Program för Tureberg knatte cup 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Start list |
|
Event 4, 50 m ryggsim fl C Final 1 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Qual time |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
3 |
|
Jessica Andersson |
2007 |
JÄRFÄLLA S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
4 |
|
Klara Broms |
2006 |
TUREBERG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
346 |
5 |
|
Zenan Altuntas |
2007 |
JÄRFÄLLA S |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 50 m ryggsim fl C Final 2 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Qual time |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
2 |
|
Moa Slättegård |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
191 |
3 |
|
Fernanda Vasquez |
2007 |
TUREBERG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
4 |
|
Li Stenmark |
2007 |
SKURU IK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
187 |
5 |
|
Joanna Terander |
2007 |
TUREBERG |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
6 |
|
Vera Papantoni |
2007 |
SKURU IK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 50 m ryggsim fl C Final 3 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Qual time |
|
|
64 |
1 |
|
Emelie Granhällen |
2008 |
SPÅRVÄGEN |
|
1:15.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
130 |
2 |
|
Edith Forsell |
2007 |
TUREBERG |
|
59.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
349 |
3 |
|
Anna Malmring |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
|
56.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
4 |
|
Aurora Pinho |
2006 |
SKURU IK |
|
56.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
143 |
5 |
|
Maria Klingenstierna |
2006 |
TUREBERG |
|
56.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
6 |
|
Signe Mueller |
2007 |
SKURU IK |
|
56.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
7 |
|
Elin Yavuz |
2007 |
SPÅRVÄGEN |
|
1:01.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 50 m ryggsim fl C Final 4 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Qual time |
|
|
165 |
1 |
|
Ella Omazic |
2007 |
TUREBERG |
|
56.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
288 |
2 |
|
Anna Gomez |
2007 |
SS04 |
|
54.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
222 |
3 |
|
Beatrice Hlawatsch |
2007 |
TÄBY SIM |
|
53.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
112 |
4 |
|
Isabell Andersson |
2007 |
TUREBERG |
|
53.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
5 |
|
Julia Hellberg |
2007 |
SPÅRVÄGEN |
|
53.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
306 |
6 |
|
Asta Revsäter |
2007 |
SS04 |
|
53.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
7 |
|
Lea Rosenholm |
2006 |
SPÅRVÄGEN |
|
54.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 50 m ryggsim fl C Final 5 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Qual time |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
294 |
1 |
|
Emma Klingh |
2006 |
SS04 |
|
52.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
300 |
2 |
|
Ida Muhic |
2007 |
SS04 |
|
52.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
217 |
3 |
|
Hanna Gong |
2007 |
TÄBY SIM |
|
50.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
4 |
|
Smilla Palmborg |
2007 |
SPÅRVÄGEN |
|
50.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
5 |
|
Tilde Furingsten |
2008 |
SKURU IK |
|
50.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
6 |
|
Ziyi Fang |
2006 |
DANDERYD |
|
51.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
7 |
|
Amanda Widhe |
2007 |
SKURU IK |
|
52.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 50 m ryggsim fl C Final 6 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Qual time |
|
|
116 |
1 |
|
Emma Arnö |
2008 |
TUREBERG |
|
50.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
2 |
|
Mikaela Erneholm |
2006 |
DANDERYD |
|
49.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
302 |
3 |
|
Olivia Nietzsche |
2006 |
SS04 |
|
49.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
246 |
4 |
|
Hannah Sommar |
2007 |
TÄBY SIM |
|
49.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
177 |
5 |
|
Tencie Spoormaker |
2006 |
TUREBERG |
|
49.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
185 |
6 |
|
Ida Söderlund |
2006 |
TUREBERG |
|
49.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
167 |
7 |
|
Vera Popova |
2006 |
TUREBERG |
|
49.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 50 m ryggsim fl C Final 7 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Qual time |
|
|
199 |
1 |
|
Linnea Ahlberg |
2007 |
TÄBY SIM |
|
49.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
282 |
2 |
|
Lova Deilert |
2006 |
SS04 |
|
49.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
279 |
3 |
|
Wilma Danielsson |
2006 |
SS04 |
|
48.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
4 |
|
Emilia Buchgeister |
2006 |
TUREBERG |
|
47.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
5 |
|
Hanna Bolinder |
2006 |
DANDERYD |
|
48.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
289 |
6 |
|
Amanda Hörberg |
2006 |
SS04 |
|
48.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
7 |
|
Julia Anttila |
2006 |
DANDERYD |
|
49.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 50 m ryggsim fl C Final 8 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Qual time |
|
|
67 |
1 |
|
Engla Hellenius |
2008 |
SPÅRVÄGEN |
|
47.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
316 |
2 |
|
Danielle Youssef |
2006 |
SS04 |
|
46.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
350 |
3 |
|
Selin Sahin |
2005 |
TUREBERG |
|
46.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
4 |
|
Emelie Bilands |
2006 |
SKK |
|
45.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
5 |
|
Lilian Holfve |
2007 |
TUREBERG |
|
45.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
271 |
6 |
|
Tyra Korent |
2006 |
ÅKERSBERGA |
|
46.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
297 |
7 |
|
Emilia Lingman |
2006 |
SS04 |
|
46.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 50 m ryggsim fl C Final 9 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Qual time |
|
|
234 |
1 |
|
Tuva Lundberg |
2006 |
TÄBY SIM |
|
45.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
144 |
2 |
|
Maria Krejci |
2006 |
TUREBERG |
|
44.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
312 |
3 |
|
Cornelia Utgren |
2007 |
SS04 |
|
43.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
4 |
|
Malva Eriksson |
2006 |
GUSTAVSBER |
|
43.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
5 |
|
Rebecka Barkvall |
2007 |
DANDERYD |
|
43.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
6 |
|
Louise Mårtensson |
2006 |
SKURU IK |
|
43.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
290 |
7 |
|
Leah Ishaq |
2006 |
SS04 |
|
44.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 4, 50 m ryggsim fl C Final 10 (10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Lane |
|
Name |
Born |
Team |
Nat |
Qual time |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
1 |
|
Sofia Lövqvist |
2006 |
SKK |
|
42.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
311 |
2 |
|
Nea Tiger Armelius |
2006 |
SS04 |
|
41.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
3 |
|
Nora Kovacs |
2006 |
SKURU IK |
|
38.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
4 |
|
Elvira Flores |
2006 |
SKK |
|
36.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
207 |
5 |
|
Amanda Björklund |
2006 |
TÄBY SIM |
|
37.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
6 |
|
Alva Furingsten |
2006 |
SKURU IK |
|
40.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
225 |
7 |
|
Emmy Hällkvist |
2008 |
TÄBY SIM |
|
42.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Datahandling: WinGrodan 2.0 |
Licensed to: IC Control Media & Sport |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|