Program för Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 37
|
Tävling |
Sum-Sim region 3 |
|
Utskriftsdatum |
12 november 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
08:03 |
|
|
Arrangör |
Stockholmspolisens IF SF |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
11 november 2017 |
|
|
|
|
Gren 37, 100m Fjärilsim F 15-16 |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
540 |
0 |
Lucrezia Vespertini |
2002 |
AX3602 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:15.34 |
308 |
1 |
Angelica Blomberg |
2002 |
AD8802 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:14.72 |
176 |
2 |
Tora Hansson |
2002 |
AW6802 |
SKURU IK |
|
25m |
1:13.41 |
361 |
3 |
Amanda Nilsson |
2002 |
BS9202 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:12.17 |
590 |
4 |
Isabel Nordström |
2001 |
BH1801 |
SS04 |
|
25m |
1:11.24 |
205 |
5 |
Noémi Andras |
2001 |
BJ1601 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:12.09 |
221 |
6 |
Maja Karlsson Karlström |
2002 |
BF6602 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:12.20 |
275 |
7 |
Liv Tibblin Wahnberg |
2002 |
AX5602 |
SKK |
|
25m |
1:14.50 |
667 |
8 |
Hedda Sköld |
2002 |
AM0402 |
WISBY SS |
|
25m |
1:15.03 |
557 |
9 |
Lovisa Liljeblad |
2002 |
AF5402 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:15.72 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
49 |
0 |
Lilly Lundgren |
2002 |
AC7402 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
1:10.99 |
429 |
1 |
Embla Börjesson |
2002 |
AZ1802 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:10.68 |
227 |
2 |
Lovisa Malm |
2002 |
BD4402 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:10.13 |
617 |
3 |
Lea Granert |
2001 |
BQ1401 |
SPIF SF |
|
25m |
1:09.17 |
442 |
4 |
Alexandra Jensen |
2001 |
BG6801 |
TÄBY SIM |
|
25m |
1:08.69 |
81 |
5 |
Amanda Bekkewold |
2001 |
BM3401 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:08.99 |
31 |
6 |
Ella Arrhén Andersson |
2002 |
AX8402 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:09.47 |
497 |
7 |
Julia Björkén |
2001 |
AL1601 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:10.23 |
306 |
8 |
Linnea Yu Hammarsten |
2002 |
AU7802 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:10.83 |
254 |
9 |
Klara Eklöf |
2002 |
AH2202 |
SKK |
|
25m |
1:11.23 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
307 |
0 |
Nadia Welin-Berger |
2002 |
AU4402 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:08.12 |
585 |
1 |
Tova Magnusson |
2002 |
AC5802 |
SS04 |
|
25m |
1:07.67 |
216 |
2 |
Linn Herlin |
2002 |
AU6402 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:06.84 |
267 |
3 |
Smilla Lönnberg |
2001 |
AQ0801 |
SKK |
|
25m |
1:06.62 |
290 |
4 |
Carolina Jonsson |
2002 |
AU5402 |
SÖDERTÄLJE |
|
50m |
1:03.08 |
268 |
5 |
Elsa Nordström |
2001 |
AV9401 |
SKK |
|
25m |
1:05.85 |
648 |
6 |
Sofia Walsh |
2002 |
AF3402 |
SPIF SF |
|
25m |
1:06.75 |
492 |
7 |
Tova Andersson |
2001 |
AH8201 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:06.98 |
256 |
8 |
Amanda Eriksson |
2001 |
AH9801 |
SKK |
|
25m |
1:07.88 |
60 |
9 |
Dimitra Tsirona |
2002 |
AP3602 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:08.37 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
12 november 2017 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
Utskriftstid |
08:03 |
|