2019-09-20   21:08:13
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma NU Syysuinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 15
Lähtölista 
 
  Kilpailu  NU Syysuinnit    Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Rajamäki, Nurmijärvi    Tulostusaika  12:36   
  Järjestäjä  Nurmijärven Uinti         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  16 syyskuu 2017         
 
 
 
Laji 15, 200m Vapaauinti Naiset  Loppukilpailut (4) 
Sponsori: Mapei Oy 
 
Erä 1 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Lyydia Leskinen  2005  05A839  NU    25m  3:14.39  3:14.39 
Veera Viskari  2005  05A797  HäUS    50m  3:06.26  3:02.26 
Ella Happonen  2003  03A988  HäUS    50m  3:16.09  3:12.09 
               
               
               

 
Erä 2 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Helmi Käkelä  2006  06A002  TuUS    50m  2:58.96  2:54.96 
Elina Syvänne  2004  04A343  TuUS    25m  2:49.69  2:49.69 
Susanna Kuisma  2003  03A414  HyUS    25m  2:46.89  2:46.89 
Tiia Kuisma  2003  03A412  HyUS    25m  2:45.13  2:45.13 
Silja Hieto  2003  03A995  HäUS    25m  2:45.87  2:45.87 
Peppi Eskola  2005  05A552  Gladius    50m  2:53.08  2:49.08 
Meea Juntunen  2005  05A451  TuUS    25m  2:50.53  2:50.53 
Aino Kunelius  2005  05A813  HäUS    50m  3:00.51  2:56.51 

 
Erä 3 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Saara Sauranen  2002  02B186  TuUS    25m  2:40.31  2:40.31 
Beata Niskanen  2004  04A091  TuUS    50m  2:42.16  2:38.16 
Aino Koskelo  2005  05A053  NU    25m  2:31.95  2:31.95 
Jenny Nieminen  2001  01A986  HyUS    25m  2:29.81  2:29.81 
Aada Viitamäki  2003  03B051  HäUS    50m  2:35.49  2:31.49 
Venla Mäkelä  2003  03A964  HäUS    50m  2:41.47  2:37.47 
Vlada Guljajeva  2004  04A365  HyUS    50m  2:43.88  2:39.88 
Anniina Ahonen  2005  05A156  HyUS    50m  2:46.41  2:42.41 

 
Erä 4 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Siiri Koskinen  2002  02A806  TuUS    50m  2:30.32  2:26.32 
Siiri Välimaa  2002  02A327  TuUS    50m  2:26.76  2:22.76 
Milla Nikkanen  2002  02A124  NU    25m  2:21.58  2:21.58 
Noora Virta  1992  92A669  Plaani    50m  2:12.43  2:08.43 
Siiri Einiö  2003  03A357  Gladius    50m  2:12.55  2:08.55 
Alina Antila  2004  04A829  NU    50m  2:25.81  2:21.81 
Sofia Hinkka  2001  01A852  TuUS    25m  2:25.15  2:25.15 
Sonja Salmimies  2004  04A209  NU    50m  2:32.59  2:28.59 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Nurmijärven Uinti  Tulostusaika  12:36 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner