2018-12-13   17:51:58
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

50_S
Gren 50, 100m Bröstsim F 15-16 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
297  Sundstrand Emma  2001  SÖDERTÄLJE  AJ3201  25 m  1:11.76   
497  Björkén Julia  2001  VÄSBY SS  AL1601  25 m  1:11.77   
617  Granert Lea  2001  SPIF SF  BQ1401  25 m  1:12.11   
429  Börjesson Embla  2002  TÄBY SIM  AZ1802  25 m  1:14.10   
553  Bergström Jennifer  2002  ÅKERSBERGA  AA9402  25 m  1:14.18   
256  Eriksson Amanda  2001  SKK  AH9801  25 m  1:14.80   
594  Swerlander Elin  2001  SS04  AE7801  25 m  1:16.02   
216  Herlin Linn  2002  SPÅRVÄGEN  AU6402  25 m  1:16.14   
45  Larsson Louise  2002  JÄRFÄLLA S  AH2802  25 m  1:16.45   
10  271  Segerström Nora  2002  SKK  BM0802  25 m  1:17.25   
11  438  Hedlund Smilla  2001  TÄBY SIM  BH5801  25 m  1:17.39   
12  579  Karls Sofia  2002  SS04  AH7202  25 m  1:17.42   
13  131  Starrost Elma  2002  SK NEPTUN  AN4202  25 m  1:17.47   
14  377  Virtanen Jenny  2002  SÖDERTÖRN  BS0202  25 m  1:17.56   
15  34  Edbom Ebba  2002  JÄRFÄLLA S  AQ4602  25 m  1:17.73   
16  307  Welin-Berger Nadia  2002  SÖDERTÄLJE  AU4402  25 m  1:18.30   
17  176  Hansson Tora  2002  SKURU IK  AW6802  25 m  1:18.95   
18  655  Dellmark Sophie  2001  ÄLVSJÖ AIK  AO8801  25 m  1:19.18   
19  221  Karlsson Karlström Maja  2002  SPÅRVÄGEN  BF6602  25 m  1:19.27   
20  405  Björkman Sofia  2002  TYRESÖ SS  AL8802  25 m  1:19.45   
21  133  Sundholm Erica  2002  SK NEPTUN  BO9202  25 m  1:19.79   
22  401  Wettergren Clara  2002  TUREBERG  AQ3802  25 m  1:20.27   
23  524  Pfeiff Matilda  2001  VÄSBY SS  AI3801  25 m  1:21.11   
24  211  Danes Ioana  2002  SPÅRVÄGEN  AY3802  25 m  1:22.48   
25  411  Parsons Emma  2002  TYRESÖ SS  BF8802  25 m  1:24.18   
26  223  Lindqvist Linnea  2001  SPÅRVÄGEN  BE7801  25 m  1:25.47   
27  532  Stromberg Ebba  2002  VÄSBY SS  AV7402  25 m  1:25.89   
28  494  Barmark Jardelid Emmy  2002  VÄSBY SS  BH2602  50 m  1:27.38   
29  592  Rudin Ida  2001  SS04  AO5801  25 m  1:29.55   
30  535  Taflin Jäghult Therese  2002  VÄSBY SS  BH0602  25 m  1:29.94   
31  295  Lundqvist Vendela  2002  SÖDERTÄLJE  BM3602  25 m  1:30.50  RES 
32  593  Sterling Naomi  2002  SS04  BN1402  25 m  1:31.75  RES 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  12 november 2017 
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF  Utskriftstid  12:10 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner