2019-10-19   10:04:01
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma NU Syysuinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 3
Lähtölista 
 
  Kilpailu  NU Syysuinnit    Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Rajamäki, Nurmijärvi    Tulostusaika  12:36   
  Järjestäjä  Nurmijärven Uinti         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  16 syyskuu 2017         
 
 
 
Laji 3, 50m Vapaauinti Naiset  Loppukilpailut (9) 
Erä 1 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Nella Honkanen  2007  07A539  HyUS    25m     
Julia Herva  2007  07A572  HyUS    25m     
Anniina Jokiniemi  2006  06A846  HyUS    25m     
               
               
               

 
Erä 2 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Henna Arenius  2005  05B075  HyUS    25m     
Kaisla-Kerttu Parkkonen  2006  06A855  HyUS    25m     
Maija Kuisma  2008  08A183  HyUS    50m  55.69  54.69 
Esther Reunala  2007  07A478  Octopus    50m  46.36  45.36 
Hertta Katajisto  2007  07A374  NU    25m  46.58  46.58 
Hanna-Mari Kuisma  2009  09A064  HyUS    50m  56.15  55.15 
Ella Arvela  2007  07A598  HyUS    25m     
Sanni Cederqvist  2006  06A874  HyUS    25m     

 
Erä 3 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Heli Havantola  2003  03B260  NU    25m  44.31  44.31 
Nina Sundberg  2006  06A497  Octopus    50m  40.50  39.50 
Emmi Silvola  2004  04B147  HyUS    50m  39.51  38.51 
Ella Happonen  2003  03A988  HäUS    50m  38.94  37.94 
Jeanette Ingberg  2006  06A010  Octopus    25m  37.98  37.98 
Milja Korhonen  2006  06A588  NU    50m  40.21  39.21 
Iisa Lavikainen  2006  06A679  HyUS    50m  42.70  41.70 
Hilla Lehtonen  2007  07A482  TuUS    25m  45.18  45.18 

 
Erä 4 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Hilda Mäkelä  2005  05A513  HäUS    25m  37.39  37.39 
Verna Haravuori  2004  04A475  JUK    50m  37.80  36.80 
Alisa Hänninen  2003  03B021  JUK    25m  36.45  36.45 
Roosa Tuomola  2005  05A315  TuUS    50m  37.17  36.17 
Veera Viskari  2005  05A797  HäUS    50m  37.26  36.26 
Niini Saxelin  2003  03A918  TuUS    25m  36.56  36.56 
Elsa Määttä  2006  06A670  HyUS    50m  37.93  36.93 
Jenni Raittinen  2001  01B362  NU    25m  37.51  37.51 

 
Erä 5 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Alisa Kajander  2002  02B167  HäUS    50m  37.05  36.05 
Aino Kunelius  2005  05A813  HäUS    50m  36.23  35.23 
Heli Kuisma  2006  06A070  HyUS    25m  34.99  34.99 
Beata Niskanen  2004  04A091  TuUS    25m  34.46  34.46 
Wunsen Jämsén  2003  03A924  JUK    50m  35.92  34.92 
Lotta Laine  2003  03A604  HäUS    50m  36.21  35.21 
Helmi Käkelä  2006  06A002  TuUS    25m  35.61  35.61 
Iida Salonen  2005  05A155  HäUS    25m  36.08  36.08 

 
Erä 6 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Elina Syvänne  2004  04A343  TuUS    50m  35.21  34.21 
Venla Hauska  2004  04A875  JUK    50m  34.89  33.89 
Silja Hieto  2003  03A995  HäUS    50m  34.34  33.34 
Edla Wuori  2003  03A345  NU    25m  32.45  32.45 
Roona Karola  2004  04A099  TuUS    25m  32.58  32.58 
Marianne Uusitalo  2001  01A904  Octopus    50m  34.37  33.37 
Peppi Eskola  2005  05A552  Gladius    25m  33.99  33.99 
Saara Sauranen  2002  02B186  TuUS    50m  35.22  34.22 

 
Erä 7 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Ella-Maija Syväniemi  2004  04A654  Gladius    25m  32.05  32.05 
Meea Juntunen  2005  05A451  TuUS    50m  32.83  31.83 
Vlada Guljajeva  2004  04A365  HyUS    50m  32.61  31.61 
Hanni Riikonen  2002  02A632  HäUS    50m  32.39  31.39 
Roosa Pilsari  2003  03B030  JUK    50m  32.49  31.49 
Anniina Ahonen  2005  05A156  HyUS    50m  32.67  31.67 
Aino Koskelo  2005  05A053  NU    50m  32.95  31.95 
Venla Mäkelä  2003  03A964  HäUS    50m  33.15  32.15 

 
Erä 8 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Viivi Hakamäki  2002  02B053  HäUS    50m  31.42  30.42 
Viivi Sorri  2003  03A290  Gladius    25m  30.25  30.25 
Helmi Lehtonen  2004  04A335  JUK    50m  30.96  29.96 
Peppi-Stiina Ahti  2003  03A921  HäUS    50m  30.53  29.53 
Aada Viitamäki  2003  03B051  HäUS    50m  30.60  29.60 
Suvi-Maaria Heinonen  2002  02A441  SalU    50m  31.08  30.08 
Siiri Koskinen  2002  02A806  TuUS    25m  30.38  30.38 
Erin Ekroos  2002  02B006  HäUS    25m  30.99  30.99 

 
Erä 9 (9) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Sanna Salonen  1995  95A056  Plaani    50m  30.21  29.21 
Milla Nikkanen  2002  02A124  NU    25m  28.69  28.69 
Noora Virta  1992  92A669  Plaani    25m  28.28  28.28 
Claudia Åvist  1997  97A007  HyUS    50m  28.49  27.49 
Vanessa Pönnighaus  1999  99A222  HäUS    50m  29.15  28.15 
Katarina Korpinen  1993  93A413  Plaani    50m  29.64  28.64 
Sanni Kilponen  2001  01A145  HäUS    50m  29.94  28.94 
Alina Antila  2004  04A829  NU    50m  30.33  29.33 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Nurmijärven Uinti  Tulostusaika  12:36 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner