivu Sini  1999  Cetus  99A482  25 m  1:04.19  1:06.19   
131  Kotonen Anna  1997  Cetus  97A239  50 m  1:06.70  1:06.70   
190  Siirtola Peppi  2002  Cetus  02A144  25 m  1:04.94  1:06.94   
264  Iisalo Vilma  2001  RaisU  01A560  25 m  1:05.59  1:07.59   
114  Jauhiainen Jonna  2000  Cetus  00A245  25 m  1:05.90  1:07.90   
194  Slöör Ida  2001  Cetus  01A578  25 m  1:06.34  1:08.34   
161  Otava Aino  1999  Cetus  99A484  50 m  1:08.72  1:08.72   
10  263  Heinonen Helmi  2002  RaisU  02A204  25 m  1:06.87  1:08.87   
11  201  Tiesmäki Nea  2000  Cetus  00A689  50 m  1:09.69  1:09.69   
12  203  Tossavainen Helmi  2002  Cetus  02A572  25 m  1:08.06  1:10.06   
13  316  Suihkonen Venla  2002  Octopus  02A026  25 m  1:08.15  1:10.15   
14  322  Lehtolainen Sara  1996  Gladius  96B072  25 m  1:09.84  1:11.84   
15  31  Nummi Daniela  2000  HSS  00A754  25 m  1:10.02  1:12.02   
16  160  Ohvo Nelli  2001  Cetus  01A937  25 m  1:10.56  1:12.56   
17  116  Johansson Emma  2003  Cetus  03A017  25 m  1:10.76  1:12.76   
18  157  Norja Vilma  2002  Cetus  02A305  25 m  1:11.78  1:13.78   
19  184  Salminen Venla  2002  Cetus  02A046  25 m  1:11.92  1:13.92   
20  329  Korkeamäki Ciia  2001  Vanders  01A046  25 m  1:12.22  1:14.22   
21  236  Ovaskainen Senni  2001  LaUS  01A093  25 m  1:13.02  1:15.02   
22  247  Jurvanen Elina  2001  MiUS  01A785  25 m  1:13.23  1:15.23   
23  148  Mettinen Mirka  2002  Cetus  02A159  25 m  1:13.25  1:15.25   
24  246  Hulkko Ida  1998  MiUS  98B105  50 m  1:15.33  1:15.33   
25  207  Wacklin Cia  2001  Cetus  01A425  25 m  1:13.74  1:15.74   
26  49  Karola Riina  2000  JUK  00A449  25 m  1:14.07  1:16.07   
27  226  Sjöblom Jenna  2001  KoU  01A952  25 m  1:14.53  1:16.53   
28  319  Himanto Iiris  2001  Gladius  01A922  25 m  1:14.63  1:16.63   
29  142  Leppänen Vilhelmiina  2003  Cetus  03A002  25 m  1:15.00  1:17.00   
30  324  Sorri Viivi  2003  Gladius  03A290  25 m  1:15.16  1:17.16   
31  165  Paulomo Pinja  2002  Cetus  02A288  25 m  1:16.66  1:18.66   
32  245  Himanen Kaisa  2003  MiUS  03A163  25 m  1:16.71  1:18.71   
33  191  Siltala Oona  2002  Cetus  02A535  25 m  1:16.72  1:18.72   
34  340  Hurtta Ella  2003  AQUILA  03A522  25 m  1:16.72  1:18.72   
35  218  Von Schrowe Iina  2003  Cetus  03A146  25 m  1:16.77  1:18.77   
36  271  Heikkilä Sini  2003  SalU  03A899  25 m  1:16.82  1:18.82   
37  92  Alanen Jenni  2002  Cetus  02B210  50 m  1:18.87  1:18.87   
38  147  Långström Sofia  2003  Cetus  03A085  25 m  1:17.06  1:19.06   
39  214  Vieraankivi Johanna  2001  Cetus  01A525  25 m  1:17.48  1:19.48   
40  318  Einiö Siiri  2003  Gladius  03A357  50 m  1:19.57  1:19.57   
41  84  Löfgren Henrietta  2003  SiWa  03A262  50 m  1:20.00  1:20.00   
42  200  Tapanainen Milla-lotta  2003  Cetus  03A610  50 m  1:20.00  1:20.00   
43  251  Saarelainen Veera  2002  MiUS  02A471  25 m  1:18.28  1:20.28   
44  185  Salokorpi Essi  2003  Cetus  03A199  25 m  1:20.01  1:22.01   
45  162  Palm Cindy  2003  Cetus  03A052  25 m  1:20.15  1:22.15   
46  189  Seiger Diana  2003  Cetus  03A909  25 m  1:20.18  1:22.18   
47  205  Uusitalo Martina  2003  Cetus  03A541  25 m  1:21.58  1:23.58   
48  130  Kosunen Milli  2002  Cetus  02A584  25 m  1:22.07  1:24.07   
49  120  Kaivola Piia  1999  Cetus  99B106  25 m  1:22.89  1:24.89   
50  164  Partanen Emmi  2003  Cetus  03A550  25 m  1:24.06  1:26.06   
51  206  Wacklin Cami  2002  Cetus  02A131  25 m  1:24.36  1:26.36   
52  132  Kull Edit  2003  Cetus  03B164  50 m  1:27.75  1:27.75   
53  79  Heino Elina  1999  SGR  99A547  50 m  1:29.80  1:29.80   
54  90  Aho Delia Helena  2003  Cetus  03A962  50 m  1:30.17  1:30.17   
55  109  Hargreaves Siiri  2003  Cetus  03B169  50 m  1:30.67  1:30.67   
56  89  Ahlgren Aida  2002  Cetus  02B010  25 m  1:29.30  1:31.30   
57  272  Isotalo Liina-milana  2003  SalU  03A849  25 m  1:32.89  1:34.89   
58  274  Korpineva Sara  2003  SalU  03A840  25 m  1:37.30  1:39.30   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.10  Tulostuspäivämäärä  16 maaliskuu 2017 
Lisenssinhaltija: HTU Stadi  Tulostusaika  22:21 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner