Program for Arena Sprint Meet
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Heatlista Gren 4
|
Tävling |
Arena Sprint Meet |
|
Utskriftsdatum |
03 februari 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Burlöv |
|
Utskriftstid |
14:12 |
|
|
Arrangör |
SK Sydsim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
03 februari 2018 |
|
|
|
|
Gren 4, 50m Bröstsim Herrar |
Finaler (3) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
670 |
1 |
Axel Vaide |
2005 |
AB2705 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
37.58 |
381 |
2 |
Jakob Lindskoug |
2004 |
AN8704 |
POSEIDON |
|
50m |
36.45 |
62 |
3 |
Niklas Andersson |
2005 |
AF9905 |
HS |
|
50m |
35.75 |
83 |
4 |
Alan Jovic |
2004 |
AG5904 |
HS |
|
50m |
34.76 |
440 |
5 |
Noah Malmgren |
2004 |
AB2704 |
S 71 |
|
50m |
35.37 |
700 |
6 |
Vincent Hua |
2004 |
AS2704 |
RINGSJÖ SK |
|
50m |
35.93 |
701 |
7 |
Anthon Huasson |
2004 |
AO2304 |
RINGSJÖ SK |
|
50m |
37.36 |
429 |
8 |
Chengyue Li |
2004 |
AR1704 |
SK RAN |
|
50m |
37.79 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
146 |
1 |
William Bevréus |
2003 |
AA5703 |
KK KARPEN |
|
50m |
34.02 |
611 |
2 |
Oskar Axandersson |
2002 |
AN7502 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
33.31 |
199 |
3 |
Filip Cederholm |
2003 |
AI0303 |
LANDSKRONA |
|
50m |
32.93 |
186 |
4 |
Richard Ekholm |
2002 |
AV1702 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
31.84 |
283 |
5 |
Carl Gerstenfeld |
2002 |
AI5902 |
MKK |
|
50m |
32.81 |
589 |
6 |
Jonatan Holmquist |
2003 |
AA6503 |
VELLINGE-N |
|
50m |
32.99 |
260 |
7 |
Nils Wergeland |
2002 |
AE4902 |
SK LÖDDE |
|
50m |
33.52 |
68 |
8 |
Kalle Edelhamre |
2003 |
AI3303 |
HS |
|
50m |
34.18 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
184 |
1 |
Hampus Dahlgren |
2001 |
AG7501 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
31.59 |
663 |
2 |
Erik Juliusson |
1998 |
AQ2798 |
ÄNGELHOLM |
|
50m |
30.67 |
208 |
3 |
Emil Hassling |
2000 |
AC1900 |
LANDSKRONA |
|
50m |
30.28 |
17 |
4 |
Niels Ottosen |
1998 |
9801AF |
HOLBÆK |
|
50m |
29.99 |
205 |
5 |
Julius Ekstrand |
1998 |
AJ9798 |
LANDSKRONA |
|
50m |
30.20 |
705 |
6 |
Viktor Christensen |
1995 |
9501AJ |
KØGE |
|
50m |
30.30 |
498 |
7 |
Erik Boos |
1999 |
AD1399 |
SK TRITON |
|
50m |
31.48 |
706 |
8 |
Andreas L. Damgård |
2000 |
0099AG |
KØGE |
|
50m |
31.88 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
03 februari 2018 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim |
Utskriftstid |
14:12 |
|