Program för Head to Head 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 33
|
Tävling |
Head to HEAD 2017 |
|
Utskriftsdatum |
01 oktober 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
08:48 |
|
|
Arrangör |
Stockholmspolisens IF Simförening |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
29 september 2017 |
|
|
|
|
Gren 33, 100m Frisim Damer |
Försök (23) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
451 |
4 |
Liv Goldkuhl-Löthen |
2004 |
BX3404 |
SPIF SF |
|
25m |
|
559 |
5 |
Rebecca Velin |
2004 |
AJ1204 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
555 |
6 |
Emilia Almert |
2003 |
|
NACKA HIF |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
361 |
2 |
Anna Mattila |
2004 |
BY4804 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
431 |
3 |
Lovisa Brissman |
2005 |
|
SPIF SF |
|
25m |
|
515 |
4 |
Maanasha Uthayathas |
2005 |
AX9805 |
SPIF SF |
|
50m |
1:46.18 |
497 |
5 |
Thyra Rybrink |
2002 |
BY3402 |
SPIF SF |
|
50m |
1:39.41 |
418 |
6 |
Moa Karlsson |
2005 |
BE8205 |
HELLAS SK |
|
25m |
1:39.42 |
435 |
7 |
Anuijin Chinzorig |
2004 |
|
SPIF SF |
|
25m |
|
563 |
8 |
Wilma Eld |
2005 |
AS5205 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
443 |
2 |
Andrea Falang |
2004 |
BX5604 |
SPIF SF |
|
50m |
1:37.35 |
324 |
3 |
Ida Lindqvist |
2005 |
BH5205 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:34.41 |
280 |
4 |
Philippa Ledo Antunes |
2004 |
BR7804 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:30.13 |
464 |
5 |
Elda Kiasisua |
2004 |
BS4804 |
SPIF SF |
|
25m |
1:29.76 |
208 |
6 |
Tilda Hägbom |
2005 |
AI5205 |
SKURU IK |
|
50m |
1:30.05 |
329 |
7 |
Emma Olsson Sande |
2005 |
AU5205 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:31.52 |
476 |
8 |
Maya Liss-Jonsson |
2005 |
BF1605 |
SPIF SF |
|
50m |
1:34.87 |
478 |
9 |
Andrea Markowicz Lindén |
2004 |
BS7804 |
SPIF SF |
|
50m |
1:38.41 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
284 |
2 |
Elma Ridhagen |
2004 |
BS9804 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
1:29.00 |
333 |
3 |
Matilda Schibbye |
2004 |
BC5204 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:27.83 |
434 |
4 |
Khulan Chinbat |
2004 |
BS1804 |
SPIF SF |
|
50m |
1:26.41 |
156 |
5 |
Saga Lööf |
2005 |
BE2205 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:25.73 |
342 |
6 |
Clara Taberman |
2004 |
BC9204 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:26.30 |
385 |
7 |
Tyra Marsten |
2004 |
AE9404 |
ÖSMO SS |
|
50m |
1:26.92 |
348 |
8 |
Anna Wang |
2005 |
BK1805 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:28.54 |
108 |
9 |
Ebba Burman Kindgren |
2005 |
AP0405 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:29.07 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
323 |
2 |
Junie Lindgren |
2004 |
BO2604 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:25.30 |
26 |
3 |
Stella Finnhammar |
2005 |
AO7805 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:24.20 |
338 |
4 |
Nora Sundberg |
2005 |
AP4205 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:23.36 |
493 |
5 |
Josefin Pettersson |
2002 |
BX2802 |
SPIF SF |
|
50m |
1:22.05 |
124 |
6 |
Estelle Ersöz |
2005 |
BD9405 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:23.14 |
554 |
7 |
Elin Hammarqvist |
2004 |
BY2804 |
NACKA HIF |
|
25m |
1:23.36 |
466 |
8 |
Hannah Klamkin |
2005 |
BA0805 |
SPIF SF |
|
50m |
1:25.00 |
452 |
9 |
Penelope Gomez Rojas |
2003 |
BQ2603 |
SPIF SF |
|
25m |
1:25.31 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
473 |
2 |
Matilda Lindqvist |
2004 |
BK9204 |
SPIF SF |
|
25m |
1:21.86 |
304 |
3 |
Filippa Emtemo |
2005 |
BB5605 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:21.75 |
370 |
4 |
Clara Sundgren |
2005 |
AT0805 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:21.20 |
83 |
5 |
Elin Glifberg |
2004 |
AW4804 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:20.59 |
357 |
6 |
Mimmi Krekula |
2003 |
AZ3403 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:21.01 |
384 |
7 |
Elsa Marsten |
2002 |
AJ2602 |
ÖSMO SS |
|
25m |
1:21.40 |
471 |
8 |
Alma Lilljequist |
2004 |
BV5404 |
SPIF SF |
|
25m |
1:21.80 |
340 |
9 |
Tilda Svärd |
2005 |
BB9405 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:22.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
351 |
2 |
Clara Westerdahl |
2005 |
BG4605 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:20.11 |
343 |
3 |
Ella Thermaenius |
2005 |
BB7405 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:19.94 |
148 |
4 |
Isabelle Lardner Klang |
2005 |
AP7405 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:19.41 |
288 |
5 |
Alicia Söderlind |
2005 |
AQ5805 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:18.94 |
82 |
6 |
Eleonora Engström |
2004 |
AR9404 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:19.30 |
518 |
7 |
Nerejda Zakeri |
2005 |
AZ5405 |
SPIF SF |
|
50m |
1:19.58 |
277 |
8 |
Freya Ebert Westerberg |
2005 |
BB3805 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:19.97 |
368 |
9 |
Frida Steen |
2005 |
AY1805 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:20.32 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
369 |
2 |
Ebba Stromberg |
2002 |
AV7402 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:18.45 |
547 |
3 |
Laura Kinnunen |
2002 |
|
AUi |
|
25m |
1:17.75 |
494 |
4 |
Iza Ramså Ness |
2003 |
BG5203 |
SPIF SF |
|
50m |
1:17.13 |
279 |
5 |
Emilia Karlsson Bertoli |
2005 |
AW9405 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:17.09 |
356 |
6 |
Lovisa Jardelid |
2005 |
AK1405 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:17.12 |
195 |
7 |
Matilda Bergström |
2005 |
AU9605 |
SKURU IK |
|
25m |
1:17.21 |
7 |
8 |
Julia Kantolouto |
2005 |
AQ2605 |
BOTK-RÖNN |
|
50m |
1:17.93 |
297 |
9 |
Darcey Mae Bailey |
2004 |
BC7204 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:18.69 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
187 |
2 |
Clara Unden |
2004 |
AW6404 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:16.88 |
115 |
3 |
Li Elveskog |
2004 |
AW0604 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:16.77 |
504 |
4 |
Linn Solehav |
2005 |
AM7605 |
SPIF SF |
|
25m |
1:16.59 |
126 |
5 |
Caroline Friberg |
2004 |
AW9204 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:16.01 |
104 |
6 |
Melanie Blix Grimaldi |
2005 |
AQ8605 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:16.59 |
293 |
7 |
Amanda Vicente |
2003 |
AL5403 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:16.63 |
475 |
8 |
Ida Lindström |
2004 |
BK1404 |
SPIF SF |
|
25m |
1:16.88 |
145 |
9 |
Else Jomaa |
2004 |
AK1204 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:16.96 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
311 |
2 |
Agnes Gustavsson |
2005 |
AV3405 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:15.42 |
332 |
3 |
Mathilda Sandberg |
2005 |
BR2805 |
TÄBY SIM |
|
50m |
1:15.16 |
121 |
4 |
Lilly Eriksson |
2004 |
AS1604 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:14.75 |
168 |
5 |
Molly Rantil |
2005 |
BL4405 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:14.62 |
167 |
6 |
Lovisa Ramsten |
2005 |
BK1605 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:14.72 |
201 |
7 |
Ida Edvinsson |
2004 |
AE0804 |
SKURU IK |
|
25m |
1:14.98 |
155 |
8 |
Elsa Lövquist |
2004 |
BD6604 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:15.32 |
189 |
9 |
Maja Wallberg |
2005 |
AP9605 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:15.98 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
262 |
2 |
Alma Thunberg |
2005 |
AV1605 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:14.48 |
509 |
3 |
Emma Thur |
2004 |
AR1804 |
SPIF SF |
|
25m |
1:14.23 |
474 |
4 |
Sofia Lindqvist |
2004 |
BK3404 |
SPIF SF |
|
25m |
1:14.01 |
10 |
5 |
Lollobelle Nordström-Rehnlund |
2005 |
AZ4205 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:13.76 |
41 |
6 |
Boel Jägerskog |
2005 |
AJ7205 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:13.85 |
556 |
7 |
Sandra Öberg |
2001 |
BG0401 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:14.09 |
173 |
8 |
Maja Rehn |
2004 |
AP4804 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:14.47 |
62 |
9 |
Emelie Sidén |
2005 |
AL9605 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:14.55 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
214 |
2 |
Lovisa Niska Söderqvist |
2004 |
AX2804 |
SKURU IK |
|
25m |
1:13.66 |
255 |
3 |
Susanna Nivenius |
2002 |
BM1802 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:13.31 |
182 |
4 |
Elisa Sundberg |
2005 |
AP6805 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:13.17 |
238 |
5 |
Johanna Granhällen |
2002 |
BO5202 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:12.82 |
542 |
6 |
Lilli Kulpakko |
2005 |
|
AUi |
|
25m |
1:12.85 |
364 |
7 |
Moa Nyblom |
2005 |
AA5605 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:13.21 |
211 |
8 |
Emma Lidell |
2005 |
BB8805 |
SKURU IK |
|
25m |
1:13.53 |
97 |
9 |
Agnes Behrenfeldt |
2004 |
AP9604 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:13.67 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
371 |
2 |
Olivia Svensson |
2003 |
CA4203 |
VÄSBY SS |
|
50m |
1:12.31 |
235 |
3 |
Mona Domehri |
1999 |
BB6299 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:12.18 |
74 |
4 |
Amanda Wensmark |
2005 |
AJ2405 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:11.87 |
29 |
5 |
Felicia Granberg |
2002 |
AT3602 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:11.75 |
79 |
6 |
Hanna Carlberg |
2003 |
BF1803 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:11.84 |
166 |
7 |
Penny Pettersdotter Wenster |
2004 |
BM3404 |
SK NEPTUN |
|
50m |
1:12.05 |
307 |
8 |
Louise Franks |
2005 |
AG7605 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:12.23 |
198 |
9 |
Elsa Bäckström |
2004 |
AU3204 |
SKURU IK |
|
25m |
1:12.59 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
543 |
2 |
Kerttu Taponen |
2005 |
|
AUi |
|
25m |
1:11.23 |
261 |
3 |
Linda Svensson |
2000 |
AR8200 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:10.73 |
507 |
4 |
Emelie Söderström |
2003 |
AW5203 |
SPIF SF |
|
25m |
1:10.56 |
30 |
5 |
Felicia Göthberg |
2004 |
AW4204 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:10.50 |
380 |
6 |
Fiona Karlsson |
2004 |
AE6404 |
ÖSMO SS |
|
25m |
1:10.55 |
560 |
7 |
Emelie Westlund |
2005 |
AS5405 |
TUREBERG |
|
25m |
1:10.68 |
271 |
8 |
Paulina Back |
2000 |
AR4800 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:11.17 |
548 |
9 |
Greta Kandolin |
2003 |
|
AUi |
|
25m |
1:11.71 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
283 |
2 |
Emma Parsons |
2002 |
BF8802 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:10.16 |
523 |
3 |
Jenni Lehtonen |
2000 |
|
AUi |
|
25m |
1:09.57 |
294 |
4 |
Wilma Öberg |
2001 |
BG9201 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:09.41 |
204 |
5 |
Elin Furingsten |
2004 |
AT1404 |
SKURU IK |
|
25m |
1:09.19 |
358 |
6 |
Alice Lindgren |
2005 |
AK3405 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:09.33 |
31 |
7 |
Olivia Halfar |
2005 |
AJ4205 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:09.57 |
541 |
8 |
Anni Hyttinen |
2004 |
|
AUi |
|
25m |
1:09.90 |
247 |
9 |
Malin Kullman |
2004 |
AW8404 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:10.17 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
468 |
2 |
Hjördis Köhler |
2001 |
BM6401 |
SPIF SF |
|
25m |
1:08.89 |
56 |
3 |
Linnea Mattila |
2003 |
BH1203 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:08.56 |
426 |
4 |
Maria Bang |
2003 |
BE8803 |
SPIF SF |
|
50m |
1:08.52 |
223 |
5 |
Olivia Östlund |
2003 |
AZ9203 |
SKURU IK |
|
25m |
1:08.41 |
546 |
6 |
Helka Suomäki |
2003 |
|
AUi |
|
25m |
1:08.43 |
15 |
7 |
Josefin Andersson |
2003 |
AZ5603 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:08.55 |
430 |
8 |
Vinona Bothe |
1999 |
BN6899 |
SPIF SF |
|
25m |
1:08.72 |
158 |
9 |
Iris Martinsson |
2005 |
AF3405 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:09.04 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
250 |
2 |
Cornelia Lythell |
2003 |
BC2603 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:08.30 |
266 |
3 |
Emilia Wullrich |
2003 |
BI8203 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:08.13 |
227 |
4 |
Noémi Andras |
2001 |
BJ1601 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:07.88 |
72 |
5 |
Ioanna Tsirona |
2004 |
AE2404 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:07.63 |
46 |
6 |
Elina Lejonqvist |
2004 |
AA3804 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:07.64 |
545 |
7 |
Ella Alanko |
2003 |
|
AUi |
|
25m |
1:07.96 |
12 |
8 |
Alva Udell |
2003 |
AO4603 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:08.29 |
251 |
9 |
Veronica Lythell |
2003 |
BC0603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:08.33 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
544 |
2 |
Milla Rintanen |
2004 |
|
AUi |
|
25m |
1:07.44 |
92 |
3 |
Cecilia Viberg |
2003 |
AU1603 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:07.38 |
263 |
4 |
Sara Torstensson |
2004 |
AW3604 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:07.23 |
292 |
5 |
Ella Törnqvist |
2003 |
AQ1603 |
TYRESÖ SS |
|
50m |
1:06.74 |
249 |
6 |
Linnea Lindqvist |
2001 |
BE7801 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:06.85 |
17 |
7 |
Moa Arvehed |
2003 |
AT7803 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:07.37 |
246 |
8 |
Maike Kuhlins |
2000 |
BA1600 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:07.42 |
205 |
9 |
Felicia Heintz |
2004 |
AU8204 |
SKURU IK |
|
25m |
1:07.45 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
285 |
2 |
Matilda Ringbom |
2003 |
AX6803 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:06.60 |
49 |
3 |
Elin Lindqvist |
2004 |
AP7204 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:06.46 |
533 |
4 |
Olivia Koski |
2002 |
|
AUi |
|
25m |
1:06.18 |
470 |
5 |
Alida Lilljequist |
1998 |
BP5898 |
SPIF SF |
|
25m |
1:06.08 |
4 |
6 |
Jemina Granholm |
2002 |
BB9802 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:06.09 |
265 |
7 |
Eliane Westermark |
2003 |
AX4603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:06.37 |
499 |
8 |
Heidi Saluveer |
2003 |
AM5303 |
SPIF SF |
|
25m |
1:06.51 |
231 |
9 |
Johanna Bagelius |
2004 |
BB4604 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
1:06.73 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
2 |
Louise Hertegren |
2004 |
AD0604 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:05.61 |
221 |
3 |
Anna Westborg |
2002 |
AE0402 |
SKURU IK |
|
25m |
1:05.52 |
257 |
4 |
Elvira Schei |
2003 |
AZ4603 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:05.25 |
44 |
5 |
Louise Larsson |
2002 |
AH2802 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:04.50 |
243 |
6 |
Cajsa-Lisa Jansson |
1999 |
BK6499 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:05.14 |
425 |
7 |
Liv Asp Olsson |
2005 |
AH3205 |
SPIF SF |
|
50m |
1:05.29 |
76 |
8 |
Linnea Zetterlund |
2003 |
AO5403 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:05.54 |
222 |
9 |
Wilma Åhlen |
2005 |
AO8205 |
SKURU IK |
|
25m |
1:05.87 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
59 |
2 |
Rebecca Policastro |
2003 |
AI2403 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:04.08 |
521 |
3 |
Lotta Aho |
2000 |
|
AUi |
|
25m |
1:03.00 |
526 |
4 |
Janette Setälä |
2001 |
|
AUi |
|
25m |
1:01.28 |
529 |
5 |
Anna Vira |
2002 |
|
AUi |
|
25m |
59.00 |
61 |
6 |
Tone Sandsjö |
2003 |
AF5403 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:01.05 |
39 |
7 |
Josefine Iwarson |
2003 |
AT1603 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:02.53 |
532 |
8 |
Lydia Rintanen |
2002 |
|
AUi |
|
25m |
1:03.48 |
269 |
9 |
Tea Angerfelt |
2004 |
AJ7404 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:04.32 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
143 |
2 |
Malin Jansson |
1999 |
AY7299 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:03.88 |
244 |
3 |
Kristin Jansson |
2001 |
BC4601 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:02.97 |
20 |
4 |
Ebba Edbom |
2002 |
AQ4602 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:01.20 |
524 |
5 |
Paula Peltola |
2001 |
|
AUi |
|
25m |
58.00 |
16 |
6 |
Ella Arrhén Andersson |
2002 |
AX8402 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:00.48 |
531 |
7 |
Julia Koivisto |
2002 |
|
AUi |
|
25m |
1:02.41 |
534 |
8 |
Daniela Degenhardt |
2003 |
|
AUi |
|
25m |
1:03.42 |
472 |
9 |
Alexandra Lindén |
2001 |
BG4801 |
SPIF SF |
|
25m |
1:04.19 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
51 |
2 |
Lilly Lundgren |
2002 |
AC7402 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:03.61 |
33 |
3 |
Emma Hansson |
2002 |
AQ9602 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:02.67 |
535 |
4 |
Sylvia Kuusisto |
2003 |
|
AUi |
|
25m |
1:01.19 |
525 |
5 |
Reetta Rantakokko |
2001 |
|
AUi |
|
25m |
58.00 |
467 |
6 |
Paola Kylberg |
2002 |
AV6602 |
SPIF SF |
|
25m |
59.33 |
69 |
7 |
Sara Strand |
2002 |
AQ1802 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:02.30 |
453 |
8 |
Lea Granert |
2001 |
BQ1401 |
SPIF SF |
|
25m |
1:03.12 |
48 |
9 |
Amanda Lindqvist |
2002 |
AU6202 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:04.11 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
01 oktober 2017 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
Utskriftstid |
08:48 |
|