Program for Vårsimiaden Distrikt 2017, Karlskoga (Försök)
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 3
|
Tävling |
Vårsimiaden Försök 2017 |
|
Utskriftsdatum |
06 maj 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Karlskoga |
|
Utskriftstid |
09:18 |
|
|
Arrangör |
Karlskoga Simförening |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
06 maj 2017 |
|
|
|
|
Gren 3, 200m Medley Flickor 12-13 |
Finaler (6) |
Sponsor: Arena Reklam |
|
Heat 1 (6) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
62 |
1 |
Sofie Engvall |
2005 |
AL8805 |
KARLSTAD |
|
25m |
|
37 |
2 |
Frida Jonsson |
2005 |
AM1405 |
KARLSKO SF |
|
25m |
|
45 |
3 |
Linneá Therus |
2005 |
BC1805 |
KARLSKO SF |
|
25m |
4:00.60 |
59 |
4 |
Hanna Dautbegovic |
2005 |
AM3205 |
KARLSTAD |
|
25m |
|
187 |
5 |
Thelma Jansson |
2005 |
BB0805 |
KARLSKO SF |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
183 |
1 |
Felicia Sobotka |
2005 |
AQ2805 |
HK SIM |
|
25m |
3:35.96 |
35 |
2 |
Paula Johansson |
2004 |
AR2404 |
KARLSKO SF |
|
25m |
3:31.78 |
154 |
3 |
Alma Mühr |
2005 |
BI0405 |
ÖSA |
|
25m |
3:30.00 |
140 |
4 |
Tess Fransson |
2004 |
BT4204 |
ÖSA |
|
25m |
3:30.00 |
41 |
5 |
Smilla Löthgren |
2004 |
BA4404 |
KARLSKO SF |
|
25m |
3:32.30 |
177 |
6 |
Tyra Jacobsson |
2005 |
AB0805 |
HK SIM |
|
25m |
3:39.49 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
181 |
1 |
Carla Rye |
2004 |
BC7604 |
HK SIM |
|
25m |
3:27.51 |
165 |
2 |
Wilma Åberg |
2005 |
AB4605 |
ÖSA |
|
25m |
3:20.00 |
155 |
3 |
Josefina Näsén |
2005 |
AF7805 |
ÖSA |
|
25m |
3:17.34 |
60 |
4 |
Minea Dautbegovic |
2004 |
AV9804 |
KARLSTAD |
|
25m |
3:19.19 |
113 |
5 |
Amanda Orban |
2005 |
AH9205 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
3:20.30 |
163 |
6 |
Maja Sörling |
2005 |
BI6405 |
ÖSA |
|
25m |
3:30.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
100 |
1 |
Linnéa Bruce-Holm |
2005 |
AH4205 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
3:12.80 |
184 |
2 |
Julia Åkerstrand |
2004 |
BC6604 |
HK SIM |
|
25m |
3:11.95 |
173 |
3 |
Maija Brattström |
2004 |
AR8804 |
HK SIM |
|
25m |
3:11.38 |
141 |
4 |
Ida Hammarland |
2004 |
BL0604 |
ÖSA |
|
25m |
3:11.68 |
68 |
5 |
Alice Johnson |
2005 |
AU2805 |
KARLSTAD |
|
25m |
3:12.41 |
42 |
6 |
Maja Nyberg |
2004 |
BM9804 |
KARLSKO SF |
|
25m |
3:13.18 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1 |
1 |
Sanna Axelsson |
2004 |
AI4204 |
ARVIKA SS |
|
25m |
3:09.26 |
20 |
2 |
Anna Busacca Hjärtquist |
2005 |
AH4605 |
GRUMS SS |
|
25m |
3:06.60 |
34 |
3 |
Isabelle Johansson |
2005 |
AM0405 |
KARLSKO SF |
|
25m |
3:05.94 |
179 |
4 |
Linnea Larsson |
2005 |
AM9205 |
HK SIM |
|
25m |
3:06.58 |
29 |
5 |
Alice Bergström |
2004 |
AS5404 |
KARLSKO SF |
|
25m |
3:07.21 |
191 |
6 |
Ella Hagelvik |
2004 |
BN3804 |
ÖSA |
|
25m |
3:11.18 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
11 |
1 |
Nova Johansson |
2004 |
AA0204 |
FILIPSTAD |
|
25m |
3:05.36 |
69 |
2 |
Linnea Lindberg |
2005 |
AJ2205 |
KARLSTAD |
|
25m |
3:03.68 |
8 |
3 |
Amanda Johansson |
2005 |
AI3605 |
DEJE SS |
|
25m |
2:46.80 |
77 |
4 |
Erica Segerström |
2004 |
AR9804 |
KARLSTAD |
|
25m |
3:00.27 |
25 |
5 |
Ella Sjöbom |
2005 |
AH3605 |
GRUMS SS |
|
25m |
3:03.77 |
158 |
6 |
Julia Pietsch |
2005 |
AB0605 |
ÖSA |
|
25m |
3:05.68 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
06 maj 2017 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund |
Utskriftstid |
09:18 |
|