2019-12-09   15:35:04
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Kvarken Games 2017

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

8_S
Laji 8, 200m SU P14, 16, M 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
571  Nygård Topias  2000  OU  00A602  25 m  2:08.77  2:12.77   
309  Piiroinen Eetu  1995  VUS-VSS  95A743  25 m  2:09.23  2:13.23   
61  Pakarinen Sami  1992  SiWa  92A332  25 m  2:09.82  2:13.82   
586  Taskila Tiitus  2001  OU  01A402  25 m  2:16.47  2:20.47   
339  Taimisto Hermanni  2000  VUS-VSS  00A538  25 m  2:17.63  2:21.63   
481  Romanov Efim  2002  TaTU  02B256  25 m  2:21.08  2:25.08   
486  Herpola Santeri  2003  ÅSK  03A188  25 m  2:21.49  2:25.49   
628  Hakala Akseli  2003  UiTa  03A023  25 m  2:23.73  2:27.73   
489  Kallio Samu Petteri  2002  ÅSK  02A516  50 m  2:31.22  2:31.22   
10  275  Lydman Alex  2003  VUS-VSS  03A218  25 m  2:27.63  2:31.63   
11  465  Perkola Pirkka  2001  TaTU  01A240  25 m  2:27.87  2:31.87   
12  496  Korpinen Leevi  2001  ÅSK  01A491  25 m  2:27.94  2:31.94   
13  567  Moilanen Atte  2001  OU  01A253  25 m  2:28.12  2:32.12   
14  543  Erkinaro Paavo  2003  OU  03A020  50 m  2:35.57  2:35.57   
15  30  Sundström Peter  2002  UMEÅ SS  AH4302  25 m  2:33.74  2:37.74   
16  336  Syrjälä Juuso  2001  VUS-VSS  01B002  25 m  2:35.69  2:39.69   
17  587  Taskinen Valtteri  2002  OU  02A093  25 m  2:36.11  2:40.11   
18  255  Kuhna Niko  2002  VUS-VSS  02A396  25 m  2:38.28  2:42.28   
19  530  Lipponen Toni  2003  KemUS  03A125  50 m  2:44.51  2:44.51   
20  495  Konttinen Akira  2003  ÅSK  03A546  50 m  2:45.73  2:45.73   
21  140  Mustonen Joose  1998  Virkiä  98A473  25 m  2:43.55  2:47.55   
22  650  Kotiniitty Visa  2003  UiTa  03A284  50 m  2:49.14  2:49.14   
23  137  Korpela Eemi  2002  Virkiä  02A011  25 m  2:45.18  2:49.18   
24  480  Pankratov Petr  2002  TaTU  02A061  50 m  2:52.62  2:52.62   
25  181  Ekström Elmeri  2000  VUS-VSS  00A871  25 m  2:49.27  2:53.27   
26  537  Tiensuu Juuso Mikael  2001  KemUS  01B283  25 m  2:50.51  2:54.51   
27  328  Saha Emil  2003  VUS-VSS  03A067  25 m  2:50.53  2:54.53   
28  683  Sipola Eemil  2003  UiTa  03A088  50 m  2:54.84  2:54.84   
29  192  Haikonen Onni  2003  VUS-VSS  03A136  25 m  2:56.11  3:00.11   
30  64  Vahtera Lukas  2001  SiWa  01B137  50 m  3:00.52  3:00.52   
31  Andersson Axel  2004  UMEÅ SS  AJ5504  25 m  2:59.65  3:03.65   
32  188  Gustafsson Johan  2001  VUS-VSS  01B063  25 m  3:01.28  3:05.28   
33  500  Laine Elias  2003  ÅSK  03A465  50 m  3:09.97  3:09.97   
34  71  Eklund Alexander  2002  JS-PU  02B033  50 m  3:10.45  3:10.45   
35  230  Kangasmaa Simo  2003  VUS-VSS  03A658  50 m  3:15.43  3:15.43   
36  292  Niemi Arttu  2003  VUS-VSS  03A730  25 m  3:12.44  3:16.44   
37  11  Hallgren Linus  2003  UMEÅ SS  AE2703  50 m  3:19.11  3:19.11   
38  324  Reinikka Eero  2003  VUS-VSS  03A801  25 m  3:16.04  3:20.04   
39  22  Nyström Viktor  2004  UMEÅ SS  AJ9504  25 m  3:17.66  3:21.66   
40  Cobian Oliver  2003  UMEÅ SS  AP1103  25 m  3:28.35  3:32.35   
41  73  Jylhä Martin  2000  JS-PU  00B222  25 m       
42  226  Kallio Anton  1996  VUS-VSS  96A189  25 m       
43  242  Khalili Nader  2001  VUS-VSS  01B263  25 m       
44  250  Kontu Joni  2002  VUS-VSS  02B035  25 m       
45  314  Puutio Pietari  2004  VUS-VSS  04A429  25 m       
46  400  Kinnunen Joona  2004  AU  04B174  25 m       
47  439  Martikainen Emil  1997  RaUS  97A535  25 m       
48  463  Pankratov Pavel  2004  TaTU  04A029  25 m       
49  471  Saloniemi Joona  2004  TaTU  04A304  25 m       
50  484  Forsel Marcus  2003  ÅSK  03A127  25 m       
51  512  Puutio Aaro  2003  ÅSK  03A834  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.12  Tulostuspäivämäärä  24 maaliskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  Tulostusaika  19:44 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner