2018-12-10   19:48:43
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

30_S
Gren 30, 100m Frisim P 15-16 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
41  Hanson Robin  2001  JÄRFÄLLA S  AA2701  25 m  49.77   
129  Rehn Oliver  2001  SK NEPTUN  AF5101  25 m  53.10   
283  Aldrin John  2001  SÖDERTÄLJE  AI8101  25 m  53.79   
360  Mylläri Anton  2001  SÖDERTÖRN  AB9501  25 m  54.04   
371  Schreck Klaudius  2001  SÖDERTÖRN  AN2701  25 m  54.50   
437  Gustavsson Julius  2002  TÄBY SIM  AD0102  25 m  54.72   
272  Selander Tor  2002  SKK  AH4902  25 m  54.88   
276  Wennerholm Carl  2002  SKK  AH3902  25 m  55.02   
631  Nilsson-Deya Tyrone  2001  SPIF SF  AS7901  25 m  55.16   
10  362  Nyström Elliot  2002  SÖDERTÖRN  AD6902  25 m  55.36   
11  35  Fröde Elias  2001  JÄRFÄLLA S  AE9901  25 m  55.91   
12  178  Henkel Gabriel  2001  SKURU IK  AS3301  25 m  55.99   
13  241  Wallén Andreas  2002  SPÅRVÄGEN  AP9302  25 m  56.17   
14  516  Melinder Martin  2001  VÄSBY SS  AG1301  25 m  56.21   
15  215  Henriksen Gustav  2002  SPÅRVÄGEN  AM1702  25 m  56.24   
16  316  Hellberg Robert  2001  SÖDERTÄLJE  AE7701  25 m  56.29   
17  318  Soume Sebastian  2001  SÖDERTÄLJE  AE2901  25 m  56.58   
18  575  Hennert Johan  2001  SS04  AL6901  25 m  56.85   
19  643  Stålmarck David  2001  SPIF SF  AI4701  25 m  56.95   
20  568  Bentzer Philip  2001  SS04  AH6701  25 m  56.99   
21  344  Gutierrez Johan Javier  2002  SÖDERTÖRN  AM9502  25 m  57.09   
22  231  Nilsson Herman  2002  SPÅRVÄGEN  AH7702  25 m  57.22   
23  420  Ahlqvist Erik  2001  TÄBY SIM  AT7501  25 m  57.27   
24  457  Roosmark Lukas  2002  TÄBY SIM  AI1702  25 m  57.29   
25  29  Almvret Erik  2002  JÄRFÄLLA S  AD6702  25 m  57.39   
26  559  Tikkanen Emil  2002  ÅKERSBERGA  AD2502  25 m  57.54   
27  163  Hallenborg Arvid  2002  SALTSJÖB  AM1902  25 m  57.81   
28  467  von Goës Axel  2002  TÄBY SIM  AP1502  25 m  57.81   
29  596  Voigt Kalle  2001  SS04  AK8901  25 m  57.91   
30  51  Malmberg Hugo  2001  JÄRFÄLLA S  AH9701  25 m  58.01   
31  456  Pöllänen Andres  2001  TÄBY SIM  AM5901  25 m  58.07  RES 
32  338  Cheng Kevin  2002  SÖDERTÖRN  AI8702  25 m  58.10  RES 
33  509  Lindholm Christopher  2002  VÄSBY SS  AQ1702  25 m  58.16  RES 
34  483  Granath Jesper  2002  WISBY SS  AM5902  25 m  58.19  RES 
35  118  Mogard Linden Oscar  2002  SK NEPTUN  AS8702  25 m  58.29  RES 
36  244  Ölund Gordon  2002  SPÅRVÄGEN  AT1102  25 m  58.39  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  10 november 2017 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  16:02 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner