Program för Arena Cup 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 3, 200m Medley Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 172 | Kertes Daniel | 1999 | SÖDERTÄLJE | AD8399 | 25 m | 2:03.70 | |
2 | 19 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 25 m | 2:09.64 | |
3 | 277 | Al-Khalili Josef | 2000 | TÄBY SIM | AE5700 | 25 m | 2:10.14 | |
4 | 16 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 25 m | 2:11.50 | |
5 | 217 | Schreck Klaudius | 2001 | SÖDERTÖRN | AN2701 | 25 m | 2:13.49 | |
6 | 17 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 25 m | 2:13.56 | |
7 | 23 | Swanepoel Hugo | 1998 | JÄRFÄLLA S | AW5198 | 25 m | 2:13.81 | |
8 | 450 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 25 m | 2:14.52 | |
9 | 76 | Johnsson Marcus | 2002 | SALA SS | AN2502 | 25 m | 2:15.88 | |
10 | 280 | Muzikants Wilhelm | 2001 | TÄBY SIM | AJ2901 | 25 m | 2:17.43 | |
11 | 474 | Sowa Lukasz | 2003 | SMS KRAKOW | 25 m | 2:18.23 | ||
12 | 473 | Lewicki Filip | 2003 | SMS KRAKOW | 25 m | 2:18.33 | ||
13 | 115 | Erneholm Oliver | 2003 | SPÅRVÄGEN | AO4503 | 25 m | 2:19.77 | |
14 | 185 | Esbjörnsson Juan | 2002 | SÖDERTÄLJE | AQ6902 | 25 m | 2:20.50 | |
15 | 453 | Reuterskiöld Douglas | 2002 | SS04 | AM1302 | 25 m | 2:22.04 | |
16 | 236 | Majta Jakob | 2003 | SÖDERTÖRN | AV9703 | 25 m | 2:22.29 | |
17 | 449 | Voigt Kalle | 2001 | SS04 | AK8901 | 25 m | 2:23.37 | |
18 | 124 | Neuhardt David | 2003 | SPÅRVÄGEN | AU6103 | 50 m | 2:23.82 | |
19 | 300 | Rune Isac | 2003 | TÄBY SIM | AM9503 | 25 m | 2:24.46 | |
20 | 174 | Bergstrand Erik | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD3102 | 25 m | 2:24.75 | |
21 | 285 | Nordén Axel | 2001 | TÄBY SIM | AO3301 | 25 m | 2:24.94 | |
22 | 479 | Stanek Kacper | 2004 | SMS KRAKOW | 25 m | 2:25.78 | ||
23 | 477 | Bryg Bartosz | 2004 | SMS KRAKOW | 25 m | 2:25.85 | ||
24 | 156 | Hedlund Albin | 2003 | SUNDSVALL | AA0903 | 25 m | 2:26.20 | |
25 | 229 | Fridh Theodor | 2002 | SÖDERTÖRN | AT3302 | 25 m | 2:26.24 | |
26 | 275 | Lindwall Algot | 2002 | TYRESÖ SS | AJ4102 | 25 m | 2:26.29 | |
27 | 346 | Höglund Anton | 2004 | WISBY SS | AG7704 | 25 m | 2:26.58 | |
28 | 153 | Ekengren Johan | 2001 | SUNDSVALL | AA6901 | 50 m | 2:26.70 | |
29 | 480 | Gwozdz Kacper | 2003 | SMS KRAKOW | 25 m | 2:26.80 | ||
30 | 224 | Plavans Henry | 2005 | SÖDERTÖRN | AB6105 | 25 m | 2:27.51 | |
31 | 461 | Fridsell Oskar | 2003 | SS04 | AS7503 | 25 m | 2:28.67 | |
32 | 249 | Stille Michael | 2002 | TUREBERG | AD7902 | 25 m | 2:28.79 | |
33 | 160 | Nilsson Jonathan | 2003 | SUNDSVALL | AD5103 | 25 m | 2:29.01 | |
34 | 260 | Persson Taylor Marcus | 2005 | TUREBERG | AC4905 | 25 m | 2:29.17 | |
35 | 226 | Sandqvist Jonathan | 2003 | SÖDERTÖRN | AO3703 | 25 m | 2:29.86 | |
36 | 400 | Malmborg William | 2003 | VÄSBY SS | AW8503 | 25 m | 2:29.86 | |
37 | 350 | Lyth Elias | 2004 | WISBY SS | AO8504 | 25 m | 2:30.31 | |
38 | 252 | Persson Taylor Isac | 2003 | TUREBERG | AE6903 | 25 m | 2:30.37 | |
39 | 483 | Goscinski Jakub | 2005 | SMS KRAKOW | 25 m | 2:30.89 | ||
40 | 108 | Annas Gustav | 2003 | SPÅRVÄGEN | AL0303 | 25 m | 2:31.84 | |
41 | 448 | Böschen Isac | 2002 | SS04 | AF3102 | 25 m | 2:32.46 | |
42 | 405 | Montero Johan | 2005 | VÄSBY SS | AN1905 | 25 m | 2:32.81 | |
43 | 307 | Seel Simon | 2003 | TÄBY SIM | AO0903 | 50 m | 2:34.46 | |
44 | 231 | Gunnarsson Emil | 2004 | SÖDERTÖRN | AM0504 | 50 m | 2:34.61 | |
45 | 295 | Bergström Alexander | 2002 | TÄBY SIM | AP2502 | 25 m | 2:34.73 | |
46 | 186 | Fällman Oscar | 2003 | SÖDERTÄLJE | AM5103 | 25 m | 2:35.37 | |
47 | 121 | Styrman Einar | 2005 | SPÅRVÄGEN | AH3305 | 25 m | 2:35.54 | |
48 | 378 | Rathnasiri Kevin | 2003 | VÄSBY SS | AJ0103 | 25 m | 2:36.48 | |
49 | 157 | Näsman Markus | 2003 | SUNDSVALL | AD6103 | 25 m | 2:37.32 | |
50 | 302 | Westholm Hugo | 2004 | TÄBY SIM | AI2904 | 25 m | 2:37.38 | |
51 | 343 | Höglund Oliver | 2003 | WISBY SS | AC8103 | 25 m | 2:37.80 | |
52 | 234 | Lindberg Tobias | 2005 | SÖDERTÖRN | AI7105 | 25 m | 2:38.53 | |
53 | 454 | Carlberg Tim | 2003 | SS04 | AI5503 | 50 m | 2:38.56 | |
54 | 79 | Nilsson Olle | 2004 | SALA SS | AL3104 | 25 m | 2:38.66 | |
55 | 48 | Israelsson Henry | 2006 | JÄRFÄLLA S | AK9706 | 25 m | 2:39.10 | |
56 | 351 | Sjöberg Jack | 2005 | WISBY SS | AI3305 | 25 m | 2:39.17 | |
57 | 256 | Ruimeng Li Niclas | 2004 | TUREBERG | AE0704 | 25 m | 2:39.51 | |
58 | 126 | Holmberg David | 2005 | SPÅRVÄGEN | AH7905 | 25 m | 2:40.20 | |
59 | 8 | Poehler Benjamin | 2005 | DANDERYD | AN7905 | 25 m | 2:40.85 | |
60 | 37 | Skantz Ludwig | 2005 | JÄRFÄLLA S | AE6705 | 25 m | 2:41.06 | |
61 | 388 | Rengart Casper | 2006 | VÄSBY SS | AB1706 | 25 m | 2:41.84 | |
62 | 487 | Moreno Mattias | 2002 | BOTK-RÖNN | AX5302 | 25 m | 2:42.43 | |
63 | 28 | Harper Oliver | 2005 | JÄRFÄLLA S | AD2705 | 25 m | 2:42.52 | |
64 | 258 | Arnö Alexander | 2005 | TUREBERG | AB5505 | 25 m | 2:43.20 | |
65 | 80 | Mårvad Felix | 2003 | SALA SS | AS2303 | 25 m | 2:43.66 | |
66 | 27 | Zetterqvist John | 2004 | JÄRFÄLLA S | AH6504 | 50 m | 2:43.67 | |
67 | 176 | Runfjäll Casper | 2002 | SÖDERTÄLJE | AJ7102 | 25 m | 2:43.95 | |
68 | 137 | Malm Carl | 2005 | SPÅRVÄGEN | AL7905 | 25 m | 2:44.10 | |
69 | 78 | Antonsson Max | 2004 | SALA SS | AG6304 | 50 m | 2:44.23 | |
70 | 306 | Güleryüz Leo | 2006 | TÄBY SIM | AA4906 | 25 m | 2:44.68 | |
71 | 197 | Vrbanus Valentino | 2006 | SÖDERTÄLJE | AG9106 | 50 m | 2:45.16 | |
72 | 488 | Söderberg Elton | 2006 | SÖDERTÖRN | AH0306 | 25 m | 2:45.36 | |
73 | 371 | Tittelbach Adrian | 2001 | VÄSBY SS | AI2901 | 25 m | 2:46.33 | |
74 | 77 | Wiell Botvid | 2005 | SALA SS | AB3305 | 25 m | 2:46.78 | |
75 | 331 | Humble Caspian | 2005 | TÄBY SIM | AO6705 | 25 m | 2:46.98 | |
76 | 320 | Juhlin Fredriksson Noah | 2005 | TÄBY SIM | AI2505 | 25 m | 2:49.61 | |
77 | 238 | Pavlovic Cano Nicola | 2007 | SÖDERTÖRN | AC2507 | 50 m | 2:49.84 | |
78 | 395 | Peng Eddie | 2007 | VÄSBY SS | AA7707 | 25 m | 2:50.14 | |
79 | 389 | Simonsson Ragnar | 2004 | VÄSBY SS | AM1904 | 50 m | 2:50.20 | |
80 | 147 | Gustafson Oscar | 2005 | SPÅRVÄGEN | AR6705 | 25 m | 2:50.89 | |
81 | 201 | Karlström Huerta Spencer | 2004 | SÖDERTÄLJE | AV5504 | 50 m | 2:51.06 | RES |
82 | 423 | Lövefors Ivar | 2003 | VÄSBY SS | AY4903 | 25 m | 2:52.15 | RES |
83 | 44 | Söderberg Simon | 2006 | JÄRFÄLLA S | AE9706 | 25 m | 2:53.95 | RES |
84 | 271 | Argelius Albin | 2005 | TUREBERG | AN1105 | 25 m | 2:55.47 | RES |
85 | 492 | Hedin Karl | 2005 | WISBY SS | AI9105 | 25 m | 2:56.29 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 21 september 2018 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap | Utskriftstid | 15:45 |