2020-01-23   01:41:53
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Vest Årgang 2018

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Søndag 10.00

30_S
Løb 30, 200m Rygsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
173  Rasmussen Kristian B.  2003  S 68  0349AG  25 m  2:14.77   
86  Laursen Mathias Lindberg  2003  HOLSTEBRO  0359AJ  25 m  2:15.71   
177  Elling Frederik Venø  2003  SILKEBORG  0339AD  25 m  2:15.83   
96  Bjørn Alexander L.  2003  IKAST  0389AH  25 m  2:18.72   
147  Johnsen Kasper  2003  ODDER  0357AC  25 m  2:19.88   
21  Zaccarin Sander Kudahl  2003  AGF  0395AG  25 m  2:20.26   
13  Køfer Rasmus Pilegaard  2003  AGF  0317AD  25 m  2:20.85   
20  Wichmann Valdemar  2003  AGF  0305AJ  25 m  2:21.01   
221  Søndergaard Alex  2003  THISTED  0365AJ  25 m  2:21.61   
10  62  Bentsen Lukas Stæhr  2003  H2Odense  0351AC  25 m  2:22.05   
11  179  Grann Emil Lykke  2003  SILKEBORG  0391AK  25 m  2:22.73   
12  41  Kjær Jonas  2003  ESBJERG  0341AA  25 m  2:24.23   
13  243  Elsborg Anders  2003  VIBORG  0361AQ  25 m  2:24.51   
14  226  Elkjær Malthe  2003  VEJLE  0367AF  25 m  2:24.88   
15  256  Østerballe Daniel  2003  VIBORG  0363AN  25 m  2:25.43   
16  229  Fenger Oliver  2003  VEJLE  0303AO  25 m  2:27.00   
17  227  Ellekjær Lauritz Baad  2003  VEJLE  0323AG  25 m  2:28.85   
18  225  Damsbo Daniel  2003  VEJLE  0397AH  25 m  2:29.05   
19  157  Riisgaard-Jensen Jens  2003  PINGVINEN  0369AF  25 m  2:31.66   
20  192  Riisgaard Jakob  2003  SILKEBORG  0309AA  25 m  2:32.04   
21  77  Stamholt Mads  2003  HSK  0353AM  25 m  2:32.07   
22  134  Knudsen Mathias  2003  NORD  0369AI  25 m  2:33.55   
23  152  Søe Jacob Lyse  2003  ODDER  0361AF  25 m  2:33.64   
24  46  Pedersen Aske Sommerlund  2003  ESBJERG  0393AJ  25 m  2:35.24   
25  90  Jacobsen Arthur Rytter  2003  HORSENS  0373AL  25 m  2:37.20   
26  238  Schaarup Sune  2003  VEJLE  0359AG  25 m  2:37.26   
27  197  Søgaard Magnus  2003  SILKEBORG  0315AN  25 m  2:37.48   
28  63  Bjerregaard August B  2003  H2Odense  0313AN  25 m  2:37.56   
29  65  Clausen Casper Bang  2003  H2Odense  0391AJ  25 m  2:38.66   
30  181  Hatting Asger  2003  SILKEBORG  0303AK  25 m  2:38.66   
31  146  Johnsen Alexander  2003  ODDER  0397AC  25 m  2:40.46   
32  155  Klein Malik Lodberg  2003  PINGVINEN  0359AI  25 m  2:40.51   
33  87  Pedersen Rasmus  2003  HOLSTEBRO  0305AM  25 m  2:42.05   
34  189  Mølgaard Mikkel  2003  SILKEBORG  0333AQ  25 m  2:44.23   
35  18  Toft Markus  2003  AGF  0377AK  25 m  2:44.31   
36  257  Barslev Magnus Østergaard  2003  AABYBRO  0323AQ  25 m  2:46.26   
37  48  Svenningsen Tobias  2003  ESBJERG  0333AI  25 m     
38  64  Bonjorn Pol Cardeñas  2003  H2Odense  0351AT  25 m     
39  71  Nygaard Victor  2003  H2Odense  0361AH  25 m     
40  91  Johannesen Christian  2003  HORSENS  0343AH  25 m     
41  135  Kornum Christian  2003  NORD  0323AH  25 m     
42  220  Stilling Mikkel  2003  THISTED  0347AO  25 m     
43  284  Degn Simon  2003  HEI  0351AQ  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  18 april 2018 
Licens til Dansk Svømmeunion  Udskriftstidspunkt  18:03 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark