Program för LH-Games 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 28, 100m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 20 | Maria Thorsen Mathilde | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 1:07.46 | |
2 | 715 | Magnusson Tova | 2002 | SS04 | AC5802 | 25 m | 1:07.67 | |
3 | 48 | Samuelsen Helene | 2001 | Sandefjord | 50 m | 1:08.27 | ||
4 | 377 | Brinkhagen Julia | 1999 | LANDSKRONA | AM3299 | 25 m | 1:08.46 | |
5 | 399 | Johannesson Elin | 1999 | LANDSKRONA | AM4299 | 25 m | 1:08.73 | |
6 | 309 | Andersson Malin | 1999 | KUNGSBACKA | AL0899 | 25 m | 1:08.87 | |
7 | 714 | Lundmark Emma | 2003 | SS04 | AT1803 | 25 m | 1:09.53 | |
8 | 331 | Hvarfvenius Gina | 1997 | KUNGSBACKA | AY5297 | 25 m | 1:09.72 | |
9 | 704 | Berndtson Filippa | 1997 | SS04 | BD4297 | 25 m | 1:09.77 | |
10 | 72 | Sejr Aagaard Sarah | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 1:10.18 | |
11 | 34 | Straum Eirill | 2001 | TS&LK | 50 m | 1:10.81 | ||
12 | 208 | Rosdahl Ellen | 2002 | HS | AO0802 | 25 m | 1:10.84 | |
13 | 511 | Lennartsson Tove | 2000 | MKK | AM1800 | 25 m | 1:11.33 | |
14 | 711 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 25 m | 1:11.50 | |
15 | 44 | Haavik Pia | 2001 | Sandefjord | 50 m | 1:12.15 | ||
16 | 750 | Littorin Tyra | 2004 | HS | AG8404 | 50 m | 1:12.47 | EFT |
17 | 80 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 25 m | 1:12.54 | |
18 | 217 | Stenhård Ellinor | 2002 | HS | AV8402 | 25 m | 1:13.29 | |
19 | 200 | Pettersson Hanna | 2003 | HS | AR1803 | 25 m | 1:13.45 | |
20 | 402 | Lindh Linnéa | 2003 | LANDSKRONA | AI3803 | 25 m | 1:13.49 | |
21 | 85 | Loikala Emilia | 2000 | ESKILSTUNA | AY6800 | 25 m | 1:13.93 | |
22 | 493 | Segerdahl Victoria | 2001 | SK LÖDDE | AS1801 | 50 m | 1:14.06 | |
23 | 203 | Podric Nina | 2004 | HS | BU7604 | 25 m | 1:15.01 | |
24 | 76 | Gustafsson Maja | 2001 | ESKILSTUNA | AM8401 | 25 m | 1:15.04 | |
25 | 18 | Stenbækgård Freja | 2003 | HELSINGØR | 0306AJ | 25 m | 1:15.16 | |
26 | 29 | Solberg Jørgensen Hege | 2002 | TS&LK | 50 m | 1:15.25 | ||
27 | 325 | Graffner Anna | 2002 | KUNGSBACKA | BW5202 | 25 m | 1:15.36 | |
28 | 340 | Källén Isabella | 2001 | KUNGSBACKA | BR6401 | 25 m | 1:15.63 | |
29 | 501 | Ahlbeck Nicole | 2003 | MKK | AR2603 | 25 m | 1:15.84 | |
30 | 123 | Bexell Liv | 2005 | HS | BD2205 | 25 m | 1:15.90 | |
31 | 115 | Werker Freja | 2003 | SK HAJEN | AH3203 | 25 m | 1:15.95 | |
32 | 159 | Juliusson Sofia | 2002 | HS | AT3802 | 25 m | 1:16.22 | |
33 | 161 | Jälminger Ebba | 2002 | HS | AO9602 | 25 m | 1:16.36 | |
34 | 523 | Bergquist Boel | 2003 | POSEIDON | BI2803 | 25 m | 1:16.70 | |
35 | 335 | Johansson Michaela | 2000 | KUNGSBACKA | AJ8400 | 25 m | 1:17.09 | |
36 | 103 | Gutenwik Ella | 2004 | SK HAJEN | AQ1804 | 25 m | 1:17.31 | |
37 | 313 | Björkman Ebba | 2002 | KUNGSBACKA | BD8202 | 25 m | 1:17.63 | |
38 | 642 | Nylund Viktoria | 2001 | TÄBY SIM | BD1801 | 25 m | 1:19.00 | |
39 | 394 | Hess Fanny | 2004 | LANDSKRONA | AD4404 | 25 m | 1:19.71 | |
40 | 58 | Holm Clausen Sarah | 2004 | FARUM | 0486AG | 50 m | 1:19.87 | |
41 | 686 | Persson Erica | 2005 | ÄNGELHOLM | BA5605 | 50 m | 1:20.18 | |
42 | 91 | Sand Elin | 2002 | ESKILSTUNA | BV9602 | 25 m | 1:20.38 | |
43 | 654 | Magnusson Vanja | 2004 | VÄXJÖ SS | AH7604 | 50 m | 1:20.80 | |
44 | 659 | Björnsdotter Hanna | 2002 | YSTADS SS | AW7402 | 25 m | 1:20.83 | |
45 | 633 | Andersson Elin | 2003 | TÄBY SIM | BG0803 | 25 m | 1:20.89 | |
46 | 656 | Strand Louise | 2005 | VÄXJÖ SS | AL3805 | 25 m | 1:21.26 | |
47 | 73 | Abrahamsson Alva | 2004 | ESKILSTUNA | AQ6604 | 25 m | 1:21.57 | |
48 | 415 | Pettersson My | 2006 | LANDSKRONA | AF2206 | 50 m | 1:22.00 | |
49 | 247 | Bardelli Arianna | 2002 | HÖGANÄS SS | BQ8602 | 25 m | 1:22.12 | |
50 | 634 | Bergvall Emelie | 2003 | TÄBY SIM | BC4603 | 50 m | 1:22.46 | |
51 | 269 | Fröstberg Jenny | 2002 | KALMAR SS | AD1602 | 25 m | 1:23.24 | |
52 | 26 | Baarholm Embla | 2004 | TS&LK | 50 m | 1:23.28 | ||
53 | 540 | Lund Sofia | 2003 | POSEIDON | BP4803 | 25 m | 1:23.44 | |
54 | 534 | Johansson Vanessa | 2006 | POSEIDON | AA4606 | 25 m | 1:23.48 | |
55 | 375 | Assarsson Elsa | 2001 | LANDSKRONA | AD1401 | 50 m | 1:23.69 | |
56 | 517 | Sörum Hilma | 2004 | MKK | AX3204 | 25 m | 1:23.83 | |
57 | 24 | Austmo Vilde | 2003 | TS&LK | 50 m | 1:23.85 | ||
58 | 215 | Sprung Bea | 2005 | HS | AO1805 | 25 m | 1:24.00 | |
59 | 538 | Lindberg Alma | 2002 | POSEIDON | AQ4202 | 25 m | 1:25.22 | |
60 | 202 | Philipsson Eriksson Filippa | 2003 | HS | AX7203 | 25 m | 1:25.39 | |
61 | 679 | Kronkvist Elin | 2004 | ÄNGELHOLM | AG6204 | 25 m | 1:25.44 | |
62 | 522 | Andersson Medhanie Johanna | 2005 | POSEIDON | AG0405 | 25 m | 1:26.13 | |
63 | 31 | Paulsen Kirsti | 2003 | TS&LK | 50 m | 1:26.55 | ||
64 | 344 | Martinez Jonsson Klara | 2004 | KUNGSBACKA | BI4604 | 25 m | 1:27.37 | |
65 | 637 | Forsberg Emilia | 2003 | TÄBY SIM | BN9203 | 50 m | 1:27.37 | |
66 | 526 | Bontidean Emma | 2003 | POSEIDON | AW1803 | 25 m | 1:27.48 | |
67 | 157 | Johansson Victoria | 2004 | HS | BJ2604 | 50 m | 1:27.71 | EFT |
68 | 81 | Kullman Izabella | 2002 | ESKILSTUNA | AG9202 | 50 m | 1:27.75 | |
69 | 593 | Stenebo Alva | 2003 | S 71 | AY6403 | 25 m | 1:28.25 | |
70 | 69 | Sahl Rasmussen Carolina | 2001 | FARUM | 0126AB | 50 m | 1:30.56 | |
71 | 681 | Lyngemark Josefine | 2001 | ÄNGELHOLM | BM9201 | 50 m | 1:30.57 | |
72 | 552 | Twedberg Anna | 2003 | POSEIDON | AR4203 | 50 m | 1:31.42 | |
73 | 528 | Carlberg Matilda | 2002 | POSEIDON | AX6402 | 50 m | 1:31.51 | |
74 | 520 | Virc Mikaela | 2003 | MKK | AV6403 | 50 m | 1:33.11 | |
75 | 350 | Samuelsson Linnéa | 2006 | KUNGSBACKA | AM6206 | 25 m | 1:33.16 | |
76 | 453 | Davidsson Jenny | 2003 | LJUNGBY SS | AV7603 | 50 m | 1:33.64 | |
77 | 126 | Bremer Filippa | 2005 | HS | BD4205 | 25 m | 1:34.52 | |
78 | 500 | Gummesson Adelina | 2005 | LÖNSBODA | AI9805 | 50 m | 1:34.76 | |
79 | 75 | Björkbacka Maja | 2005 | ESKILSTUNA | AU9205 | 50 m | 1:37.57 | |
80 | 647 | Takolander Nina | 2003 | TÄBY SIM | AX0803 | 50 m | 1:37.60 | |
81 | 383 | Dellhede Josefin | 2003 | LANDSKRONA | AD3403 | 25 m | 1:40.22 | |
82 | 581 | Malmgren Freja | 2007 | S 71 | AA8207 | 25 m | 1:43.31 | |
83 | 102 | Dolmark Linnea | 2002 | SK HAJEN | AO0602 | 25 m | 1:43.95 | |
84 | 312 | Berlin Rebecka | 2005 | KUNGSBACKA | AX4605 | 50 m | 1:47.81 | |
85 | 327 | Hilbert Tilda | 2004 | KUNGSBACKA | AZ0804 | 25 m | 1:49.93 | |
86 | 733 | Rengbrandt Jacquline | 2005 | TRELLEBORG | BF6605 | 25 m | 1:54.22 | |
87 | 328 | Hildebrand Sigrid | 2006 | KUNGSBACKA | AP3606 | 25 m | 2:01.76 | |
88 | 321 | Fabian Linnéa | 2005 | KUNGSBACKA | BL5405 | 25 m | 2:04.51 | |
89 | 88 | Roos Alice | 2007 | ESKILSTUNA | AA7407 | 50 m | ||
90 | 92 | Widing Emilia | 2005 | ESKILSTUNA | AH5405 | 50 m | ||
91 | 175 | Lindén Patrisia | 2005 | HS | AO3605 | 50 m | ||
92 | 314 | Blomberg Klara | 2005 | KUNGSBACKA | BE9805 | 50 m | ||
93 | 545 | Nordberg Ida | 2006 | POSEIDON | AB4406 | 50 m | ||
94 | 600 | Christiansen Jennie | 2004 | SK SYDSIM | AL3204 | 50 m | ||
95 | 662 | Jansson Frida | 2006 | YSTADS SS | AE7206 | 50 m | ||
96 | 680 | Larsson Anna | 2006 | ÄNGELHOLM | AM1806 | 50 m | ||
97 | 720 | Duratovic Erma | 2005 | TRELLEBORG | AP2205 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 08 juli 2017 |
Licensierad till: Landskrona Simsällskap | Utskriftstid | 14:32 |