2020-02-18   06:09:06
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 2 2017-2018 plus Sandaredsracet Vinter, Borås

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

264_S
Gren 264, 50m Fri Dam (Ej UGP) 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
302  Rudqvist Olivia  2000  TROLLHÄTTA  AA2600  25 m  27.59   
141  Gustafsson Lina  2003  KUNGÄLV  AM9203  25 m  27.71   
193  Nordkvist Alice  2000  MARIESTAD  AV8400  25 m  28.38   
341  Stark Angelica  1999  JÖNKÖPING  AA7699  25 m  28.66   
281  Alström Daniella  2003  TROLLHÄTTA  AM7203  25 m  29.47   
175  Widerberg Karin  2003  SK LAXEN  AO3803  25 m  29.52   
59  Clark Francesca  2001  FALKÖPING  BE1801  25 m  29.74   
272  Sandberg Clara  2004  SK 1970  AH6604  25 m  30.14   
253  Hallman Matilda  2003  SK 1970  BF7403  25 m  30.53   
10  262  Johansson Wilma  2001  SK 1970  AM1801  25 m  31.11   
11  55  Wahlberg Ebba  2002  ELFSBORG  AW4602  50 m  31.18   
12  198  Åhling Wilma  2002  MARIESTAD  AU6802  25 m  31.39   
13  156  Viberg Sofia  2004  KUNGÄLV  AJ1404  25 m  31.47   
14  279  Skoog Ebba  2004  SKENE SIM  AZ2404  25 m  31.54   
15  197  Wallengren Sofia  2002  MARIESTAD  AW3202  25 m  31.75   
16  104  Johannesson Ella  2006  KUNGSBACKA  AS8806  25 m  31.85   
17  164  Ivansson Erica  2003  SK LAXEN  AQ8803  25 m  32.09   
18  275  Westerlund Ella  2004  SK 1970  AL6604  25 m  32.12   
19  67  Andersson Lisa  2005  SK GÖTENE  AP1405  25 m  32.16   
20  62  Lind Filippa  2004  FALKÖPING  AB7204  25 m  32.51   
21  147  Johns Eila  2004  KUNGÄLV  BR1604  25 m  33.06   
22  195  Olsson Elsa  2003  MARIESTAD  AP4803  25 m  33.33   
23  138  Axelsson Clara  2005  KUNGÄLV  BG9805  25 m  33.51   
24  192  Mellander Thyra  2003  MARIESTAD  AP2803  25 m  33.60   
25  60  Johansson Ida  2002  FALKÖPING  AE1602  25 m  33.62   
26  122  Sahlberg Ida  2004  KUNGSBACKA  AV9204  25 m  33.64   
27  Berge Kleber Alma  2006  ELFSBORG  AD0606  25 m  33.69   
28  306  Tranberg Sofia  2006  TROLLHÄTTA  AA9606  25 m  33.83   
29  140  Dagberg Emmy  2005  KUNGÄLV  BH3205  25 m  33.89   
30  38  Nilsson Sarah  2003  ELFSBORG  BN6603  25 m  34.02   
31  143  Hildebrand Ida  2002  KUNGÄLV  AL1602  25 m  34.32   
32  139  Brüdigam Linnéa  2005  KUNGÄLV  BH0205  25 m  34.75   
33  259  Hörder Matilda  2004  SK 1970  AH5604  25 m  34.79   
34  278  Nikumaa Saga  2004  SKENE SIM  AP1404  25 m  34.85   
35  97  Hildebrand Sigrid  2006  KUNGSBACKA  AP3606  25 m  34.88   
36  19  Flyckt Ella  2007  ELFSBORG  AH7607  25 m  35.35   
37  263  Karlsson Sabina  2004  SK 1970  BD9804  25 m  35.62   
38  270  Paulsson Alva  2004  SK 1970  AX0804  50 m  35.79   
39  18  Fjeld Emmy  2006  ELFSBORG  AE6806  25 m  36.07   
40  274  Vesterberg Liza  2002  SK 1970  BD5202  25 m  36.22   
41  191  Melin Theresa  2005  MARIESTAD  AM1805  25 m  36.49   
42  179  Carlsson-Djerf Agnes  2006  LIDKÖPING  AD6606  25 m  36.55   
43  27  Johansson Ellen  2008  ELFSBORG  AB6208  25 m  36.86   
44  298  Larsson Moa  2005  TROLLHÄTTA  BF3805  25 m  36.97   
45  131  Westerdahl Febe  2006  KUNGSBACKA  BE7406  25 m  37.09   
46  46  Strömberg Alma  2007  ELFSBORG  AD0807  25 m  37.17   
47  84  Billström Tindra  2006  KUNGSBACKA  AL3606  25 m  38.40   
48  20  Fredriksson Edith  2007  ELFSBORG  AJ7407  25 m  38.54   
49  118  Norlin Jonna  2006  KUNGSBACKA  AM2206  25 m  38.56   
50  65  Alfredsson Agnes  2006  SK GÖTENE  BH8606  25 m  38.74   
51  13  Eksell Melina  2005  ELFSBORG  AI5605  25 m  38.88   
52  155  Törnqvist Jennifer  2005  KUNGÄLV  BJ4805  25 m  39.18   
53  256  Hedendahl Mirabelle  2007  SK 1970  AB3407  25 m  39.24   
54  252  Hallman Evelina  2006  SK 1970  AG8406  50 m  39.36   
55  103  Ivarsson Ida  2006  KUNGSBACKA  BH8406  25 m  39.46   
56  247  Boman Hilda  2008  SK 1970  AA4608  25 m  39.99   
57  101  Håkansson Julia  2007  KUNGSBACKA  AU2207  25 m  40.17   
58  307  Wikberg Emma  2007  TROLLHÄTTA  AN2207  25 m  40.35   
59  32  Klasson Svea  2006  ELFSBORG  AC4406  25 m  40.52   
60  100  Håkansson Freja  2007  KUNGSBACKA  AU3207  25 m  40.78   
61  258  Hörder Agnes  2007  SK 1970  AA4607  25 m  41.22   
62  303  Skogh Märta  2006  TROLLHÄTTA  BC1206  25 m  41.66   
63  280  Alfredsson Linnea  2006  TROLLHÄTTA  BI4206  25 m  41.72   
64  254  Hansson Ida  2005  SK 1970  AK5205  25 m  42.09   
65  326  Löfgren Mira  2005  SK ALINGSÅ  AB3405  25 m  42.85   
66  285  Ericsson Maja  2007  TROLLHÄTTA  AO3207  25 m  44.90   
67  325  Löfgren Emmy  2002  SK ALINGSÅ  BX2602  25 m  45.32   
68  284  Carlsson Hanna  2006  TROLLHÄTTA  AD8806  25 m  45.71   
69  257  Helge Moa  2007  SK 1970  AJ1607  25 m  46.06   
70  78  Adebahr Kajsa  2006  KUNGSBACKA  BN3806  25 m  46.17   
71  30  Järrenfors Olivia  2006  ELFSBORG  BP0406  25 m  48.38   
72  47  Strömberg Vera  2010  ELFSBORG  AA8610  25 m     
73  153  Ottosson Louise  2005  KUNGÄLV  BN8405  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  26 januari 2018 
Licensierad till: Simklubben 1970  Utskriftstid  16:05 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner