Program för Västerås Meet 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Insimning 07:30-08:45
Heatlista Gren 7
|
Tävling |
Västerås Meet 2018 |
|
Utskriftsdatum |
24 mars 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Västerås |
|
Utskriftstid |
08:28 |
|
|
Arrangör |
Västerås Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
24 mars 2018 |
|
|
|
|
Gren 7, 800m Frisim Damer |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
331 |
3 |
Alma Bergqvist |
2005 |
AC5205 |
UPSALA S |
|
25m |
11:02.60 |
153 |
4 |
Olivia Östlund |
2003 |
AZ9203 |
SKURU IK |
|
25m |
10:57.06 |
36 |
5 |
Rebecka Jungstedt |
2003 |
AQ8203 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
10:59.62 |
53 |
6 |
Ylva Rehnholm |
2000 |
BJ6600 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
11:08.87 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
78 |
1 |
Joline Bakken |
2005 |
AC1405 |
KARLSTAD |
|
25m |
10:46.41 |
258 |
2 |
Emelie Bergvall |
2003 |
BC4603 |
TÄBY SIM |
|
25m |
10:38.52 |
480 |
3 |
Astrid Engström |
2004 |
AK0604 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
10:36.78 |
10 |
4 |
Alva Udell |
2003 |
AO4603 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
10:34.13 |
354 |
5 |
Matilda Holmström |
2005 |
AF9205 |
UPSALA S |
|
25m |
10:36.37 |
394 |
6 |
Joanna Sundqvist |
2005 |
AH7605 |
UPSALA S |
|
25m |
10:37.02 |
115 |
7 |
Ida Sundholm |
2005 |
AG2205 |
NJURUNDA |
|
25m |
10:42.46 |
18 |
8 |
Madeleine Bengtsson |
2005 |
AK9205 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
10:50.81 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
56 |
1 |
Elin Sand |
2002 |
BV9602 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
10:27.45 |
114 |
2 |
Saga Persson |
2003 |
AI1203 |
NJURUNDA |
|
25m |
10:19.72 |
433 |
3 |
Linnea Lindgren |
2001 |
AQ2801 |
VÄSBY SS |
|
25m |
10:16.03 |
450 |
4 |
Hanne Romstad |
1999 |
AK2499 |
VÄSBY SS |
|
25m |
10:14.12 |
436 |
5 |
Emelie Lindström |
2003 |
AJ7403 |
VÄSBY SS |
|
25m |
10:15.20 |
584 |
6 |
Alida Lilljequist |
1998 |
BP5898 |
SPIF SF |
|
25m |
10:19.10 |
178 |
7 |
Melina Sundström |
2002 |
AP8202 |
SUNDSVALL |
|
25m |
10:25.68 |
423 |
8 |
Lovisa Fantenberg |
2004 |
AS3604 |
VÄSBY SS |
|
25m |
10:31.85 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
165 |
1 |
Anna Viinapuu |
2000 |
AH8400 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
10:08.87 |
570 |
2 |
Emelie Widhe |
2001 |
AN0401 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
10:00.64 |
552 |
3 |
Therese Baltzarsson |
2001 |
AE5201 |
SS04 |
|
25m |
9:56.46 |
361 |
4 |
Matilda Lantz |
2002 |
AP6802 |
UPSALA S |
|
25m |
9:54.67 |
190 |
5 |
Ida Lithner |
2004 |
AB6204 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
9:56.20 |
70 |
6 |
Amanda Jobs |
2003 |
AK0203 |
FALUN |
|
25m |
9:58.13 |
476 |
7 |
Hanna Degerlund |
2004 |
AX9404 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
10:03.80 |
569 |
8 |
Saga Bäckström |
2002 |
AD9202 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
10:13.36 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
87 |
1 |
Isabelle Rydahl |
2003 |
AC0203 |
KARLSTAD |
|
25m |
9:44.90 |
488 |
2 |
Emelie Hellgren |
2001 |
BC5601 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
9:36.84 |
26 |
3 |
Anna Eriksson |
1999 |
AI0499 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
9:32.91 |
427 |
4 |
Louise Halldén |
1998 |
AW2498 |
VÄSBY SS |
|
25m |
9:03.81 |
313 |
5 |
Thilda Ström |
2003 |
AT5803 |
TÄBY SIM |
|
25m |
9:21.20 |
152 |
6 |
Felicia Östlund |
2002 |
BD6202 |
SKURU IK |
|
25m |
9:33.81 |
214 |
7 |
Isabel Teglöf |
2003 |
AZ3203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
9:37.78 |
75 |
8 |
Ronja Rantanen |
1999 |
AH0899 |
FALUN |
|
25m |
9:51.75 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
24 mars 2018 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap |
Utskriftstid |
08:28 |
|