Program för Västerbybadet Race 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 3
Heatlista Gren 24
|
Tävling |
Västerbybadet Race 2017 |
|
Utskriftsdatum |
07 oktober 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Götene |
|
Utskriftstid |
16:23 |
|
|
Arrangör |
SK Götene |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 oktober 2017 |
|
|
|
|
Gren 24, 100m Ryggsim Damer |
Finaler (10) |
Sponsor: Svennas Åkeri |
|
Beräknad start 11:20 |
Heat 1 (10) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
103 |
1 |
Emmy Löfgren |
2002 |
BX2602 |
SK ALINGSÅ |
|
50m |
2:12.99 |
168 |
2 |
Clara Nordensson |
2005 |
BL7405 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:51.95 |
104 |
3 |
Mira Löfgren |
2005 |
AB3405 |
SK ALINGSÅ |
|
25m |
1:53.85 |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
200 |
1 |
Kajsa Älmegran |
2004 |
BU3604 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:51.58 |
131 |
2 |
Belinda Partanen |
2005 |
BO8205 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:45.82 |
188 |
3 |
Filippa Höglund |
2005 |
BK3805 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:46.29 |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
113 |
1 |
Vanja Emanuelsson Fransson |
2005 |
AB7605 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:45.50 |
143 |
2 |
Ida Vizlin |
2004 |
BQ4404 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:43.97 |
88 |
3 |
Theresa Melin |
2005 |
AM1805 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:45.02 |
|
4 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
124 |
1 |
Felicia Kvarnstedt |
2005 |
AY2805 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:37.64 |
163 |
2 |
Anna Kis |
2004 |
BJ9204 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:34.64 |
3 |
3 |
Älwa Ankarin |
2005 |
AM6605 |
SK GÖTENE |
|
25m |
1:34.90 |
179 |
4 |
Clara Aronsson |
2004 |
BX2804 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:41.38 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
156 |
1 |
Möja Flink |
2005 |
AH9605 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:33.39 |
55 |
2 |
Gabriella Björkdahl |
2004 |
AM1404 |
LIDKÖPING |
|
25m |
1:31.54 |
69 |
3 |
Clara Westh |
2004 |
BT2404 |
LIDKÖPING |
|
25m |
1:32.54 |
142 |
4 |
Alma Wallin Bustad |
2005 |
AE1405 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:34.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
89 |
1 |
Thyra Mellander |
2003 |
AP2803 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:29.56 |
162 |
2 |
Emma Jobe |
2003 |
BP0203 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:28.16 |
92 |
3 |
Elsa Olsson |
2003 |
AP4803 |
MARIESTAD |
|
50m |
1:29.20 |
65 |
4 |
Elin Salegård |
2005 |
AT0405 |
LIDKÖPING |
|
25m |
1:30.40 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
169 |
1 |
Elsa Olofsson |
2004 |
AQ9204 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:27.31 |
141 |
2 |
Isabella Wahlström |
2003 |
BR1403 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:25.76 |
133 |
3 |
Tilda Rosenqvist |
2003 |
AB5803 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:25.94 |
94 |
4 |
Ellen Persson |
2004 |
AN7804 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:27.80 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
84 |
1 |
Ellen Kampe |
2003 |
AP3803 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:23.00 |
206 |
2 |
Emilia Eliaesson |
2000 |
AG1400 |
VARABYGDEN |
|
25m |
1:21.70 |
155 |
3 |
Lupin Flink |
2002 |
AW8402 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
1:22.67 |
121 |
4 |
Ebba Jukic |
2005 |
BF7205 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:23.71 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
97 |
1 |
Sofia Wallengren |
2002 |
AW3202 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:20.04 |
99 |
2 |
Wilma Åhling |
2002 |
AU6802 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:17.70 |
48 |
3 |
Ellen Roslund |
2003 |
AT4403 |
KARLSBORG |
|
25m |
1:19.77 |
87 |
4 |
Hilda Melin |
2002 |
AM4402 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:20.96 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
80 |
1 |
Matilda Eni |
2002 |
AF0402 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:15.02 |
91 |
2 |
Ebba Olsson |
2001 |
AM7201 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:09.58 |
68 |
3 |
Matilda Torén |
2001 |
AO1601 |
LIDKÖPING |
|
25m |
1:13.06 |
66 |
4 |
Disa Sixtensson |
2003 |
BA7603 |
LIDKÖPING |
|
25m |
1:16.10 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
07 oktober 2017 |
Licensierad till: Simklubben Götene |
Utskriftstid |
16:23 |
|