2019-12-09   09:55:52
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Kvarken Games 2017

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

24_S
Laji 24, 400m VU P13, M 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
439  Martikainen Emil  1997  RaUS  97A535  50 m  4:12.50  4:12.50   
170  Ylipelkonen Tuomas  2000  SeUi  00A376  25 m  4:08.12  4:16.12   
567  Moilanen Atte  2001  OU  01A253  25 m  4:11.88  4:19.88   
165  Porkkala Juho  2001  SeUi  01A128  25 m  4:16.77  4:24.77   
275  Lydman Alex  2003  VUS-VSS  03A218  25 m  4:18.57  4:26.57   
462  Olander Axel  2002  TaTU  02A531  25 m  4:22.50  4:30.50   
586  Taskila Tiitus  2001  OU  01A402  25 m  4:24.17  4:32.17   
153  Kekola Jere  2000  SeUi  00A330  25 m  4:25.08  4:33.08   
633  Hapuoja Tatu  2003  UiTa  03A010  25 m  4:25.62  4:33.62   
10  408  Hilaja Justus  2002  PTU  02A070  25 m  4:29.57  4:37.57   
11  339  Taimisto Hermanni  2000  VUS-VSS  00A538  50 m  4:39.60  4:39.60   
12  226  Kallio Anton  1996  VUS-VSS  96A189  50 m  4:41.30  4:41.30   
13  48  Tumanoff Lari  2003  HSS  03A150  25 m  4:34.02  4:42.02   
14  242  Khalili Nader  2001  VUS-VSS  01B263  50 m  4:43.85  4:43.85   
15  628  Hakala Akseli  2003  UiTa  03A023  25 m  4:38.68  4:46.68   
16  572  Pietarila Olli-pekka  2003  OU  03A223  25 m  4:39.05  4:47.05   
17  241  Khalili Ali  2001  VUS-VSS  01A554  50 m  4:47.72  4:47.72   
18  80  Thodin Viktor  2000  JS-PU  00A166  50 m  4:49.49  4:49.49   
19  649  Koskinen Wäinö  2002  UiTa  02A267  50 m  4:50.92  4:50.92   
20  446  Harju Mio  2002  TaTU  02A064  25 m  4:44.97  4:52.97   
21  607  Evans Benjamin  2003  SCV  03B017  50 m  4:55.77  4:55.77   
22  465  Perkola Pirkka  2001  TaTU  01A240  25 m  4:49.03  4:57.03   
23  424  Jäntti Lauri-luukas  2002  PUS  02A816  25 m  4:49.57  4:57.57   
24  495  Konttinen Akira  2003  ÅSK  03A546  25 m  4:51.41  4:59.41   
25  161  Nurmela Mikael  2002  SeUi  02A017  25 m  4:51.67  4:59.67   
26  202  Helsing Kirill  2002  VUS-VSS  02A658  25 m  4:51.80  4:59.80   
27  533  Romsi Aleksi  2002  KemUS  02B091  25 m  4:51.80  4:59.80   
28  463  Pankratov Pavel  2004  TaTU  04A029  25 m  4:52.68  5:00.68   
29  409  Järviö Miko  2000  PTU  00A251  25 m  4:53.12  5:01.12   
30  412  Seppänen Arttu  2002  PTU  02A190  25 m  4:56.68  5:04.68   
31  229  Kangasmaa Aaro  2001  VUS-VSS  01A471  50 m  5:08.08  5:08.08   
32  228  Kalliokoski Elias  2003  VUS-VSS  03A531  25 m  5:00.98  5:08.98   
33  Albinsson Oskar  2003  UMEÅ SS  AP4503  25 m  5:02.24  5:10.24   
34  57  Laukkanen Juho  2001  SiWa  01A473  50 m  5:12.99  5:12.99   
35  480  Pankratov Petr  2002  TaTU  02A061  25 m  5:05.01  5:13.01   
36  648  Kortteinen Joona  2003  UiTa  03A195  50 m  5:13.39  5:13.39   
37  449  Kilpeläinen Niilo  2004  TaTU  04A174  50 m  5:14.08  5:14.08   
38  197  Harju Tuukka  2003  VUS-VSS  03A544  25 m  5:06.34  5:14.34   
39  94  Jestoi Teppo  2003  KUS-GSS  03A402  25 m  5:10.39  5:18.39   
40  432  Ollikainen Roope  2004  PUS  04A004  50 m  5:19.05  5:19.05   
41  472  Syrjäkoski Joona  2000  TaTU  00A478  50 m  5:20.81  5:20.81   
42  622  Castagno Riccardo  2004  UiTa  04A401  50 m  5:22.30  5:22.30   
43  553  Kenttälä Jami  2004  OU  04A726  50 m  5:23.18  5:23.18   
44  70  Byggmästar Viktor  2002  JS-PU  02B034  25 m  5:15.97  5:23.97   
45  663  Löyttyniemi Lauri  1999  UiTa  99A807  25 m  5:16.36  5:24.36   
46  641  Kallio Konsta  2004  UiTa  04A610  25 m  5:16.55  5:24.55   
47  74  Nordman Ivar  2003  JS-PU  03A140  50 m  5:24.71  5:24.71   
48  683  Sipola Eemil  2003  UiTa  03A088  25 m  5:19.95  5:27.95   
49  28  Strömbro Arvid  2002  UMEÅ SS  AR4502  25 m  5:21.29  5:29.29   
50  689  Tuominen Oskar  2004  UiTa  04A373  25 m  5:21.85  5:29.85   
51  655  Lehtonen Leevi  2003  UiTa  03A753  25 m  5:21.86  5:29.86   
52  679  Sainio Samuel  2005  UiTa  05A041  50 m  5:32.81  5:32.81   
53  500  Laine Elias  2003  ÅSK  03A465  25 m  5:25.15  5:33.15   
54  192  Haikonen Onni  2003  VUS-VSS  03A136  25 m  5:25.74  5:33.74   
55  471  Saloniemi Joona  2004  TaTU  04A304  50 m  5:33.77  5:33.77   
56  336  Syrjälä Juuso  2001  VUS-VSS  01B002  25 m  5:25.99  5:33.99   
57  323  Ravals Simon  2003  VUS-VSS  03A528  50 m  5:34.57  5:34.57   
58  426  Kuusimäki Ville  2002  PUS  02A004  25 m  5:34.22  5:42.22   
59  456  Lepola Petteri  2003  TaTU  03A303  50 m  5:42.29  5:42.29   
60  314  Puutio Pietari  2004  VUS-VSS  04A429  50 m  5:43.62  5:43.62   
61  505  Mäenpää Eero  2005  ÅSK  05A377  50 m  5:49.46  5:49.46   
62  222  Jåfs Filip  2004  VUS-VSS  04A211  50 m  5:50.68  5:50.68   
63  144  Aho Elmeri  2004  SeUi  04A232  25 m  5:43.35  5:51.35   
64  497  Kunttila Tatu  2003  ÅSK  03A443  25 m  5:43.38  5:51.38   
65  659  Liukkonen Akseli  2005  UiTa  05A362  25 m  5:43.63  5:51.63   
66  273  Loo Casper  2002  VUS-VSS  02A473  50 m  5:51.90  5:51.90   
67  609  Fordell Topi  2005  SCV  05A548  50 m  5:52.05  5:52.05   
68  557  Koskela Rasmus  2004  OU  04A713  25 m  5:46.88  5:54.88   
69  Andersson Axel  2004  UMEÅ SS  AJ5504  25 m  5:59.26  6:07.26   
70  324  Reinikka Eero  2003  VUS-VSS  03A801  50 m  6:07.98  6:07.98   
71  15  Lidström Henrik  2003  UMEÅ SS  AP0303  25 m  6:00.67  6:08.67   
72  230  Kangasmaa Simo  2003  VUS-VSS  03A658  50 m  6:10.93  6:10.93   
73  685  Syrjä Ilja  2004  UiTa  04A573  25 m  6:04.37  6:12.37   
74  581  Siurua Lauri  2005  OU  05A631  50 m  6:13.07  6:13.07   
75  514  Rekola Rasmus  2004  ÅSK  04A638  50 m  6:16.62  6:16.62   
76  235  Kaslin Adrian  2005  VUS-VSS  05A414  25 m  6:08.67  6:16.67   
77  646  Kontula Daniel  2005  UiTa  05A152  25 m  6:09.97  6:17.97   
78  297  Nissilä Nuutti  2004  VUS-VSS  04A453  25 m  6:11.54  6:19.54   
79  554  Kenttälä Jimi  2004  OU  04A724  50 m  6:26.94  6:26.94   
80  595  Väänänen Artturi  2005  OU  05A709  50 m  6:35.77  6:35.77   
81  353  Vuollet Linus  2004  VUS-VSS  04A241  50 m  6:39.06  6:39.06   
82  Cobian Oliver  2003  UMEÅ SS  AP1103  25 m  7:07.69  7:15.69   
83  106  Lahtinen Lassi  2004  KUS-GSS  04A350  25 m       
84  276  Lydman Lucas  2005  VUS-VSS  05A187  25 m       
85  421  Heinikangas Raul  1998  PUS  98B068  25 m       
86  547  Heikkinen Roni  2005  OU  05A646  25 m       
87  560  Leinonen Atte  2004  OU  04B030  25 m       
88  620  Aspholm Oliver  2005  UiTa  05A594  25 m       
89  639  Jaakola Tuukka  2001  UiTa  01A719  25 m       
90  657  Leinonen Eemeli  2002  UiTa  02A681  25 m       
91  673  Penttilä Litti  2004  UiTa  04A636  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.12  Tulostuspäivämäärä  24 maaliskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  Tulostusaika  19:44 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner