Program för Ystad Grand Prix, Korsvirkessim
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 32
|
Tävling |
YGP 1 Korsvirkessim |
|
Utskriftsdatum |
28 april 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Ystad |
|
Utskriftstid |
20:26 |
|
|
Arrangör |
Ystads Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
28 april 2018 |
|
|
|
|
Gren 32, 200m Medley Herrar |
Försök (4) |
Sponsor: Hörselsnäckan |
|
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
578 |
1 |
Benjamin Huasson |
2007 |
AA5707 |
RINGSJÖ SK |
|
25m |
3:07.00 |
336 |
2 |
Bertram T. Aunsholm |
2004 |
0499AJ |
HVIDOVRE |
|
25m |
2:53.01 |
492 |
3 |
Erik Komstedt |
2005 |
AE5505 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:47.56 |
576 |
4 |
Vincent Hua |
2004 |
AS2704 |
RINGSJÖ SK |
|
25m |
2:42.14 |
555 |
5 |
Jonathan Ravn Rehnström |
2005 |
AG1505 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:46.22 |
495 |
6 |
Oskar Lövberg |
2003 |
AC9903 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:47.84 |
478 |
7 |
Melvin Andersson |
2003 |
AK7903 |
SK SYDSIM |
|
25m |
3:05.20 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
418 |
1 |
Carl Ewertz |
2002 |
AP9102 |
MKK |
|
25m |
2:30.45 |
341 |
2 |
Gustav Haugård Hansen |
2002 |
0279AD |
HVIDOVRE |
|
25m |
2:22.55 |
410 |
3 |
Axel Andrén |
2001 |
AD6301 |
MKK |
|
25m |
2:17.99 |
551 |
4 |
Axel Lloyd |
1999 |
AE4599 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:11.54 |
532 |
5 |
Gustaf Persson |
2001 |
AJ4301 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:14.29 |
420 |
6 |
Robin Falk |
2001 |
AJ9101 |
MKK |
|
25m |
2:19.89 |
486 |
7 |
Thor Grandin |
2002 |
AG4502 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:26.77 |
352 |
8 |
Xander Pontoppidan |
2003 |
0353AD |
HVIDOVRE |
|
25m |
2:40.04 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
455 |
1 |
Jakob Strömland |
2003 |
AO4703 |
MKK |
|
25m |
2:29.44 |
558 |
2 |
Mattias Rydqvist |
2000 |
AB7500 |
TRELLEBORG |
|
25m |
2:20.84 |
487 |
3 |
Dennie Halilovic |
2002 |
AC0702 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:17.98 |
408 |
4 |
Anton Andersson |
1997 |
AI4997 |
MKK |
|
25m |
2:08.38 |
533 |
5 |
Max Persson |
2001 |
AE9501 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:13.03 |
521 |
6 |
Sebastian Lundgren |
1999 |
AH8199 |
YSTADS SS |
|
25m |
2:19.07 |
482 |
7 |
Jens Christiansen |
2001 |
AJ7901 |
SK SYDSIM |
|
25m |
2:24.32 |
431 |
8 |
Alexander Kulagowski |
2002 |
AV3502 |
MKK |
|
25m |
2:39.61 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
570 |
1 |
Oscar Nordström |
2003 |
AH4303 |
KIVIKS SK |
|
25m |
2:27.33 |
412 |
2 |
Bo Beckman |
2002 |
AI4902 |
MKK |
|
25m |
2:20.50 |
406 |
3 |
Nils Wergeland |
2002 |
AE4902 |
SK LÖDDE |
|
25m |
2:16.61 |
588 |
4 |
Simon Sjödin |
1986 |
AG6786 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:54.17 |
421 |
5 |
Carl Gerstenfeld |
2002 |
AI5902 |
MKK |
|
25m |
2:12.52 |
445 |
6 |
Primus Olsson |
2000 |
AV7100 |
MKK |
|
25m |
2:18.29 |
427 |
7 |
Tim Hagerström |
1999 |
AH8799 |
MKK |
|
25m |
2:23.87 |
577 |
8 |
Anthon Huasson |
2004 |
AO2304 |
RINGSJÖ SK |
|
25m |
2:37.48 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
28 april 2018 |
Licensierad till: Ystads Simsällskap |
Utskriftstid |
20:26 |
|