2019-09-18   01:49:35
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma NU Syysuinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Lähtölista Laji 7
Lähtölista 
 
  Kilpailu  NU Syysuinnit    Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017   
  Kilpailun paikkakunta  Rajamäki, Nurmijärvi    Tulostusaika  12:36   
  Järjestäjä  Nurmijärven Uinti         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  16 syyskuu 2017         
 
 
 
Laji 7, 50m Perhosuinti Naiset  Loppukilpailut (4) 
Erä 1 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Hanna-Mari Kuisma  2009  09A064  HyUS    25m     
Henna Arenius  2005  05B075  HyUS    25m     
Maija Kuisma  2008  08A183  HyUS    25m     
               
               
               

 
Erä 2 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Elsa Määttä  2006  06A670  HyUS    50m  53.60  52.60 
Aino Kunelius  2005  05A813  HäUS    50m  44.36  43.36 
Helmi Käkelä  2006  06A002  TuUS    50m  39.93  38.93 
Sara Myller  2003  03B029  TuUS    25m  38.39  38.39 
Ida Lehtovaara  2003  03A411  AQUILA    50m  39.75  38.75 
Sini Kaivola  2005  05A061  HyUS    50m  40.97  39.97 
Iida Salonen  2005  05A155  HäUS    50m  50.14  49.14 
Sanni Cederqvist  2006  06A874  HyUS    25m     

 
Erä 3 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jasmin Kumpulainen  1998  98B053  Octopus    50m  38.26  37.26 
Tiia Kuisma  2003  03A412  HyUS    50m  36.67  35.67 
Aino Koskelo  2005  05A053  NU    50m  36.44  35.44 
Erin Ekroos  2002  02B006  HäUS    50m  36.22  35.22 
Suvi-Maaria Heinonen  2002  02A441  SalU    25m  35.34  35.34 
Peppi-Stiina Ahti  2003  03A921  HäUS    50m  36.66  35.66 
Peppi Eskola  2005  05A552  Gladius    50m  38.19  37.19 
Beata Niskanen  2004  04A091  TuUS    50m  38.89  37.89 

 
Erä 4 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Viivi Hakamäki  2002  02B053  HäUS    50m  35.03  34.03 
Sanni Kilponen  2001  01A145  HäUS    50m  32.14  31.14 
Lotta Aho  1999  99A598  HäUS    50m  30.80  29.80 
Claudia Åvist  1997  97A007  HyUS    50m  30.09  29.09 
Nea Reunanen  2001  01A298  HäUS    50m  30.28  29.28 
Katarina Korpinen  1993  93A413  Plaani    50m  32.13  31.13 
Maari Sinivuori  2001  01A354  TuUS    50m  33.95  32.95 
Anniina Ahonen  2005  05A156  HyUS    50m  36.15  35.15 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  16 syyskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Nurmijärven Uinti  Tulostusaika  12:36 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner