Program för ICA Kvantum Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Heatlista Gren 5
|
Tävling |
ICA Kvantum Cup 2018 |
|
Utskriftsdatum |
21 oktober 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Bålsta |
|
Utskriftstid |
08:15 |
|
|
Arrangör |
Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
21 oktober 2018 |
|
|
|
|
Gren 5, 25m Ryggsim Damer |
Finaler (12) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
171 |
2 |
Lova Rasmussen |
2008 |
|
ÖSMO SS |
|
25m |
|
152 |
3 |
Tilda Flodin |
2007 |
BB9207 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
163 |
4 |
Nefeli Antoniou |
2010 |
AE5610 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
177 |
2 |
Clara Köster |
2008 |
AN7208 |
ÖSMO SS |
|
25m |
|
218 |
3 |
Wilma Möllerberg Niska |
2010 |
|
VÄSBY SS |
|
25m |
|
158 |
4 |
Emilia Alphjärta |
2010 |
AC5810 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
145 |
5 |
Clara Malmström |
2007 |
AV8207 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
134 |
1 |
Ida Renholm |
2010 |
|
VÄSBY SS |
|
25m |
|
172 |
2 |
Erika Pasanen |
2007 |
|
ÖSMO SS |
|
25m |
|
32 |
3 |
Johanna Wheeler |
2008 |
|
SK ENA |
|
25m |
|
181 |
4 |
Saga Ekenstierna |
2009 |
AI7609 |
ÖSMO SS |
|
25m |
|
133 |
5 |
Elsa Hynninen |
2007 |
|
VÄSBY SS |
|
25m |
|
131 |
6 |
Hedvig Fors |
2007 |
|
VÄSBY SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
215 |
1 |
Ella Johansson |
2010 |
|
VÄSBY SS |
|
25m |
|
132 |
2 |
Clara Nordin |
2008 |
|
VÄSBY SS |
|
25m |
|
100 |
3 |
Alice Birgander |
2008 |
|
UPPLANDS-B |
|
25m |
|
129 |
4 |
Keita Ivanova |
2008 |
|
VÄSBY SS |
|
25m |
|
222 |
5 |
Lina Almayahi |
2011 |
|
VÄSBY SS |
|
25m |
|
146 |
6 |
Sandra Ahmadyan |
2007 |
AW1407 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
216 |
1 |
Cehline Eklund |
2011 |
|
VÄSBY SS |
|
25m |
|
128 |
2 |
Stina Fleck |
2010 |
|
VÄSBY SS |
|
25m |
|
201 |
3 |
Kristina Bratt |
2008 |
AV6808 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
|
9 |
4 |
Nora Mård |
2008 |
|
BÅLSTA SK |
|
25m |
|
151 |
5 |
Frida Tillman |
2007 |
BB1407 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
179 |
6 |
Agnes Axner Hammarwall |
2010 |
AC0810 |
ÖSMO SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
3 |
1 |
Matilda Gülich |
2010 |
|
BÅLSTA SK |
|
25m |
|
120 |
2 |
Elin Eriksson |
2008 |
AK1608 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
31.89 |
92 |
3 |
Ebba Blank |
2007 |
BG2807 |
SALA SS |
|
25m |
29.76 |
184 |
4 |
Emilia Rosborg |
2011 |
AA7411 |
ÖSMO SS |
|
25m |
31.29 |
70 |
5 |
Ebba Eriksson |
2009 |
AG6209 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
32.28 |
7 |
6 |
Poppy Cameron |
2009 |
|
BÅLSTA SK |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
62 |
1 |
Meja Stenman Graflind |
2007 |
AV3207 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
29.17 |
38 |
2 |
Kristina Lind |
2007 |
AC1607 |
SK ENA |
|
25m |
28.96 |
39 |
3 |
Emilia Bakas |
2008 |
AC2408 |
SK ENA |
|
25m |
28.23 |
180 |
4 |
Mino Björklund |
2010 |
AC1810 |
ÖSMO SS |
|
25m |
28.60 |
122 |
5 |
Noelia Cypriansen |
2009 |
AG7409 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
28.97 |
24 |
6 |
Emelie Söderström |
2008 |
AH8608 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
29.31 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
45 |
1 |
Nova Redlund |
2010 |
AB8210 |
SK ENA |
|
25m |
27.59 |
90 |
2 |
Wilma Birelius |
2008 |
AR6208 |
SALA SS |
|
25m |
25.85 |
140 |
3 |
Agnes Klingh |
2008 |
AI6208 |
VÄSBY SS |
|
25m |
25.77 |
78 |
4 |
Elvira Wiell |
2007 |
AA4807 |
SALA SS |
|
25m |
25.78 |
199 |
5 |
Nora Berghagen |
2008 |
AF4608 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
26.02 |
91 |
6 |
Ellen Eriksson |
2009 |
AG1609 |
SALA SS |
|
25m |
27.74 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
41 |
1 |
Bernhardina Pettersson |
2008 |
AD4808 |
SK ENA |
|
25m |
25.31 |
159 |
2 |
Tilde Liljequist |
2009 |
AI2809 |
VÄSBY SS |
|
25m |
24.93 |
43 |
3 |
Aziza Osman |
2008 |
AI3608 |
SK ENA |
|
25m |
24.70 |
115 |
4 |
Sonja Knezevic |
2008 |
AF8808 |
UPPLANDS-B |
|
25m |
24.89 |
150 |
5 |
Moa Malmström |
2009 |
AF9209 |
VÄSBY SS |
|
25m |
25.12 |
17 |
6 |
Melinda Boisard |
2007 |
AB1807 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
25.53 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
55 |
1 |
Viola Blomberg |
2007 |
AJ8807 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
24.45 |
156 |
2 |
Cornelia Orheden |
2008 |
AR8608 |
VÄSBY SS |
|
25m |
24.25 |
88 |
3 |
Nathalie Hammarstrand |
2007 |
BA5607 |
SALA SS |
|
25m |
23.70 |
95 |
4 |
Ena Gubelic |
2007 |
BI2207 |
SALA SS |
|
25m |
24.00 |
196 |
5 |
Adele Bergman |
2008 |
AD6808 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
24.25 |
36 |
6 |
Elna Zetterberg |
2007 |
AB3807 |
SK ENA |
|
25m |
24.68 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
142 |
1 |
Edith Lindgren |
2009 |
AC5209 |
VÄSBY SS |
|
25m |
23.06 |
141 |
2 |
Freija Ekström |
2009 |
AC4209 |
VÄSBY SS |
|
25m |
22.47 |
20 |
3 |
Ebba Rosenberg |
2007 |
AC0407 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
21.48 |
175 |
4 |
Audrey Glavas |
2008 |
AD8408 |
ÖSMO SS |
|
25m |
21.78 |
193 |
5 |
Eleonore Stellansdotter |
2007 |
AH8407 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
22.48 |
85 |
6 |
Moa Lindblom |
2008 |
AM8208 |
SALA SS |
|
25m |
23.26 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
221 |
1 |
Liv Ahlqvist Lundberg |
2008 |
AB9608 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
21.01 |
86 |
2 |
Moa Nordström |
2007 |
AY4607 |
SALA SS |
|
25m |
20.53 |
16 |
3 |
Olivia Budden |
2007 |
AA3207 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
18.69 |
195 |
4 |
Emma Heikman |
2008 |
AD5608 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
20.03 |
21 |
5 |
Elin Finne |
2007 |
AG0807 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
20.55 |
18 |
6 |
Molly Brinck |
2007 |
AC1407 |
BÅLSTA SK |
|
25m |
21.41 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
21 oktober 2018 |
Licensierad till: Bålsta Simklubb |
Utskriftstid |
08:15 |
|