Program för SUM-SIM Regionsfinal 2, Falun
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 47
|
Tävling |
Sum-Sim Region 2 2017 |
|
Utskriftsdatum |
12 november 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Falun |
|
Utskriftstid |
15:16 |
|
|
Arrangör |
Falu Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
11 november 2017 |
|
|
|
|
Gren 47, 100m Frisim P 13 o y |
Finaler (5) |
Sponsor: Scandic Hotels |
|
Beräknad start 16:45 |
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
4 |
1 |
Adrian Jonsson |
2004 |
AN8504 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:20.27 |
163 |
2 |
Lucas Wendborg |
2004 |
AH1104 |
NYKÖPING |
|
25m |
1:13.85 |
188 |
3 |
Jesper Andersson |
2004 |
AD5504 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
1:12.55 |
211 |
4 |
Markus Brenning |
2005 |
AD4105 |
UPSALA S |
|
25m |
1:11.79 |
3 |
5 |
Gustav Buvik Spännare |
2004 |
AS4704 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:12.52 |
5 |
6 |
Arvid Lind |
2005 |
AL4105 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:13.73 |
141 |
7 |
Lex Albringer |
2007 |
AA0907 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:14.10 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
192 |
1 |
Hugo Koivumäki |
2004 |
AT2904 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
1:11.61 |
164 |
2 |
Max Antonsson |
2004 |
AG6304 |
SALA SS |
|
25m |
1:10.59 |
143 |
3 |
Marcus Bülund |
2004 |
AE4304 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:10.46 |
190 |
4 |
Adam Feki |
2005 |
AC8905 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
1:10.24 |
326 |
5 |
Axel Skoglund |
2004 |
AN6904 |
ÖSA |
|
25m |
1:10.32 |
102 |
6 |
Samuel Sjökvist |
2005 |
AQ0705 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:10.50 |
86 |
7 |
Emil Axelsson |
2004 |
AD4704 |
GRUMS SS |
|
25m |
1:10.89 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
16 |
1 |
Timothy Manns-Ståhl |
2004 |
AC3504 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:09.75 |
41 |
2 |
Maximilian Holm |
2005 |
AD7305 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:09.18 |
175 |
3 |
Olle Nilsson |
2004 |
AL3104 |
SALA SS |
|
25m |
1:07.64 |
222 |
4 |
Lukas Höglund |
2004 |
AK0904 |
UPSALA S |
|
25m |
1:06.57 |
105 |
5 |
Hugo Swanson |
2006 |
AA6106 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:07.60 |
317 |
6 |
August Jansson |
2005 |
AG6505 |
ÖSA |
|
25m |
1:08.65 |
85 |
7 |
Edvin Axelsson |
2004 |
AD5704 |
GRUMS SS |
|
25m |
1:09.65 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
281 |
1 |
Isak Rehnman |
2004 |
AI5304 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:06.24 |
53 |
2 |
Carl Roos |
2004 |
AB8104 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:06.20 |
47 |
3 |
Fredrik Karlsson |
2004 |
AB7104 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:05.81 |
234 |
4 |
William Rismyhr |
2004 |
AK5104 |
UPSALA S |
|
25m |
1:05.13 |
196 |
5 |
Erik Mulikov |
2005 |
AA5105 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
1:05.37 |
109 |
6 |
Albin Östlund |
2004 |
AC1304 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:05.94 |
184 |
7 |
Lucas Humling |
2005 |
AA8305 |
SANDVIKEN |
|
25m |
1:06.20 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
18 |
1 |
Daniel Ruijs |
2004 |
AE5504 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:04.83 |
238 |
2 |
Danny Simaleza |
2005 |
AE4905 |
UPSALA S |
|
25m |
1:03.72 |
107 |
3 |
Olle Wikholm |
2004 |
AO9904 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:02.02 |
287 |
4 |
Lucas Sterling |
2004 |
AC6704 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:00.12 |
233 |
5 |
Adi Ramovic |
2004 |
AG9304 |
UPSALA S |
|
25m |
1:00.75 |
359 |
6 |
Olle Pettersson |
2004 |
AJ1304 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:02.80 |
52 |
7 |
Samuel Paulson |
2004 |
AG3504 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:03.79 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
12 november 2017 |
Licensierad till: Falu Simsällskap |
Utskriftstid |
15:16 |
|