Ohjelma Ruska uinnit 2017
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
lauantaiaamu
Lähtölista Laji 6
|
Kilpailu |
Ruska uinnit 2017 |
|
Tulostuspäivämäärä |
07 lokakuu 2017 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Oulu |
|
Tulostusaika |
08:55 |
|
|
Järjestäjä |
Oulun Uinti |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
07 lokakuu 2017 |
|
|
|
|
Laji 6, 100m Rintauinti Miehet |
Loppukilpailut (7) |
Nuorten SE: Matti Mattsson (1993) 1:01.33 2011-02-04 |
SE: Eetu Karvonen (1986) 58.37 2014-09-01 |
|
Oletettu alkamisaika 10:49 |
Erä 1 (7) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Erik Peuhkuri |
2006 |
06A373 |
OU |
|
25m |
|
|
3 |
Paavo Kilpeläinen |
2008 |
08A273 |
OU |
|
25m |
|
|
4 |
Nooa Kaunisto |
2007 |
07A125 |
KemUS |
|
50m |
2:05.05 |
2:02.05 |
5 |
Aaro Antero Tavi |
2004 |
04B223 |
KemUS |
|
25m |
|
|
6 |
Valtteri Vattulainen |
2005 |
05B031 |
JoUS |
|
25m |
|
|
7 |
Sampo Jylhä |
2005 |
05A984 |
OU |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Julius Schroderus |
2006 |
06A155 |
KemPy |
|
50m |
1:54.55 |
1:51.55 |
2 |
Jami Kenttälä |
2004 |
04A726 |
OU |
|
25m |
1:46.58 |
1:46.58 |
3 |
Touko Riipinen |
2004 |
04B044 |
SWIM |
|
50m |
1:47.48 |
1:44.48 |
4 |
Luka Honkanen |
2003 |
03A672 |
SWIM |
|
50m |
1:46.60 |
1:43.60 |
5 |
Kalle Pesälä |
2006 |
06A178 |
KemPy |
|
50m |
1:47.02 |
1:44.02 |
6 |
Konsta Kauppinen |
2005 |
05A260 |
JoUS |
|
25m |
1:45.33 |
1:45.33 |
7 |
Elias Laukka |
2005 |
05A457 |
KemPy |
|
50m |
1:53.59 |
1:50.59 |
8 |
Topias Partinen |
2007 |
07A119 |
JoUS |
|
25m |
1:53.80 |
1:53.80 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Arttu Venemies |
2005 |
05A599 |
SWIM |
|
50m |
1:42.37 |
1:39.37 |
2 |
Jere Heikkilä |
2004 |
04B056 |
KemPy |
|
50m |
1:41.39 |
1:38.39 |
3 |
Pyry Aspholm |
2004 |
04A848 |
SWIM |
|
25m |
1:37.20 |
1:37.20 |
4 |
Joel Hassinen |
2005 |
05A879 |
OU |
|
50m |
1:39.99 |
1:36.99 |
5 |
Arttu Haipus |
2004 |
04A723 |
KemPy |
|
50m |
1:40.12 |
1:37.12 |
6 |
Nikolai Em |
2004 |
04A424 |
OuLo |
|
25m |
1:37.21 |
1:37.21 |
7 |
Jimi Kenttälä |
2004 |
04A724 |
OU |
|
50m |
1:41.86 |
1:38.86 |
8 |
Eetu Haipus |
2004 |
04A718 |
KemPy |
|
50m |
1:45.76 |
1:42.76 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Lauri Saarela |
2003 |
03A056 |
OuLo |
|
50m |
1:30.85 |
1:27.85 |
2 |
Otto Mikkonen |
2003 |
03A190 |
JoUS |
|
50m |
1:29.47 |
1:26.47 |
3 |
Olli Elo |
2002 |
02A121 |
SWIM |
|
25m |
1:23.06 |
1:23.06 |
4 |
Veikko Pyyhtinen |
2002 |
02A910 |
SWIM |
|
50m |
1:20.63 |
1:17.63 |
5 |
Matias Rajavaara |
2002 |
02A651 |
OU |
|
25m |
1:18.35 |
1:18.35 |
6 |
Juuso Mikael Tiensuu |
2001 |
01B283 |
KemUS |
|
50m |
1:27.33 |
1:24.33 |
7 |
Benjamin Evans |
2003 |
03B017 |
SCV |
|
50m |
1:29.82 |
1:26.82 |
8 |
Mikhail Vilesov |
2005 |
05A393 |
JoUS |
|
50m |
1:39.57 |
1:36.57 |
|
|
Erä 5 (7) (13 v ja nuoremmat) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Roni Heikkinen |
2005 |
05A646 |
OU |
|
50m |
1:38.47 |
1:35.47 |
2 |
Aleksi Hämäläinen |
2004 |
04A525 |
JoUS |
|
25m |
1:31.53 |
1:31.53 |
3 |
Atte Leinonen |
2004 |
04B030 |
OU |
|
50m |
1:29.91 |
1:26.91 |
4 |
Vili Rantasuo |
2004 |
04A522 |
OuLo |
|
50m |
1:28.24 |
1:25.24 |
5 |
Veikka Ijäs |
2004 |
04A233 |
OuLo |
|
25m |
1:25.80 |
1:25.80 |
6 |
Konsta Rantasuo |
2006 |
06A218 |
OuLo |
|
50m |
1:32.52 |
1:29.52 |
7 |
Vilho Tikkanen |
2005 |
05A224 |
SWIM |
|
25m |
1:32.68 |
1:32.68 |
8 |
Frans Riekki |
2005 |
05A475 |
JoUS |
|
50m |
1:39.33 |
1:36.33 |
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Paavo Erkinaro |
2003 |
03A020 |
OU |
|
50m |
1:20.49 |
1:17.49 |
2 |
Niklas Raesalmi |
2002 |
02A657 |
OU |
|
50m |
1:16.57 |
1:13.57 |
3 |
Aleksi Rajaniemi |
2002 |
02A263 |
OU |
|
25m |
1:10.62 |
1:10.62 |
4 |
Atte Lindholm |
2001 |
01A874 |
SWIM |
|
50m |
1:08.99 |
1:05.99 |
5 |
Noa Mäkelä |
2001 |
01A112 |
KemPy |
|
50m |
1:12.20 |
1:09.20 |
6 |
Tiitus Taskila |
2001 |
01A402 |
OU |
|
25m |
1:11.97 |
1:11.97 |
7 |
Sihan Yu |
2003 |
03A332 |
OU |
|
50m |
1:17.55 |
1:14.55 |
8 |
Aapo Pyyhtinen |
2002 |
02A911 |
SWIM |
|
50m |
1:20.57 |
1:17.57 |
|
|
Erä 7 (7) (17 v ja vanhemmat) |
|
Rata |
Nimi |
Synt |
Lisenssi |
Seura |
|
Allas |
Alkup. |
Aika |
|
1 |
Mika Piirainen |
1973 |
73A073 |
OU |
|
25m |
1:43.89 |
1:43.89 |
2 |
Janne Tyni |
2000 |
00B217 |
OU |
|
25m |
1:16.82 |
1:16.82 |
3 |
Miikka Willman |
1998 |
98A208 |
OuLo |
|
25m |
1:14.17 |
1:14.17 |
4 |
Roope Wahlström |
1987 |
87A076 |
OU |
|
25m |
1:09.94 |
1:09.94 |
5 |
Mikko Säntti |
1979 |
79A104 |
OU |
|
50m |
1:13.93 |
1:10.93 |
6 |
Topias Nygård |
2000 |
00A602 |
OU |
|
50m |
1:18.49 |
1:15.49 |
7 |
Vesa Keränen |
1967 |
67A075 |
OU |
|
25m |
1:41.26 |
1:41.26 |
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 |
Tulostuspäivämäärä |
07 lokakuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat |
Tulostusaika |
08:55 |
|