Ohjelma SM/para-SM/JSM i simning
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Gren 30, 50m Frisim Herrar Junior |
SR: Stefan Nystrand (1981) 21.45 2009-07-31 |
SJ: Björn Seeliger (2000) 22.62 2017-04-11 |
MR: Stefan Nystrand (1981) 22.09 2007-07-29 |
FM: Christoffer Carlsen Mölndals ASS 22.66 |
# | ID | Namn | Född | Förening | Funktionsnedsättning | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 354 | Rydberg Hugo | 1998 | NKK | 50 m | 23.37 | ||
2 | 163 | Forndal Daniel | 1997 | JÖNKÖPING | 50 m | 23.51 | ||
3 | 138 | Persson Mika | 1998 | HÖGANÄS | 50 m | 23.59 | ||
4 | 369 | Östlund Gustav | 2000 | POSEIDON | 50 m | 23.92 | ||
5 | 586 | Kertes Daniel | 1999 | ÄNGELHOLM | 50 m | 23.93 | ||
6 | 283 | Hinderup Eric | 1998 | MKK | 50 m | 24.02 | ||
7 | 645 | Myrlander William | 1997 | NÄSSJÖ | 50 m | 24.02 | EFT | |
8 | 223 | Christensson Alfred | 1998 | LANDSKRONA | 50 m | 24.18 | ||
9 | 613 | Danielsson Jacob | 1998 | SPIF SF | 50 m | 24.24 | ||
10 | 95 | Almeida Sundell Alexander | 1997 | HS | 50 m | 24.39 | ||
11 | 572 | Dahlman Gustaf | 1997 | VÄSTERÅS | 50 m | 24.43 | ||
12 | 166 | Grimberg Filip | 1998 | JÖNKÖPING | 50 m | 24.46 | ||
13 | 237 | Sandgren Robin | 1997 | SK LAXEN | 50 m | 24.47 | ||
14 | 534 | Carlsson Jonatan | 2001 | VARBERG | 50 m | 24.65 | ||
15 | 39 | Willberg Carl-Åke | 1998 | DANDERYD | 50 m | 24.66 | ||
16 | 203 | Rydahl Johan | 2001 | KARLSTAD | 50 m | 24.68 | ||
17 | 240 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | 50 m | 24.70 | ||
18 | 347 | Björklund Erik | 1998 | NJURUNDA | 50 m | 24.71 | ||
19 | 367 | Cedervall Hugo | 1997 | POSEIDON | 50 m | 24.74 | ||
20 | 355 | Sjöblad Oscar | 1997 | NKK | 50 m | 24.79 | ||
21 | 113 | Löfqvist Alexander | 1999 | HS | 50 m | 24.82 | ||
22 | 57 | Cavka Anes | 1999 | ELFSBORG | 50 m | 24.85 | ||
23 | 600 | Eliasson Edward | 1997 | SS04 | 50 m | 24.95 | ||
24 | 551 | Frödeberg Gustav | 1997 | VÄSBY SS | 50 m | 25.05 | ||
25 | 444 | Hareskog Ludwig | 1998 | SÖDERTÄLJE | 50 m | 25.43 | ||
26 | 644 | Qvirist Aron | 1998 | MASS | 50 m | 25.44 | EFT | |
27 | 18 | Nyrén Ludvig | 1997 | SÄFFLE SS | S10 | 50 m | 27.28 | |
28 | 17 | Klasson Tobias | 2000 | SÄFFLE SS | S14 | 50 m | 28.78 | |
29 | 27 | Persson Felix | 2000 | VÄNERSBORG | S14 | 50 m | 34.13 | |
30 | 32 | Rönnbäck Ludwig | 1999 | LULEÅ SS | S10 | 50 m | 34.54 | |
31 | 34 | Häregård Sebastian | 2002 | VARABYGDEN | S6 | 50 m | 45.21 | |
32 | 33 | Båving Ludvig | 2000 | LULEÅ SS | S6 | 50 m | 50.00 | |
33 | 625 | Madebrink Harald | 1998 | KALMAR SS | 25 m | 23.97 | ||
34 | 31 | Claeson Fabian | 2002 | SS DELFIN | S9 | 25 m | 33.26 | |
35 | 7 | Renlund Teo | 1997 | SOLENS IF | S14 | 25 m | 34.04 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 28 juni 2017 |
Licensierad till: Simklubben Elfsborg | Utskriftstid | 13:38 |