2019-11-20   21:56:24
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Arena Cup 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

1_S
Gren 1, 25m Fjärilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
332  Magnusson Tova  2002  SK ENA  AC5802  25 m  14.76   
540  Jansson Elsa  2002  HK SIM  AB7202  25 m  14.83   
471  Jogell Mikaela  2003  UPPLANDS-B  AB8803  25 m  14.88   
546  Lundgren Jennie  2001  HK SIM  AG2401  25 m  15.32   
486  Åström Celina  2000  UPPLANDS-B  AK9200  25 m  15.70   
487  Åström Selma  2003  UPPLANDS-B  AA5403  25 m  15.96   
557  Stenman Josefine  2002  HK SIM  AR3202  25 m  15.96   
373  Steen Vera  2005  GUSTAVSBER  AD4405  25 m  16.07   
537  Eriksson Ellen  2001  HK SIM  BP7201  25 m  16.38   
10  577  Kroon Linnea  2003  SK ENA  BM0203  25 m  16.40  EFT 
11  337  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m  16.43   
12  339  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  16.44   
13  555  Sebelius Emma  2002  HK SIM  AN7402  25 m  16.45   
14  354  Sjöbom Ella  2005  GRUMS SS  AH3605  25 m  16.51   
15  334  Olausson Matilda  2004  SK ENA  AI0604  25 m  16.60   
16  478  Renström Camilla  2002  UPPLANDS-B  AB5402  25 m  16.72   
17  390  Eriksson Elin  2004  LINDESBERG  AY5404  25 m  16.73   
18  346  Bölja-Strandlund Nike  2002  FAGERSTA  AS6802  25 m  16.77   
19  330  Johansson Alice  2003  SK ENA  AJ0603  25 m  17.12   
20  431  Kovacs Nora  2006  SKURU IK  AP8406  25 m  17.12   
21  556  Sobotka Felicia  2005  HK SIM  AQ2805  25 m  17.12   
22  426  Furingsten Alva  2006  SKURU IK  AH5806  25 m  17.15   
23  481  Sjöborg Jennifer  2003  UPPLANDS-B  AJ9203  25 m  17.18   
24  494  Degerlund Hanna  2004  VÄSTERÅS  AX9404  25 m  17.23   
25  571  Bergman Elin  2001  UPPLANDS-B  AU1201  25 m  17.38  EFT 
26  352  Grubb Pauline  2003  GRUMS SS  AA4403  25 m  17.42   
27  464  Onno Astrid  2000  SPÅRVÄGEN  BA5600  25 m  17.55   
28  473  Kristoffersson Filippa  2003  UPPLANDS-B  AV2603  25 m  17.56   
29  335  Persson Tea  2004  SK ENA  AC1404  25 m  17.57   
30  491  Brunzell Cecilia  2006  VÄSTERÅS  AF7806  25 m  17.62   
31  501  Holmberg Sofi  2003  VÄSTERÅS  AB3403  25 m  17.69   
32  480  Renström Helena  2002  UPPLANDS-B  AB7402  25 m  17.70   
33  341  Walldén Malvina  2005  SK ENA  AB1205  25 m  17.71   
34  465  Svensson Linda  2000  SPÅRVÄGEN  AR8200  25 m  17.73   
35  351  Grubb Lovisa  2000  GRUMS SS  AD1400  25 m  17.75   
36  563  Staaf Elsa  2003  STRÄNGNÄS  AV2203  25 m  17.76   
37  569  Klarbo Egan Tara  2005  SK ENA  AQ6605  25 m  17.77  EFT 
38  344  Bölja-Strandlund Dione  2004  FAGERSTA  AK8204  25 m  17.89   
39  308  Hedling Clara  2001  ARVIKA SS  AP9201  25 m  17.99   
40  325  Budden Alicia  2004  SK ENA  AA5404  25 m  18.07   
41  493  Dahlström Emilia  2006  VÄSTERÅS  AR2806  25 m  18.19   
42  545  Larsson Linnea  2005  HK SIM  AM9205  25 m  18.28   
43  353  Kumm Anna  2004  GRUMS SS  AH9604  25 m  18.29   
44  395  Viklund Isabella  2006  LINDESBERG  AP1206  25 m  18.38   
45  552  Pettersson Wilma  2004  HK SIM  BD4804  25 m  18.41   
46  350  Blom Amanda  2004  GRUMS SS  BF9804  25 m  18.46   
47  539  Jacobsson Tyra  2005  HK SIM  AB0805  25 m  18.80   
48  361  Eriksson Malva  2006  GUSTAVSBER  AA8406  25 m  18.82   
49  360  Eriksson Lisa  2003  GUSTAVSBER  AO9403  25 m  18.93   
50  514  Mowafy Amalia  2005  VÄSTERÅS  AP3805  25 m  19.01   
51  306  Axelsson Sanna  2004  ARVIKA SS  AI4204  25 m  19.16   
52  515  Muhr Amelie  2003  VÄSTERÅS  AQ4603  25 m  19.17   
53  503  Jónsdóttir Kolbrún  2003  VÄSTERÅS  BP9403  25 m  19.23   
54  393  Nordén Alice  2003  LINDESBERG  BM6203  25 m  19.40   
55  336  Randerstedt Sanna  2006  SK ENA  AC5206  25 m  19.54   
56  367  Lanner Hanna  2006  GUSTAVSBER  AU0806  25 m  19.66   
57  326  Budden Olivia  2007  SK ENA  AA3207  25 m  19.68   
58  538  Eriksson Runa  2005  HK SIM  AQ1605  25 m  19.77   
59  544  Larsson Evelina  2002  HK SIM  BA1602  25 m  19.93   
60  554  Rye Emily  2006  HK SIM  AG6806  25 m  19.97   
61  435  Mårtensson Louise  2006  SKURU IK  AL6606  25 m  20.15   
62  386  Nilsson Emmy  2003  HEDEMORA  AO5803  25 m  20.17   
63  476  Modig Emma  2000  UPPLANDS-B  AO1600  25 m  20.28   
64  461  Lövqvist Linda  2003  SPÅRVÄGEN  BK5403  25 m  20.38   
65  463  Nivenius Susanna  2002  SPÅRVÄGEN  BM1802  25 m  20.40   
66  329  Eriksson Thea  2006  SK ENA  AB9606  25 m  20.42   
67  457  Jansson Cajsa-Lisa  1999  SPÅRVÄGEN  BK6499  25 m  20.45   
68  489  Bergqvist Ebba  2000  VÄSTERÅS  AW0400  25 m  20.49   
69  442  Read Melody  2005  SKURU IK  AU8605  25 m  20.63   
70  424  Bäckström Linnea  2006  SKURU IK  AH8806  25 m  20.68   
71  381  Arthursdóttir Ronja  2002  HEDEMORA  AM2802  25 m  20.71   
72  551  Pansawang Moa  2006  HK SIM  AQ2206  25 m  20.73   
73  500  Holmberg Johanna  2007  VÄSTERÅS  AE9207  25 m  20.85   
74  417  Almgren Mathilda  2005  SKURU IK  AD1805  25 m  20.88   
75  456  Hägerdal Tove  2002  SPÅRVÄGEN  BJ3602  25 m  21.00   
76  564  Westman Lovis  2003  STRÄNGNÄS  BA1403  25 m  21.09   
77  475  Malm Linnea  2005  UPPLANDS-B  AS2405  25 m  21.17   
78  310  Kristiansson Miranda  2001  ARVIKA SS  AP6401  25 m  21.34   
79  387  Nordin Emilia  2003  HEDEMORA  AO6803  25 m  21.35   
80  510  Lindgren Matilda  2004  VÄSTERÅS  AG5804  25 m  21.74   
81  309  Kristiansson Matilda  2001  ARVIKA SS  AP4401  25 m  21.87   
82  570  Klarbo-Egan Freja  2008  SK ENA  AA0608  25 m  21.94  EFT 
83  547  Lundström Frida  2002  HK SIM  BA2602  25 m  21.96   
84  532  von der Burg Sarah  2004  VÄSTERÅS  AP6604  25 m  22.01   
85  434  Lidell Emma  2005  SKURU IK  BB8805  25 m  22.08   
86  453  Eriksson Alexandra  2002  SPÅRVÄGEN  BM8602  25 m  22.13   
87  462  Morota Meja  2003  SPÅRVÄGEN  BK6403  25 m  22.15   
88  519  Nääf Wilma  2002  VÄSTERÅS  AZ5802  25 m  22.23   
89  561  Romin Vera  2005  STRÄNGNÄS  AG1605  25 m  22.42   
90  516  Muhr Elvira  2007  VÄSTERÅS  AF6407  25 m  22.59   
91  379  Wiker My  2006  GUSTAVSBER  AA9406  25 m  22.77   
92  553  Rye Carla  2004  HK SIM  BC7604  25 m  22.77   
93  420  Bergström Matilda  2005  SKURU IK  AU9605  25 m  22.95   
94  484  Vincent Vera  2003  UPPLANDS-B  BY6203  25 m  23.16   
95  383  Cloudy Weerasinghe Elisha  2006  HEDEMORA  AO8606  25 m  23.25   
96  355  Strömberg Filippa  1999  GRUMS SS  AI9499  25 m  23.72   
97  327  Bärgård Tindra  2006  SK ENA  AB8606  25 m  23.73   
98  382  Arthursdóttir Sara  2005  HEDEMORA  AF4405  25 m  23.83   
99  496  Engström Astrid  2004  VÄSTERÅS  AK0604  25 m  24.05   
100  319  Finne Elin  2007  BÅLSTA SK  AG0807  25 m  24.09   
101  316  Pärleson Mira  2005  ARVIKA SS  BA9205  25 m  24.26   
102  502  Högback Ida  2006  VÄSTERÅS  AP0406  25 m  24.44   
103  331  Königsson Lovisa  2002  SK ENA  BM5602  25 m  24.56   
104  533  Zhan Monica  2005  VÄSTERÅS  BB8405  25 m  24.86   
105  416  Thelander Ida  2005  SALA SS  AU6405  25 m  25.35   
106  548  Nilsson Emilia  2004  HK SIM  BE4204  25 m  26.12   
107  466  Weid Elvira  2003  SPÅRVÄGEN  BI4203  25 m  26.28   
108  527  Sikström Tuva  2003  VÄSTERÅS  AQ3603  25 m  26.66   
109  342  Zetterberg Elna  2007  SK ENA  AB3807  25 m  35.12   
110  305  Andersson Lisa  2002  ARVIKA SS  BM2402  25 m     
111  333  Ohlsson Daniella  2003  SK ENA  CC6203  25 m     
112  347  Zachrisson Elsa  2003  FAGERSTA  AO7803  25 m     
113  357  Djerf Sara  2005  GUSTAVSBER  BN3205  25 m     
114  363  Espeland Johanna  2005  GUSTAVSBER  BN4205  25 m     
115  366  Karlsson Emelie  2002  GUSTAVSBER  BE0402  25 m     
116  369  Nordman Ethel  2004  GUSTAVSBER  AX1804  25 m     
117  371  Pettersson Ella  2002  GUSTAVSBER  BR8202  25 m     
118  376  Tjernqvist Lova  2003  GUSTAVSBER  AP4403  25 m     
119  388  Nyström Tindra  2005  HEDEMORA  BG1805  25 m     
120  397  Boman Liv  2005  SALA SS  BG2605  25 m     
121  418  Belic Alice  2005  SKURU IK  AU7605  25 m     
122  419  Bergman Filippa  2005  SKURU IK  AU6605  25 m     
123  427  Furingsten Tilde  2008  SKURU IK  AC6408  25 m     
124  428  Hägbom Tilda  2005  SKURU IK  AI5205  25 m     
125  430  Jalmert Tyra  2004  SKURU IK  BO2204  25 m     
126  436  Nelson Laura  2006  SKURU IK  AU5806  25 m     
127  437  Nelson Stella  2004  SKURU IK  BR4204  25 m     
128  438  Nilsson Frida  2004  SKURU IK  BP8604  25 m     
129  439  Nyberg Borgelin Olivia  2003  SKURU IK  BT5603  25 m     
130  445  Åhlen Wilma  2005  SKURU IK  AO8205  25 m     
131  446  Östman Nora  2004  SKURU IK  BM1604  25 m     
132  448  Brandt Thilde  2003  SPÅRVÄGEN  BK8203  25 m     
133  449  Brodin Jennifer  2003  SPÅRVÄGEN  BH6603  25 m     
134  450  Domehri Mona  1999  SPÅRVÄGEN  BB6299  25 m     
135  451  Ekström Sofia  2001  SPÅRVÄGEN  BQ5601  25 m     
136  452  Ekwall Wilma  1999  SPÅRVÄGEN  BP7299  25 m     
137  454  Fochsen Karlsson Stella  2003  SPÅRVÄGEN  BK7403  25 m     
138  455  Granhällen Johanna  2002  SPÅRVÄGEN  BO5202  25 m     
139  458  Kjerrman Alicia  2001  SPÅRVÄGEN  BL6801  25 m     
140  468  From Ella  2003  UPPLANDS-B  AJ8203  25 m     
141  522  Rogell Felicia  2003  VÄSTERÅS  AQ6603  25 m     
142  523  Romberg Emilia  2005  VÄSTERÅS  AY6405  25 m     
143  530  Uzelac Johanna  2003  VÄSTERÅS  BE0803  25 m     
144  535  Englund Olivia  2004  HK SIM  BE3204  25 m     
145  543  Larsson Ebba  2003  HK SIM  BO3603  25 m     
146  573  Lönnback Elfvén Hanna  2005  HEDEMORA  BC9605  25 m    EFT 
147  575  Karlsson Karolina  2004  HEDEMORA  BH2804  25 m    EFT 
148  576  Kroon Lisa  2006  SK ENA  BB0406  25 m    EFT 
149  578  Nahkala Nilsson Nova  2004  HEDEMORA  BD9604  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  31 mars 2017 
Licensierad till: Simklubben Ena  Utskriftstid  22:10 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner