Program för Head to Head 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 9
|
Tävling |
Head to HEAD 2017 |
|
Utskriftsdatum |
30 september 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
08:24 |
|
|
Arrangör |
Stockholmspolisens IF Simförening |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
29 september 2017 |
|
|
|
|
Gren 9, 100m Bröstsim Herrar |
Försök (8) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
428 |
2 |
Dennis Bica |
2004 |
AY6704 |
SPIF SF |
|
25m |
|
232 |
3 |
William Bernhardsson |
2002 |
AI4702 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
24 |
4 |
Elijas Eriksson |
2005 |
AG6905 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:53.83 |
313 |
5 |
Oliver Haux |
2005 |
AR4705 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:48.86 |
282 |
6 |
Love Lundvall |
2004 |
AK8504 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:52.98 |
513 |
7 |
Yonatan Tsegaye |
2005 |
AH5505 |
SPIF SF |
|
25m |
2:01.29 |
420 |
8 |
Hassan Abdullah |
2004 |
|
SPIF SF |
|
25m |
|
514 |
9 |
Abishan Uthayathas |
2004 |
AY5104 |
SPIF SF |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
84 |
2 |
Maxim Jelagin |
2005 |
AJ9505 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:45.94 |
233 |
3 |
Viktor Dahlberg |
2005 |
AQ7105 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:40.91 |
206 |
4 |
Joel Herlitz |
2003 |
AY4703 |
SKURU IK |
|
25m |
1:39.06 |
318 |
5 |
Noah Juhlin Fredriksson |
2005 |
AI2505 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:36.03 |
540 |
6 |
Mikael Hirsiniemi |
2004 |
|
AUi |
|
25m |
1:36.71 |
35 |
7 |
Oliver Harper |
2005 |
AD2705 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:40.43 |
549 |
8 |
Einar Palmu |
2004 |
|
AUi |
|
25m |
1:44.15 |
197 |
9 |
Manfred Bränström |
2005 |
AI6705 |
SKURU IK |
|
25m |
1:47.27 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
77 |
2 |
John Zetterqvist |
2004 |
AH6504 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:35.43 |
379 |
3 |
Max Claesson |
2004 |
AB1904 |
ÖSMO SS |
|
50m |
1:35.32 |
276 |
4 |
Simon Brunn |
2004 |
AH9704 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:34.75 |
200 |
5 |
Victor Bäckström |
2003 |
AQ1303 |
SKURU IK |
|
25m |
1:34.23 |
448 |
6 |
Emil Frisendahl |
2003 |
AV8303 |
SPIF SF |
|
25m |
1:34.26 |
550 |
7 |
Daniel Pavlov |
2003 |
|
AUi |
|
25m |
1:35.03 |
67 |
8 |
Ludwig Skantz |
2005 |
AE6705 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:35.42 |
316 |
9 |
Caspian Humble |
2005 |
AO6705 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:35.68 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
2 |
Rasmus Hanson |
2003 |
AB1303 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:33.27 |
252 |
3 |
Carl Malm |
2005 |
AL7905 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:32.09 |
552 |
4 |
Sharo Mamandi |
2002 |
|
AUi |
|
25m |
1:31.15 |
377 |
5 |
Isak Widstrand |
2004 |
AA1113 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:29.71 |
366 |
6 |
Ragnar Simonsson |
2004 |
AM1904 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:30.83 |
34 |
7 |
Marcus Hansson |
2005 |
AD7705 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:31.94 |
381 |
8 |
Fredrik Karlsson |
1967 |
AB9567 |
ÖSMO SS |
|
25m |
1:32.61 |
225 |
9 |
Aron Alexanderson |
2003 |
AT0103 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:33.66 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
414 |
2 |
Nicholas Weis Shore |
2002 |
AY2102 |
SS04 |
|
25m |
1:28.70 |
553 |
3 |
Otto Lindroos |
2001 |
|
AUi |
|
25m |
1:27.85 |
536 |
4 |
Jaakko Pihlava |
2004 |
|
AUi |
|
25m |
1:26.70 |
260 |
5 |
Einar Styrman |
2005 |
AH3305 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:25.81 |
398 |
6 |
Elliot Höft |
2002 |
AY5302 |
SS04 |
|
50m |
1:26.42 |
551 |
7 |
Roni Koskinen |
2003 |
|
AUi |
|
25m |
1:27.60 |
9 |
8 |
Mattias Moreno |
2002 |
AX5302 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:28.34 |
444 |
9 |
Erik Falk |
2003 |
AL0103 |
SPIF SF |
|
50m |
1:29.68 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
469 |
2 |
Axel Lewander |
2004 |
AI7304 |
SPIF SF |
|
25m |
1:23.71 |
60 |
3 |
Markus Sandh |
2002 |
AZ1302 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:20.18 |
13 |
4 |
Erik Almvret |
2002 |
AD6702 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:14.85 |
159 |
5 |
Morgan Martinsson |
2001 |
AN1701 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:07.53 |
110 |
6 |
Dexter Dalsgaard |
2001 |
AS0501 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:11.27 |
228 |
7 |
Gustav Annas |
2003 |
AL0303 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:16.96 |
54 |
8 |
Hugo Malmberg |
2001 |
AH9701 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:22.29 |
248 |
9 |
Alexander Lehtonen Hebert |
2002 |
AO9102 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:24.93 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
537 |
2 |
Juuso Leppänen |
2004 |
|
AUi |
|
25m |
1:23.67 |
500 |
3 |
Hugo Seemann |
2003 |
AT0703 |
SPIF SF |
|
50m |
1:17.29 |
501 |
4 |
Alexandr Sidorov |
2002 |
AN5702 |
SPIF SF |
|
25m |
1:14.66 |
484 |
5 |
Martin Nilsson |
1993 |
AL6793 |
SPIF SF |
|
25m |
1:06.56 |
28 |
6 |
Simon Fröde |
2003 |
AB0303 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:08.92 |
538 |
7 |
Eemil Kankare |
2003 |
|
AUi |
|
25m |
1:15.53 |
331 |
8 |
Marcus Persson Taylor |
2005 |
AC4905 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:21.32 |
194 |
9 |
Nils Bergman |
2001 |
AX2901 |
SKURU IK |
|
25m |
1:24.86 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
239 |
2 |
Adam Hansson Dylén |
2003 |
AP6103 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:22.64 |
57 |
3 |
Marcus Nykvist |
2004 |
AB1504 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:17.18 |
259 |
4 |
Arvid Styrman |
2002 |
AQ2502 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:11.75 |
175 |
5 |
Patric Ridell |
1993 |
AJ7393 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:00.31 |
528 |
6 |
Oskari Arvo |
2002 |
|
AUi |
|
25m |
1:08.62 |
3 |
7 |
Juan Esbjörnsson |
2002 |
AQ6902 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:15.31 |
383 |
8 |
Zain Mardeni |
2001 |
AY0501 |
ÖSMO SS |
|
25m |
1:21.08 |
55 |
9 |
Nils Malmberg |
2004 |
AI3504 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:24.03 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
30 september 2017 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
Utskriftstid |
08:24 |
|