Program för Upp till 13
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 16
|
Tävling |
Upp till 13 2017 |
|
Utskriftsdatum |
07 oktober 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Göteborg |
|
Utskriftstid |
11:56 |
|
|
Arrangör |
Göteborg Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 oktober 2017 |
|
|
|
|
Gren 16, 50m Ryggsim Damer 13 |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
3 |
Paloma Consil |
2004 |
BX7804 |
GÖTEBORG |
|
25m |
|
263 |
4 |
Nadja Karlsson |
2004 |
bk8404 |
GÖTEBORG |
|
25m |
46.04 |
30 |
5 |
Sarah Brink |
2004 |
BX3804 |
GÖTEBORG |
|
25m |
52.32 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
256 |
2 |
Jasmin Mandic Lagerberg |
2004 |
AJ3404 |
FALKENBERG |
|
25m |
44.50 |
145 |
3 |
Amanda Voss |
2004 |
BM6404 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
43.23 |
251 |
4 |
Linnea Andersson |
2004 |
AF7604 |
FALKENBERG |
|
25m |
40.25 |
255 |
5 |
Kristin Johannesson |
2004 |
BQ9804 |
FALKENBERG |
|
25m |
42.30 |
262 |
6 |
Selma Hahne |
2004 |
bu5604 |
GÖTEBORG |
|
25m |
43.41 |
27 |
7 |
Linnea Ahlstrand |
2004 |
BK6404 |
GÖTEBORG |
|
25m |
45.93 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
195 |
1 |
Ellen Vråmo |
2004 |
BF8604 |
S 02 |
|
25m |
39.53 |
115 |
2 |
Alice Karlsson |
2004 |
BJ3204 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
37.80 |
174 |
3 |
Lia Bromander |
2004 |
AZ4604 |
S 02 |
|
25m |
36.44 |
45 |
4 |
Linnea Högstedt |
2004 |
BK2404 |
GÖTEBORG |
|
25m |
35.55 |
184 |
5 |
Madison Lind |
2004 |
AZ4804 |
S 02 |
|
25m |
35.61 |
124 |
6 |
Klara Martinez Jonsson |
2004 |
BI4604 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
37.60 |
106 |
7 |
Tilda Hilbert |
2004 |
AZ0804 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
38.38 |
185 |
8 |
Elna Magnusson |
2004 |
BG1804 |
S 02 |
|
25m |
39.75 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
07 oktober 2017 |
Licensierad till: Göteborg Sim |
Utskriftstid |
11:56 |
|