Program for Regionsmesterskab Sydsjælland
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Løb 105
|
Stævne navn |
Regionsmesterskab |
|
Udskriftsdato |
28 oktober 2017 |
|
|
Stævne by |
Næstved |
|
Udskriftstidspunkt |
08:39 |
|
|
Arrangør |
Region Sjælland |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
28 oktober 2017 |
|
|
|
|
Løb 105, 100m Butterfly Damer |
Finaler (11) |
Vejledende starttid 11:49 |
Heat 1 (11) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
326 |
2 |
Rebecca Ella Madsen |
2006 |
0628AB |
VATCPH-STT |
|
25m |
|
55 |
3 |
Line Pedersen |
2005 |
0562AO |
GSK |
|
25m |
1:43.83 |
78 |
4 |
Emma Hou Theilade Klausen |
2005 |
0598AD |
GREVE |
|
25m |
1:55.19 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
160 |
2 |
Lara W. S. Olsen |
2006 |
0696AA |
RINGSTED |
|
25m |
1:36.89 |
334 |
3 |
Klara-Sofie Bollmann |
2006 |
0676AA |
KØGE |
|
25m |
1:32.95 |
53 |
4 |
Katharina Beyer Hansen |
2006 |
0674AH |
GSK |
|
25m |
1:35.73 |
298 |
5 |
Emilie Hartvig-Olsen |
2006 |
0634AH |
VI39 |
|
25m |
1:37.03 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
267 |
1 |
Ida Jacobsen |
2005 |
0528AD |
VEST |
|
25m |
1:31.84 |
272 |
2 |
Liva Gottorp Sørensen |
2006 |
0694AD |
VEST |
|
25m |
1:30.33 |
129 |
3 |
Andrea Holm Sørensen |
2005 |
0518AJ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:28.94 |
37 |
4 |
Sara Kaarup Andersen |
2006 |
0636AL |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:29.79 |
162 |
5 |
Malene Reynolds |
2005 |
0558AN |
RINGSTED |
|
25m |
1:30.54 |
260 |
6 |
Ella Gohr Metz |
2005 |
0542AS |
VEST |
|
25m |
1:31.84 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
51 |
1 |
Freya Ry Nielsen |
2005 |
0544AJ |
GSK |
|
25m |
1:28.74 |
38 |
2 |
Agnete Høyer |
2005 |
0512AH |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:27.27 |
188 |
3 |
Anne Sepstrup-Skjoldner |
2005 |
0548AJ |
SOLRØD |
|
25m |
1:25.07 |
203 |
4 |
Mille Maxwell Berthou |
2005 |
0534AA |
KVIK |
|
25m |
1:27.21 |
213 |
5 |
Caroline Koch |
2005 |
0536AC |
KVIK |
|
25m |
1:28.46 |
161 |
6 |
Aliyah Savannah Rasmussen |
2005 |
0564AN |
RINGSTED |
|
25m |
1:28.81 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
114 |
1 |
Selma V Studnitz Andersen |
2005 |
0518AB |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:23.97 |
285 |
2 |
Emma Kjer Rasmussen |
2004 |
0498AI |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:23.05 |
43 |
3 |
Julie Dahl |
2004 |
0418AN |
GSK |
|
25m |
1:22.29 |
31 |
4 |
Kirstine Haunstrup Larsen |
2005 |
0596AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:22.41 |
125 |
5 |
Emilie Højen Meyer |
2004 |
0454AJ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:23.71 |
263 |
6 |
Lykke Gøttrup Jensen |
2004 |
0418AQ |
VEST |
|
25m |
1:24.71 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
292 |
1 |
Mathilde P. Mathiesen |
2004 |
0432AD |
AIF |
|
25m |
1:21.92 |
261 |
2 |
Anne Sofie Devantier |
2004 |
0406AG |
VEST |
|
25m |
1:18.96 |
88 |
3 |
Nicoline H. Baadsgaard |
2004 |
0464AK |
TUNE |
|
25m |
1:18.54 |
50 |
4 |
Laura L. Hørning |
2004 |
0456AC |
GSK |
|
25m |
1:18.92 |
35 |
5 |
Nanette Skou Clausen |
2005 |
0514AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:21.87 |
287 |
6 |
Kajsa Salomonsen |
2005 |
0514AD |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:22.22 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
297 |
1 |
Clara Hartvig-Olsen |
2004 |
0402AP |
VI39 |
|
25m |
1:18.29 |
296 |
2 |
Liva Lund Hansen |
2005 |
0542AE |
VI39 |
|
25m |
1:17.20 |
262 |
3 |
Emma Vega Thorsen |
2004 |
0402AH |
VEST |
|
25m |
1:15.16 |
343 |
4 |
Elisabeth Them Jensen |
2004 |
0464AA |
KØGE |
|
25m |
1:16.05 |
259 |
5 |
Caroline Wiuff Jensen |
2004 |
0492AD |
VEST |
|
25m |
1:17.24 |
52 |
6 |
Thea Mikkelsen |
2005 |
0576AG |
GSK |
|
25m |
1:18.45 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
74 |
1 |
Sidse M. Ø. Engsbro |
2004 |
0482AK |
GREVE |
|
25m |
1:15.04 |
101 |
2 |
Josefine Arbo Sørensen |
2004 |
0446AD |
TUNE |
|
25m |
1:14.41 |
342 |
3 |
Benedicte Them Jensen |
2004 |
0454AA |
KØGE |
|
25m |
1:12.33 |
345 |
4 |
Olivia Møller |
2004 |
0452AF |
KØGE |
|
25m |
1:14.28 |
290 |
5 |
Liva Søby |
2004 |
0402AD |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:14.58 |
123 |
6 |
Josefine Krumbak |
2004 |
0458AD |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:15.14 |
|
|
Heat 9 (11) (Årg. 2006-2006) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
302 |
1 |
Alma Møller-Ern |
2006 |
0662AB |
VI39 |
|
25m |
1:22.24 |
30 |
2 |
Malu Melody Christensen |
2006 |
0636AF |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:17.89 |
23 |
3 |
Coco Li Fuhrmann |
2006 |
0678AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:13.86 |
80 |
4 |
Julie Liv Madsen |
2006 |
0682AB |
GREVE |
|
25m |
1:14.88 |
24 |
5 |
Falka Tind |
2006 |
0648AI |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:19.99 |
40 |
6 |
Juliane Sarauw Lundsgaard |
2006 |
0638AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:27.06 |
|
|
Heat 10 (11) (Årg. 2005-2005) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
335 |
1 |
Maya Krogh Brønnicke |
2005 |
0508AB |
KØGE |
|
25m |
1:14.63 |
22 |
2 |
Jasmin Egeskov Andersen |
2005 |
0506AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:13.40 |
313 |
3 |
Schastine Skifter Tabor |
2005 |
0598AB |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:09.89 |
27 |
4 |
Ofelia Vejsager Nøddekær |
2005 |
0582AF |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:12.76 |
379 |
5 |
Elida Thornsen |
2005 |
0528AA |
KORSØR |
|
25m |
1:13.68 |
33 |
6 |
Matilde Schmidt-Lund |
2005 |
0542AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:16.68 |
|
|
Heat 11 (11) (Årg. 2004-2004) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
115 |
1 |
Wilma Anker |
2004 |
0486AK |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:10.68 |
29 |
2 |
Olivia Callesen |
2004 |
0432AK |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:10.01 |
278 |
3 |
Sofie Bruun Høvring |
2004 |
0408AB |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:06.11 |
18 |
4 |
Jasmin Philip |
2004 |
0418AI |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:08.51 |
19 |
5 |
Malou Soelberg |
2004 |
0438AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:10.06 |
361 |
6 |
Anna Marie Nielsen |
2004 |
0482AF |
HVIDOVRE |
|
25m |
1:11.92 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
28 oktober 2017 |
Licens til Dansk Svømmeunion |
Udskriftstidspunkt |
08:39 |
|