Startliste for Ringsted cup 2018
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
lørdag
Seedede heat Løb 6
|
Stævne navn |
Ringsted cup 2018 |
|
Udskriftsdato |
22 september 2018 |
|
|
Stævne by |
Ringsted |
|
Udskriftstidspunkt |
09:20 |
|
|
Arrangør |
Mamaluxus |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
22 september 2018 |
|
|
|
|
Løb 6, 50m Frisvømning Herrer |
Finaler (23) |
Sponsor: Ringsted kommune |
|
Heat 1 (23) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
241 |
3 |
Nicholas Castella |
2007 |
|
TRITON B |
|
25m |
|
614 |
4 |
Alexander Agerbæk Nielsen |
2007 |
|
HOLBÆK |
|
25m |
|
189 |
5 |
Mutasem Ahmad |
2001 |
0187AT |
KALUNDBORG |
|
25m |
|
563 |
6 |
Jonas P. Dahrup |
2004 |
0469AD |
HASLEV |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
196 |
1 |
Sander Y Hansen |
2009 |
0913AC |
KALUNDBORG |
|
25m |
54.61 |
381 |
2 |
Adam Berg Pedersen |
2009 |
0945AD |
RINGSTED |
|
25m |
50.18 |
509 |
3 |
Tobias Sejr Trampedach |
2008 |
0805AE |
RØNNE |
|
50m |
48.81 |
371 |
4 |
Malthe Langhoff |
2005 |
0593AO |
RINGSTED |
|
25m |
45.83 |
87 |
5 |
Toke Hjalholdt |
2007 |
0743AF |
VATCPH-STT |
|
25m |
45.98 |
78 |
6 |
Alexandar K. Petersen |
2009 |
0973AD |
SK-SYD |
|
25m |
49.26 |
221 |
7 |
Johan Reimer Ørsberg |
2008 |
|
KALUNDBORG |
|
25m |
50.23 |
607 |
8 |
Noah Heuser |
2007 |
0785AD |
HOLBÆK |
|
25m |
1:02.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
79 |
1 |
Viktor Damkjær Pyndt |
2008 |
0841AG |
SK-SYD |
|
25m |
45.00 |
124 |
2 |
Sebastian Aunt |
2007 |
0747AH |
HERLUFSHOL |
|
25m |
42.97 |
153 |
3 |
Sebastian Svenningsen |
2006 |
0641AN |
HERLUFSHOL |
|
25m |
42.74 |
499 |
4 |
Elias Løkken Boss |
2008 |
0883AE |
RØNNE |
|
50m |
41.91 |
88 |
5 |
Lau Gerner Knudsen |
2007 |
0773AF |
VATCPH-STT |
|
25m |
42.02 |
357 |
6 |
Oscar Haak |
2007 |
0785AE |
RINGSTED |
|
25m |
42.95 |
537 |
7 |
William Echardt |
2008 |
0845AB |
ROSKILDE |
|
25m |
43.97 |
289 |
8 |
Asger Friis Justesen |
2008 |
0831AC |
VORDINGB |
|
25m |
45.65 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
294 |
1 |
William Larsen |
2006 |
0611AO |
VORDINGB |
|
25m |
41.85 |
129 |
2 |
Christian Bruus |
2006 |
0631AN |
HERLUFSHOL |
|
25m |
41.22 |
521 |
3 |
Maximillian Lippert |
2007 |
|
SCH |
|
25m |
40.77 |
158 |
4 |
August Juel Bragge |
2005 |
0581AO |
VAT CPH-MK |
|
25m |
40.52 |
139 |
5 |
Phillip Knudsen |
2007 |
0787AJ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
40.59 |
92 |
6 |
Oliver Lycik |
2006 |
0607AK |
VATCPH-STT |
|
25m |
41.03 |
210 |
7 |
Noah Pettersen |
2007 |
0749AJ |
KALUNDBORG |
|
25m |
41.55 |
545 |
8 |
Viktor Lange |
2007 |
0723AK |
ROSKILDE |
|
25m |
41.87 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
514 |
1 |
Oliver Franz |
2007 |
|
SCH |
|
25m |
39.93 |
60 |
2 |
Jeppe Veise |
2004 |
0423AF |
KORSØR |
|
25m |
38.86 |
446 |
3 |
Hannibal Wamberg |
2006 |
0699AE |
GENTOFTE |
|
25m |
38.68 |
503 |
4 |
Anders Koefoed-Holm |
2006 |
0649AF |
RØNNE |
|
50m |
38.43 |
439 |
5 |
Andreas Ellgaard Svedal |
2006 |
0631AF |
GENTOFTE |
|
50m |
38.48 |
555 |
6 |
Anton Seerinsen |
2007 |
0719AH |
ROSKILDE |
|
25m |
38.83 |
83 |
7 |
Noa Riis |
2008 |
0859AE |
SK-SYD |
|
25m |
39.29 |
217 |
8 |
Thoke Thomsen |
2006 |
0681AF |
KALUNDBORG |
|
25m |
40.07 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
539 |
1 |
Sebastian Bruun Ibsen |
2007 |
0785AI |
ROSKILDE |
|
25m |
38.09 |
408 |
2 |
August Due |
2007 |
0701AG |
GENTOFTE |
|
25m |
37.34 |
75 |
3 |
Jakob Bagge Møller |
2006 |
0605AK |
SK-SYD |
|
25m |
37.25 |
399 |
4 |
Frederik Aarup-Andersen |
2006 |
0649AE |
GENTOFTE |
|
25m |
36.97 |
67 |
5 |
William Bjørnsteen |
2008 |
0829AB |
SK-SYD |
|
25m |
37.19 |
487 |
6 |
Kim Johnson |
2000 |
|
KARLSHAMN |
|
25m |
37.33 |
529 |
7 |
Christoffer Bo Andersen |
2007 |
0797AC |
ROSKILDE |
|
25m |
37.86 |
494 |
8 |
John Paldan Bendtsen |
2004 |
0425AR |
RØNNE |
|
25m |
38.38 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
93 |
1 |
Jonas Lykke Hergaard |
2007 |
0733AC |
VATCPH-STT |
|
25m |
36.74 |
433 |
2 |
Peter Bjerre Olsen |
2006 |
0633AK |
GENTOFTE |
|
25m |
36.67 |
108 |
3 |
William Jensen |
2002 |
0209AF |
VATCPH-STT |
|
25m |
36.14 |
194 |
4 |
Noel Gjelstrup |
2004 |
0497AO |
KALUNDBORG |
|
25m |
35.98 |
107 |
5 |
Bjarke Søndergaard Jensen |
2004 |
0493AR |
VATCPH-STT |
|
50m |
36.06 |
118 |
6 |
Mathias Bæklund Thygesen |
2005 |
0507AO |
VATCPH-STT |
|
50m |
36.25 |
202 |
7 |
Johan Lykkebo Larsen |
2007 |
0733AG |
KALUNDBORG |
|
25m |
36.68 |
422 |
8 |
Oswald Lindquist |
2006 |
0647AF |
GENTOFTE |
|
50m |
36.91 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
610 |
1 |
Frej Matias Krog |
2007 |
0737AG |
HOLBÆK |
|
25m |
35.78 |
160 |
2 |
Asbjørn Brandt-Lassen |
2006 |
0631AH |
VAT CPH-MK |
|
25m |
35.20 |
524 |
3 |
Julius Porthun |
2007 |
|
SCH |
|
25m |
34.79 |
541 |
4 |
Frederik Isaksen |
2007 |
0759AA |
ROSKILDE |
|
25m |
34.54 |
53 |
5 |
Noah Vester Nielsen |
2004 |
0439AL |
KORSØR |
|
25m |
34.76 |
430 |
6 |
Christian Nimb |
2006 |
0679AH |
GENTOFTE |
|
50m |
35.05 |
428 |
7 |
Carl Johan Møllenbach |
2006 |
0687AF |
GENTOFTE |
|
25m |
35.39 |
620 |
8 |
Frederik Stubbe Lundsby |
2004 |
0417AE |
GENTOFTE |
|
25m |
35.97 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
407 |
1 |
David Johannes Dahl |
2006 |
0669AB |
GENTOFTE |
|
25m |
34.31 |
214 |
2 |
Cilas Skafte |
2005 |
0593AN |
KALUNDBORG |
|
25m |
33.94 |
55 |
3 |
Christian Quist |
2007 |
0709AA |
KORSØR |
|
25m |
33.67 |
115 |
4 |
Christian Skriver |
2004 |
0487AR |
VATCPH-STT |
|
50m |
33.47 |
470 |
5 |
Mads Munksgaard |
2004 |
0401AN |
NÆSTVED |
|
25m |
33.65 |
542 |
6 |
Jonatan Hagbarth Jørgense |
2005 |
0595AE |
ROSKILDE |
|
25m |
33.77 |
116 |
7 |
Jonas Vollquartz Svensson |
2004 |
0413AE |
VATCPH-STT |
|
25m |
34.16 |
479 |
8 |
Tao Tang |
2005 |
0531AO |
NÆSTVED |
|
25m |
34.48 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
192 |
1 |
Magnus Dreyer |
2007 |
0743AG |
KALUNDBORG |
|
25m |
33.42 |
211 |
2 |
Malthe Lorin Rasmussen |
2005 |
0515AC |
KALUNDBORG |
|
25m |
33.25 |
48 |
3 |
Frederik Schmidt Johansen |
2002 |
0239AT |
KORSØR |
|
50m |
32.68 |
284 |
4 |
Gustav B. Frederiksen |
2004 |
0457AO |
VORDINGB |
|
25m |
32.55 |
181 |
5 |
Grigory Selivanov |
2004 |
0499AO |
VAT CPH-MK |
|
50m |
32.56 |
77 |
6 |
Frederik Skytte Nielsen |
2005 |
0585AJ |
SK-SYD |
|
25m |
32.95 |
101 |
7 |
William F. Pilgaard |
2006 |
0677AD |
VATCPH-STT |
|
25m |
33.35 |
113 |
8 |
Jonathan Skadhauge |
2005 |
0509AE |
VATCPH-STT |
|
50m |
33.44 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
413 |
1 |
Alexander Griffin |
2004 |
0451AL |
GENTOFTE |
|
25m |
32.05 |
527 |
2 |
Lasse Rohrbeck |
2005 |
|
SCH |
|
25m |
31.90 |
533 |
3 |
William Breuner |
2005 |
0521AC |
ROSKILDE |
|
25m |
31.78 |
489 |
4 |
Adrian Spogardh |
2004 |
|
KARLSHAMN |
|
25m |
31.34 |
142 |
5 |
Sylvester Wichmann Meisne |
2005 |
0567AJ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
31.35 |
435 |
6 |
Erik Schmidt |
2005 |
0563AN |
GENTOFTE |
|
25m |
31.79 |
112 |
7 |
Victor Schnabelrauch |
2003 |
0331AS |
VATCPH-STT |
|
50m |
31.94 |
54 |
8 |
Casper Pedersen |
2004 |
0467AP |
KORSØR |
|
25m |
32.29 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
352 |
1 |
Adam Bugge Frandsen |
2005 |
0509AF |
RINGSTED |
|
50m |
31.21 |
282 |
2 |
Rasmus Capion |
2005 |
0505AH |
VORDINGB |
|
25m |
31.06 |
367 |
3 |
Emre Emil Tømmerby Kiliç |
2004 |
0495AJ |
RINGSTED |
|
25m |
31.00 |
576 |
4 |
Albert U. Thystrup |
2003 |
0385AP |
HASLEV |
|
25m |
30.87 |
323 |
5 |
Kalle Gerner Knudsen |
2004 |
0487AE |
VAT CPH |
|
50m |
30.98 |
416 |
6 |
Joakim Hjulmand-Lassen |
2005 |
0599AJ |
GENTOFTE |
|
50m |
31.01 |
338 |
7 |
Sune Vergmann |
2005 |
0595AH |
VAT CPH |
|
25m |
31.10 |
549 |
8 |
Bertram Nyegaard |
2004 |
0471AJ |
ROSKILDE |
|
25m |
31.31 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
418 |
1 |
William Hoffmann Hyldig |
2004 |
0471AQ |
GENTOFTE |
|
25m |
30.67 |
117 |
2 |
Magnus Bæklund Thygesen |
2003 |
0361AT |
VATCPH-STT |
|
25m |
30.55 |
490 |
3 |
Leo Spogardh |
2004 |
|
KARLSHAMN |
|
25m |
30.35 |
236 |
4 |
Magnus Ravn Borch |
2003 |
0335AO |
TRITON B |
|
50m |
30.28 |
305 |
5 |
Alexander Cueto Rasmussen |
2004 |
0471AH |
VAT CPH |
|
25m |
30.33 |
254 |
6 |
Frederik Taubert Løgager |
2004 |
0467AH |
TRITON B |
|
25m |
30.40 |
390 |
7 |
Oliver Hostrup Sahlberg |
2003 |
0395AJ |
RINGSTED |
|
25m |
30.59 |
543 |
8 |
Malte Hagbarth Jørgensen |
2005 |
0515AE |
ROSKILDE |
|
25m |
30.77 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
170 |
1 |
David Kristensen |
2003 |
0359AP |
VAT CPH-MK |
|
25m |
30.19 |
592 |
2 |
Andreas Hausner |
1999 |
9903AS |
NAKSKOV |
|
25m |
29.74 |
38 |
3 |
Konrad Clausen |
2005 |
0547AF |
KORSØR |
|
50m |
29.67 |
459 |
4 |
Jacob Meisner Hansen |
2003 |
0323AK |
NÆSTVED |
|
25m |
29.57 |
464 |
5 |
Rasmus Lorentzen |
2001 |
0125AC |
NÆSTVED |
|
25m |
29.65 |
505 |
6 |
Malte Rasch |
2004 |
0403AH |
RØNNE |
|
25m |
29.68 |
81 |
7 |
Stefan Rasmussen |
2004 |
0449AM |
SK-SYD |
|
25m |
29.95 |
208 |
8 |
Joachim Mårtensen |
2004 |
0457AK |
KALUNDBORG |
|
50m |
30.23 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
313 |
1 |
Sebastian Rendlev |
2005 |
0547AB |
VAT CPH |
|
50m |
29.55 |
56 |
2 |
Viktor Holst Rasmussen |
2003 |
0311AL |
KORSØR |
|
50m |
29.38 |
173 |
3 |
Alex Baes Maidens |
2004 |
0495AH |
VAT CPH-MK |
|
25m |
29.25 |
49 |
4 |
Tobias Rehder Knudsen |
2005 |
0549AB |
KORSØR |
|
25m |
29.22 |
303 |
5 |
Jeppe Kjær |
2004 |
0419AB |
VAT CPH |
|
25m |
29.25 |
606 |
6 |
Furkan Guler |
2005 |
0565AO |
HOLBÆK |
|
50m |
29.32 |
566 |
7 |
Christopher Vejlbo Hansen |
2005 |
0581AH |
HASLEV |
|
50m |
29.51 |
39 |
8 |
Johannes Forsbæk |
2004 |
0483AP |
KORSØR |
|
50m |
29.55 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
42 |
1 |
Tobias Wiegaard Hansen |
2004 |
0489AH |
KORSØR |
|
25m |
29.20 |
66 |
2 |
Tobias Bjørnsteen |
2005 |
0509AI |
SK-SYD |
|
25m |
29.16 |
622 |
3 |
Christoffer Skinhøj |
2003 |
0313AD |
GENTOFTE |
|
25m |
28.95 |
596 |
4 |
Tobias Lindberg |
2003 |
0397AI |
NAKSKOV |
|
50m |
28.36 |
257 |
5 |
Mathias Toft Nørskov |
2003 |
0361AL |
TRITON B |
|
25m |
28.83 |
295 |
6 |
Lucas Linnebjerg |
2003 |
0305AR |
VORDINGB |
|
25m |
29.08 |
600 |
7 |
Sebastian Hofmann Peterse |
2003 |
0385AQ |
NAKSKOV |
|
25m |
29.17 |
123 |
8 |
Marcus Artmann |
2002 |
0277AQ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
29.22 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
105 |
1 |
Patrick S. Hansen |
2000 |
0089AT |
VATCPH-STT |
|
50m |
28.26 |
623 |
2 |
Affou Adlouni |
2002 |
0287AK |
ROSKILDE |
|
25m |
27.80 |
372 |
3 |
Joakim Mortensen |
2002 |
0271AH |
RINGSTED |
|
50m |
27.40 |
349 |
4 |
Benjamin Bodal |
2003 |
0385AF |
RINGSTED |
|
25m |
27.30 |
65 |
5 |
Mathias Aner |
2001 |
0111AF |
SK-SYD |
|
25m |
27.35 |
339 |
6 |
Peter Vinge-Maigaard |
2003 |
0351AB |
VAT CPH |
|
50m |
27.76 |
145 |
7 |
Alfred Nissen |
2002 |
0279AQ |
HERLUFSHOL |
|
50m |
28.16 |
146 |
8 |
Gustav Nissen |
2001 |
0177AM |
HERLUFSHOL |
|
50m |
28.32 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
504 |
1 |
Phillip Quist |
2003 |
0395AN |
RØNNE |
|
25m |
27.01 |
248 |
2 |
Mikkel Hjelm |
2003 |
0375AG |
TRITON B |
|
50m |
26.94 |
456 |
3 |
Harald Franck |
2003 |
0345AK |
NÆSTVED |
|
50m |
26.88 |
263 |
4 |
Mads Rishøj |
1999 |
9943AN |
TRITON B |
|
50m |
26.78 |
286 |
5 |
Magnus Juul Hansen |
2003 |
0389AN |
VORDINGB |
|
25m |
26.79 |
70 |
6 |
Ole Hovmand |
2003 |
0345AH |
SK-SYD |
|
25m |
26.89 |
230 |
7 |
Emil Andersen |
1992 |
9273AH |
TRITON B |
|
50m |
27.00 |
477 |
8 |
Nicklas Stæcker |
2003 |
0395AP |
NÆSTVED |
|
25m |
27.07 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
579 |
1 |
Noel Sander Vestergaard |
2003 |
0345AO |
HASLEV |
|
25m |
26.53 |
515 |
2 |
Marc Amon Gottmann |
2003 |
|
SCH |
|
25m |
26.25 |
520 |
3 |
Mark Niklas Kuhlmann |
2003 |
|
SCH |
|
25m |
26.17 |
229 |
4 |
Magnus Aasberg |
2001 |
0143AG |
TRITON B |
|
50m |
25.92 |
288 |
5 |
Jonathan F. K. Jensen |
2002 |
0263AO |
VORDINGB |
|
25m |
25.94 |
328 |
6 |
Antoine Montier |
1993 |
9327AO |
VAT CPH |
|
50m |
26.18 |
564 |
7 |
Viktor Eibye |
2001 |
0175AS |
HASLEV |
|
25m |
26.28 |
522 |
8 |
Christer Papenbroock |
2002 |
|
SCH |
|
25m |
26.54 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
325 |
1 |
Carl Terp Larsen |
2001 |
0119AN |
VAT CPH |
|
25m |
25.71 |
598 |
2 |
Nikolai Pagh Pedersen |
2002 |
0235AB |
NAKSKOV |
|
25m |
25.56 |
266 |
3 |
Niels Paulli Sparholt |
2000 |
0027AF |
TRITON B |
|
50m |
25.35 |
317 |
4 |
August Hertz Bugge |
2000 |
0089AU |
VAT CPH |
|
25m |
25.17 |
287 |
5 |
Jacob Jensen |
1995 |
9599AE |
VORDINGB |
|
25m |
25.25 |
468 |
6 |
Lauge Bastian Maar |
2001 |
0159AP |
NÆSTVED |
|
25m |
25.39 |
567 |
7 |
Frederik Kongstad Hansen |
2001 |
0169AL |
HASLEV |
|
25m |
25.56 |
275 |
8 |
Daniel Berg Wenk |
2000 |
0099AB |
TRITON B |
|
50m |
25.89 |
|
|
Heat 21 (23) (Årg. 2006-2015) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
534 |
1 |
Nicolas Christiansen |
2007 |
0743AA |
ROSKILDE |
|
25m |
33.13 |
373 |
2 |
Andreas Mølbak |
2006 |
0631AI |
RINGSTED |
|
25m |
31.77 |
442 |
3 |
August Taul |
2006 |
0681AA |
GENTOFTE |
|
25m |
31.30 |
361 |
4 |
Zacharias Houmann |
2006 |
0615AG |
RINGSTED |
|
25m |
30.27 |
480 |
5 |
Petar Trkulja |
2006 |
0645AB |
NÆSTVED |
|
25m |
30.31 |
445 |
6 |
Maximillian Udar |
2006 |
0681AJ |
GENTOFTE |
|
25m |
31.68 |
513 |
7 |
Fiete M Deissler |
2006 |
|
SCH |
|
25m |
32.61 |
359 |
8 |
Victor Hemmingsen |
2006 |
0607AG |
RINGSTED |
|
25m |
33.22 |
|
|
Heat 22 (23) (Årg. 2004-2005) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
535 |
1 |
Pelle Colmorten |
2004 |
0443AL |
ROSKILDE |
|
25m |
28.77 |
307 |
2 |
Matias Munkholm |
2004 |
0435AB |
VAT CPH |
|
50m |
28.21 |
84 |
3 |
Alexander Slente |
2004 |
0427AM |
SK-SYD |
|
25m |
27.59 |
497 |
4 |
Malthe Berlin |
2005 |
0525AK |
RØNNE |
|
25m |
26.71 |
565 |
5 |
Holger Flytkjær-Hansen |
2004 |
0479AE |
HASLEV |
|
25m |
27.55 |
309 |
6 |
Andreas Stampe Dalgaard |
2004 |
0449AD |
VAT CPH |
|
50m |
27.94 |
182 |
7 |
Nicholas Simson |
2005 |
0527AB |
VAT CPH-MK |
|
50m |
28.44 |
508 |
8 |
William Studsgaard |
2004 |
0433AK |
RØNNE |
|
50m |
29.08 |
|
|
Heat 23 (23) (Årg. 1920-2003) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
377 |
1 |
Anders Nielsen |
2001 |
0123AF |
RINGSTED |
|
25m |
25.06 |
126 |
2 |
Filip Bækgaard |
2000 |
0035AF |
HERLUFSHOL |
|
25m |
24.99 |
80 |
3 |
Marius Rasmussen |
1999 |
9937AL |
SK-SYD |
|
25m |
24.66 |
376 |
4 |
Frederik Møller |
2002 |
0263AL |
RINGSTED |
|
25m |
23.62 |
231 |
5 |
Tobias Andersen |
1998 |
9853AF |
TRITON B |
|
50m |
24.54 |
259 |
6 |
Mads Tornow Rasmussen |
2000 |
0073AD |
TRITON B |
|
50m |
24.98 |
516 |
7 |
Till Otto Gottmann |
2000 |
|
SCH |
|
25m |
25.02 |
141 |
8 |
Magnus Løhr |
2001 |
0173AJ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
25.16 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
22 september 2018 |
Licens til Ringsted Svømme Klub |
Udskriftstidspunkt |
09:20 |
|