2019-11-13   07:04:40
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Arena Cup 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 1

3_S
Gren 3, 25m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
324  Boberg Emilia  2002  SK ENA  AV9602  25 m  15.74   
540  Jansson Elsa  2002  HK SIM  AB7202  25 m  16.07   
471  Jogell Mikaela  2003  UPPLANDS-B  AB8803  25 m  16.22   
332  Magnusson Tova  2002  SK ENA  AC5802  25 m  16.86   
334  Olausson Matilda  2004  SK ENA  AI0604  25 m  16.98   
546  Lundgren Jennie  2001  HK SIM  AG2401  25 m  17.28   
339  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  17.87   
555  Sebelius Emma  2002  HK SIM  AN7402  25 m  17.91   
537  Eriksson Ellen  2001  HK SIM  BP7201  25 m  18.02   
10  486  Åström Celina  2000  UPPLANDS-B  AK9200  25 m  18.56   
11  487  Åström Selma  2003  UPPLANDS-B  AA5403  25 m  18.73   
12  478  Renström Camilla  2002  UPPLANDS-B  AB5402  25 m  18.78   
13  346  Bölja-Strandlund Nike  2002  FAGERSTA  AS6802  25 m  18.94   
14  325  Budden Alicia  2004  SK ENA  AA5404  25 m  18.96   
15  563  Staaf Elsa  2003  STRÄNGNÄS  AV2203  25 m  19.07   
16  557  Stenman Josefine  2002  HK SIM  AR3202  25 m  19.44   
17  514  Mowafy Amalia  2005  VÄSTERÅS  AP3805  25 m  19.49   
18  341  Walldén Malvina  2005  SK ENA  AB1205  25 m  19.56   
19  344  Bölja-Strandlund Dione  2004  FAGERSTA  AK8204  25 m  19.56   
20  569  Klarbo Egan Tara  2005  SK ENA  AQ6605  25 m  19.80  EFT 
21  393  Nordén Alice  2003  LINDESBERG  BM6203  25 m  19.88   
22  335  Persson Tea  2004  SK ENA  AC1404  25 m  19.98   
23  431  Kovacs Nora  2006  SKURU IK  AP8406  25 m  20.14   
24  522  Rogell Felicia  2003  VÄSTERÅS  AQ6603  25 m  20.25   
25  493  Dahlström Emilia  2006  VÄSTERÅS  AR2806  25 m  20.26   
26  387  Nordin Emilia  2003  HEDEMORA  AO6803  25 m  20.39   
27  417  Almgren Mathilda  2005  SKURU IK  AD1805  25 m  20.51   
28  330  Johansson Alice  2003  SK ENA  AJ0603  25 m  20.87   
29  480  Renström Helena  2002  UPPLANDS-B  AB7402  25 m  20.99   
30  510  Lindgren Matilda  2004  VÄSTERÅS  AG5804  25 m  21.03   
31  545  Larsson Linnea  2005  HK SIM  AM9205  25 m  21.10   
32  310  Kristiansson Miranda  2001  ARVIKA SS  AP6401  25 m  21.20   
33  395  Viklund Isabella  2006  LINDESBERG  AP1206  25 m  21.20   
34  481  Sjöborg Jennifer  2003  UPPLANDS-B  AJ9203  25 m  21.35   
35  352  Grubb Pauline  2003  GRUMS SS  AA4403  25 m  21.41   
36  494  Degerlund Hanna  2004  VÄSTERÅS  AX9404  25 m  21.43   
37  354  Sjöbom Ella  2005  GRUMS SS  AH3605  25 m  21.64   
38  476  Modig Emma  2000  UPPLANDS-B  AO1600  25 m  21.66   
39  561  Romin Vera  2005  STRÄNGNÄS  AG1605  25 m  21.69   
40  347  Zachrisson Elsa  2003  FAGERSTA  AO7803  25 m  21.83   
41  516  Muhr Elvira  2007  VÄSTERÅS  AF6407  25 m  21.93   
42  326  Budden Olivia  2007  SK ENA  AA3207  25 m  21.94   
43  544  Larsson Evelina  2002  HK SIM  BA1602  25 m  21.97   
44  442  Read Melody  2005  SKURU IK  AU8605  25 m  22.07   
45  351  Grubb Lovisa  2000  GRUMS SS  AD1400  25 m  22.27   
46  381  Arthursdóttir Ronja  2002  HEDEMORA  AM2802  25 m  22.42   
47  426  Furingsten Alva  2006  SKURU IK  AH5806  25 m  22.53   
48  475  Malm Linnea  2005  UPPLANDS-B  AS2405  25 m  22.60   
49  329  Eriksson Thea  2006  SK ENA  AB9606  25 m  22.70   
50  361  Eriksson Malva  2006  GUSTAVSBER  AA8406  25 m  22.91   
51  331  Königsson Lovisa  2002  SK ENA  BM5602  25 m  23.03   
52  523  Romberg Emilia  2005  VÄSTERÅS  AY6405  25 m  23.09   
53  386  Nilsson Emmy  2003  HEDEMORA  AO5803  25 m  23.10   
54  502  Högback Ida  2006  VÄSTERÅS  AP0406  25 m  23.14   
55  383  Cloudy Weerasinghe Elisha  2006  HEDEMORA  AO8606  25 m  23.26   
56  538  Eriksson Runa  2005  HK SIM  AQ1605  25 m  23.29   
57  500  Holmberg Johanna  2007  VÄSTERÅS  AE9207  25 m  23.31   
58  496  Engström Astrid  2004  VÄSTERÅS  AK0604  25 m  23.40   
59  389  Eremo Elsa  2007  LINDESBERG  AF1407  25 m  23.42   
60  570  Klarbo-Egan Freja  2008  SK ENA  AA0608  25 m  23.46  EFT 
61  336  Randerstedt Sanna  2006  SK ENA  AC5206  25 m  23.72   
62  420  Bergström Matilda  2005  SKURU IK  AU9605  25 m  23.87   
63  397  Boman Liv  2005  SALA SS  BG2605  25 m  23.90   
64  468  From Ella  2003  UPPLANDS-B  AJ8203  25 m  23.91   
65  539  Jacobsson Tyra  2005  HK SIM  AB0805  25 m  23.98   
66  372  Sandström Isabelle  2007  GUSTAVSBER  AB3207  25 m  24.02   
67  485  Ångman Leia  2006  UPPLANDS-B  AZ5606  25 m  24.04   
68  319  Finne Elin  2007  BÅLSTA SK  AG0807  25 m  24.33   
69  435  Mårtensson Louise  2006  SKURU IK  AL6606  25 m  24.42   
70  547  Lundström Frida  2002  HK SIM  BA2602  25 m  24.42   
71  424  Bäckström Linnea  2006  SKURU IK  AH8806  25 m  24.45   
72  327  Bärgård Tindra  2006  SK ENA  AB8606  25 m  24.66   
73  577  Kroon Linnea  2003  SK ENA  BM0203  25 m  24.73  EFT 
74  434  Lidell Emma  2005  SKURU IK  BB8805  25 m  24.76   
75  462  Morota Meja  2003  SPÅRVÄGEN  BK6403  25 m  25.04   
76  556  Sobotka Felicia  2005  HK SIM  AQ2805  25 m  25.05   
77  382  Arthursdóttir Sara  2005  HEDEMORA  AF4405  25 m  25.15   
78  427  Furingsten Tilde  2008  SKURU IK  AC6408  25 m  25.16   
79  342  Zetterberg Elna  2007  SK ENA  AB3807  25 m  25.21   
80  551  Pansawang Moa  2006  HK SIM  AQ2206  25 m  25.27   
81  367  Lanner Hanna  2006  GUSTAVSBER  AU0806  25 m  25.40   
82  355  Strömberg Filippa  1999  GRUMS SS  AI9499  25 m  26.06   
83  321  Andersson Lisa  2007  SK ENA  AI6607  25 m  26.35   
84  428  Hägbom Tilda  2005  SKURU IK  AI5205  25 m  26.49   
85  554  Rye Emily  2006  HK SIM  AG6806  25 m  26.53   
86  419  Bergman Filippa  2005  SKURU IK  AU6605  25 m  26.61   
87  345  Bölja-Strandlund Leia  2007  FAGERSTA  AB7207  25 m  26.65   
88  388  Nyström Tindra  2005  HEDEMORA  BG1805  25 m  27.15   
89  416  Thelander Ida  2005  SALA SS  AU6405  25 m  27.21   
90  366  Karlsson Emelie  2002  GUSTAVSBER  BE0402  25 m  28.26   
91  306  Axelsson Sanna  2004  ARVIKA SS  AI4204  25 m  28.51   
92  418  Belic Alice  2005  SKURU IK  AU7605  25 m  28.57   
93  436  Nelson Laura  2006  SKURU IK  AU5806  25 m  28.63   
94  391  Hodell Emilia  2007  LINDESBERG  AN4607  25 m  28.96   
95  320  Alvin Linnea  2006  SK ENA  AJ1606  25 m  29.17   
96  360  Eriksson Lisa  2003  GUSTAVSBER  AO9403  25 m  29.80   
97  568  Osman Aziza  2008  SK ENA  AI3608  25 m  30.64   
98  328  Bärgård Tuva  2009  SK ENA  AA1209  25 m  32.41   
99  353  Kumm Anna  2004  GRUMS SS  AH9604  25 m  35.51   
100  323  Bakas Emilia  2008  SK ENA  AC2408  25 m  37.07   
101  379  Wiker My  2006  GUSTAVSBER  AA9406  25 m  1:02.05   
102  316  Pärleson Mira  2005  ARVIKA SS  BA9205  25 m     
103  350  Blom Amanda  2004  GRUMS SS  BF9804  25 m     
104  357  Djerf Sara  2005  GUSTAVSBER  BN3205  25 m     
105  363  Espeland Johanna  2005  GUSTAVSBER  BN4205  25 m     
106  371  Pettersson Ella  2002  GUSTAVSBER  BR8202  25 m     
107  373  Steen Vera  2005  GUSTAVSBER  AD4405  25 m     
108  376  Tjernqvist Lova  2003  GUSTAVSBER  AP4403  25 m     
109  378  Viberg Alma  2003  GUSTAVSBER  BZ1603  25 m     
110  392  Hodell Lovisa  2004  LINDESBERG  BD2604  25 m     
111  402  Eriksson Tindra  2007  SALA SS  AX0207  25 m     
112  421  Blomqvist Alice  2006  SKURU IK  BB7606  25 m     
113  429  Isakson Elvira  2008  SKURU IK  AG8808  25 m     
114  430  Jalmert Tyra  2004  SKURU IK  BO2204  25 m     
115  437  Nelson Stella  2004  SKURU IK  BR4204  25 m     
116  439  Nyberg Borgelin Olivia  2003  SKURU IK  BT5603  25 m     
117  440  Pinho Aurora  2006  SKURU IK  BJ3206  25 m     
118  444  Ståhlberg Alicia  2007  SKURU IK  AS5207  25 m     
119  445  Åhlen Wilma  2005  SKURU IK  AO8205  25 m     
120  446  Östman Nora  2004  SKURU IK  BM1604  25 m     
121  448  Brandt Thilde  2003  SPÅRVÄGEN  BK8203  25 m     
122  449  Brodin Jennifer  2003  SPÅRVÄGEN  BH6603  25 m     
123  450  Domehri Mona  1999  SPÅRVÄGEN  BB6299  25 m     
124  451  Ekström Sofia  2001  SPÅRVÄGEN  BQ5601  25 m     
125  452  Ekwall Wilma  1999  SPÅRVÄGEN  BP7299  25 m     
126  453  Eriksson Alexandra  2002  SPÅRVÄGEN  BM8602  25 m     
127  454  Fochsen Karlsson Stella  2003  SPÅRVÄGEN  BK7403  25 m     
128  455  Granhällen Johanna  2002  SPÅRVÄGEN  BO5202  25 m     
129  456  Hägerdal Tove  2002  SPÅRVÄGEN  BJ3602  25 m     
130  457  Jansson Cajsa-Lisa  1999  SPÅRVÄGEN  BK6499  25 m     
131  458  Kjerrman Alicia  2001  SPÅRVÄGEN  BL6801  25 m     
132  461  Lövqvist Linda  2003  SPÅRVÄGEN  BK5403  25 m     
133  463  Nivenius Susanna  2002  SPÅRVÄGEN  BM1802  25 m     
134  464  Onno Astrid  2000  SPÅRVÄGEN  BA5600  25 m     
135  465  Svensson Linda  2000  SPÅRVÄGEN  AR8200  25 m     
136  466  Weid Elvira  2003  SPÅRVÄGEN  BI4203  25 m     
137  484  Vincent Vera  2003  UPPLANDS-B  BY6203  25 m     
138  489  Bergqvist Ebba  2000  VÄSTERÅS  AW0400  25 m     
139  491  Brunzell Cecilia  2006  VÄSTERÅS  AF7806  25 m     
140  501  Holmberg Sofi  2003  VÄSTERÅS  AB3403  25 m     
141  503  Jónsdóttir Kolbrún  2003  VÄSTERÅS  BP9403  25 m     
142  515  Muhr Amelie  2003  VÄSTERÅS  AQ4603  25 m     
143  519  Nääf Wilma  2002  VÄSTERÅS  AZ5802  25 m     
144  525  Samani Armita  2003  VÄSTERÅS  CB8803  25 m     
145  526  Schwitzky Hanna  2005  VÄSTERÅS  BQ6805  25 m     
146  527  Sikström Tuva  2003  VÄSTERÅS  AQ3603  25 m     
147  530  Uzelac Johanna  2003  VÄSTERÅS  BE0803  25 m     
148  532  von der Burg Sarah  2004  VÄSTERÅS  AP6604  25 m     
149  535  Englund Olivia  2004  HK SIM  BE3204  25 m     
150  543  Larsson Ebba  2003  HK SIM  BO3603  25 m     
151  548  Nilsson Emilia  2004  HK SIM  BE4204  25 m     
152  552  Pettersson Wilma  2004  HK SIM  BD4804  25 m     
153  553  Rye Carla  2004  HK SIM  BC7604  25 m     
154  564  Westman Lovis  2003  STRÄNGNÄS  BA1403  25 m     
155  566  Rodriguez Räms Julia  2007  SKURU IK  AR8407  25 m     
156  571  Bergman Elin  2001  UPPLANDS-B  AU1201  25 m    EFT 
157  573  Lönnback Elfvén Hanna  2005  HEDEMORA  BC9605  25 m    EFT 
158  575  Karlsson Karolina  2004  HEDEMORA  BH2804  25 m    EFT 
159  576  Kroon Lisa  2006  SK ENA  BB0406  25 m    EFT 
160  578  Nahkala Nilsson Nova  2004  HEDEMORA  BD9604  25 m    EFT 
161  579  Rosling Victoria  2008  SK ENA    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  31 mars 2017 
Licensierad till: Simklubben Ena  Utskriftstid  22:10 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner