Program för UGP 2 2017-2018, Löddeköpinge
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Start 09.00
Heatlista Gren 7
|
Tävling |
UGP 2 2018 |
|
Utskriftsdatum |
27 januari 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Löddeköpinge |
|
Utskriftstid |
08:22 |
|
|
Arrangör |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
27 januari 2018 |
|
|
|
|
Gren 7, 800m Frisim Herrar |
Finaler (6) |
SR: Victor Johansson (1998) 7:44.50 2017-11-02 |
|
Beräknad start 12:34 |
Heat 1 (6) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
2 |
Jesper Ring |
2003 |
AF6103 |
LANDSKRONA |
|
25m |
|
18 |
3 |
Anton Liebenhagen |
2005 |
AK8505 |
LANDSKRONA |
|
25m |
|
224 |
4 |
Toni Milkov |
2004 |
AK6304 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
|
72 |
5 |
Aram Kazarian |
2005 |
AQ1305 |
MKK |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
16 |
1 |
Ludvig Hoff |
2005 |
AB8705 |
LANDSKRONA |
|
25m |
13:36.58 |
113 |
2 |
Emil Pettersson |
2002 |
AM6702 |
POSEIDON |
|
25m |
12:06.48 |
91 |
3 |
Svante Vilhelmsson |
2003 |
AQ0503 |
MKK |
|
25m |
11:30.40 |
151 |
4 |
Victor Borg |
2005 |
AB3105 |
SK TRITON |
|
25m |
11:36.06 |
228 |
5 |
Ludwig Bengtsson |
2004 |
AA2904 |
KLIPPAN |
|
25m |
12:47.38 |
157 |
6 |
Jonathan Lindqvist |
2003 |
AK3303 |
SK TRITON |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
5 |
1 |
Ludwig Saurow |
2004 |
AC9704 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
10:42.21 |
223 |
2 |
Oskar Strandqvist |
2004 |
AG0304 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
10:40.00 |
198 |
3 |
Eskil Ramäng |
2004 |
AM6104 |
VELLINGE-N |
|
25m |
10:10.19 |
139 |
4 |
David Olofsson |
2004 |
AJ9104 |
SK SYDSIM |
|
25m |
10:21.76 |
110 |
5 |
Melvin Malm |
2004 |
AE3704 |
POSEIDON |
|
25m |
10:41.79 |
24 |
6 |
Markus Rydgren |
2003 |
AM3303 |
LANDSKRONA |
|
25m |
10:52.33 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
316 |
1 |
Gustaf Stokholm |
2004 |
ad8504 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
10:02.91 |
204 |
2 |
Hugo Stenskepp |
2003 |
AI6303 |
VELLINGE-N |
|
25m |
9:54.32 |
270 |
3 |
Noah Malmgren |
2004 |
AB2704 |
S 71 |
|
25m |
9:52.00 |
249 |
4 |
Axel Vaide |
2005 |
AB2705 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
9:54.15 |
29 |
5 |
Casper Svärd |
2001 |
AC0101 |
LANDSKRONA |
|
25m |
9:59.70 |
190 |
6 |
Petter Jörud |
2003 |
AN9903 |
VELLINGE-N |
|
25m |
10:06.63 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
188 |
1 |
Viktor Hansson |
2003 |
AM7103 |
VELLINGE-N |
|
25m |
9:39.98 |
1 |
2 |
Anton Jönsson |
2001 |
AL4501 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
9:33.15 |
210 |
3 |
Lucas Örmon |
2003 |
AF7303 |
VELLINGE-N |
|
25m |
9:25.56 |
232 |
4 |
Jonathan Skog |
2000 |
AB0900 |
KLIPPAN |
|
25m |
9:29.59 |
130 |
5 |
Dennie Halilovic |
2002 |
AC0702 |
SK SYDSIM |
|
25m |
9:37.81 |
99 |
6 |
Pontus Hake |
2001 |
AS8501 |
POSEIDON |
|
25m |
9:42.65 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
57 |
1 |
Liam Bech |
2003 |
AQ2303 |
MKK |
|
25m |
9:14.31 |
283 |
2 |
Alfred Persson |
2000 |
AG4900 |
SJÖBO SS |
|
25m |
9:12.08 |
305 |
3 |
Anton Jansson |
2002 |
AC4702 |
YSTADS SS |
|
25m |
9:02.62 |
163 |
4 |
Nicolas Nolén |
2000 |
AG4500 |
SK TRITON |
|
25m |
9:08.51 |
239 |
5 |
Wilmer Ingvarsson |
2003 |
AA1903 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
9:14.05 |
292 |
6 |
Birkan Ates |
2002 |
AD8302 |
SS DELFIN |
|
25m |
9:15.27 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
27 januari 2018 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
Utskriftstid |
08:22 |
|