Program för UGP 3 2017, Eriksdal
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 17, 200m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 131 | Vartiainen Alexandra | 2001 | SK NEPTUN | BW1801 | 25 m | 2:35.35 | |
2 | 731 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | BC9200 | 25 m | 2:36.01 | |
3 | 553 | Granert Lea | 2001 | SPIF SF | BQ1401 | 25 m | 2:38.59 | |
4 | 753 | Herlin Linn | 2002 | SPÅRVÄGEN | AU6402 | 25 m | 2:42.09 | |
5 | 601 | Lindberg Vilma | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL9204 | 25 m | 2:44.61 | |
6 | 99 | Jomaa Nora | 1999 | SK NEPTUN | AW7499 | 25 m | 2:45.32 | |
7 | 589 | Arnou Solène | 2000 | SÖDERTÄLJE | AX4600 | 25 m | 2:45.48 | |
8 | 93 | Hagström Alva | 2003 | SK NEPTUN | AU1203 | 25 m | 2:49.69 | |
9 | 658 | Virtanen Jenny | 2002 | SÖDERTÖRN | BS0202 | 25 m | 2:50.22 | |
10 | 123 | Starrost Elma | 2002 | SK NEPTUN | AN4202 | 25 m | 2:50.25 | |
11 | 248 | Segerström Nora | 2002 | SKK | BM0802 | 25 m | 2:51.62 | |
12 | 793 | Wullrich Emilia | 2003 | SPÅRVÄGEN | BI8203 | 25 m | 2:52.10 | |
13 | 235 | Brunnberg Hilma | 2003 | SKK | BI0603 | 25 m | 2:52.41 | |
14 | 598 | Jonsson Carolina | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU5402 | 25 m | 2:52.95 | |
15 | 69 | Brodd Isabelle | 2003 | SK NEPTUN | AU4803 | 25 m | 2:52.98 | |
16 | 740 | Danes Ioana | 2002 | SPÅRVÄGEN | AY3802 | 25 m | 2:53.56 | |
17 | 124 | Sundholm Erica | 2002 | SK NEPTUN | BO9202 | 25 m | 2:57.62 | |
18 | 759 | Karlsson Karlström Maja | 2002 | SPÅRVÄGEN | BF6602 | 25 m | 2:58.47 | |
19 | 619 | Axelmalm Rebecka | 2003 | SÖDERTÖRN | BG7603 | 25 m | 2:59.25 | |
20 | 675 | Larsered Felicia | 2003 | TUREBERG | AW2803 | 25 m | 3:00.03 | |
21 | 776 | Onno Astrid | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA5600 | 25 m | 3:01.09 | |
22 | 543 | Bothe Vinona | 1999 | SPIF SF | BN6899 | 25 m | 3:01.21 | |
23 | 539 | Albinzon Alice | 2000 | SPIF SF | AY1200 | 25 m | 3:01.33 | |
24 | 664 | Arnö Sara | 2004 | TUREBERG | AA1208 | 25 m | 3:01.90 | |
25 | 577 | Söderström Emelie | 2003 | SPIF SF | AW5203 | 25 m | 3:03.51 | |
26 | 760 | Kjerrman Alicia | 2001 | SPÅRVÄGEN | BL6801 | 25 m | 3:04.95 | |
27 | 677 | Nilsson Astrid | 2003 | TUREBERG | AQ9403 | 25 m | 3:05.09 | |
28 | 76 | Edman Lovisa | 2003 | SK NEPTUN | AU5203 | 50 m | 3:08.53 | |
29 | 82 | Eriksson Lilly | 2004 | SK NEPTUN | AS1604 | 25 m | 3:09.33 | |
30 | 563 | Mehari Hanna | 2003 | SPIF SF | AJ0203 | 25 m | 3:11.45 | |
31 | 835 | Ishaq Rebecka | 2003 | SS04 | AY8403 | 25 m | 3:11.75 | |
32 | 554 | Holmqvist Lisa | 1999 | SPIF SF | AY9899 | 25 m | 3:15.87 | |
33 | 606 | Porling Evelina | 2002 | SÖDERTÄLJE | BH9202 | 25 m | 3:16.08 | |
34 | 583 | Brinne Roos Stella | 2004 | ÄLVSJÖ SF | BG0204 | 25 m | 3:16.67 | |
35 | 442 | Ekedahl Tilda | 2003 | WISBY SS | BD8603 | 25 m | 3:16.74 | |
36 | 839 | Lundmark Emma | 2003 | SS04 | AT1803 | 25 m | 3:17.80 | |
37 | 748 | Granhällen Johanna | 2002 | SPÅRVÄGEN | BO5202 | 25 m | 3:18.52 | |
38 | 784 | Svensson Linda | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR8200 | 25 m | 3:18.66 | |
39 | 579 | Thur Emma | 2004 | SPIF SF | AR1804 | 25 m | 3:18.89 | |
40 | 64 | Birtner Annie | 2004 | SK NEPTUN | BN6204 | 25 m | 3:19.11 | |
41 | 503 | Karlsson Fiona | 2004 | ÖSMO SS | AE6404 | 25 m | 3:19.60 | |
42 | 571 | Ramså Ness Iza | 2003 | SPIF SF | BG5203 | 25 m | 3:21.07 | |
43 | 841 | Mitrovic Andrea | 2002 | SS04 | BC7802 | 25 m | 3:21.15 | |
44 | 510 | Valenzuela Jorquera Camila | 2001 | ÖSMO SS | BK1601 | 25 m | 3:22.28 | |
45 | 61 | Behrenfeldt Agnes | 2004 | SK NEPTUN | AP9604 | 25 m | 3:23.22 | |
46 | 450 | Silfwergård Nella | 2004 | WISBY SS | BE4604 | 25 m | 3:27.97 | |
47 | 79 | Elveskog Li | 2004 | SK NEPTUN | AW0604 | 25 m | 3:28.50 | |
48 | 600 | Landegren Wilma | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL1404 | 25 m | 3:28.82 | |
49 | 508 | Pasanen Sandra | 2001 | ÖSMO SS | BV8401 | 50 m | 3:29.81 | |
50 | 97 | Homnér Elin | 2003 | SK NEPTUN | BT4203 | 25 m | 3:30.34 | |
51 | 743 | Eriksson Alexandra | 2002 | SPÅRVÄGEN | BM8602 | 25 m | 3:33.78 | |
52 | 125 | Svensson Alice | 2002 | SK NEPTUN | BX6602 | 50 m | 3:38.38 | |
53 | 72 | Cullfors Emilia | 2003 | SK NEPTUN | CA5403 | 25 m | 3:38.75 | |
54 | 570 | Pettersson Josefin | 2002 | SPIF SF | BX2802 | 50 m | 3:53.88 | |
55 | 582 | Agrest Josefina | 1999 | ÄLVSJÖ SF | BK7699 | 50 m | ||
56 | 585 | Hägesten Matilda | 2000 | ÄLVSJÖ SF | AF1400 | 50 m | ||
57 | 670 | Holmer Selma | 2004 | TUREBERG | AM6204 | 50 m | ||
58 | 856 | Lange Oliwia | 2004 | SÖDERTÄLJE | BS6604 | 50 m | EFT | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 09 juni 2017 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening | Utskriftstid | 18:10 |