Program for Höstsimiaden 2017, Eriksdalsbadet Stockholm
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Heatlista Gren 32
|
Tävling |
Höstsimiaden |
|
Utskriftsdatum |
03 december 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
08:13 |
|
|
Arrangör |
Spårvägen Sim & Stockholms Simförbund |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
02 december 2017 |
|
|
|
|
Gren 32, 50m Fjärilsim Damer 11 år |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
309 |
3 |
Elisia Berg |
2006 |
AL4606 |
SKURU IK |
|
25m |
|
777 |
4 |
Elin Palmqvist |
2006 |
BC7806 |
WISBY SS |
|
25m |
1:01.42 |
770 |
5 |
Maja Engman |
2006 |
BL4206 |
WISBY SS |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
766 |
1 |
Alma Appelquist |
2006 |
BL6206 |
WISBY SS |
|
25m |
55.39 |
778 |
2 |
Emma Persson |
2006 |
BD1206 |
WISBY SS |
|
25m |
49.39 |
40 |
3 |
Bonnie Tham |
2006 |
BG5406 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
48.05 |
298 |
4 |
Ebba Kinnunen |
2006 |
AK1206 |
SALTSJÖB |
|
25m |
44.57 |
374 |
5 |
Ella Holmberg |
2006 |
AK7406 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
46.36 |
387 |
6 |
Carla Rollvén |
2006 |
BA4406 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
48.37 |
765 |
7 |
Ella Adman |
2006 |
BC3806 |
WISBY SS |
|
25m |
54.45 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
506 |
1 |
Clara Teljstedt |
2006 |
AL7806 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
43.94 |
579 |
2 |
Tuva Wiktor Jarefors |
2006 |
AX6206 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
43.20 |
350 |
3 |
Johanna Claesson |
2006 |
AY2406 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
42.15 |
354 |
4 |
Stella Egmar |
2006 |
AW9806 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
41.83 |
35 |
5 |
Hanna Lanner |
2006 |
AU0806 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
42.01 |
372 |
6 |
Lola Hjort Mowitz |
2006 |
AI8406 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
42.39 |
490 |
7 |
Cecilia Adielsson |
2006 |
BC6406 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
43.46 |
401 |
8 |
Astrid Öhlén |
2006 |
AV5206 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
44.56 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
33 |
1 |
Malva Eriksson |
2006 |
AA8406 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
41.44 |
922 |
2 |
Freja Vesterlund |
2006 |
AA7606 |
ÖSMO SS |
|
25m |
39.42 |
317 |
3 |
Alva Furingsten |
2006 |
AH5806 |
SKURU IK |
|
50m |
36.60 |
323 |
4 |
Nora Kovacs |
2006 |
AP8406 |
SKURU IK |
|
25m |
34.12 |
346 |
5 |
Alexandra Alkas Alias |
2006 |
AE2406 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
34.25 |
566 |
6 |
Julia Ottosson |
2006 |
AN9206 |
SÖDERTÖRN |
|
50m |
37.12 |
921 |
7 |
Meja Thunvall |
2006 |
AG9206 |
ÖSMO SS |
|
25m |
40.53 |
315 |
8 |
Linnea Bäckström |
2006 |
AH8806 |
SKURU IK |
|
50m |
41.73 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
03 december 2017 |
Licensierad till: Spårvägen Simförening |
Utskriftstid |
08:13 |
|