2019-12-07   06:18:15
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Kvarken Games 2017

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 24
Lähtölista 
 
  Kilpailu  KVARKEN GAMES    Tulostuspäivämäärä  26 maaliskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Vaasa    Tulostusaika  08:34   
  Järjestäjä  Vaasan Uimaseura- Vasa Simsällskap         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  25 maaliskuu 2017         
 
 
 
Laji 24, 400m VU P13, M  Loppukilpailut (11) 
Oletettu alkamisaika 10:37 
Erä 1 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lucas Lydman  2005  05A187  VUS-VSS    25m     
Raul Heinikangas  1998  98B068  PUS    25m     
Roni Heikkinen  2005  05A646  OU    25m     
Oliver Aspholm  2005  05A594  UiTa    25m     
Lassi Lahtinen  2004  04A350  KUS-GSS    25m     
Tuukka Jaakola  2001  01A719  UiTa    25m     
Eemeli Leinonen  2002  02A681  UiTa    25m     
Litti Penttilä  2004  04A636  UiTa    25m     

 
Erä 2 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Linus Vuollet  2004  04A241  VUS-VSS    50m  6:39.06  6:39.06 
Jimi Kenttälä  2004  04A724  OU    50m  6:26.94  6:26.94 
Daniel Kontula  2005  05A152  UiTa    25m  6:09.97  6:17.97 
Lauri Siurua  2005  05A631  OU    50m  6:13.07  6:13.07 
Rasmus Rekola  2004  04A638  ÅSK    50m  6:16.62  6:16.62 
Nuutti Nissilä  2004  04A453  VUS-VSS    25m  6:11.54  6:19.54 
Artturi Väänänen  2005  05A709  OU    50m  6:35.77  6:35.77 
Oliver Cobian  2003  AP1103  UMEÅ SS    25m  7:07.69  7:15.69 

 
Erä 3 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Simo Kangasmaa  2003  03A658  VUS-VSS    50m  6:10.93  6:10.93 
Eero Reinikka  2003  03A801  VUS-VSS    50m  6:07.98  6:07.98 
Rasmus Koskela  2004  04A713  OU    25m  5:46.88  5:54.88 
Casper Loo  2002  02A473  VUS-VSS    50m  5:51.90  5:51.90 
Topi Fordell  2005  05A548  SCV    50m  5:52.05  5:52.05 
Axel Andersson  2004  AJ5504  UMEÅ SS    25m  5:59.26  6:07.26 
Henrik Lidström  2003  AP0303  UMEÅ SS    25m  6:00.67  6:08.67 
Ilja Syrjä  2004  04A573  UiTa    25m  6:04.37  6:12.37 

 
Erä 4 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tatu Kunttila  2003  03A443  ÅSK    25m  5:43.38  5:51.38 
Filip Jåfs  2004  04A211  VUS-VSS    50m  5:50.68  5:50.68 
Pietari Puutio  2004  04A429  VUS-VSS    50m  5:43.62  5:43.62 
Ville Kuusimäki  2002  02A004  PUS    25m  5:34.22  5:42.22 
Petteri Lepola  2003  03A303  TaTU    50m  5:42.29  5:42.29 
Eero Mäenpää  2005  05A377  ÅSK    50m  5:49.46  5:49.46 
Elmeri Aho  2004  04A232  SeUi    25m  5:43.35  5:51.35 
Akseli Liukkonen  2005  05A362  UiTa    25m  5:43.63  5:51.63 

 
Erä 5 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Juuso Syrjälä  2001  01B002  VUS-VSS    25m  5:25.99  5:33.99 
Onni Haikonen  2003  03A136  VUS-VSS    25m  5:25.74  5:33.74 
Leevi Lehtonen  2003  03A753  UiTa    25m  5:21.86  5:29.86 
Eemil Sipola  2003  03A088  UiTa    25m  5:19.95  5:27.95 
Arvid Strömbro  2002  AR4502  UMEÅ SS    25m  5:21.29  5:29.29 
Elias Laine  2003  03A465  ÅSK    25m  5:25.15  5:33.15 
Joona Saloniemi  2004  04A304  TaTU    50m  5:33.77  5:33.77 
Simon Ravals  2003  03A528  VUS-VSS    50m  5:34.57  5:34.57 

 
Erä 6 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lauri Löyttyniemi  1999  99A807  UiTa    25m  5:16.36  5:24.36 
Joona Syrjäkoski  2000  00A478  TaTU    50m  5:20.81  5:20.81 
Tuukka Harju  2003  03A544  VUS-VSS    25m  5:06.34  5:14.34 
Petr Pankratov  2002  02A061  TaTU    25m  5:05.01  5:13.01 
Joona Kortteinen  2003  03A195  UiTa    50m  5:13.39  5:13.39 
Teppo Jestoi  2003  03A402  KUS-GSS    25m  5:10.39  5:18.39 
Viktor Byggmästar  2002  02B034  JS-PU    25m  5:15.97  5:23.97 
Ivar Nordman  2003  03A140  JS-PU    50m  5:24.71  5:24.71 

 
Erä 7 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Elias Kalliokoski  2003  03A531  VUS-VSS    25m  5:00.98  5:08.98 
Arttu Seppänen  2002  02A190  PTU    25m  4:56.68  5:04.68 
Kirill Helsing  2002  02A658  VUS-VSS    25m  4:51.80  4:59.80 
Mikael Nurmela  2002  02A017  SeUi    25m  4:51.67  4:59.67 
Aleksi Romsi  2002  02B091  KemUS    25m  4:51.80  4:59.80 
Miko Järviö  2000  00A251  PTU    25m  4:53.12  5:01.12 
Aaro Kangasmaa  2001  01A471  VUS-VSS    50m  5:08.08  5:08.08 
Juho Laukkanen  2001  01A473  SiWa    50m  5:12.99  5:12.99 

 
Erä 8 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lauri-luukas Jäntti  2002  02A816  PUS    25m  4:49.57  4:57.57 
Benjamin Evans  2003  03B017  SCV    50m  4:55.77  4:55.77 
Wäinö Koskinen  2002  02A267  UiTa    50m  4:50.92  4:50.92 
Ali Khalili  2001  01A554  VUS-VSS    50m  4:47.72  4:47.72 
Viktor Thodin  2000  00A166  JS-PU    50m  4:49.49  4:49.49 
Mio Harju  2002  02A064  TaTU    25m  4:44.97  4:52.97 
Pirkka Perkola  2001  01A240  TaTU    25m  4:49.03  4:57.03 
Akira Konttinen  2003  03A546  ÅSK    25m  4:51.41  4:59.41 

 
Erä 9 (11) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Akseli Hakala  2003  03A023  UiTa    25m  4:38.68  4:46.68 
Lari Tumanoff  2003  03A150  HSS    25m  4:34.02  4:42.02 
Hermanni Taimisto  2000  00A538  VUS-VSS    50m  4:39.60  4:39.60 
Tatu Hapuoja  2003  03A010  UiTa    25m  4:25.62  4:33.62 
Justus Hilaja  2002  02A070  PTU    25m  4:29.57  4:37.57 
Anton Kallio  1996  96A189  VUS-VSS    50m  4:41.30  4:41.30 
Nader Khalili  2001  01B263  VUS-VSS    50m  4:43.85  4:43.85 
Olli-pekka Pietarila  2003  03A223  OU    25m  4:39.05  4:47.05 

 
Erä 10 (11) (13 v ja nuoremmat) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Oskar Tuominen  2004  04A373  UiTa    25m  5:21.85  5:29.85 
Jami Kenttälä  2004  04A726  OU    50m  5:23.18  5:23.18 
Roope Ollikainen  2004  04A004  PUS    50m  5:19.05  5:19.05 
Pavel Pankratov  2004  04A029  TaTU    25m  4:52.68  5:00.68 
Niilo Kilpeläinen  2004  04A174  TaTU    50m  5:14.08  5:14.08 
Riccardo Castagno  2004  04A401  UiTa    50m  5:22.30  5:22.30 
Konsta Kallio  2004  04A610  UiTa    25m  5:16.55  5:24.55 
Samuel Sainio  2005  05A041  UiTa    50m  5:32.81  5:32.81 

 
Erä 11 (11) (14 - 99 v) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Tiitus Taskila  2001  01A402  OU    25m  4:24.17  4:32.17 
Alex Lydman  2003  03A218  VUS-VSS    25m  4:18.57  4:26.57 
Atte Moilanen  2001  01A253  OU    25m  4:11.88  4:19.88 
Emil Martikainen  1997  97A535  RaUS    50m  4:12.50  4:12.50 
Tuomas Ylipelkonen  2000  00A376  SeUi    25m  4:08.12  4:16.12 
Juho Porkkala  2001  01A128  SeUi    25m  4:16.77  4:24.77 
Axel Olander  2002  02A531  TaTU    25m  4:22.50  4:30.50 
Jere Kekola  2000  00A330  SeUi    25m  4:25.08  4:33.08 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.12  Tulostuspäivämäärä  26 maaliskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  Tulostusaika  08:34 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner