Program för Sum-Sim regionsfinal 3, Stockholm
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 4 Söndagen 12 november 2017 kl. 16.00
Heatlista Gren 45
|
Tävling |
Sum-Sim region 3 |
|
Utskriftsdatum |
12 november 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
15:06 |
|
|
Arrangör |
Stockholmspolisens IF SF |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
11 november 2017 |
|
|
|
|
Gren 45, 200m Ryggsim P 14 |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
203 |
0 |
Aron Alexanderson |
2003 |
AT0103 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:45.17 |
436 |
1 |
Liam Gabrielsson |
2003 |
AK5503 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:43.92 |
556 |
2 |
David Kjellberg |
2003 |
AA4103 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
2:41.68 |
234 |
3 |
Jannis Siotis |
2003 |
AL3303 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:38.04 |
562 |
4 |
Liam Björklund |
2003 |
AB6503 |
ÖSMO SS |
|
25m |
2:35.95 |
137 |
5 |
Isak Wallström-Blomgren |
2003 |
AQ9303 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:36.39 |
158 |
6 |
Rasmus Skyving |
2003 |
AB2703 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
2:39.67 |
321 |
7 |
Oscar Fällman |
2003 |
AM5103 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:42.32 |
187 |
8 |
Siavash Vatani |
2003 |
AP0503 |
SKURU IK |
|
25m |
2:44.67 |
213 |
9 |
Oliver Erneholm |
2003 |
AO4503 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:45.72 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
50 |
0 |
Sid Lundgren |
2003 |
AF2303 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:35.61 |
611 |
1 |
Erik Falk |
2003 |
AL0103 |
SPIF SF |
|
25m |
2:32.99 |
182 |
2 |
Lukas Malmström |
2003 |
AF5303 |
SKURU IK |
|
25m |
2:30.69 |
103 |
3 |
Malte Haargaard |
2003 |
AP2703 |
SK NEPTUN |
|
25m |
2:30.25 |
458 |
4 |
Isac Rune |
2003 |
AM9503 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:28.72 |
449 |
5 |
Simon Lörinc |
2003 |
AK8503 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:28.89 |
40 |
6 |
Rasmus Hanson |
2003 |
AB1303 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:30.37 |
513 |
7 |
William Malmborg |
2003 |
AW8503 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:30.80 |
21 |
8 |
Linus Wickström |
2003 |
AK8303 |
DANDERYD |
|
25m |
2:33.46 |
454 |
9 |
Isac Persson Taylor |
2003 |
AE6903 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:35.94 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
322 |
0 |
Theo Oerther |
2003 |
AF0503 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:24.12 |
270 |
1 |
Otto Reithner |
2003 |
AE4303 |
SKK |
|
25m |
2:23.25 |
317 |
2 |
Erik Lööw |
2003 |
AH1303 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
2:22.95 |
370 |
3 |
Jonathan Sandqvist |
2003 |
AO3703 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:19.70 |
36 |
4 |
Simon Fröde |
2003 |
AB0303 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:08.96 |
421 |
5 |
Gustav Ahlqvist |
2003 |
AK6503 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:14.06 |
468 |
6 |
Erik Åstrand |
2003 |
AO2903 |
TÄBY SIM |
|
25m |
2:22.37 |
393 |
7 |
Ludvig Holfve |
2003 |
AG5503 |
TUREBERG |
|
25m |
2:22.96 |
564 |
8 |
Mattias Kvist |
2003 |
AB5503 |
ÖSMO SS |
|
25m |
2:23.84 |
574 |
9 |
Oskar Fridsell |
2003 |
AS7503 |
SS04 |
|
25m |
2:26.69 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
12 november 2017 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF SF |
Utskriftstid |
15:06 |
|