Startliste for Brøndby Swim Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 27
|
Stævne navn |
Brøndby Swim Cup |
|
Udskriftsdato |
21 januar 2018 |
|
|
Stævne by |
Brøndby |
|
Udskriftstidspunkt |
08:08 |
|
|
Arrangør |
Vest Brøndby |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
20 januar 2018 |
|
|
|
|
Løb 27, 100m Medley Damer |
Finaler (15) |
Vejledende starttid 12:45 |
Heat 1 (15) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
304 |
1 |
Hannah Bjørneboe |
2007 |
0712AN |
VEST |
|
25m |
|
407 |
2 |
Line Drikkjær Svare |
2008 |
|
KVIK |
|
25m |
|
24 |
3 |
Emma Margrethe Audelin |
2005 |
0504AY |
HERLEV |
|
25m |
|
148 |
4 |
Cecilie Jakobsen |
2008 |
0898AG |
HERLUFSHOL |
|
25m |
|
51 |
5 |
Siri Lauth |
2007 |
0748AR |
HERLEV |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
384 |
1 |
Adia Brekling |
2008 |
|
KVIK |
|
25m |
|
402 |
2 |
Maja Procter |
2008 |
0898AE |
KVIK |
|
25m |
2:12.08 |
341 |
3 |
Emma de Palo-Jonas |
2008 |
0834AF |
VEST |
|
25m |
2:08.94 |
150 |
4 |
Sara Kaiser |
2007 |
0786AJ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
2:11.71 |
57 |
5 |
Eleonora Marsner |
2009 |
0994AC |
HERLEV |
|
25m |
2:14.67 |
149 |
6 |
Merle Blomberg Jensen |
2008 |
0898AF |
HERLUFSHOL |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
385 |
1 |
Ida Fam |
2008 |
0802AD |
KVIK |
|
25m |
2:01.78 |
79 |
2 |
Ingrid Ellehøj |
2007 |
0752AJ |
KVIK |
|
25m |
1:59.57 |
95 |
3 |
Mollie Kaustrup Lindemose |
2007 |
0798AI |
KVIK |
|
25m |
1:56.33 |
389 |
4 |
Alberte K. Jakobsen |
2008 |
0822AF |
KVIK |
|
25m |
1:59.20 |
133 |
5 |
Ella Kjærebye |
2007 |
0726AF |
GSK |
|
25m |
1:59.82 |
97 |
6 |
Josephine Michelsen |
2007 |
0704AJ |
KVIK |
|
25m |
2:04.46 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
266 |
1 |
Agnes Højsteen |
2007 |
0714AE |
VEST |
|
25m |
1:55.78 |
47 |
2 |
Emma Kyndesen |
2006 |
0622AH |
HERLEV |
|
25m |
1:52.03 |
131 |
3 |
Siena Serizawa |
2008 |
0832AD |
GSK |
|
25m |
1:48.86 |
108 |
4 |
Leonora Wahl-Brink |
2007 |
0782AJ |
KVIK |
|
25m |
1:51.62 |
23 |
5 |
Lærke Aistrup Andersen |
2005 |
0518AC |
GLADSAXE |
|
25m |
1:54.26 |
134 |
6 |
Astrid Østerby |
2007 |
0746AF |
GSK |
|
25m |
1:55.81 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
65 |
1 |
Katharina Zobel |
2007 |
0748AB |
HERLEV |
|
25m |
1:48.00 |
245 |
2 |
Christine Dalsgaard |
2007 |
0754AA |
BIRKERØD |
|
25m |
1:46.96 |
83 |
3 |
Isabella Fam |
2006 |
0622AN |
KVIK |
|
25m |
1:45.93 |
84 |
4 |
Sophie Harborg Fuchs |
2007 |
0762AJ |
KVIK |
|
25m |
1:46.19 |
157 |
5 |
Victoria Petersen |
2008 |
0854AD |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:47.46 |
263 |
6 |
Frederikke Vesth |
2007 |
0766AL |
VEST |
|
25m |
1:48.58 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
265 |
1 |
Freja Kobbernagel |
2008 |
0806AD |
VEST |
|
25m |
1:43.91 |
160 |
2 |
Mie Visler |
2006 |
0626AI |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:43.80 |
22 |
3 |
Ellen Simoni Alfast |
2006 |
0604AI |
HERLEV |
|
25m |
1:42.53 |
80 |
4 |
Zenia Englund |
2008 |
0868AE |
KVIK |
|
25m |
1:43.62 |
254 |
5 |
Karla Rekling |
2008 |
0862AA |
BIRKERØD |
|
25m |
1:43.88 |
42 |
6 |
Frederikke Fisker Jensen |
2006 |
0678AM |
HERLEV |
|
25m |
1:45.50 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
52 |
1 |
Karoline Dahl Lewinsky |
2006 |
0642AK |
HERLEV |
|
25m |
1:42.02 |
125 |
2 |
Petrea Hostrup Stærke |
2006 |
0664AD |
GSK |
|
25m |
1:41.43 |
31 |
3 |
Kristine Dupont |
2007 |
0788AL |
HERLEV |
|
25m |
1:38.81 |
60 |
4 |
Sofija Rønne |
2006 |
0688AQ |
HERLEV |
|
25m |
1:39.12 |
87 |
5 |
Smilla Hauge |
2007 |
0798AM |
KVIK |
|
25m |
1:41.81 |
330 |
6 |
Philippa Mitchell |
2006 |
0638AG |
VEST |
|
25m |
1:42.15 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
264 |
1 |
Mikkeline H. Jacobsen |
2007 |
0788AC |
VEST |
|
25m |
1:37.91 |
239 |
2 |
Linnea Funk Larsen |
2007 |
0792AA |
ALLERØD |
|
25m |
1:36.45 |
11 |
3 |
Line Pedersen |
2005 |
0562AO |
GSK |
|
25m |
1:35.36 |
381 |
4 |
Vigga Jacoby |
2007 |
0782AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:35.43 |
127 |
5 |
Regitze Rosenkrantz |
2006 |
0692AG |
GSK |
|
25m |
1:36.55 |
91 |
6 |
Laura Jørgensen |
2007 |
0754AJ |
KVIK |
|
25m |
1:38.42 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
246 |
1 |
Julie Hovmand |
2007 |
0772AB |
BIRKERØD |
|
25m |
1:34.71 |
130 |
2 |
Mathilde Johansen |
2007 |
0732AJ |
GSK |
|
25m |
1:34.33 |
111 |
3 |
Malouca Laura Bruun |
2007 |
0714AF |
GSK |
|
25m |
1:32.51 |
36 |
4 |
Ida Marie Frederiksen |
2008 |
0828AD |
HERLEV |
|
25m |
1:34.18 |
115 |
5 |
Katharina Beyer Hansen |
2006 |
0674AH |
GSK |
|
25m |
1:34.57 |
59 |
6 |
Sophie Hartwig-Porsdal |
2006 |
0614AH |
HERLEV |
|
25m |
1:34.96 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
99 |
1 |
Katja Poulsen |
2006 |
0624AJ |
KVIK |
|
25m |
1:32.07 |
154 |
2 |
Laura Meyer |
2006 |
0652AF |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:30.23 |
32 |
3 |
Signe Eie |
2005 |
0582AP |
HERLEV |
|
25m |
1:29.16 |
196 |
4 |
Henriette Roos |
2006 |
0602AB |
GLADSAXE |
|
25m |
1:29.58 |
305 |
5 |
Anna Blom Bygum |
2006 |
0682AI |
VEST |
|
25m |
1:31.44 |
141 |
6 |
Kamille Bentsen |
2006 |
0638AL |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:32.47 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
295 |
1 |
Ida Jacobsen |
2005 |
0528AD |
VEST |
|
25m |
1:27.67 |
298 |
2 |
Natascha Packert-Frandsen |
2005 |
0588AJ |
VEST |
|
25m |
1:25.73 |
126 |
3 |
Leonora M Postgaard |
2006 |
0666AD |
GSK |
|
25m |
1:25.59 |
163 |
4 |
Maja Damkjær Bartels |
2006 |
0656AL |
GLADSAXE |
|
25m |
1:25.73 |
172 |
5 |
Alma Gotfredsen |
2005 |
0548AI |
GLADSAXE |
|
25m |
1:25.77 |
229 |
6 |
Mathilde Møller |
2007 |
0746AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:28.11 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
183 |
1 |
Jasmine Løkkegaard |
2006 |
0604AB |
GLADSAXE |
|
25m |
1:25.17 |
358 |
2 |
Rikke Therp |
2006 |
0628AF |
VEST |
|
25m |
1:24.99 |
1 |
3 |
Julie Dahl |
2004 |
0418AN |
GSK |
|
25m |
1:22.32 |
210 |
4 |
Zoe Overby Traberg |
2006 |
0646AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:24.29 |
232 |
5 |
Julie Philip |
2007 |
0742AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:25.03 |
336 |
6 |
Marie Nissov-Johansen |
2006 |
0626AD |
VEST |
|
25m |
1:25.30 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
143 |
1 |
Ida Bruhn |
2004 |
0444AP |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:22.16 |
146 |
2 |
Frederikke B. Hansen |
2005 |
0532AE |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:20.48 |
179 |
3 |
Amalie Brammer Kærgaard |
2004 |
0418AH |
GLADSAXE |
|
25m |
1:20.21 |
202 |
4 |
Ellen Marie Ulrich-Jørgen |
2005 |
0544AA |
GLADSAXE |
|
25m |
1:20.22 |
293 |
5 |
Lykke Gøttrup Jensen |
2004 |
0418AQ |
VEST |
|
25m |
1:22.09 |
297 |
6 |
Ella Gohr Metz |
2005 |
0542AS |
VEST |
|
25m |
1:22.27 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
168 |
1 |
Luna Christensen |
2005 |
0566AC |
GLADSAXE |
|
25m |
1:18.86 |
204 |
2 |
Coco Li Fuhrmann |
2006 |
0678AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:15.13 |
329 |
3 |
Emma Mikkelsen |
2001 |
0176AB |
VEST |
|
25m |
1:12.53 |
376 |
4 |
Camille Hvid Ravnholt |
2003 |
0372AQ |
FR.SUND |
|
25m |
1:14.98 |
353 |
5 |
Amalie V. Sørensen |
2002 |
0274AC |
VEST |
|
25m |
1:17.20 |
153 |
6 |
Emilie Højen Meyer |
2004 |
0454AJ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:20.10 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
350 |
1 |
Natascha Bonnén Sjøgren |
2000 |
0032AG |
VEST |
|
25m |
1:11.16 |
291 |
2 |
Caroline Wiuff Jensen |
2004 |
0492AD |
VEST |
|
25m |
1:09.33 |
379 |
3 |
Sarah Birch Missing |
2001 |
0192AN |
VEST |
|
25m |
1:07.20 |
164 |
4 |
Sara Damkjær Bartels |
2004 |
0478AC |
GLADSAXE |
|
25m |
1:08.98 |
354 |
5 |
Katrine V. Sørensen |
1996 |
9616AH |
VEST |
|
25m |
1:10.95 |
167 |
6 |
Sophia Bøttger |
2004 |
0424AE |
GLADSAXE |
|
25m |
1:12.01 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
21 januar 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby |
Udskriftstidspunkt |
08:08 |
|