Startliste for Ringsted cup 2018
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
lørdag
Seedede heat Løb 5
|
Stævne navn |
Ringsted cup 2018 |
|
Udskriftsdato |
22 september 2018 |
|
|
Stævne by |
Ringsted |
|
Udskriftstidspunkt |
09:20 |
|
|
Arrangør |
Mamaluxus |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
22 september 2018 |
|
|
|
|
Løb 5, 50m Frisvømning Damer |
Finaler (22) |
Sponsor: Ringsted kommune |
|
Heat 1 (22) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
492 |
3 |
Nora Briskog |
2006 |
|
KARLSHAMN |
|
25m |
|
532 |
4 |
Caroline Bluhm |
2006 |
|
ROSKILDE |
|
25m |
|
486 |
5 |
Emmy Hulte |
2005 |
|
KARLSHAMN |
|
25m |
|
365 |
6 |
Ellen Juul-Andersen |
2010 |
1028AC |
RINGSTED |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
507 |
1 |
Ida Sohn |
2008 |
0822AD |
RØNNE |
|
25m |
|
135 |
2 |
Ellen Sofie Jespersen |
2007 |
|
HERLUFSHOL |
|
25m |
|
558 |
3 |
Lotta Valcke |
2006 |
|
ROSKILDE |
|
25m |
|
608 |
4 |
Lilja Hoffmann |
2008 |
0892AM |
HOLBÆK |
|
25m |
58.55 |
353 |
5 |
Liva Bugge Frandsen |
2009 |
0972AF |
RINGSTED |
|
25m |
58.75 |
199 |
6 |
Lærke Jensen |
2008 |
0876AJ |
KALUNDBORG |
|
25m |
|
347 |
7 |
Anna Bæch |
2009 |
|
RINGSTED |
|
25m |
|
498 |
8 |
Mettemarie Bitsch |
2004 |
|
RØNNE |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
206 |
1 |
Shaya Mortensen |
2008 |
0808AJ |
KALUNDBORG |
|
25m |
54.12 |
616 |
2 |
Liva Vang Palsbøll |
2007 |
0784AT |
HOLBÆK |
|
25m |
49.98 |
198 |
3 |
Caroline Fobian Hvidberg |
2008 |
0882AL |
KALUNDBORG |
|
25m |
45.55 |
119 |
4 |
Mathilde Bæklund Tygesen |
2006 |
0602AW |
VATCPH-STT |
|
50m |
44.33 |
205 |
5 |
Shauli Mortensen |
2006 |
0638AU |
KALUNDBORG |
|
25m |
45.50 |
138 |
6 |
Sara Kaiser |
2007 |
0786AJ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
45.87 |
602 |
7 |
Emma Thoms |
2009 |
0912AF |
NAKSKOV |
|
25m |
51.32 |
384 |
8 |
Klara Ina Emilie Poder |
2007 |
0776AS |
RINGSTED |
|
25m |
57.67 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
186 |
1 |
Regitze Wojtaszewski |
2007 |
0734AN |
VAT CPH-MK |
|
25m |
43.84 |
193 |
2 |
Amanda Fafner |
2007 |
0756AK |
KALUNDBORG |
|
25m |
43.73 |
293 |
3 |
Natalie Dang N. Larsen |
2006 |
0696AM |
VORDINGB |
|
25m |
41.36 |
86 |
4 |
Amalie Møller |
2007 |
0762AK |
VATCPH-STT |
|
25m |
41.31 |
45 |
5 |
Johanne Jensen-Mattebjerg |
2006 |
0638AP |
KORSØR |
|
25m |
41.35 |
546 |
6 |
Eva de Maeyer |
2009 |
0918AB |
ROSKILDE |
|
25m |
43.68 |
137 |
7 |
Frederikke Jørgensen |
2007 |
0722AP |
HERLUFSHOL |
|
25m |
43.84 |
379 |
8 |
Emilie Nørregaard |
2007 |
0748AF |
RINGSTED |
|
25m |
43.94 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
40 |
1 |
Viktoria Annabel Graulund |
2007 |
0774AK |
KORSØR |
|
25m |
40.89 |
590 |
2 |
Astrid Pries Hansen |
2007 |
0716AC |
NAKSKOV |
|
50m |
40.32 |
46 |
3 |
Caroline Søe Jepsen |
2007 |
0794AK |
KORSØR |
|
50m |
40.10 |
216 |
4 |
Thilde Thomsen |
2008 |
0806AA |
KALUNDBORG |
|
25m |
39.31 |
41 |
5 |
Naja-Amalie Hallengreen |
2008 |
0848AC |
KORSØR |
|
25m |
39.68 |
133 |
6 |
Merle Blomberg Jensen |
2008 |
0898AF |
HERLUFSHOL |
|
25m |
40.19 |
447 |
7 |
Edith Louise Vedel |
2007 |
0742AD |
GENTOFTE |
|
50m |
40.46 |
89 |
8 |
Maja Hansen |
2006 |
0652AE |
VATCPH-STT |
|
50m |
41.19 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
128 |
1 |
Sigrún Birgisdottir |
2007 |
0712AP |
HERLUFSHOL |
|
25m |
39.04 |
557 |
2 |
Silje Sørensen |
2007 |
0754AB |
ROSKILDE |
|
25m |
38.44 |
90 |
3 |
Isabella M. Madsen |
2007 |
0798AA |
VATCPH-STT |
|
50m |
37.60 |
183 |
4 |
Ella Emilia Soelberg |
2007 |
0708AF |
VAT CPH-MK |
|
25m |
37.50 |
500 |
5 |
Sofie Christiansen |
2005 |
0558AV |
RØNNE |
|
25m |
37.59 |
491 |
6 |
Alma Larsson |
2006 |
|
KARLSHAMN |
|
25m |
37.72 |
434 |
7 |
Caroline Victoria Reedtz |
2007 |
0716AH |
GENTOFTE |
|
50m |
38.58 |
296 |
8 |
Malou Danefred Nielsen |
2007 |
0708AL |
VORDINGB |
|
50m |
39.29 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
356 |
1 |
Mathilde Grønnehøj |
2006 |
0652AR |
RINGSTED |
|
25m |
37.05 |
297 |
2 |
Silje Egeberg Nordhald |
2007 |
0716AD |
VORDINGB |
|
25m |
36.97 |
421 |
3 |
Anna Hinsch Lauritzen |
2006 |
0664AK |
GENTOFTE |
|
50m |
36.78 |
523 |
4 |
Clara Ylva Pickenbach |
2007 |
|
SCH |
|
25m |
36.72 |
290 |
5 |
Laura Friis Justesen |
2006 |
0666AQ |
VORDINGB |
|
25m |
36.73 |
396 |
6 |
Emma Skjold Sørensen |
2004 |
0406AX |
RINGSTED |
|
25m |
36.79 |
375 |
7 |
Cecilie Møller |
2005 |
0588AR |
RINGSTED |
|
25m |
37.02 |
185 |
8 |
Nadia Walløe |
2007 |
0702AD |
VAT CPH-MK |
|
25m |
37.08 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
404 |
1 |
Ada Hasløv Brunsgaard |
2006 |
0646AN |
GENTOFTE |
|
50m |
36.48 |
96 |
2 |
Hanna Rørbech |
2006 |
0672AG |
VATCPH-STT |
|
25m |
36.27 |
57 |
3 |
Astamaja Rought |
2006 |
0682AJ |
KORSØR |
|
50m |
36.02 |
574 |
4 |
Julie Hansen Schilling |
2004 |
0406BA |
HASLEV |
|
25m |
35.93 |
100 |
5 |
Signe Schnabelrauch |
2006 |
0606AP |
VATCPH-STT |
|
25m |
35.94 |
385 |
6 |
Aliyah Savannah Rasmussen |
2005 |
0564AN |
RINGSTED |
|
25m |
36.05 |
98 |
7 |
Emma Haagen |
2006 |
0676AH |
VATCPH-STT |
|
25m |
36.45 |
277 |
8 |
Daniella Li West |
2006 |
0664AI |
TRITON B |
|
50m |
36.62 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
164 |
1 |
Luna Hein |
2005 |
0518AO |
VAT CPH-MK |
|
25m |
35.26 |
457 |
2 |
Leonora Franck |
2006 |
0658AH |
NÆSTVED |
|
25m |
34.90 |
291 |
3 |
Silja Sol Jørgensen |
2005 |
0522AW |
VORDINGB |
|
50m |
34.58 |
320 |
4 |
Mille Hansen |
2005 |
0548AO |
VAT CPH |
|
50m |
34.06 |
401 |
5 |
Anna E.e. Balle |
2006 |
0628AL |
GENTOFTE |
|
25m |
34.33 |
285 |
6 |
Signe Gyldenkærne |
2006 |
0656AQ |
VORDINGB |
|
25m |
34.66 |
570 |
7 |
Cecilie Engsted Larsen |
2006 |
0618AG |
HASLEV |
|
25m |
34.97 |
111 |
8 |
Caroline Møller |
2002 |
0244BA |
VATCPH-STT |
|
50m |
35.56 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
326 |
1 |
Sofie Larsen |
2006 |
0632AQ |
VAT CPH |
|
50m |
33.76 |
168 |
2 |
Nora Kejser |
2004 |
0476AO |
VAT CPH-MK |
|
50m |
33.48 |
425 |
3 |
Christine Stubbe Lundsby |
2006 |
0698AJ |
GENTOFTE |
|
25m |
33.33 |
106 |
4 |
Emilia Høffer |
2001 |
0176BD |
VATCPH-STT |
|
25m |
33.21 |
159 |
5 |
Viola Brandt-Brofeldt |
2006 |
0664AN |
VAT CPH-MK |
|
25m |
33.28 |
412 |
6 |
Nanja Frahm-Falkenberg |
2006 |
0682AL |
GENTOFTE |
|
25m |
33.39 |
74 |
7 |
Emilie Larsen |
2005 |
0568AV |
SK-SYD |
|
25m |
33.68 |
571 |
8 |
Mathilde Hjort Lodstrup |
2005 |
0554AO |
HASLEV |
|
25m |
34.05 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
440 |
1 |
Molly Szczepanski |
2006 |
0662AJ |
GENTOFTE |
|
50m |
32.91 |
102 |
2 |
Rebecca Ella Madsen |
2006 |
0628AB |
VATCPH-STT |
|
25m |
32.81 |
207 |
3 |
Beatrice Buhr Müller |
2006 |
0652AK |
KALUNDBORG |
|
25m |
32.66 |
190 |
4 |
Pauline Andersen |
2005 |
0592AP |
KALUNDBORG |
|
25m |
32.49 |
306 |
5 |
Alma Møller-Ern |
2006 |
0662AB |
VAT CPH |
|
25m |
32.61 |
417 |
6 |
Johanne Hummelmose |
2006 |
0628AK |
GENTOFTE |
|
25m |
32.71 |
156 |
7 |
Mie Visler |
2006 |
0626AI |
HERLUFSHOL |
|
25m |
32.90 |
452 |
8 |
Caroline Bendtsen |
2002 |
0254AK |
NÆSTVED |
|
50m |
32.97 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
312 |
1 |
Silja Nøhr Mortensen |
2003 |
0342AU |
VAT CPH |
|
50m |
32.42 |
467 |
2 |
Gaya Josefine Maar |
2003 |
0318AQ |
NÆSTVED |
|
50m |
32.42 |
552 |
3 |
Asta Palmund |
2005 |
0582AC |
ROSKILDE |
|
25m |
32.33 |
73 |
4 |
Josefine Meng Langhorn |
2006 |
0676AO |
SK-SYD |
|
50m |
32.23 |
389 |
5 |
Emilie Hostrup Sahlberg |
2005 |
0582AD |
RINGSTED |
|
25m |
32.32 |
553 |
6 |
Sofie Lykke Petersen |
2005 |
0512AI |
ROSKILDE |
|
25m |
32.34 |
82 |
7 |
Ida Marie Bundgaard Ravn |
2004 |
0488AV |
SK-SYD |
|
25m |
32.42 |
426 |
8 |
Alba Mantoni |
2006 |
0632AK |
GENTOFTE |
|
50m |
32.46 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
166 |
1 |
Sarah Højlund |
2006 |
0684AH |
VAT CPH-MK |
|
50m |
32.00 |
191 |
2 |
Isabella Holme Bjerborg |
2005 |
0536AV |
KALUNDBORG |
|
25m |
31.98 |
621 |
3 |
Astrid Permin |
2003 |
0344AF |
GENTOFTE |
|
25m |
31.85 |
311 |
4 |
Annika Køhn |
2005 |
0596AK |
VAT CPH |
|
25m |
31.57 |
76 |
5 |
Signe Bagge Møller |
2004 |
0414AW |
SK-SYD |
|
25m |
31.73 |
471 |
6 |
Katrine Mørkeberg |
2004 |
0424AJ |
NÆSTVED |
|
25m |
31.86 |
171 |
7 |
Laura Kristensen |
2004 |
0424AW |
VAT CPH-MK |
|
25m |
31.98 |
265 |
8 |
Sophie Lærke Sandell |
2005 |
0524AD |
TRITON B |
|
50m |
32.03 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
44 |
1 |
Isabella Hejlesen |
2004 |
0428AW |
KORSØR |
|
25m |
31.47 |
178 |
2 |
Isabella Rosenberg |
2003 |
0366AC |
VAT CPH-MK |
|
50m |
31.30 |
424 |
3 |
Julie Heurlin Lunding |
2006 |
0626AA |
GENTOFTE |
|
50m |
31.16 |
584 |
4 |
Maya Baltser |
2004 |
0426AP |
NAKSKOV |
|
25m |
30.81 |
179 |
5 |
Elisabeth Roskær |
2004 |
0464AC |
VAT CPH-MK |
|
25m |
31.06 |
348 |
6 |
Emmeline S. Bertelsen |
2005 |
0582AG |
RINGSTED |
|
25m |
31.21 |
143 |
7 |
Emilie Højen Meyer |
2004 |
0454AJ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
31.34 |
195 |
8 |
Anna Marott Hansen |
2004 |
0442BC |
KALUNDBORG |
|
25m |
31.56 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
262 |
1 |
Ida Rishøj |
2002 |
0286AF |
TRITON B |
|
50m |
30.79 |
327 |
2 |
Caroline P. Mathiesen |
2001 |
0172AG |
VAT CPH |
|
50m |
30.72 |
255 |
3 |
Olivia Mammen |
2003 |
0374AB |
TRITON B |
|
50m |
30.72 |
502 |
4 |
Mette Toftte Jørgensen |
2003 |
0322AR |
RØNNE |
|
25m |
30.60 |
273 |
5 |
Viktoria Freja Sørensen |
2004 |
0476AA |
TRITON B |
|
50m |
30.72 |
406 |
6 |
Liva la Cour |
2006 |
0642AQ |
GENTOFTE |
|
50m |
30.72 |
154 |
7 |
Andrea Holm Sørensen |
2005 |
0518AJ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
30.76 |
344 |
8 |
Emma M. Andersen |
2003 |
0392AJ |
RINGSTED |
|
25m |
30.81 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
378 |
1 |
Katja Kjær Nielsen |
2002 |
0268AU |
RINGSTED |
|
25m |
30.44 |
493 |
2 |
Caroline Vang-Jensen |
2003 |
0392AB |
GENTOFTE |
|
25m |
30.29 |
59 |
3 |
Madeleine Thornsen |
2001 |
0108AQ |
KORSØR |
|
25m |
30.11 |
568 |
4 |
Nicoline Hansen |
2004 |
0468AU |
HASLEV |
|
25m |
29.89 |
611 |
5 |
Ida Larsen |
2000 |
0008BA |
HOLBÆK |
|
50m |
29.98 |
300 |
6 |
Freja Søndergaard |
2004 |
0452AO |
VORDINGB |
|
25m |
30.16 |
612 |
7 |
Johanne Jonstrup Liisberg |
2003 |
0348BE |
HOLBÆK |
|
25m |
30.37 |
613 |
8 |
Mie Mørkedal |
2003 |
0324AD |
HOLBÆK |
|
50m |
30.48 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
197 |
1 |
Caroline Holm |
2004 |
0432AE |
KALUNDBORG |
|
25m |
29.86 |
449 |
2 |
Josephine Holst Vinther |
2004 |
0432AC |
GENTOFTE |
|
50m |
29.68 |
397 |
3 |
Cathrine Wismann |
2002 |
0264AS |
RINGSTED |
|
25m |
29.63 |
525 |
4 |
Amelie Ritter |
2003 |
|
SCH |
|
25m |
29.42 |
453 |
5 |
Katrine Duus |
2003 |
0318AR |
NÆSTVED |
|
25m |
29.47 |
218 |
6 |
Marie Uglebjerg |
2002 |
0222AB |
KALUNDBORG |
|
25m |
29.66 |
398 |
7 |
Josephine Wismann |
2002 |
0236AS |
RINGSTED |
|
25m |
29.73 |
436 |
8 |
Amalie Schou |
2003 |
0394AC |
GENTOFTE |
|
25m |
29.89 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
270 |
1 |
Line Strandby |
2001 |
0106AD |
TRITON B |
|
25m |
29.29 |
346 |
2 |
Wilma Anker |
2004 |
0486AK |
RINGSTED |
|
25m |
29.25 |
237 |
3 |
Mikala Ravn Borch |
2003 |
0348AR |
TRITON B |
|
50m |
29.23 |
354 |
4 |
Sophie Grandjean |
2003 |
0346AR |
RINGSTED |
|
25m |
29.13 |
201 |
5 |
Anna Larsen |
2004 |
0498AD |
KALUNDBORG |
|
25m |
29.13 |
184 |
6 |
Liva Søby |
2004 |
0402AD |
VAT CPH-MK |
|
50m |
29.24 |
462 |
7 |
Viktoria Bæts Kristensen |
2002 |
0286AP |
NÆSTVED |
|
50m |
29.28 |
200 |
8 |
Thea Kaiser |
2004 |
0402AZ |
KALUNDBORG |
|
25m |
29.31 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
410 |
1 |
Frederikke Falk-List |
2004 |
0488AB |
GENTOFTE |
|
25m |
28.83 |
174 |
2 |
Thippe de Neergaard |
2003 |
0368AL |
VAT CPH-MK |
|
50m |
28.68 |
405 |
3 |
Clara Carlquist |
2003 |
0314AN |
GENTOFTE |
|
25m |
28.44 |
299 |
4 |
Freja Petersen |
2000 |
0018BE |
VORDINGB |
|
25m |
27.87 |
588 |
5 |
Melanie Eggertsen |
2002 |
0232AI |
NAKSKOV |
|
25m |
28.14 |
232 |
6 |
Kamille Auerbach-Lind |
2001 |
0112AL |
TRITON B |
|
50m |
28.63 |
276 |
7 |
Helena Berg Wenk |
2000 |
0052AD |
TRITON B |
|
50m |
28.81 |
400 |
8 |
Viola Demuth Andersen |
2003 |
0316AI |
GENTOFTE |
|
25m |
29.12 |
|
|
Heat 20 (22) (Årg. 2007-2015) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
411 |
1 |
Sophie Flamand |
2007 |
0752AO |
GENTOFTE |
|
50m |
36.64 |
163 |
2 |
Caroline Hansen |
2007 |
0784AG |
VAT CPH-MK |
|
25m |
35.61 |
512 |
3 |
Antonia Czech |
2008 |
|
SCH |
|
25m |
34.90 |
511 |
4 |
Mila Sophie Brade |
2007 |
|
SCH |
|
25m |
31.76 |
220 |
5 |
Rebecca Skov Vinding |
2007 |
0716AL |
KALUNDBORG |
|
25m |
33.98 |
448 |
6 |
Maja Vejborg |
2007 |
0772AD |
GENTOFTE |
|
50m |
35.57 |
495 |
7 |
Karla Bergmann |
2007 |
0742AJ |
RØNNE |
|
50m |
36.38 |
506 |
8 |
Jasmin Jansuk Rømer |
2007 |
0784AJ |
RØNNE |
|
25m |
36.68 |
|
|
Heat 21 (22) (Årg. 2005-2006) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
518 |
1 |
Sveda Naima Grude |
2006 |
|
SCH |
|
25m |
30.43 |
162 |
2 |
Filippa Eiler |
2005 |
0588AI |
VAT CPH-MK |
|
50m |
30.36 |
58 |
3 |
Elida Thornsen |
2005 |
0528AA |
KORSØR |
|
25m |
29.79 |
169 |
4 |
Cille Kirketerp |
2005 |
0526AK |
VAT CPH-MK |
|
50m |
29.62 |
575 |
5 |
Petrine R. E. Sørensen |
2005 |
0512AB |
HASLEV |
|
25m |
29.66 |
559 |
6 |
Antoinette Zafra |
2005 |
0518AA |
ROSKILDE |
|
25m |
30.09 |
308 |
7 |
Liva Lund Hansen |
2005 |
0542AE |
VAT CPH |
|
25m |
30.42 |
176 |
8 |
Hannah B. Pedersen |
2005 |
0574AD |
VAT CPH-MK |
|
50m |
30.61 |
|
|
Heat 22 (22) (Årg. 1920-2004) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
167 |
1 |
Sofie Bruun Høvring |
2004 |
0408AB |
VAT CPH-MK |
|
25m |
27.70 |
148 |
2 |
Amalie W. Olsen |
2001 |
0162AR |
HERLUFSHOL |
|
25m |
27.62 |
394 |
3 |
Maria Szokody |
2002 |
0252AE |
RINGSTED |
|
25m |
27.32 |
484 |
4 |
Signe Bro |
1999 |
9942AA |
TRITON B |
|
25m |
25.20 |
315 |
5 |
Johanna Berthelsen |
2000 |
0096AO |
VAT CPH |
|
25m |
27.09 |
239 |
6 |
Julie Darlem Brandt |
2001 |
0182AH |
TRITON B |
|
50m |
27.36 |
215 |
7 |
Frida Bang Stanelt |
2004 |
0422AL |
KALUNDBORG |
|
25m |
27.63 |
519 |
8 |
Maike Kozelnik |
2002 |
|
SCH |
|
25m |
27.87 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
22 september 2018 |
Licens til Ringsted Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
09:20 |
|