Program for Färsingadoppet 2018
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Orebadet |
Sjöbo Simsällskap |
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 16 jun 2018 till den 17 jun 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
100m Bröstsim Damer 00-10 |
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
179 |
|
Ellen Bernhardsson |
Osby Simsällskap |
2008 |
AB7408 |
25m |
1:48.09 |
|
|
|
|
|
2 |
637 |
|
Ellen Textor-Broch |
Lyngby Svømmeklub |
2009 |
0942AA |
25m |
1:50.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
294 |
|
Karla Rosvall |
Simklubben Ran |
2008 |
AB5608 |
25m |
1:53.05 |
|
|
|
|
|
4 |
444 |
|
Nirma Bååth |
Trelleborg Sim |
2008 |
AA8208 |
25m |
1:53.94 |
|
|
|
|
|
5 |
360 |
|
Gabriella Ljungdahl |
SK Stimmet |
2008 |
AB8408 |
25m |
1:54.58 |
|
|
|
|
|
6 |
350 |
|
Isabella Stoltz |
Sjöbo Simsällskap |
2008 |
AI1208 |
25m |
1:55.85 |
|
|
|
|
|
7 |
434 |
|
Alva Gustafsson |
Falkenbergs Simklubb |
2009 |
AA5809 |
50m |
1:56.50 |
|
|
|
|
|
8 |
374 |
|
Philippa Lindgren |
Simklubben Sydsim |
|
|
50m |
1:57.94 |
|
|
|
2008 |
AD2408 |
|
|
|
|
9 |
641 |
|
Sophia Zøllner |
Lyngby Svømmeklub |
2008 |
0874AA |
25m |
1:58.96 |
|
|
|
|
|
10 |
19 |
|
Anna Gutenwik |
Simklubben Hajen |
2008 |
AC5808 |
25m |
1:59.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
185 |
|
Signe Malmberg |
Osby Simsällskap |
2008 |
AB6408 |
25m |
2:00.61 |
|
|
|
|
|
12 |
190 |
|
Ella Nord |
Osby Simsällskap |
2009 |
AC9609 |
25m |
2:05.50 |
|
|
|
|
|
13 |
193 |
|
Tilde Nyborg |
Osby Simsällskap |
2008 |
AD3608 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
639 |
|
Maria Weiste |
Lyngby Svømmeklub |
2009 |
0978AA |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
590 |
|
Sara Kjær Bollesen |
Lyngby Svømmeklub |
2008 |
0888AD |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
412 |
|
Isabella Danfelter |
Vellinge-Näsets Simklubb |
|
|
50m |
|
|
|
|
2010 |
AC1410 |
|
|
|
|
|
17 |
430 |
|
Chloe Dahlberg |
Falkenbergs Simklubb |
2008 |
AJ4408 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
33 |
|
Amanda Pantzar |
Simklubben Hajen |
2008 |
AH8208 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
635 |
|
Ella Simonsgaard |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
50m |
|
|
|
|
2008 |
0832AE |
|
|
|
|
|
20 |
419 |
|
Michalina Marciniak |
Vellinge-Näsets Simklubb |
2008 |
AR4608 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
631 |
|
Sofie Ross |
Lyngby Svømmeklub |
2008 |
0802AE |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
30 |
|
Elsa Mårtensson |
Simklubben Hajen |
2008 |
AN9808 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
300 |
|
Amilia Hart |
S71 |
2008 |
AC6808 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
585 |
|
Mathilde Juul Bay |
Lyngby Svømmeklub |
2008 |
0898AD |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
226 |
|
Alva Holmberg |
Simklubben Poseidon |
2008 |
AF5808 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
259 |
|
Isabella Nilsson |
Simklubben Poseidon |
2008 |
AT6408 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
204 |
|
Hennie Bergquist |
Simklubben Poseidon |
|
|
50m |
|
|
|
|
2008 |
AJ5808 |
|
|
|
|
|
28 |
364 |
|
Signe Nilsson |
SK Stimmet |
2008 |
AB9408 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
219 |
|
Ebba Eriksson |
Simklubben Poseidon |
2008 |
AK0808 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-06-14 20:19:43 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Sjöbo Simsällskap |
|
|
|
|