Program for SM/JSM (25m) 2017
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 5, 50m Fjrilsim Herrar Junior |
SR: Lars Frlander (1974) 22.97 2001-10-20 |
SJ: Henrik Lindau (1990) 23.49 2009-11-10 |
MR: Lars Frlander (1974) 23.06 2006-01-01 |
EM-kval: 23.54 FM: Sr: Jesper Bjrk 23.46 / Jr: Filip Svedberg 24.07 |
# | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | Seeliger Bjrn | 2000 | SDERTLJE | BA7300 | 25 m | 23.92 | |
2 | Christensson Alfred | 1998 | LANDSKRONA | AH0398 | 25 m | 24.34 | |
3 | Svensson Kalle | 1997 | UDDEVALLA | AB4797 | 25 m | 24.40 | |
4 | Frost Alexander | 1997 | VSTERS | AM5997 | 50 m | 24.44 | |
5 | Lovinge Hampus | 1998 | NKK | AE2998 | 25 m | 24.70 | |
6 | Danielsson Jacob | 1998 | SPIF SF | AB9798 | 25 m | 24.73 | |
7 | Lvgren Albin | 1999 | JNKPING | AC0199 | 25 m | 24.76 | |
8 | Hanson Robin | 2001 | JRFLLA S | AA2701 | 25 m | 24.81 | |
9 | Hoff Oskar | 1998 | LANDSKRONA | AH0198 | 25 m | 24.94 | |
10 | Hinderup Eric | 1998 | MKK | AH4798 | 25 m | 25.10 | |
11 | Rydberg Hugo | 1998 | NKK | AA8798 | 25 m | 25.19 | |
12 | Myrlander William | 1997 | NSSJ | AA1197 | 25 m | 25.19 | |
13 | Rydahl Johan | 2001 | KARLSTAD | AF4901 | 25 m | 25.30 | |
14 | Larsson Isak | 2000 | SJBO SS | AF4900 | 25 m | 25.30 | |
15 | Bjrklund Erik | 1998 | NJURUNDA | AA2598 | 25 m | 25.37 | |
16 | Carlsson Jonatan | 2001 | VARBERG | AJ6301 | 25 m | 25.45 | |
17 | Berg Richard | 1998 | SK RAN | AH5598 | 25 m | 25.58 | |
18 | Ohlsn Erik | 2000 | VSTERVIK | AF4300 | 25 m | 25.60 | |
19 | Brand William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 50 m | 25.63 | |
20 | Kerman Henry | 1997 | SDERTLJE | AI6597 | 25 m | 25.66 | |
21 | Hanstl Oskar | 1999 | NGELHOLM | AJ1599 | 25 m | 25.72 | |
22 | Frdeberg Gustav | 1997 | VSBY SS | AA5197 | 25 m | 25.73 | |
23 | Almeida Sundell Alexander | 1997 | HS | AH3597 | 25 m | 25.74 | |
24 | Steindl Anton | 2000 | JNKPING | AB2900 | 25 m | 25.79 | |
25 | Christiansen Jens | 2001 | SK SYDSIM | AJ7901 | 25 m | 25.89 | |
26 | Ericsson Oskar | 1997 | TBY SIM | AF9397 | 50 m | 25.96 | |
27 | Olsson Jesper | 1998 | POSEIDON | AJ2798 | 25 m | 25.96 | |
28 | Larsson Albin | 1998 | VARBERG | AF4798 | 25 m | 26.00 | |
29 | stlund Gustav | 2000 | POSEIDON | AH1100 | 25 m | 26.00 | |
30 | Lovinge Victor | 2000 | NKK | AD6300 | 25 m | 26.01 | |
31 | Malmring Jonas | 2001 | SPRVGEN | AO1701 | 25 m | 26.05 | |
32 | Iwarsson Oskar | 2000 | TUREBERG | AI0300 | 25 m | 26.05 | |
33 | Malm Markus | 1997 | JNKPING | AE7397 | 25 m | 26.13 | EFT |
34 | Sandgren Robin | 1997 | SK LAXEN | AW3997 | 25 m | 26.14 | |
35 | Petersson Sebastian | 2000 | MASS | AB1500 | 25 m | 26.14 | |
36 | Willberg Carl-ke | 1998 | DANDERYD | AG1398 | 25 m | 26.17 | |
37 | Schreck Klaudius | 2001 | SDERTRN | AN2701 | 25 m | 26.27 | |
38 | Qvirist Aron | 1998 | MASS | AB7198 | 25 m | 26.28 | |
39 | Risnen Daniel | 1999 | TBY SIM | AE0199 | 25 m | 26.42 | |
40 | Olsson Oscar | 1999 | SJBO SS | AK2199 | 25 m | 26.56 | |
41 | Grynning Mattias | 1999 | LASS | AJ0599 | 50 m | 26.64 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 30 oktober 2017 |
Licensierad till: Svenska Simfrbundet | Utskriftstid | 12:59 |