Ohjelma Ikäkausimestaruusuinnit (25m)
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Laji 31, 100m PU P13,14,15,16 |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
13 v |
1 | Lehtovaara Verneri | 2004 | SalU | 04A252 | 25 m | 1:04.98 | 1:04.98 | |
2 | Pulkkinen Santeri | 2004 | LaUS | 04A223 | 25 m | 1:05.02 | 1:05.02 | |
3 | Seksenov Danil | 2004 | Vanders | 04A126 | 25 m | 1:05.11 | 1:05.11 | |
4 | Castagno Riccardo | 2004 | UiTa | 04A401 | 25 m | 1:10.61 | 1:10.61 | |
5 | Kallio Konsta | 2004 | UiTa | 04A610 | 25 m | 1:10.95 | 1:10.95 | |
6 | Pankratov Pavel | 2004 | TaTU | 04A029 | 25 m | 1:11.32 | 1:11.32 | |
7 | Niemi Lassi | 2004 | TaTU | 04A093 | 25 m | 1:11.33 | 1:11.33 | |
8 | Decena Cedric | 2004 | OuLo | 04A521 | 25 m | 1:11.43 | 1:11.43 | |
9 | Lindholm Davin | 2004 | HSS | 04B010 | 25 m | 1:11.81 | 1:11.81 | |
10 | Birkstedt Miro | 2004 | TaTU | 04A020 | 25 m | 1:11.89 | 1:11.89 | |
11 | Leppänen Juuso | 2004 | AUi | 04A791 | 25 m | 1:11.92 | 1:11.92 | |
12 | Backman Taavi | 2004 | LaUS | 04A048 | 25 m | 1:12.88 | 1:12.88 | |
13 | Maaranen Joonas | 2004 | HyUS | 04A835 | 25 m | 1:12.89 | 1:12.89 | |
14 | Kilpeläinen Niilo | 2004 | TaTU | 04A174 | 25 m | 1:12.89 | 1:12.89 | |
15 | Koskela Rasmus | 2004 | OU | 04A713 | 25 m | 1:13.62 | 1:13.62 | |
16 | Jåfs Filip | 2004 | VUS-VSS | 04A211 | 25 m | 1:14.25 | 1:14.25 |
14 v |
1 | Forsel Marcus | 2003 | ÅSK | 03A127 | 25 m | 58.84 | 58.84 | |
2 | Lydman Alex | 2003 | VUS-VSS | 03A218 | 25 m | 1:00.45 | 1:00.45 | |
3 | Haimi Lassi | 2003 | HSS | 03A559 | 25 m | 1:00.64 | 1:00.64 | |
4 | Mäenpää Arttu | 2003 | ÅSK | 03A892 | 25 m | 1:01.59 | 1:01.59 | |
5 | Koprinen Aleksi | 2003 | HSS | 03A416 | 25 m | 1:01.90 | 1:01.90 | |
6 | Herpola Santeri | 2003 | ÅSK | 03A188 | 25 m | 1:02.46 | 1:02.46 | |
7 | Tumanoff Lari | 2003 | HSS | 03A150 | 25 m | 1:02.74 | 1:02.74 | |
8 | Vainio Luukas | 2003 | Cetus | 03A099 | 25 m | 1:03.55 | 1:03.55 | |
9 | Lytz Kasper | 2003 | SCR | 03A418 | 25 m | 1:04.32 | 1:04.32 | |
10 | Ravals Simon | 2003 | VUS-VSS | 03A528 | 25 m | 1:06.26 | 1:06.26 | |
11 | Lyytinen Urho | 2003 | UiTa | 03A229 | 25 m | 1:06.63 | 1:06.63 | |
12 | Palvanen Eetu | 2003 | LaUS | 03A507 | 25 m | 1:07.62 | 1:07.62 | |
13 | Rasinmäki Matias | 2003 | Cetus | 03A961 | 25 m | 1:08.24 | 1:08.24 | |
14 | Rahikainen Juuso | 2003 | TuUS | 03A265 | 25 m | 1:08.65 | 1:08.65 | |
15 | Kautto Panu | 2003 | LrU | 03A679 | 25 m | 1:08.67 | 1:08.67 | |
16 | Marjala Juho | 2003 | SiWa | 03A275 | 25 m | 1:09.09 | 1:09.09 |
15 v |
1 | Ezzat Ibrahim | 2002 | AUi | 02A249 | 25 m | 58.87 | 58.87 | |
2 | Brännkärr Ronny | 2002 | KemTU | 02A150 | 25 m | 58.98 | 58.98 | |
3 | Leinonen Eemeli | 2002 | UiTa | 02A681 | 25 m | 1:00.09 | 1:00.09 | |
4 | Romanov Efim | 2002 | TaTU | 02B256 | 25 m | 1:00.56 | 1:00.56 | |
5 | Paatos Roope | 2002 | RaisU | 02A108 | 25 m | 1:00.74 | 1:00.74 | |
6 | Laine Elias | 2002 | ÅSK | 02A521 | 25 m | 1:00.93 | 1:00.93 | |
7 | Aalto Oskari | 2002 | Cetus | 02A016 | 25 m | 1:01.45 | 1:01.45 | |
8 | Kukkonen Elias | 2002 | ORCA | 02A569 | 25 m | 1:01.64 | 1:01.64 | |
9 | Mikkonen Leo | 2002 | Cetus | 02A233 | 25 m | 1:02.33 | 1:02.33 | |
10 | Rinne Daniel | 2002 | Cetus | 02B263 | 25 m | 1:02.41 | 1:02.41 | |
11 | Arvo Oskari | 2002 | AUi | 02A525 | 25 m | 1:02.61 | 1:02.61 | |
12 | Koskinen Wäinö | 2002 | UiTa | 02A267 | 25 m | 1:03.11 | 1:03.11 | |
13 | Kontiainen Akseli | 2002 | JoUS | 02A455 | 25 m | 1:03.19 | 1:03.19 | |
14 | Filippovits Elias | 2002 | ORCA | 02A955 | 25 m | 1:03.60 | 1:03.60 | |
15 | Brady Ethan | 2002 | VUS-VSS | 02B293 | 25 m | 1:04.13 | 1:04.13 | |
16 | Rajavaara Matias | 2002 | OU | 02A651 | 25 m | 1:04.18 | 1:04.18 |
16 v |
1 | Kallström Roni | 2001 | Cetus | 01A092 | 25 m | 57.40 | 57.40 | |
2 | Ezzat Mohamed | 2001 | AUi | 01A613 | 25 m | 58.33 | 58.33 | |
3 | Roine Leo | 2001 | UiTa | 01B182 | 25 m | 58.98 | 58.98 | |
4 | Ruohtula Veeti | 2001 | JoUS | 01A193 | 25 m | 59.06 | 59.06 | |
5 | Kislitsyn Alexander | 2001 | SWIM | 01A981 | 25 m | 59.20 | 59.20 | |
6 | Ruuhonen Jere | 2001 | Cetus | 01A461 | 25 m | 59.98 | 59.98 | |
7 | Hörkkö Tatu | 2001 | UiTa | 01A394 | 25 m | 1:00.56 | 1:00.56 | |
8 | Fjellström Claes | 2001 | VUS-VSS | 01A078 | 25 m | 1:00.57 | 1:00.57 | |
9 | Alila Atte | 2001 | AQUILA | 01B157 | 25 m | 1:00.62 | 1:00.62 | |
10 | Vartiainen Miiro | 2001 | JoUS | 01A340 | 25 m | 1:00.74 | 1:00.74 | |
11 | Porkkala Juho | 2001 | SeUi | 01A128 | 25 m | 1:01.35 | 1:01.35 | |
12 | Hynynen Oskari | 2001 | ÅSK | 01A113 | 25 m | 1:02.07 | 1:02.07 | |
13 | Kylmä Eemil | 2001 | Cetus | 01A631 | 25 m | 1:02.17 | 1:02.17 | |
14 | Järvinen Jiri | 2001 | SWIM | 01A304 | 25 m | 1:02.89 | 1:02.89 | |
15 | Mäkelä Noa | 2001 | KemPy | 01A112 | 25 m | 1:03.04 | 1:03.04 | |
16 | Widbom Herman | 2001 | Cetus | 01A188 | 25 m | 1:03.69 | 1:03.69 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 29 marraskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 12:40 |