2018-12-13   01:36:49
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

Heatlista Gren 6
Heatlista 
 
  Tävling  Sum-Sim region 3    Utskriftsdatum  11 november 2017   
  Tävlingsort  Stockholm    Utskriftstid  08:43   
  Arrangör  Stockholmspolisens IF SF         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  11 november 2017         
 
 
 
Gren 6, 200m Frisim F 15-16  Finaler (3) 
Heat 1 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
249  Klara Alte  2002  AX1602  SKK    25m  2:19.20 
218  Sofia Holmberg  2002  AU1202  SPÅRVÄGEN    25m  2:18.90 
271  Nora Segerström  2002  BM0802  SKK    25m  2:18.13 
623  Alexandra Lindén  2001  BG4801  SPIF SF    25m  2:17.10 
540  Lucrezia Vespertini  2002  AX3602  VÄSBY SS    25m  2:16.89 
585  Tova Magnusson  2002  AC5802  SS04    25m  2:16.95 
227  Lovisa Malm  2002  BD4402  SPÅRVÄGEN    25m  2:17.51 
58  Sara Strand  2002  AQ1802  JÄRFÄLLA S    25m  2:18.56 
220  Kristin Jansson  2001  BC4601  SPÅRVÄGEN    25m  2:18.90 
497  Julia Björkén  2001  AL1601  VÄSBY SS    25m  2:22.77 

 
Heat 2 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
508  Linnea Lindgren  2001  AQ2801  VÄSBY SS    25m  2:16.32 
567  Therese Baltzarsson  2001  AE5201  SS04    25m  2:15.41 
42  Emma Hansson  2002  AQ9602  JÄRFÄLLA S    25m  2:14.31 
376  Alwa Widmark  2002  AN4402  SÖDERTÖRN    25m  2:13.06 
491  Ebba Andersson  2001  AL2601  VÄSBY SS    25m  2:12.22 
86  Vilma Brolund  2001  AO9801  SK NEPTUN    25m  2:12.48 
216  Linn Herlin  2002  AU6402  SPÅRVÄGEN    25m  2:13.90 
425  Ellen Banestig  2002  BT1802  TÄBY SIM    25m  2:14.37 
190  Felicia Östlund  2002  BD6202  SKURU IK    25m  2:16.15 
47  Amanda Lindqvist  2002  AU6202  JÄRFÄLLA S    25m  2:16.84 

 
Heat 3 (3) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
33  Sandra Bergerstam  2001  AI1401  JÄRFÄLLA S    25m  2:11.36 
442  Alexandra Jensen  2001  BG6801  TÄBY SIM    25m  2:10.88 
267  Smilla Lönnberg  2001  AQ0801  SKK    25m  2:09.14 
290  Carolina Jonsson  2002  AU5402  SÖDERTÄLJE    25m  2:06.32 
297  Emma Sundstrand  2001  AJ3201  SÖDERTÄLJE    25m  2:03.51 
492  Tova Andersson  2001  AH8201  VÄSBY SS    25m  2:03.94 
34  Ebba Edbom  2002  AQ4602  JÄRFÄLLA S    25m  2:08.76 
391  Astrid Eriksson  2001  AD1201  TUREBERG    25m  2:10.16 
459  Esther Rydbeck Nordén  2001  BN8801  TÄBY SIM    25m  2:10.96 
553  Jennifer Bergström  2002  AA9402  ÅKERSBERGA    50m  2:11.61 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  11 november 2017 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  08:43 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner