2019-12-12   16:12:58
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Osuuspankkiuinnit 2017

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

1_S
Laji 1, 50m Vapaauinti Naiset 
 
Sponsori: SUUR-SAVON OSUUSPANKKI 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
Kärkkäinen Kiia  2003  HeiI  03A235  25 m  27.10  27.10   
82  Himanen Kaisa  2003  MiUS  03A163  50 m  29.44  28.44   
Gavrilov Elina  2004  JoUS  04A825  25 m  29.50  29.50   
107  Antikainen Rosa  2002  PieKu  02A698  50 m  30.76  29.76   
19  Kinnunen Minna  2003  JoUS  03A327  50 m  30.89  29.89   
99  Saarelainen Veera  2002  MiUS  02A471  25 m  29.89  29.89   
68  Räsänen Lotta  2003  KuUS  03A966  25 m  29.93  29.93   
27  Parviainen Oona  2002  JoUS  02A431  50 m  31.25  30.25   
176  Kokolahti Anni  2001  KuUS  01B023  25 m  30.33  30.33   
10  57  Lyytinen Emmi  2004  KuUS  04A810  50 m  31.66  30.66   
11  50  Kankkunen Ella  2003  KuUS  03A693  25 m  30.75  30.75   
12  76  Pylvänäinen Venla  2003  La-Ka  03B026  25 m  30.90  30.90   
13  85  Jämsä Iiris  2004  MiUS  04A703  25 m  31.03  31.03   
14  17  Kerkkänen Meeri  2004  JoUS  04A520  25 m  31.09  31.09   
15  52  Kolehmainen Iida-lotta  2002  KuUS  02A804  25 m  31.93  31.93   
16  32  Pyykönen Pinja  2002  JoUS  02A793  50 m  33.16  32.16   
17  86  Kammonen Tuuli  2004  MiUS  04A701  25 m  32.18  32.18   
18  114  Lehikoinen Iina  2003  PieKu  03A253  25 m  32.49  32.49   
19  95  Partanen Senni  2004  MiUS  04A938  25 m  32.61  32.61   
20  136  Nikarmaa Jessika  2000  VarU  00A950  50 m  34.02  33.02   
21  Ergüner Esra  2007  JoUS  07A077  25 m  33.18  33.18   
22  131  Koski Noora  2005  VarU  05A822  50 m  35.58  34.58   
23  112  Korhonen Venla  2000  PieKu  00B094  50 m  35.67  34.67   
24  117  Nikulainen Nelli  2002  PieKu  02B158  50 m  35.67  34.67   
25  98  Ruottinen Ronja  2005  MiUS  05A165  25 m  34.79  34.79   
26  175  Leskinen Lyydia  2005  A4 IF  05A839  25 m  35.05  35.05   
27  93  Lepistö Sofia  2006  MiUS  06A346  25 m  35.23  35.23   
28  126  Staufenbiel Senja  2001  SUS  01B381  25 m  35.61  35.61   
29  109  Hjelt Milla  2002  PieKu  02A602  25 m  35.66  35.66   
30  154  Nieminen Pilvi  2004  KeuTo  04A640  25 m  35.77  35.77   
31  20  Lätti Merete  2006  JoUS  06A125  25 m  35.79  35.79   
32  65  Pietiläinen Moona  2005  KuUS  05A508  50 m  37.15  36.15   
33  173  Nuotio Sanni  2006  UI  06A623  25 m  36.21  36.21   
34  33  Riekki Eevi  2007  JoUS  07A276  25 m  36.39  36.39   
35  135  Nikarmaa Jenni  2005  VarU  05A814  25 m  36.59  36.59   
36  90  Kukkonen Iina  2005  MiUS  05A437  25 m  36.72  36.72   
37  91  Kurttila Meeri  2006  MiUS  06A620  25 m  36.74  36.74   
38  139  Suna Siiri  2005  VarU  05A950  25 m  36.80  36.80   
39  169  Huhtanen Eea  2004  UI  04B142  25 m  36.98  36.98   
40  153  Löf Hilda  2006  KeuTo  06A153  25 m  37.13  37.13   
41  83  Hulkko Ada  2006  MiUS  06A597  50 m  38.46  37.46   
42  26  Parviainen Anri  2008  JoUS  08A080  25 m  37.93  37.93   
43  22  Makkonen Sonja  2005  JoUS  05A972  25 m  38.28  38.28   
44  145  Tourunen Oosa  2007  SWIM  07A182  25 m  39.17  39.17   
45  21  Lätti Neri  2007  JoUS  07A030  25 m  39.22  39.22   
46  37  Viinisalo Iita  2007  JoUS  07A357  25 m  39.24  39.24   
47  35  Saranpää Julia  2006  JoUS  06A552  25 m  39.78  39.78   
48  100  Saarelainen Vilma  2006  MiUS  06A916  25 m  39.84  39.84   
49  31  Piirainen Senni  2007  JoUS  07A334  25 m  40.00  40.00   
50  53  Kärnä Noora  2005  KuUS  05B026  25 m  40.04  40.04   
51  152  Laakkonen Milja  2007  KeuTo  07A483  25 m  40.38  40.38   
52  171  Nuotio Iida  2001  UI  01B379  25 m  40.90  40.90   
53  71  Törhönen Minea  2007  KuUS  07A552  25 m  41.36  41.36   
54  73  Väli-Tainio Nea-noora Hannele  2004  KuUS  04B148  25 m  41.64  41.64   
55  45  Hallikainen Viivi  2006  KuUS  06A869  25 m  41.77  41.77   
56  113  Laitinen Saija  2004  PieKu  04B270  25 m  42.76  42.76   
57  157  Ollikainen Maija  2007  KeuTo  07A488  25 m  42.76  42.76   
58  13  Jaatinen Sara  2008  JoUS  08A144  50 m  44.44  43.44   
59  97  Pynnönen Siiri  2006  MiUS  06A914  25 m  44.21  44.21   
60  147  Hannus Aino  2007  KeuTo  07A489  25 m  45.02  45.02   
61  15  Kaksonen Roosa  2007  JoUS  07A493  50 m  46.29  45.29   
62  Bogdanova Arina  2008  JoUS  08A147  25 m  46.60  46.60   
63  Burman Nicola  2008  JoUS  08A133  25 m  46.68  46.68   
64  92  Kurvinen Krista  2007  MiUS  07A412  25 m  47.41  47.41   
65  150  Kipponen Selma  2008  KeuTo  08A425  25 m  49.79  49.79   
66  148  Hollström Oona  2006  KeuTo  06A936  25 m  49.82  49.82   
67  166  Isoaho Pinjasisko  2009  VaajUS  09A117  25 m  50.13  50.13   
68  165  Isoaho Peppilotta  2007  VaajUS  07A466  25 m  51.27  51.27   
69  102  Turunen Nella  2005  MiUS  05B122  25 m       
70  103  Ukkonen Peppi  2005  MiUS  05B129  25 m       
71  161  Tuomi Tyyne  2007  KeuTo  07A718  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  22 marraskuu 2017 
Lisenssinhaltija: Mikkelin Uimaseura  Tulostusaika  12:05 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner