Program för Speedo Open 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 2
Heatlista Gren 28
|
Tävling |
Speedo Open 2018 |
|
Utskriftsdatum |
02 juni 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Göteborg |
|
Utskriftstid |
12:47 |
|
|
Arrangör |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
02 juni 2018 |
|
|
|
|
Gren 28, 100m Bröstsim Herrar B |
Finaler (3) |
Sponsor: Idrottens Bingo i Mölndal |
|
Heat 1 (3) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
144 |
2 |
Jacob Hassan |
2003 |
BA7103 |
KUNGÄLV |
|
50m |
|
552 |
3 |
Samuel Lövenklev |
2003 |
AU7703 |
VARBERG |
|
25m |
1:32.18 |
147 |
4 |
Filip Håll |
2002 |
AT5702 |
KUNGÄLV |
|
50m |
1:30.04 |
491 |
5 |
Simon Andersson |
2003 |
AM3903 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:28.45 |
101 |
6 |
Alexander Moustakas |
2002 |
BA0502 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:28.65 |
570 |
7 |
Ludvig Hallum |
2003 |
AQ6903 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
1:30.85 |
11 |
8 |
Jesper Figas |
2003 |
AH5303 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:34.99 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
575 |
1 |
Anton Strand |
2003 |
AH8903 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
1:23.97 |
192 |
2 |
Jonathan Zachrisson |
2002 |
AT9502 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:20.67 |
400 |
3 |
Oscar Sjöström |
2003 |
AA2103 |
S 02 |
|
50m |
1:19.17 |
207 |
4 |
Markus Leijon |
2002 |
AB5902 |
MARIESTAD |
|
25m |
1:18.06 |
134 |
5 |
Philip Zasowski |
2002 |
AM5302 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:17.04 |
249 |
6 |
Måns Evertsson |
2003 |
AR2103 |
MASS |
|
50m |
1:17.30 |
543 |
7 |
Pelle Huldén |
2002 |
AE8302 |
VARBERG |
|
50m |
1:18.62 |
173 |
8 |
Hugo Hilmersson |
2002 |
AV7102 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:19.45 |
216 |
9 |
Elias Anderson |
2003 |
AO8303 |
MASS |
|
50m |
1:23.78 |
98 |
10 |
Axel Lindström |
2003 |
AW4503 |
GÖTEBORG |
|
25m |
1:24.26 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
327 |
1 |
Karl Skogsberg |
2003 |
AF2103 |
MASS |
|
50m |
1:16.39 |
394 |
2 |
Maximus Murray |
2003 |
AB0903 |
S 02 |
|
25m |
1:15.08 |
395 |
3 |
Linus Olofsson |
2003 |
AL6503 |
S 02 |
|
25m |
1:13.90 |
338 |
4 |
Marcus Sundblad |
2003 |
AF4103 |
MASS |
|
25m |
1:11.90 |
169 |
5 |
Richard Ekholm |
2002 |
AV1702 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:08.22 |
498 |
6 |
Oskar Gustafson |
2002 |
AE1302 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:08.97 |
237 |
7 |
Filiph Castillo Karlsson |
2002 |
AO4902 |
MASS |
|
25m |
1:11.93 |
404 |
8 |
Vide Troberg Eskola |
2003 |
AN3303 |
S 02 |
|
25m |
1:14.46 |
571 |
9 |
Gustav Hammarstedt |
2002 |
AL1302 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
1:16.19 |
548 |
10 |
Viking Josefson |
2002 |
AQ2702 |
VARBERG |
|
50m |
1:16.79 |
Skapad av WinGrodan 1.25.14 |
Utskriftsdatum |
02 juni 2018 |
Licensierad till: Mölndals Allmänna Simsällskap |
Utskriftstid |
12:47 |
|