Ohjelma Regionalt Stævne Børn Nord Sjælland
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Lørdag 10:00
Løb 3, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 154 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 1:32.46 | |
2 | 45 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 1:32.98 | |
3 | 2 | Jørgensen Tilde Rytz | 2007 | FR.SUND | 0724AE | 25 m | 1:35.04 | |
4 | 109 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 25 m | 1:36.65 | |
5 | 39 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 1:37.61 | |
6 | 79 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 25 m | 1:38.32 | |
7 | 48 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 1:39.27 | |
8 | 83 | Hansen K-Lee | 2007 | JYLLINGE | 0756AE | 25 m | 1:39.69 | |
9 | 72 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | HERLEV | 0828AD | 25 m | 1:40.64 | |
10 | 28 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 50 m | 1:40.69 | |
11 | 10 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 1:42.38 | |
12 | 119 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 25 m | 1:42.83 | |
13 | 125 | Frydendahl Lucca | 2008 | SLANGERUP | 0812AB | 25 m | 1:43.34 | |
14 | 146 | Borchorst Molly | 2007 | SØLLERØD | 0788AG | 25 m | 1:43.42 | |
15 | 53 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 25 m | 1:43.64 | |
16 | 1 | Appel Line | 2007 | FR.SUND | 0778AG | 25 m | 1:43.91 | |
17 | 108 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 1:44.37 | |
18 | 60 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 1:46.02 | |
19 | 78 | Lysdahl Alberte | 2007 | HØRSHOLM | 0764AI | 25 m | 1:46.86 | |
20 | 118 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 1:47.02 | |
21 | 65 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 1:47.32 | |
22 | 207 | Sørensen Silje | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 1:47.53 | |
23 | 148 | Kristensen Mathilde | 2007 | SØLLERØD | 0744AG | 25 m | 1:47.57 | |
24 | 120 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 1:48.06 | |
25 | 147 | Heegaard Helene | 2007 | SØLLERØD | 0794AN | 25 m | 1:48.43 | |
26 | 15 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 0782AN | 25 m | 1:48.96 | |
27 | 64 | Tarp Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0736AJ | 25 m | 1:50.55 | |
28 | 86 | Miolane Camille Hedvig | 2007 | JYLLINGE | 0768AI | 25 m | 1:51.10 | |
29 | 93 | Geneser Alma | 2008 | ALLERØD | 0862AE | 25 m | 1:51.27 | |
30 | 115 | Liechti Caroline | 2008 | BIRKERØD | 0882AA | 25 m | 1:55.11 | |
31 | 128 | Jørgensen Lærke Victoria | 2007 | SLANGERUP | 25 m | 1:57.38 | ||
32 | 131 | Larsen Viktoria | 2007 | SLANGERUP | 0764AN | 25 m | 1:58.70 | |
33 | 124 | Eg Kornelia | 2008 | SLANGERUP | 0888AC | 25 m | 2:00.02 | |
34 | 186 | Reedtz Caroline Victoria | 2007 | GENTOFTE | 0716AH | 25 m | 2:02.67 | |
35 | 11 | Christensen Patricia | 2007 | FR.VÆRK | 0794AI | 25 m | 2:05.09 | |
36 | 134 | Petersen Melanie Arentoft | 2007 | SLANGERUP | 25 m | 2:23.80 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 28 oktober 2017 |
Licens til Gladsaxe Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 09:14 |