2020-03-29   06:04:32
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Wadköpingsdoppet 2017

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Lördag den 23/9 Klockan 08.30 (Insim kl. 07.15)

11_S
Gren 11, 50m Frisim C+D Pojkar 
13 - 14 år: Johan Rydahl (2001) 24.49 2015-09-19 
12 år och yngre: Johan Rydahl (2001) 25.96 2013-09-21 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
13 - 14 år 
74  Grahn Kevin  2003  KATRINEHOL  AH9103  25 m  26.21   
161  Lundström Silke Eric  2003  NKK  AF8903  50 m  26.57   
135  Välkki Alvin  2004  MASS  AE3504  25 m  27.46   
130  Skogsberg Karl  2003  MASS  AF2103  25 m  27.74   
285  Mravac Teo  2004  VARBERG  AC8504  25 m  27.82   
72  Aldrin Erik  2003  KATRINEHOL  AH8503  25 m  27.85   
458  Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  25 m  28.07   
114  Jedbratt Felix  2003  MASS  AJ7703  50 m  28.61   
332  Sterling Lucas  2004  VÄSTERÅS  AC6704  50 m  28.65   
10  245  Partanen Dennis  2003  SKÖVDE SS  AI5703  50 m  28.67   
11  203  Olofsson Linus  2003  S 02  AL6503  50 m  28.91   
12  78  Pettersson Olle  2004  KATRINEHOL  AJ1304  25 m  29.03   
13  30  Hjalmarsson Sarlind Oliver  2003  GÄVLE SS  AN7503  50 m  29.05   
14  131  Sundblad Marcus  2003  MASS  AF4103  25 m  29.12   
15  267  Almqvist Malte  2004  VARBERG  AB9904  25 m  29.40   
16  12  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  29.63   
17  54  Mathisen Ludvig  2003  KARLSTAD  AD7903  25 m  29.65   
18  195  Clasén Daniel  2003  S 02  AL1503  50 m  29.75   
19  303  Dijkhuizen Tom  2003  VÄSTERÅS  AH5703  50 m  29.79   
20  127  Sjöström Oscar  2003  MASS  AA2103  25 m  29.98   
21  207  Troberg Eskola Vide  2003  S 02  AN3303  25 m  30.05   
22  202  Murray Maximus  2003  S 02  AB0903  25 m  30.23   
23  165  Petrovic Nikola  2004  NKK  AF5704  50 m  30.27   
24  95  Anderson Elias  2003  MASS  AO8303  25 m  30.71   
25  199  Forssell Gustav  2003  S 02  AL3503  25 m  30.76   
26  59  Sjölander Elias  2003  KARLSTAD  AO3903  50 m  30.81   
27  192  Bohlin Noel  2003  S 02  AM4903  50 m  30.81   
28  354  Cao Kevin  2003  ÖSA  AX5303  50 m  30.82   
29  39  Wikholm Olle  2004  GÄVLE SS  AO9904  50 m  30.83   
30  103  Evertsson Måns  2003  MASS  AR2103  25 m  30.88   
31  133  Swegmark Max  2004  MASS  AE2504  25 m  30.88   
32  276  Hedberg Alfred  2004  VARBERG  AO4904  25 m  30.94   
33  23  Axelsson Edvin  2004  GRUMS SS  AD5704  50 m  31.01   
34  240  Johansson Ludvig  2003  SKÖVDE SS  AM9903  50 m  31.04   
35  229  Vatani Siavash  2003  SKURU IK  AP0503  50 m  31.05   
12 år och yngre 
281  Kvorning Arvid  2005  VARBERG  AB9705  25 m  29.82   
268  Andersson Julius  2005  VARBERG  AE9505  25 m  31.15   
187  Humling Lucas  2005  SANDVIKEN  AA8305  25 m  31.40   
376  Jansson August  2005  ÖSA  AG6505  50 m  32.98   
35  Sjökvist Samuel  2005  GÄVLE SS  AQ0705  50 m  33.32   
295  Brewitz Joel  2005  VÄSTERÅS  AG2505  25 m  33.81   
438  Karlsson Leo  2006  HK SIM  AH6706  50 m  35.14   
247  Schimmel Jasper  2006  SKÖVDE SS  AD1906  50 m  35.52   
389  Larsson Gustav  2005  ÖSA  AQ0105  25 m  39.13   
10  401  Månsson Max  2006  ÖSA  AL8106  25 m  42.09   
11  382  Jörstad Emil  2008  ÖSA  AB7508  25 m  45.55   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  23 september 2017 
Licensierad till: Örebro Simallians  Utskriftstid  07:39 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner