Startliste for Sydkystens Ã…rgangs Cup 2018
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 251 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 2:23.01 | |
2 | 199 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 2:28.19 | |
3 | 227 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 2:29.01 | |
4 | 239 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 2:30.73 | |
5 | 59 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 25 m | 2:32.28 | |
6 | 169 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 2:32.47 | |
7 | 264 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 2:32.85 | |
8 | 318 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GREVE | 0367AC | 25 m | 2:33.87 | |
9 | 56 | Kortegaard Anders K. | 2004 | A6 | 0471AB | 25 m | 2:34.01 | |
10 | 133 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 2:35.29 | |
11 | 317 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 25 m | 2:35.52 | |
12 | 329 | Plank Nicklas | 2004 | TUNE | 0463AN | 25 m | 2:37.51 | |
13 | 260 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 2:37.52 | |
14 | 399 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 2:37.84 | |
15 | 64 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 25 m | 2:38.66 | |
16 | 53 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | A6 | 0481AB | 25 m | 2:38.77 | |
17 | 135 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 2:39.05 | |
18 | 252 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 2:39.11 | |
19 | 314 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | ISHØJ | 0365AK | 25 m | 2:39.32 | |
20 | 326 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | TUNE | 0351AG | 25 m | 2:39.74 | |
21 | 54 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 0359AN | 25 m | 2:42.58 | |
22 | 274 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 2:42.67 | |
23 | 134 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 2:42.70 | |
24 | 15 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GREVE | 0645AA | 25 m | 2:43.59 | |
25 | 217 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 2:43.63 | |
26 | 387 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 2:44.11 | |
27 | 203 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 2:45.20 | |
28 | 88 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 2:45.38 | |
29 | 280 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 2:45.49 | |
30 | 410 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 2:45.90 | |
31 | 89 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 2:46.36 | |
32 | 233 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 2:47.66 | |
33 | 248 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 2:47.88 | |
34 | 412 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 2:48.18 | |
35 | 92 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 2:48.64 | |
36 | 391 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 2:49.43 | |
37 | 52 | Hansen Emil Witzner | 2004 | A6 | 0475AD | 25 m | 2:49.54 | |
38 | 279 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 2:49.91 | |
39 | 176 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 2:50.62 | |
40 | 26 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 2:51.24 | |
41 | 278 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 2:51.35 | |
42 | 389 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 2:53.48 | |
43 | 155 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 2:54.59 | |
44 | 319 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GREVE | 0419AK | 25 m | 2:55.25 | |
45 | 283 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 2:55.55 | |
46 | 212 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | 2:55.72 | |
47 | 303 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 25 m | 2:57.20 | |
48 | 171 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 3:00.32 | |
49 | 195 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 3:00.87 | |
50 | 65 | Tranum Noah | 2004 | A6 | 0449AG | 25 m | 3:01.00 | |
51 | 151 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 25 m | 3:01.07 | |
52 | 18 | Olsen Mathias | 2005 | GREVE | 0521AF | 25 m | 3:02.89 | |
53 | 93 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 3:04.10 | |
54 | 229 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 3:04.84 | |
55 | 267 | Piontek Jonathan | 2005 | LYNGBY | 0525AG | 25 m | 3:05.05 | |
56 | 22 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GREVE | 0675AB | 25 m | 3:05.91 | |
57 | 211 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 3:11.58 | |
58 | 230 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 3:16.60 | |
59 | 71 | Christiansen Nicolas | 2007 | ROSKILDE | 0743AA | 25 m | 3:19.35 | |
60 | 200 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 3:20.07 | |
61 | 82 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 3:21.00 | |
62 | 408 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 3:22.00 | |
63 | 406 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 3:22.61 | |
64 | 357 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | 3:25.97 | |
65 | 9 | Mains Marius | 2005 | ISHØJ | 0551AF | 25 m | 3:27.23 | |
66 | 231 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 3:30.74 | |
67 | 342 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 25 m | 3:33.74 | |
68 | 28 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | TUNE | 0519AE | 25 m | 3:34.29 | |
69 | 348 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GREVE | 0763AC | 25 m | 3:49.93 | |
70 | 344 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 25 m | 3:50.78 | |
71 | 11 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | ||
72 | 69 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | ||
73 | 84 | Skyt Daniel | 2006 | ROSKILDE | 0691AF | 25 m | ||
74 | 174 | Brink Alexander | 2005 | KVIK | 0505AK | 25 m | ||
75 | 177 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | ||
76 | 179 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | ||
77 | 185 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | ||
78 | 191 | Hansen Simon Dines | 2006 | KVIK | 0621AK | 25 m | ||
79 | 202 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | ||
80 | 209 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | ||
81 | 240 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | ||
82 | 253 | Haldan Jakob Nikolai | 2006 | LYNGBY | 0609AC | 25 m | ||
83 | 343 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | ISHØJ | 0689AF | 25 m | ||
84 | 347 | Dimon Mark | 2006 | GREVE | 0667AJ | 25 m | ||
85 | 353 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GREVE | 0627AF | 25 m | ||
86 | 358 | Dabelsteen Alex Leander | 2006 | TUNE | 0699AG | 25 m | ||
87 | 364 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | TUNE | 0741AH | 25 m | ||
88 | 366 | Petersen Philip Kriwat | 2007 | TUNE | 0723AH | 25 m | ||
89 | 370 | Toft Simon Hasting | 2006 | TUNE | 0613AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 marts 2018 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 17:42 |
Løb 2, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 255 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 2:37.41 | |
2 | 257 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 2:37.41 | |
3 | 17 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 2:40.00 | |
4 | 270 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 2:40.34 | |
5 | 254 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 2:43.90 | |
6 | 51 | Ekman Emma | 2004 | A6 | 0494AG | 25 m | 2:44.35 | |
7 | 324 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | TUNE | 0464AK | 25 m | 2:44.47 | |
8 | 87 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 2:46.36 | |
9 | 138 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 2:46.43 | |
10 | 271 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 2:46.84 | |
11 | 263 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 2:47.80 | |
12 | 58 | Lillebæk Isabel | 2004 | A6 | 0466AT | 25 m | 2:47.95 | |
13 | 258 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 2:48.99 | |
14 | 331 | Schmedes Clara | 2004 | TUNE | 0478AI | 25 m | 2:49.23 | |
15 | 397 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 2:51.12 | |
16 | 221 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 2:51.99 | |
17 | 98 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 2:52.00 | |
18 | 298 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 2:52.06 | |
19 | 180 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 2:52.70 | |
20 | 226 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 2:53.01 | |
21 | 407 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 2:53.78 | |
22 | 140 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 2:54.21 | |
23 | 228 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 2:54.40 | |
24 | 99 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 2:54.43 | |
25 | 266 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 2:54.86 | |
26 | 401 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 2:55.83 | |
27 | 323 | Svendsen Mathilde | 2004 | GREVE | 0472AQ | 25 m | 2:56.17 | |
28 | 313 | Andersen Frida Høj | 2005 | ISHØJ | 0504AL | 25 m | 2:56.79 | |
29 | 141 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 2:57.00 | |
30 | 394 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 2:57.02 | |
31 | 14 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 2:57.15 | |
32 | 249 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 2:57.22 | |
33 | 330 | Schau Nomi I. K. | 2004 | TUNE | 0408AI | 25 m | 2:57.83 | |
34 | 300 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 2:57.89 | |
35 | 146 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 2:57.92 | |
36 | 189 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 2:58.04 | |
37 | 281 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 2:59.44 | |
38 | 261 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 2:59.45 | |
39 | 386 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 2:59.70 | |
40 | 295 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 3:01.69 | |
41 | 213 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 3:03.95 | |
42 | 262 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 3:04.99 | |
43 | 143 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 3:05.19 | |
44 | 97 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 3:07.00 | |
45 | 96 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 3:07.53 | |
46 | 268 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 3:07.53 | |
47 | 236 | Thomsen Clara | 2006 | KVIK | 0692AM | 25 m | 3:08.05 | |
48 | 275 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 3:08.11 | |
49 | 222 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 3:08.19 | |
50 | 276 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 3:08.20 | |
51 | 290 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 25 m | 3:08.46 | |
52 | 418 | Petersen Patricia | 2005 | LYNGBY | 0526AA | 25 m | 3:08.89 | |
53 | 20 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 25 m | 3:10.15 | |
54 | 256 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 3:10.79 | |
55 | 234 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 3:13.25 | |
56 | 250 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 3:14.18 | |
57 | 405 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 3:14.84 | |
58 | 10 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GREVE | 0674AN | 25 m | 3:15.28 | |
59 | 299 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 25 m | 3:16.13 | |
60 | 90 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | 3:18.44 | |
61 | 225 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 3:19.72 | |
62 | 25 | Larsen Alberte Crone | 2006 | TUNE | 0682AK | 25 m | 3:20.06 | |
63 | 396 | Pedersen Line | 2005 | GSK | 0562AO | 25 m | 3:21.83 | |
64 | 291 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 3:22.30 | |
65 | 16 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 3:22.41 | |
66 | 216 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 3:22.51 | |
67 | 23 | Willumsen Mathilde | 2006 | GREVE | 0634AI | 25 m | 3:25.70 | |
68 | 21 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GREVE | 0692AJ | 25 m | 3:27.14 | |
69 | 19 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 25 m | 3:27.16 | |
70 | 24 | Giolbas Mille | 2006 | TUNE | 0604AL | 25 m | 3:27.94 | |
71 | 144 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 3:28.00 | |
72 | 269 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 3:28.28 | |
73 | 150 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 3:29.80 | |
74 | 12 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GREVE | 0504AE | 25 m | 3:31.53 | |
75 | 148 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 3:32.26 | |
76 | 152 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 3:37.69 | |
77 | 188 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 3:40.93 | |
78 | 149 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 3:41.31 | |
79 | 351 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | 3:53.23 | |
80 | 363 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | TUNE | 0704AI | 25 m | 3:57.91 | |
81 | 365 | Naaby Signe C. H. | 2007 | TUNE | 0712AI | 25 m | 3:58.44 | |
82 | 147 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 4:07.83 | |
83 | 360 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | TUNE | 0878AE | 25 m | 4:19.89 | |
84 | 153 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 4:23.21 | |
85 | 354 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GREVE | 0842AH | 25 m | 4:32.14 | |
86 | 13 | Dithmar Malene | 2006 | GREVE | 0634AN | 25 m | ||
87 | 29 | Sørensen Marie Skole | 2006 | TUNE | 0636AI | 25 m | ||
88 | 167 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 25 m | ||
89 | 187 | Fam Isabella | 2006 | KVIK | 0622AN | 25 m | ||
90 | 198 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | ||
91 | 208 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | ||
92 | 218 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | KVIK | 0836AA | 25 m | ||
93 | 220 | Qvant Ingeborg Fleron | 2007 | KVIK | 0756AN | 25 m | ||
94 | 224 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | ||
95 | 237 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | ||
96 | 265 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | ||
97 | 345 | Bruun Julie | 2008 | GREVE | 0802AF | 25 m | ||
98 | 346 | Byrne Fiona Lei | 2007 | GREVE | 0776AI | 25 m | ||
99 | 350 | Johansen Isabella Høj | 2008 | GREVE | 0894AH | 25 m | ||
100 | 352 | Nielsen Emily Kampmann | 2007 | GREVE | 0784AP | 25 m | ||
101 | 355 | Sørensen Mathilde Bremer | 2006 | GREVE | 0688AN | 25 m | ||
102 | 356 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | GREVE | 0774AH | 25 m | ||
103 | 359 | Frederiksen Annika | 2007 | TUNE | 0766AI | 25 m | ||
104 | 361 | Kristensen Rebekka Gjørup | 2007 | TUNE | 0722AI | 25 m | ||
105 | 367 | Popp-Madsen Louise | 2007 | TUNE | 0758AJ | 25 m | ||
106 | 398 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 marts 2018 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 17:42 |
Løb 3, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 390 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 1:10.10 | |
2 | 251 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 1:11.96 | |
3 | 63 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 1:16.28 | |
4 | 264 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 1:17.60 | |
5 | 334 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 25 m | 1:18.77 | |
6 | 15 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GREVE | 0645AA | 25 m | 1:20.34 | |
7 | 296 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 1:21.40 | |
8 | 134 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 1:21.72 | |
9 | 260 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 1:21.94 | |
10 | 321 | Knudsen Marco | 2003 | GREVE | 0399AF | 25 m | 1:22.18 | |
11 | 252 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 1:23.17 | |
12 | 194 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 1:26.66 | |
13 | 280 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 1:28.88 | |
14 | 414 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 1:30.66 | |
15 | 94 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:30.71 | |
16 | 169 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 1:32.81 | |
17 | 274 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 50 m | 1:33.47 | |
18 | 283 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 1:33.56 | |
19 | 277 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 25 m | 1:36.14 | |
20 | 81 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 1:36.60 | |
21 | 155 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 1:37.32 | |
22 | 151 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 25 m | 1:37.70 | |
23 | 200 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 1:39.65 | |
24 | 248 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 50 m | 1:39.65 | |
25 | 76 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 1:40.14 | |
26 | 241 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 1:42.61 | |
27 | 9 | Mains Marius | 2005 | ISHØJ | 0551AF | 25 m | 1:43.37 | |
28 | 185 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 1:44.48 | |
29 | 92 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 1:45.00 | |
30 | 347 | Dimon Mark | 2006 | GREVE | 0667AJ | 25 m | 1:46.55 | |
31 | 267 | Piontek Jonathan | 2005 | LYNGBY | 0525AG | 25 m | 1:46.85 | |
32 | 240 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 1:47.07 | |
33 | 75 | Granic Valdemar | 2006 | ROSKILDE | 0695AE | 25 m | 1:51.36 | |
34 | 342 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 25 m | 1:54.14 | |
35 | 344 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 25 m | 1:54.34 | |
36 | 191 | Hansen Simon Dines | 2006 | KVIK | 0621AK | 25 m | 1:54.79 | |
37 | 402 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 1:55.10 | |
38 | 253 | Haldan Jakob Nikolai | 2006 | LYNGBY | 0609AC | 50 m | 1:57.85 | |
39 | 343 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | ISHØJ | 0689AF | 25 m | 2:00.59 | |
40 | 348 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GREVE | 0763AC | 25 m | 2:01.44 | |
41 | 231 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 2:03.43 | |
42 | 179 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | 2:10.48 | |
43 | 358 | Dabelsteen Alex Leander | 2006 | TUNE | 0699AG | 25 m | 2:19.48 | |
44 | 366 | Petersen Philip Kriwat | 2007 | TUNE | 0723AH | 25 m | 2:19.50 | |
45 | 79 | Lange Viktor | 2007 | ROSKILDE | 0723AK | 25 m | ||
46 | 332 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 25 m | ||
47 | 375 | Olsen Mikkel | 2009 | TUNE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 marts 2018 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 17:42 |
Løb 4, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 139 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:17.21 | |
2 | 55 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 1:17.55 | |
3 | 270 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 1:19.50 | |
4 | 258 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 1:20.50 | |
5 | 50 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 25 m | 1:22.55 | |
6 | 263 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 1:22.99 | |
7 | 401 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 1:23.29 | |
8 | 394 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 1:23.89 | |
9 | 257 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 1:24.97 | |
10 | 316 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GREVE | 0482AK | 25 m | 1:25.79 | |
11 | 255 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 1:26.57 | |
12 | 146 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 1:26.66 | |
13 | 256 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 1:26.77 | |
14 | 254 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:27.55 | |
15 | 268 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 1:27.70 | |
16 | 144 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 1:28.31 | |
17 | 193 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 1:28.45 | |
18 | 306 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 1:28.59 | |
19 | 238 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 1:29.44 | |
20 | 328 | Mørk Ida | 2004 | TUNE | 0492AJ | 25 m | 1:30.37 | |
21 | 333 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | TUNE | 0446AD | 25 m | 1:30.53 | |
22 | 235 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 1:30.56 | |
23 | 395 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 1:30.79 | |
24 | 294 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 1:31.07 | |
25 | 266 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 1:31.68 | |
26 | 301 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 1:32.15 | |
27 | 418 | Petersen Patricia | 2005 | LYNGBY | 0526AA | 25 m | 1:32.21 | |
28 | 249 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 1:32.33 | |
29 | 304 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 1:32.60 | |
30 | 145 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 1:34.19 | |
31 | 106 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 1:34.58 | |
32 | 400 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 1:34.59 | |
33 | 57 | Larsen Julie Merl | 2005 | A6 | 0584AB | 25 m | 1:34.83 | |
34 | 327 | Larsen Annika Britt | 2005 | TUNE | 0586AD | 25 m | 1:34.91 | |
35 | 305 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 1:35.09 | |
36 | 297 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 1:35.81 | |
37 | 262 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 1:37.28 | |
38 | 276 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 1:37.75 | |
39 | 265 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 50 m | 1:39.03 | |
40 | 148 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 1:39.36 | |
41 | 359 | Frederiksen Annika | 2007 | TUNE | 0766AI | 25 m | 1:42.25 | |
42 | 77 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 1:43.88 | |
43 | 302 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 1:45.29 | |
44 | 83 | Schyth Tilde | 2006 | ROSKILDE | 0622AG | 25 m | 1:47.86 | |
45 | 24 | Giolbas Mille | 2006 | TUNE | 0604AL | 25 m | 1:48.45 | |
46 | 250 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 1:49.32 | |
47 | 269 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 50 m | 1:50.57 | |
48 | 21 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GREVE | 0692AJ | 25 m | 1:53.19 | |
49 | 187 | Fam Isabella | 2006 | KVIK | 0622AN | 25 m | 1:53.68 | |
50 | 184 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 1:55.57 | |
51 | 149 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 1:57.61 | |
52 | 363 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | TUNE | 0704AI | 25 m | 1:58.97 | |
53 | 346 | Byrne Fiona Lei | 2007 | GREVE | 0776AI | 25 m | 1:59.22 | |
54 | 224 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | 2:01.56 | |
55 | 360 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | TUNE | 0878AE | 25 m | 2:07.55 | |
56 | 168 | Andersen Emma | 2007 | KVIK | 0768AM | 25 m | 2:08.73 | |
57 | 183 | Ellehøj Ingrid | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 2:11.80 | |
58 | 354 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GREVE | 0842AH | 25 m | 2:13.15 | |
59 | 365 | Naaby Signe C. H. | 2007 | TUNE | 0712AI | 25 m | 2:14.12 | |
60 | 345 | Bruun Julie | 2008 | GREVE | 0802AF | 25 m | 2:14.19 | |
61 | 351 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | 2:14.44 | |
62 | 349 | Hedetoft-Winther Caroline | 2008 | GREVE | 0874AG | 25 m | 2:16.93 | |
63 | 80 | Maeyer Eva de | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | ||
64 | 198 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | ||
65 | 261 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | ||
66 | 271 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | ||
67 | 275 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | ||
68 | 355 | Sørensen Mathilde Bremer | 2006 | GREVE | 0688AN | 25 m | ||
69 | 361 | Kristensen Rebekka Gjørup | 2007 | TUNE | 0722AI | 25 m | ||
70 | 372 | Dithmar Mathilde | 2009 | GREVE | 0902AC | 25 m | ||
71 | 377 | Jarner Olivia | 2009 | GREVE | 25 m | EFT | ||
72 | 379 | Didriksen Jasmin Algünerhan | 2009 | TUNE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 marts 2018 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 17:42 |
Løb 5, 1500m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 207 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 16:40.50 | |
2 | 178 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 17:30.00 | |
3 | 182 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 17:30.00 | |
4 | 390 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 18:28.45 | |
5 | 133 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 18:30.50 | |
6 | 325 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 25 m | 18:46.38 | |
7 | 61 | Svarrer Julius | 2005 | A6 | 0507AH | 25 m | 18:58.77 | |
8 | 52 | Hansen Emil Witzner | 2004 | A6 | 0475AD | 25 m | 19:02.33 | |
9 | 95 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 20:55.12 | |
10 | 18 | Olsen Mathias | 2005 | GREVE | 0521AF | 25 m | ||
11 | 251 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | ||
12 | 260 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 marts 2018 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 17:42 |
Løb 6, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 393 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 10:10.13 | |
2 | 223 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 10:10.50 | |
3 | 62 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | A6 | 0564AA | 25 m | 10:13.45 | |
4 | 173 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 10:30.00 | |
5 | 201 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 10:30.00 | |
6 | 313 | Andersen Frida Høj | 2005 | ISHØJ | 0504AL | 25 m | 11:18.81 | |
7 | 97 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 11:53.95 | |
8 | 255 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 marts 2018 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 17:42 |
Løb 7, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 332 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 25 m | 30.78 | |
2 | 321 | Knudsen Marco | 2003 | GREVE | 0399AF | 25 m | 31.56 | |
3 | 317 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 25 m | 32.18 | |
4 | 329 | Plank Nicklas | 2004 | TUNE | 0463AN | 25 m | 32.72 | |
5 | 259 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 33.24 | |
6 | 251 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 33.95 | |
7 | 315 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 25 m | 34.08 | |
8 | 260 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 34.47 | |
9 | 88 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 35.05 | |
10 | 264 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 35.07 | |
11 | 318 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GREVE | 0367AC | 25 m | 35.23 | |
12 | 94 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 35.59 | |
13 | 252 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 50 m | 36.12 | |
14 | 212 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | 37.12 | |
15 | 11 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | 37.22 | |
16 | 209 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 37.80 | |
17 | 248 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 37.99 | |
18 | 253 | Haldan Jakob Nikolai | 2006 | LYNGBY | 0609AC | 25 m | 38.37 | |
19 | 65 | Tranum Noah | 2004 | A6 | 0449AG | 25 m | 38.59 | |
20 | 282 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 38.59 | |
21 | 93 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 38.91 | |
22 | 414 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 40.60 | |
23 | 267 | Piontek Jonathan | 2005 | LYNGBY | 0525AG | 25 m | 40.89 | |
24 | 71 | Christiansen Nicolas | 2007 | ROSKILDE | 0743AA | 25 m | 40.93 | |
25 | 194 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 41.43 | |
26 | 274 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 41.67 | |
27 | 181 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 25 m | 41.71 | |
28 | 177 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 42.32 | |
29 | 202 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | 42.62 | |
30 | 241 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 43.55 | |
31 | 191 | Hansen Simon Dines | 2006 | KVIK | 0621AK | 25 m | 44.73 | |
32 | 411 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 45.64 | |
33 | 75 | Granic Valdemar | 2006 | ROSKILDE | 0695AE | 25 m | 46.04 | |
34 | 402 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 46.14 | |
35 | 229 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 46.16 | |
36 | 174 | Brink Alexander | 2005 | KVIK | 0505AK | 25 m | 46.60 | |
37 | 179 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | 47.07 | |
38 | 408 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 47.64 | |
39 | 409 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 47.79 | |
40 | 72 | Colmorten Cornelis | 2006 | ROSKILDE | 0695AI | 25 m | 48.84 | |
41 | 368 | Rasmussen William Zuk | 2008 | TUNE | 0801AE | 25 m | 51.44 | |
42 | 362 | Larsen Sebastian Crone | 2008 | TUNE | 0859AD | 25 m | 53.02 | |
43 | 79 | Lange Viktor | 2007 | ROSKILDE | 0723AK | 25 m | 53.87 | |
44 | 366 | Petersen Philip Kriwat | 2007 | TUNE | 0723AH | 25 m | 1:03.63 | |
45 | 371 | Pedersen Mathias Ankjær | 2009 | GREVE | 0963AB | 25 m | ||
46 | 380 | Tvedskov Valdemar Rudolf | 2008 | TUNE | 0821AE | 25 m | ||
47 | 383 | Thomsen Mingus Pold | 2009 | TUNE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 marts 2018 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 17:42 |
Løb 8, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 226 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 31.66 | |
2 | 257 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 32.07 | |
3 | 254 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 32.80 | |
4 | 324 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | TUNE | 0464AK | 25 m | 34.03 | |
5 | 333 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | TUNE | 0446AD | 25 m | 34.06 | |
6 | 316 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GREVE | 0482AK | 25 m | 34.14 | |
7 | 287 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 34.67 | |
8 | 271 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 50 m | 35.04 | |
9 | 305 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 35.13 | |
10 | 327 | Larsen Annika Britt | 2005 | TUNE | 0586AD | 25 m | 35.15 | |
11 | 87 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 35.20 | |
12 | 266 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 35.32 | |
13 | 55 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 35.45 | |
14 | 180 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 35.45 | |
15 | 263 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 35.70 | |
16 | 145 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 37.04 | |
17 | 270 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 37.18 | |
18 | 96 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 37.30 | |
19 | 304 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 37.37 | |
20 | 300 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 37.46 | |
21 | 98 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 37.52 | |
22 | 323 | Svendsen Mathilde | 2004 | GREVE | 0472AQ | 25 m | 37.53 | |
23 | 256 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 37.74 | |
24 | 255 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 37.99 | |
25 | 60 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 38.25 | |
26 | 268 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 38.30 | |
27 | 143 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 38.53 | |
28 | 330 | Schau Nomi I. K. | 2004 | TUNE | 0408AI | 25 m | 38.56 | |
29 | 99 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 38.65 | |
30 | 190 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 38.94 | |
31 | 328 | Mørk Ida | 2004 | TUNE | 0492AJ | 25 m | 39.17 | |
32 | 25 | Larsen Alberte Crone | 2006 | TUNE | 0682AK | 25 m | 39.20 | |
33 | 295 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 39.33 | |
34 | 258 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 39.48 | |
35 | 397 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 39.59 | |
36 | 213 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 40.05 | |
37 | 297 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 40.06 | |
38 | 269 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 40.16 | |
39 | 50 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 25 m | 40.70 | |
40 | 299 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 25 m | 40.73 | |
41 | 272 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 50 m | 40.95 | |
42 | 418 | Petersen Patricia | 2005 | LYNGBY | 0526AA | 25 m | 41.17 | |
43 | 23 | Willumsen Mathilde | 2006 | GREVE | 0634AI | 25 m | 41.21 | |
44 | 77 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 41.39 | |
45 | 214 | Pedersen Laura | 2007 | KVIK | 0776AD | 25 m | 41.42 | |
46 | 215 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 25 m | 41.92 | |
47 | 90 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | 42.00 | |
48 | 12 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GREVE | 0504AE | 25 m | 42.16 | |
49 | 10 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GREVE | 0674AN | 25 m | 42.25 | |
50 | 20 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 25 m | 42.26 | |
51 | 291 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 42.34 | |
52 | 152 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 42.56 | |
53 | 8 | Gotfredsen Emilia | 2005 | ISHØJ | 0562AE | 25 m | 42.79 | |
54 | 249 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 42.81 | |
55 | 186 | Fabricius Ronja Skriver | 2006 | KVIK | 0642AP | 25 m | 43.28 | |
56 | 19 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 25 m | 43.43 | |
57 | 29 | Sørensen Marie Skole | 2006 | TUNE | 0636AI | 25 m | 44.61 | |
58 | 400 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 44.78 | |
59 | 150 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 50 m | 44.80 | |
60 | 198 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 44.82 | |
61 | 192 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | 44.85 | |
62 | 147 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 45.16 | |
63 | 265 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 50 m | 45.77 | |
64 | 153 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 45.90 | |
65 | 85 | Sørensen Silje | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 46.53 | |
66 | 188 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 46.86 | |
67 | 237 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 47.77 | |
68 | 197 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 48.27 | |
69 | 218 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | KVIK | 0836AA | 25 m | 48.84 | |
70 | 224 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | 48.92 | |
71 | 398 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 49.82 | |
72 | 183 | Ellehøj Ingrid | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 50.55 | |
73 | 354 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GREVE | 0842AH | 25 m | 51.15 | |
74 | 80 | Maeyer Eva de | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | 51.56 | |
75 | 210 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 52.46 | |
76 | 355 | Sørensen Mathilde Bremer | 2006 | GREVE | 0688AN | 25 m | 52.79 | |
77 | 352 | Nielsen Emily Kampmann | 2007 | GREVE | 0784AP | 25 m | 55.72 | |
78 | 369 | Siggaard Sally M. Dalfoss | 2008 | TUNE | 0816AG | 25 m | 55.72 | |
79 | 356 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | GREVE | 0774AH | 25 m | 56.98 | |
80 | 349 | Hedetoft-Winther Caroline | 2008 | GREVE | 0874AG | 25 m | 58.78 | |
81 | 345 | Bruun Julie | 2008 | GREVE | 0802AF | 25 m | 1:01.08 | |
82 | 350 | Johansen Isabella Høj | 2008 | GREVE | 0894AH | 25 m | 1:02.81 | |
83 | 250 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | ||
84 | 261 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | ||
85 | 262 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | ||
86 | 275 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | ||
87 | 276 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | ||
88 | 374 | Eirfeldt Anna | 2009 | GREVE | 25 m | EFT | ||
89 | 379 | Didriksen Jasmin Algünerhan | 2009 | TUNE | 25 m | |||
90 | 382 | Rasmussen Maja Maria | 2008 | TUNE | 25 m | |||
91 | 384 | Andersen Caroline Damhøj | 2008 | GREVE | 0824AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 marts 2018 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 17:42 |
Løb 9, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 412 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 2:42.22 | |
2 | 296 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 2:43.00 | |
3 | 326 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | TUNE | 0351AG | 25 m | 2:46.03 | |
4 | 410 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 2:50.85 | |
5 | 178 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 2:51.52 | |
6 | 169 | Andersen Lukas Majvig | 2003 | KVIK | 0309AC | 25 m | 2:53.44 | |
7 | 280 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 2:56.33 | |
8 | 274 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 2:59.67 | |
9 | 293 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 3:13.09 | |
10 | 389 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 3:13.98 | |
11 | 279 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 3:20.00 | |
12 | 303 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 25 m | 3:20.00 | |
13 | 277 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 25 m | 3:25.00 | |
14 | 283 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 3:30.00 | |
15 | 253 | Haldan Jakob Nikolai | 2006 | LYNGBY | 0609AC | 50 m | 3:50.69 | |
16 | 282 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 4:00.00 | |
17 | 27 | Madsen Cilas | 2005 | TUNE | 0557AB | 25 m | ||
18 | 135 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | ||
19 | 195 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | ||
20 | 205 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | ||
21 | 207 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | ||
22 | 211 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | ||
23 | 219 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | ||
24 | 239 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | ||
25 | 248 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | ||
26 | 252 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | ||
27 | 264 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | ||
28 | 267 | Piontek Jonathan | 2005 | LYNGBY | 0525AG | 25 m | ||
29 | 315 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 25 m | ||
30 | 334 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 25 m | ||
31 | 387 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | ||
32 | 390 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | ||
33 | 391 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | ||
34 | 399 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 marts 2018 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 17:42 |
Løb 10, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 316 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GREVE | 0482AK | 25 m | 2:38.99 | |
2 | 285 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 2:47.61 | |
3 | 407 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 2:58.47 | |
4 | 254 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 2:59.27 | |
5 | 257 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 3:01.12 | |
6 | 141 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 3:04.13 | |
7 | 395 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 3:05.38 | |
8 | 258 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 3:06.66 | |
9 | 138 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 3:13.07 | |
10 | 294 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 3:15.56 | |
11 | 281 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 3:16.91 | |
12 | 263 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 3:34.14 | |
13 | 302 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 3:35.00 | |
14 | 17 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | ||
15 | 143 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | ||
16 | 145 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | ||
17 | 146 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | ||
18 | 189 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | ||
19 | 234 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | ||
20 | 249 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | ||
21 | 250 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | ||
22 | 256 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | ||
23 | 261 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | ||
24 | 262 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | ||
25 | 265 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | ||
26 | 266 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | ||
27 | 268 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | ||
28 | 269 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | ||
29 | 270 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | ||
30 | 271 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | ||
31 | 275 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | ||
32 | 276 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | ||
33 | 386 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | ||
34 | 393 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | ||
35 | 394 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | ||
36 | 396 | Pedersen Line | 2005 | GSK | 0562AO | 25 m | ||
37 | 418 | Petersen Patricia | 2005 | LYNGBY | 0526AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 marts 2018 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 17:42 |
Løb 11, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 227 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 1:01.94 | |
2 | 259 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 1:05.62 | |
3 | 59 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 25 m | 1:06.16 | |
4 | 170 | Andersen Sejer | 2005 | KVIK | 0517AN | 25 m | 1:06.84 | |
5 | 325 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 25 m | 1:07.12 | |
6 | 199 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 1:08.02 | |
7 | 251 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 1:12.18 | |
8 | 410 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:12.23 | |
9 | 135 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 1:13.09 | |
10 | 260 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 1:14.92 | |
11 | 264 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 1:15.53 | |
12 | 248 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 1:15.67 | |
13 | 182 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 1:15.98 | |
14 | 389 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 1:17.37 | |
15 | 387 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 1:17.75 | |
16 | 314 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | ISHØJ | 0365AK | 25 m | 1:18.25 | |
17 | 203 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 1:19.70 | |
18 | 26 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 1:20.66 | |
19 | 267 | Piontek Jonathan | 2005 | LYNGBY | 0525AG | 25 m | 1:21.24 | |
20 | 89 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:21.29 | |
21 | 303 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 25 m | 1:21.57 | |
22 | 253 | Haldan Jakob Nikolai | 2006 | LYNGBY | 0609AC | 25 m | 1:21.80 | |
23 | 274 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 1:21.81 | |
24 | 11 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | 1:21.88 | |
25 | 293 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 1:21.95 | |
26 | 282 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 1:22.92 | |
27 | 252 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 1:23.17 | |
28 | 82 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 1:23.24 | |
29 | 22 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GREVE | 0675AB | 25 m | 1:24.35 | |
30 | 28 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | TUNE | 0519AE | 25 m | 1:27.54 | |
31 | 406 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 1:28.18 | |
32 | 181 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 25 m | 1:29.99 | |
33 | 171 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 1:30.27 | |
34 | 319 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GREVE | 0419AK | 25 m | 1:30.46 | |
35 | 76 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 1:30.56 | |
36 | 357 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | 1:31.01 | |
37 | 230 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 1:32.49 | |
38 | 202 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | 1:32.51 | |
39 | 196 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 1:32.52 | |
40 | 84 | Skyt Daniel | 2006 | ROSKILDE | 0691AF | 25 m | 1:33.17 | |
41 | 69 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 1:35.45 | |
42 | 27 | Madsen Cilas | 2005 | TUNE | 0557AB | 25 m | 1:35.53 | |
43 | 411 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 1:35.53 | |
44 | 231 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 1:37.37 | |
45 | 174 | Brink Alexander | 2005 | KVIK | 0505AK | 25 m | 1:38.65 | |
46 | 370 | Toft Simon Hasting | 2006 | TUNE | 0613AD | 25 m | 1:39.80 | |
47 | 72 | Colmorten Cornelis | 2006 | ROSKILDE | 0695AI | 25 m | 1:42.25 | |
48 | 81 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 1:44.86 | |
49 | 353 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GREVE | 0627AF | 25 m | 1:46.09 | |
50 | 344 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 25 m | 1:47.77 | |
51 | 362 | Larsen Sebastian Crone | 2008 | TUNE | 0859AD | 25 m | 1:56.29 | |
52 | 358 | Dabelsteen Alex Leander | 2006 | TUNE | 0699AG | 25 m | 1:56.30 | |
53 | 368 | Rasmussen William Zuk | 2008 | TUNE | 0801AE | 25 m | 1:57.82 | |
54 | 364 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | TUNE | 0741AH | 25 m | 2:09.20 | |
55 | 9 | Mains Marius | 2005 | ISHØJ | 0551AF | 25 m | ||
56 | 15 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GREVE | 0645AA | 25 m | ||
57 | 79 | Lange Viktor | 2007 | ROSKILDE | 0723AK | 25 m | ||
58 | 185 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | ||
59 | 371 | Pedersen Mathias Ankjær | 2009 | GREVE | 0963AB | 25 m | ||
60 | 380 | Tvedskov Valdemar Rudolf | 2008 | TUNE | 0821AE | 25 m | ||
61 | 383 | Thomsen Mingus Pold | 2009 | TUNE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 marts 2018 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 17:42 |
Løb 12, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 139 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:10.20 | |
2 | 254 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:10.34 | |
3 | 257 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 1:11.15 | |
4 | 138 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 1:11.68 | |
5 | 271 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 1:11.81 | |
6 | 221 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 1:12.80 | |
7 | 285 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 1:12.92 | |
8 | 263 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 1:13.13 | |
9 | 393 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 1:13.65 | |
10 | 173 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 1:14.88 | |
11 | 228 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 1:15.26 | |
12 | 266 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 1:16.17 | |
13 | 331 | Schmedes Clara | 2004 | TUNE | 0478AI | 25 m | 1:18.21 | |
14 | 255 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 1:18.45 | |
15 | 140 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 1:18.67 | |
16 | 223 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 1:19.47 | |
17 | 193 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 1:19.54 | |
18 | 417 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:19.72 | |
19 | 256 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 1:19.74 | |
20 | 401 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 1:20.68 | |
21 | 298 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 1:20.88 | |
22 | 201 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 1:21.04 | |
23 | 222 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 1:21.74 | |
24 | 297 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 1:22.75 | |
25 | 304 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 1:23.01 | |
26 | 106 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 50 m | 1:23.11 | |
27 | 268 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 1:23.22 | |
28 | 261 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 1:23.46 | |
29 | 270 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 1:23.59 | |
30 | 249 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 1:23.94 | |
31 | 306 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 1:24.76 | |
32 | 190 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 1:24.94 | |
33 | 269 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 50 m | 1:25.69 | |
34 | 275 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 1:25.84 | |
35 | 272 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 25 m | 1:25.85 | |
36 | 262 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 1:26.12 | |
37 | 418 | Petersen Patricia | 2005 | LYNGBY | 0526AA | 25 m | 1:26.21 | |
38 | 14 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 1:26.31 | |
39 | 258 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 1:26.37 | |
40 | 213 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 1:27.29 | |
41 | 302 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 1:28.05 | |
42 | 215 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 25 m | 1:28.23 | |
43 | 276 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 1:29.17 | |
44 | 236 | Thomsen Clara | 2006 | KVIK | 0692AM | 25 m | 1:29.74 | |
45 | 265 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 1:30.32 | |
46 | 405 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 1:30.66 | |
47 | 152 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 1:30.76 | |
48 | 299 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 25 m | 1:31.79 | |
49 | 365 | Naaby Signe C. H. | 2007 | TUNE | 0712AI | 25 m | 1:32.75 | |
50 | 250 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 1:33.43 | |
51 | 16 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 1:33.83 | |
52 | 147 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 1:37.92 | |
53 | 187 | Fam Isabella | 2006 | KVIK | 0622AN | 25 m | 1:39.96 | |
54 | 90 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | 1:40.00 | |
55 | 216 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 1:40.47 | |
56 | 208 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 1:40.91 | |
57 | 29 | Sørensen Marie Skole | 2006 | TUNE | 0636AI | 25 m | 1:40.94 | |
58 | 167 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 25 m | 1:42.10 | |
59 | 220 | Qvant Ingeborg Fleron | 2007 | KVIK | 0756AN | 25 m | 1:42.23 | |
60 | 363 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | TUNE | 0704AI | 25 m | 1:42.72 | |
61 | 175 | Bysand Mie | 2007 | KVIK | 0706AJ | 25 m | 1:49.49 | |
62 | 13 | Dithmar Malene | 2006 | GREVE | 0634AN | 25 m | 1:51.75 | |
63 | 80 | Maeyer Eva de | 2009 | ROSKILDE | 0918AB | 25 m | 1:52.76 | |
64 | 349 | Hedetoft-Winther Caroline | 2008 | GREVE | 0874AG | 25 m | 2:07.02 | |
65 | 21 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GREVE | 0692AJ | 25 m | ||
66 | 350 | Johansen Isabella Høj | 2008 | GREVE | 0894AH | 25 m | ||
67 | 352 | Nielsen Emily Kampmann | 2007 | GREVE | 0784AP | 25 m | ||
68 | 356 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | GREVE | 0774AH | 25 m | ||
69 | 367 | Popp-Madsen Louise | 2007 | TUNE | 0758AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 marts 2018 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 17:42 |
Løb 13, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 63 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 2:11.33 | |
2 | 199 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 2:12.48 | |
3 | 260 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 2:12.68 | |
4 | 133 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 2:12.81 | |
5 | 251 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 2:13.20 | |
6 | 259 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 2:13.53 | |
7 | 205 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 2:18.15 | |
8 | 194 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 2:19.23 | |
9 | 326 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | TUNE | 0351AG | 25 m | 2:19.33 | |
10 | 279 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 2:20.62 | |
11 | 296 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 2:20.67 | |
12 | 278 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 2:20.70 | |
13 | 53 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | A6 | 0481AB | 25 m | 2:21.34 | |
14 | 252 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 2:22.01 | |
15 | 233 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 2:22.28 | |
16 | 332 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 50 m | 2:22.37 | |
17 | 203 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 2:23.13 | |
18 | 56 | Kortegaard Anders K. | 2004 | A6 | 0471AB | 25 m | 2:27.12 | |
19 | 399 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 2:29.91 | |
20 | 274 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 2:30.12 | |
21 | 26 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 2:30.36 | |
22 | 212 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | 2:31.67 | |
23 | 264 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 50 m | 2:31.75 | |
24 | 88 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 2:31.97 | |
25 | 92 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 2:32.43 | |
26 | 155 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 2:32.70 | |
27 | 64 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 25 m | 2:33.52 | |
28 | 176 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 2:35.10 | |
29 | 391 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 2:37.20 | |
30 | 319 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GREVE | 0419AK | 25 m | 2:37.46 | |
31 | 248 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 50 m | 2:37.52 | |
32 | 93 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 2:37.82 | |
33 | 181 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 25 m | 2:38.89 | |
34 | 171 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 2:39.47 | |
35 | 71 | Christiansen Nicolas | 2007 | ROSKILDE | 0743AA | 25 m | 2:43.88 | |
36 | 209 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 2:46.37 | |
37 | 240 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 2:49.68 | |
38 | 28 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | TUNE | 0519AE | 25 m | 2:50.12 | |
39 | 357 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | 2:53.64 | |
40 | 267 | Piontek Jonathan | 2005 | LYNGBY | 0525AG | 50 m | 2:58.77 | |
41 | 241 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 3:01.31 | |
42 | 409 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 3:03.12 | |
43 | 347 | Dimon Mark | 2006 | GREVE | 0667AJ | 25 m | 3:06.19 | |
44 | 348 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GREVE | 0763AC | 25 m | 3:06.41 | |
45 | 75 | Granic Valdemar | 2006 | ROSKILDE | 0695AE | 25 m | 3:07.46 | |
46 | 343 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | ISHØJ | 0689AF | 25 m | 3:08.56 | |
47 | 196 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 3:11.50 | |
48 | 353 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GREVE | 0627AF | 25 m | 3:25.65 | |
49 | 362 | Larsen Sebastian Crone | 2008 | TUNE | 0859AD | 25 m | 3:32.17 | |
50 | 370 | Toft Simon Hasting | 2006 | TUNE | 0613AD | 25 m | 3:33.39 | |
51 | 368 | Rasmussen William Zuk | 2008 | TUNE | 0801AE | 25 m | 3:52.03 | |
52 | 177 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | ||
53 | 253 | Haldan Jakob Nikolai | 2006 | LYNGBY | 0609AC | 25 m | ||
54 | 318 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GREVE | 0367AC | 25 m | ||
55 | 342 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 25 m | ||
56 | 376 | Thomsen Pelle Mølholm Lent | 2009 | GREVE | 25 m | |||
57 | 406 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 marts 2018 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 17:42 |
Løb 14, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 287 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 2:15.66 | |
2 | 255 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 2:17.84 | |
3 | 257 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 2:20.07 | |
4 | 226 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 2:23.71 | |
5 | 62 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | A6 | 0564AA | 25 m | 2:25.78 | |
6 | 271 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 2:27.47 | |
7 | 99 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 2:27.66 | |
8 | 305 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 2:27.77 | |
9 | 263 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 2:28.53 | |
10 | 324 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | TUNE | 0464AK | 25 m | 2:28.54 | |
11 | 256 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 2:28.98 | |
12 | 51 | Ekman Emma | 2004 | A6 | 0494AG | 25 m | 2:29.89 | |
13 | 327 | Larsen Annika Britt | 2005 | TUNE | 0586AD | 25 m | 2:30.72 | |
14 | 60 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 2:31.10 | |
15 | 397 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 2:31.87 | |
16 | 50 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 25 m | 2:31.90 | |
17 | 98 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 2:31.91 | |
18 | 254 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 2:32.04 | |
19 | 417 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 2:32.17 | |
20 | 323 | Svendsen Mathilde | 2004 | GREVE | 0472AQ | 25 m | 2:33.92 | |
21 | 87 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 2:33.94 | |
22 | 330 | Schau Nomi I. K. | 2004 | TUNE | 0408AI | 25 m | 2:35.83 | |
23 | 193 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 2:36.65 | |
24 | 249 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 2:36.73 | |
25 | 395 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 2:40.64 | |
26 | 386 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 2:41.10 | |
27 | 180 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 2:41.53 | |
28 | 96 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 2:41.79 | |
29 | 57 | Larsen Julie Merl | 2005 | A6 | 0584AB | 25 m | 2:42.54 | |
30 | 258 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 2:43.41 | |
31 | 235 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 2:43.72 | |
32 | 269 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 2:45.37 | |
33 | 301 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 2:46.36 | |
34 | 238 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 2:47.67 | |
35 | 225 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 2:50.35 | |
36 | 266 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 50 m | 2:50.65 | |
37 | 418 | Petersen Patricia | 2005 | LYNGBY | 0526AA | 25 m | 2:51.82 | |
38 | 90 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | 2:51.84 | |
39 | 261 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 50 m | 2:54.04 | |
40 | 328 | Mørk Ida | 2004 | TUNE | 0492AJ | 25 m | 2:54.27 | |
41 | 214 | Pedersen Laura | 2007 | KVIK | 0776AD | 25 m | 2:54.73 | |
42 | 12 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GREVE | 0504AE | 25 m | 2:57.40 | |
43 | 290 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 25 m | 3:00.98 | |
44 | 77 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 3:01.60 | |
45 | 359 | Frederiksen Annika | 2007 | TUNE | 0766AI | 25 m | 3:02.83 | |
46 | 275 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 3:03.91 | |
47 | 276 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 3:05.83 | |
48 | 208 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 3:07.74 | |
49 | 250 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 3:08.74 | |
50 | 192 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | 3:10.66 | |
51 | 184 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 3:13.29 | |
52 | 265 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 50 m | 3:13.92 | |
53 | 83 | Schyth Tilde | 2006 | ROSKILDE | 0622AG | 25 m | 3:19.29 | |
54 | 351 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | 3:20.28 | |
55 | 85 | Sørensen Silje | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 3:20.53 | |
56 | 346 | Byrne Fiona Lei | 2007 | GREVE | 0776AI | 25 m | 3:20.53 | |
57 | 197 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 3:22.44 | |
58 | 188 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 3:27.24 | |
59 | 168 | Andersen Emma | 2007 | KVIK | 0768AM | 25 m | 3:35.11 | |
60 | 218 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | KVIK | 0836AA | 25 m | 3:42.81 | |
61 | 360 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | TUNE | 0878AE | 25 m | 3:46.55 | |
62 | 153 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | ||
63 | 175 | Bysand Mie | 2007 | KVIK | 0706AJ | 25 m | ||
64 | 183 | Ellehøj Ingrid | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | ||
65 | 186 | Fabricius Ronja Skriver | 2006 | KVIK | 0642AP | 25 m | ||
66 | 210 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | ||
67 | 262 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | ||
68 | 268 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | ||
69 | 270 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | ||
70 | 372 | Dithmar Mathilde | 2009 | GREVE | 0902AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 marts 2018 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 17:42 |
Løb 15, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 329 | Plank Nicklas | 2004 | TUNE | 0463AN | 25 m | 28.41 | |
2 | 334 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 25 m | 28.53 | |
3 | 227 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 28.65 | |
4 | 239 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 29.36 | |
5 | 315 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 25 m | 29.70 | |
6 | 259 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 29.72 | |
7 | 54 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 0359AN | 25 m | 29.99 | |
8 | 88 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 30.09 | |
9 | 219 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 30.09 | |
10 | 321 | Knudsen Marco | 2003 | GREVE | 0399AF | 25 m | 30.26 | |
11 | 59 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 25 m | 30.66 | |
12 | 325 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 25 m | 31.00 | |
13 | 264 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 31.26 | |
14 | 317 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 25 m | 31.38 | |
15 | 134 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 31.80 | |
16 | 252 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 31.82 | |
17 | 61 | Svarrer Julius | 2005 | A6 | 0507AH | 25 m | 31.95 | |
18 | 260 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 32.02 | |
19 | 274 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 32.14 | |
20 | 94 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 32.34 | |
21 | 182 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 32.35 | |
22 | 251 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 32.57 | |
23 | 412 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 32.72 | |
24 | 170 | Andersen Sejer | 2005 | KVIK | 0517AN | 25 m | 32.77 | |
25 | 314 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | ISHØJ | 0365AK | 25 m | 32.97 | |
26 | 64 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 50 m | 33.55 | |
27 | 205 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 50 m | 33.56 | |
28 | 95 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 33.58 | |
29 | 278 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 33.86 | |
30 | 414 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 34.35 | |
31 | 248 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 34.49 | |
32 | 217 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 34.81 | |
33 | 52 | Hansen Emil Witzner | 2004 | A6 | 0475AD | 25 m | 35.15 | |
34 | 65 | Tranum Noah | 2004 | A6 | 0449AG | 25 m | 35.17 | |
35 | 89 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 35.84 | |
36 | 151 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 25 m | 36.02 | |
37 | 293 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 36.10 | |
38 | 27 | Madsen Cilas | 2005 | TUNE | 0557AB | 25 m | 36.70 | |
39 | 277 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 25 m | 37.16 | |
40 | 229 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 38.40 | |
41 | 253 | Haldan Jakob Nikolai | 2006 | LYNGBY | 0609AC | 25 m | 39.13 | |
42 | 82 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 39.68 | |
43 | 408 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 40.97 | |
44 | 230 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 41.55 | |
45 | 81 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 42.26 | |
46 | 18 | Olsen Mathias | 2005 | GREVE | 0521AF | 25 m | 42.36 | |
47 | 22 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GREVE | 0675AB | 25 m | 42.38 | |
48 | 411 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 44.84 | |
49 | 267 | Piontek Jonathan | 2005 | LYNGBY | 0525AG | 50 m | 45.14 | |
50 | 76 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 45.50 | |
51 | 196 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 45.85 | |
52 | 409 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 48.97 | |
53 | 200 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 49.14 | |
54 | 75 | Granic Valdemar | 2006 | ROSKILDE | 0695AE | 25 m | 50.26 | |
55 | 69 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 51.68 | |
56 | 402 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 52.35 | |
57 | 364 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | TUNE | 0741AH | 25 m | 1:04.05 | |
58 | 72 | Colmorten Cornelis | 2006 | ROSKILDE | 0695AI | 25 m | ||
59 | 84 | Skyt Daniel | 2006 | ROSKILDE | 0691AF | 25 m | ||
60 | 385 | Karaibrahim Semih Güven | 2009 | GREVE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 marts 2018 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 17:42 |
Løb 16, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 257 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 30.48 | |
2 | 287 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 30.50 | |
3 | 139 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 30.73 | |
4 | 333 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | TUNE | 0446AD | 25 m | 31.20 | |
5 | 254 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 31.26 | |
6 | 17 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 31.27 | |
7 | 255 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 31.87 | |
8 | 285 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 31.87 | |
9 | 98 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 32.16 | |
10 | 140 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 32.20 | |
11 | 271 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 32.50 | |
12 | 106 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 33.01 | |
13 | 270 | Severs Mathilde | 2006 | LYNGBY | 0648AE | 25 m | 33.27 | |
14 | 55 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 33.61 | |
15 | 407 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 33.69 | |
16 | 8 | Gotfredsen Emilia | 2005 | ISHØJ | 0562AE | 25 m | 33.83 | |
17 | 173 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 34.26 | |
18 | 249 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 34.41 | |
19 | 58 | Lillebæk Isabel | 2004 | A6 | 0466AT | 50 m | 34.79 | |
20 | 180 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 34.89 | |
21 | 221 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | 34.90 | |
22 | 141 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 35.06 | |
23 | 14 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 35.10 | |
24 | 261 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 25 m | 35.45 | |
25 | 266 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 35.58 | |
26 | 190 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 35.81 | |
27 | 331 | Schmedes Clara | 2004 | TUNE | 0478AI | 25 m | 35.91 | |
28 | 258 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 35.95 | |
29 | 223 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 36.01 | |
30 | 300 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 36.11 | |
31 | 201 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 36.23 | |
32 | 250 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 25 m | 36.27 | |
33 | 298 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 36.41 | |
34 | 417 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 36.44 | |
35 | 294 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 36.58 | |
36 | 306 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 36.78 | |
37 | 189 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 37.25 | |
38 | 262 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 25 m | 37.80 | |
39 | 295 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 38.07 | |
40 | 281 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 38.08 | |
41 | 99 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 38.12 | |
42 | 90 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | 38.62 | |
43 | 97 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 38.72 | |
44 | 301 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 38.77 | |
45 | 272 | Sørensen Laura Møller | 2004 | LYNGBY | 0466AI | 25 m | 38.84 | |
46 | 405 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 38.92 | |
47 | 150 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 39.00 | |
48 | 396 | Pedersen Line | 2005 | GSK | 0562AO | 25 m | 39.29 | |
49 | 20 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 25 m | 39.31 | |
50 | 215 | Pihl Mathilde | 2005 | KVIK | 0522AK | 25 m | 39.31 | |
51 | 16 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 39.58 | |
52 | 10 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GREVE | 0674AN | 25 m | 39.66 | |
53 | 256 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 40.08 | |
54 | 275 | Wiingaard Victoria | 2006 | LYNGBY | 0662AC | 25 m | 40.36 | |
55 | 23 | Willumsen Mathilde | 2006 | GREVE | 0634AI | 25 m | 40.43 | |
56 | 276 | Zhang Sofia Yuwei | 2006 | LYNGBY | 0658AA | 25 m | 40.50 | |
57 | 290 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 25 m | 40.91 | |
58 | 418 | Petersen Patricia | 2005 | LYNGBY | 0526AA | 25 m | 40.95 | |
59 | 269 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 25 m | 41.49 | |
60 | 19 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 25 m | 41.62 | |
61 | 263 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 42.17 | |
62 | 144 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 42.52 | |
63 | 291 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 42.59 | |
64 | 25 | Larsen Alberte Crone | 2006 | TUNE | 0682AK | 25 m | 42.67 | |
65 | 313 | Andersen Frida Høj | 2005 | ISHØJ | 0504AL | 25 m | 42.73 | |
66 | 268 | Reuter Emily | 2006 | LYNGBY | 0688AE | 25 m | 44.29 | |
67 | 24 | Giolbas Mille | 2006 | TUNE | 0604AL | 25 m | 44.41 | |
68 | 400 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 44.63 | |
69 | 184 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 46.78 | |
70 | 197 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 47.78 | |
71 | 168 | Andersen Emma | 2007 | KVIK | 0768AM | 25 m | 47.89 | |
72 | 367 | Popp-Madsen Louise | 2007 | TUNE | 0758AJ | 25 m | 48.39 | |
73 | 265 | Nissen Nina Katrine N. | 2006 | LYNGBY | 0656AJ | 25 m | 48.47 | |
74 | 167 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 25 m | 48.97 | |
75 | 220 | Qvant Ingeborg Fleron | 2007 | KVIK | 0756AN | 25 m | 49.34 | |
76 | 192 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | 50.13 | |
77 | 83 | Schyth Tilde | 2006 | ROSKILDE | 0622AG | 25 m | 51.09 | |
78 | 175 | Bysand Mie | 2007 | KVIK | 0706AJ | 25 m | 54.01 | |
79 | 13 | Dithmar Malene | 2006 | GREVE | 0634AN | 25 m | 54.64 | |
80 | 210 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 58.22 | |
81 | 149 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 58.31 | |
82 | 237 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 59.27 | |
83 | 361 | Kristensen Rebekka Gjørup | 2007 | TUNE | 0722AI | 25 m | 1:03.67 | |
84 | 183 | Ellehøj Ingrid | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 1:06.23 | |
85 | 85 | Sørensen Silje | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | ||
86 | 148 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | ||
87 | 186 | Fabricius Ronja Skriver | 2006 | KVIK | 0642AP | 25 m | ||
88 | 398 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 marts 2018 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 17:42 |
Løb 17, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 159 | Kvik Dudes | 2003 | KVIK | 25 m | 1:54.50 | ||
2 | 166 | Kvik Youngsters | 2004 | KVIK | 25 m | 1:58.50 | ||
3 | 48 | A6 Drange | 2003 | A6 | 25 m | 1:59.01 | ||
4 | 307 | Gti2 Drenge 1 | 2003 | GTI | 25 m | 1:59.01 | ||
5 | 308 | Gti2 Drenge 2 | 2004 | GTI | 25 m | 2:03.01 | ||
6 | 102 | Roskilde Vikings Årg | 2003 | ROSKILDE | 25 m | 2:10.68 | ||
7 | 132 | Vg17 Vest Drenge | 2003 | VEST | 25 m | 2:11.50 | ||
8 | 388 | Vg17 Gsk Drenge | 2003 | GSK | 25 m | 2:11.70 | ||
9 | 160 | Kvik K3 Drenge | 2004 | KVIK | 25 m | 2:18.60 | ||
10 | 415 | Vi39 Gun Show | 2005 | VI39 | 25 m | 2:19.00 | ||
11 | 1 | Gti3 Drenge X | 2005 | GTI | 25 m | 2:20.34 | ||
12 | 103 | Roskilde Vikings Årg 2 | 2003 | ROSKILDE | 25 m | 2:23.67 | ||
13 | 156 | Kvik Drenge 1 | 2005 | KVIK | 25 m | 2:38.59 | ||
14 | 2 | Gti3 Drenge Y | 2005 | GTI | 25 m | 2:38.83 | ||
15 | 157 | Kvik Drenge 2 | 2005 | KVIK | 25 m | 2:42.91 | ||
16 | 158 | Kvik Drenge 3 | 2005 | KVIK | 25 m | 2:50.69 | ||
17 | 337 | Gtis 07Er Drenge | 2007 | GTI | 25 m | 2:54.00 | ||
18 | 336 | Gtis 06Er Drenge | 2006 | GTI | 25 m | 2:57.50 | ||
19 | 341 | Gtis Talent Drenge | 2006 | GTI | 25 m | 3:37.50 | ||
20 | 66 | Roskilde Vikinger 1 | 2003 | ROSKILDE | 25 m | |||
21 | 67 | Roskilde Vikinger 2 | 2003 | ROSKILDE | 25 m | |||
22 | 242 | Lyngby Drenge X | 2003 | LYNGBY | 25 m | |||
23 | 243 | Lyngby Drenge Y | 2004 | LYNGBY | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 marts 2018 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 17:42 |
Løb 18, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 162 | Kvik Ladys | 2005 | KVIK | 25 m | 2:08.00 | ||
2 | 49 | A6 Piger | 2004 | A6 | 25 m | 2:12.33 | ||
3 | 137 | Vg17 Vest Piger 1 | 2004 | VEST | 25 m | 2:13.50 | ||
4 | 310 | Gti2 Piger 1 | 2004 | GTI | 25 m | 2:15.01 | ||
5 | 392 | Vg17 Gsk Piger | 2004 | GSK | 25 m | 2:19.19 | ||
6 | 416 | Vi39 Super Sild | 2006 | VI39 | 25 m | 2:20.00 | ||
7 | 311 | Gti2 Piger 2 | 2004 | GTI | 25 m | 2:20.01 | ||
8 | 101 | Roskilde Skjoldmøer Årg 2 | 2004 | ROSKILDE | 25 m | 2:21.74 | ||
9 | 161 | Kvik K3 Piger | 2005 | KVIK | 25 m | 2:26.80 | ||
10 | 5 | Gti3 Piger X | 2006 | GTI | 25 m | 2:27.10 | ||
11 | 142 | Vg17 Vest Piger 2 | 2005 | VEST | 25 m | 2:27.53 | ||
12 | 6 | Gti3 Piger Y | 2006 | GTI | 25 m | 2:42.00 | ||
13 | 4 | Gti3 Piger T | 2006 | GTI | 25 m | 2:43.88 | ||
14 | 7 | Gti3 Piger Z | 2005 | GTI | 25 m | 2:44.95 | ||
15 | 3 | Gti3 Piger 2007 | 2007 | GTI | 25 m | 2:49.28 | ||
16 | 163 | Kvik Piger 1 | 2006 | KVIK | 25 m | 3:15.00 | ||
17 | 164 | Kvik Piger 2 | 2006 | KVIK | 25 m | 3:25.00 | ||
18 | 165 | Kvik Piger 3 | 2006 | KVIK | 25 m | 3:30.00 | ||
19 | 338 | Gtis 08 Piger | 2008 | GTI | 25 m | 3:35.00 | ||
20 | 68 | Roskildes Skjoldmøer 1 | 2004 | ROSKILDE | 25 m | |||
21 | 244 | Lyngby Piger 1 | 2005 | LYNGBY | 25 m | |||
22 | 245 | Lyngby Piger 2 | 2004 | LYNGBY | 25 m | |||
23 | 246 | Lyngby Piger X | 2004 | LYNGBY | 25 m | |||
24 | 247 | Lyngby Piger Y | 2006 | LYNGBY | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 09 marts 2018 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 17:42 |
Løb 19, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 334 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 25 m | 59.36 | |
2 | 54 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 0359AN | 25 m | 59.64 | |
3 | 133 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 59.85 | |
4 | 314 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | ISHØJ | 0365AK | 25 m | 1:01.32 | |
5 | 233 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 1:01.51 | |
6 | 134 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 1:01.93 | |
7 | 315 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 25 m | 1:02.31 | |
8 | 178 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 1:02.92 | |
9 | 182 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 1:04.19 | |
10 | 56 | Kortegaard Anders K. | 2004 | A6 | 0471AB | 25 m | 1:04.84 | |
11 | 205 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 1:05.18 | |
12 | 410 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 1:05.83 | |
13 | 170 | Andersen Sejer | 2005 | KVIK | 0517AN | 25 m | 1:07.01 | |
14 | 15 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GREVE | 0645AA | 25 m | 1:07.69 | |
15 | 203 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 1:07.80 | |
16 | 412 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 1:08.01 | |
17 | 319 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GREVE | 0419AK | 25 m | 1:11.46 | |
18 | 414 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 1:11.61 | |
19 | 195 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 1:12.92 | |
20 | 65 | Tranum Noah | 2004 | A6 | 0449AG | 25 m | 1:13.56 | |
21 | 27 | Madsen Cilas | 2005 | TUNE | 0557AB | 25 m | 1:14.25 | |
22 | 229 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 1:15.88 | |
23 | 82 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 1:16.20 | |
24 | 200 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 1:16.62 | |
25 | 22 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GREVE | 0675AB | 25 m | 1:17.23 | |
26 | 211 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 1:17.73 | |
27 | 347 | Dimon Mark | 2006 | GREVE | 0667AJ | 25 m | 1:18.08 | |
28 | 28 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | TUNE | 0519AE | 25 m | 1:18.41 | |
29 | 230 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 1:19.28 | |
30 | 411 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 1:19.28 | |
31 | 76 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 1:19.53 | |
32 | 185 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 1:20.59 | |
33 | 357 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | 1:21.83 | |
34 | 406 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 1:21.85 | |
35 | 75 | Granic Valdemar | 2006 | ROSKILDE | 0695AE | 25 m | 1:22.84 | |
36 | 348 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GREVE | 0763AC | 25 m | 1:23.09 | |
37 | 202 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | 1:23.14 | |
38 | 409 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 1:23.14 | |
39 | 69 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 1:23.26 | |
40 | 344 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 25 m | 1:23.62 | |
41 | 408 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 1:24.51 | |
42 | 353 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GREVE | 0627AF | 25 m | 1:25.02 | |
43 | 191 | Hansen Simon Dines | 2006 | KVIK | 0621AK | 25 m | 1:25.95 | |
44 | 196 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 1:26.18 | |
45 | 231 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 1:26.57 | |
46 | 402 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 1:26.86 | |
47 | 72 | Colmorten Cornelis | 2006 | ROSKILDE | 0695AI | 25 m | 1:34.20 | |
48 | 73 | Echardt William | 2008 | ROSKILDE | 0845AB | 25 m | 1:35.71 | |
49 | 358 | Dabelsteen Alex Leander | 2006 | TUNE | 0699AG | 25 m | 1:39.33 | |
50 | 370 | Toft Simon Hasting | 2006 | TUNE | 0613AD | 25 m | 1:39.79 | |
51 | 362 | Larsen Sebastian Crone | 2008 | TUNE | 0859AD | 25 m | 1:39.86 | |
52 | 368 | Rasmussen William Zuk | 2008 | TUNE | 0801AE | 25 m | 1:45.37 | |
53 | 364 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | TUNE | 0741AH | 25 m | 1:50.09 | |
54 | 366 | Petersen Philip Kriwat | 2007 | TUNE | 0723AH | 25 m | 2:03.77 | |
55 | 371 | Pedersen Mathias Ankjær | 2009 | GREVE | 0963AB | 25 m | ||
56 | 375 | Olsen Mikkel | 2009 | TUNE | 25 m | |||
57 | 376 | Thomsen Pelle Mølholm Lent | 2009 | GREVE | 25 m | |||
58 | 380 | Tvedskov Valdemar Rudolf | 2008 | TUNE | 0821AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 marts 2018 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 06:50 |
Løb 20, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 316 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GREVE | 0482AK | 25 m | 1:02.37 | |
2 | 55 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 1:02.69 | |
3 | 393 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 1:03.42 | |
4 | 138 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 1:05.89 | |
5 | 226 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 1:05.97 | |
6 | 324 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | TUNE | 0464AK | 25 m | 1:06.14 | |
7 | 58 | Lillebæk Isabel | 2004 | A6 | 0466AT | 25 m | 1:06.68 | |
8 | 223 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 1:06.78 | |
9 | 140 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 50 m | 1:07.32 | |
10 | 50 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 25 m | 1:07.89 | |
11 | 193 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 1:07.95 | |
12 | 397 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 1:08.09 | |
13 | 333 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | TUNE | 0446AD | 50 m | 1:09.73 | |
14 | 394 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 1:09.76 | |
15 | 327 | Larsen Annika Britt | 2005 | TUNE | 0586AD | 25 m | 1:09.93 | |
16 | 323 | Svendsen Mathilde | 2004 | GREVE | 0472AQ | 25 m | 1:09.95 | |
17 | 330 | Schau Nomi I. K. | 2004 | TUNE | 0408AI | 25 m | 1:11.08 | |
18 | 141 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 1:12.11 | |
19 | 328 | Mørk Ida | 2004 | TUNE | 0492AJ | 25 m | 1:12.82 | |
20 | 190 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 1:12.83 | |
21 | 77 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 1:13.13 | |
22 | 57 | Larsen Julie Merl | 2005 | A6 | 0584AB | 25 m | 1:13.23 | |
23 | 145 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 1:13.49 | |
24 | 313 | Andersen Frida Høj | 2005 | ISHØJ | 0504AL | 25 m | 1:13.99 | |
25 | 234 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 1:14.24 | |
26 | 8 | Gotfredsen Emilia | 2005 | ISHØJ | 0562AE | 25 m | 1:15.58 | |
27 | 401 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 1:16.19 | |
28 | 216 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 1:19.40 | |
29 | 405 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 1:19.45 | |
30 | 150 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 1:20.86 | |
31 | 74 | Grange Fanny | 2006 | ROSKILDE | 25 m | 1:21.33 | ||
32 | 25 | Larsen Alberte Crone | 2006 | TUNE | 0682AK | 25 m | 1:21.77 | |
33 | 186 | Fabricius Ronja Skriver | 2006 | KVIK | 0642AP | 25 m | 1:21.78 | |
34 | 359 | Frederiksen Annika | 2007 | TUNE | 0766AI | 25 m | 1:21.93 | |
35 | 24 | Giolbas Mille | 2006 | TUNE | 0604AL | 25 m | 1:22.27 | |
36 | 152 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 1:23.39 | |
37 | 153 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 1:23.64 | |
38 | 236 | Thomsen Clara | 2006 | KVIK | 0692AM | 25 m | 1:23.88 | |
39 | 148 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 1:24.41 | |
40 | 400 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 1:24.91 | |
41 | 83 | Schyth Tilde | 2006 | ROSKILDE | 0622AG | 25 m | 1:26.48 | |
42 | 365 | Naaby Signe C. H. | 2007 | TUNE | 0712AI | 25 m | 1:27.08 | |
43 | 398 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 1:27.10 | |
44 | 29 | Sørensen Marie Skole | 2006 | TUNE | 0636AI | 25 m | 1:27.24 | |
45 | 351 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | 1:28.58 | |
46 | 198 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 1:28.62 | |
47 | 147 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 1:28.69 | |
48 | 363 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | TUNE | 0704AI | 25 m | 1:28.81 | |
49 | 184 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 1:28.85 | |
50 | 187 | Fam Isabella | 2006 | KVIK | 0622AN | 25 m | 1:29.19 | |
51 | 85 | Sørensen Silje | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 1:30.05 | |
52 | 168 | Andersen Emma | 2007 | KVIK | 0768AM | 25 m | 1:31.61 | |
53 | 167 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 25 m | 1:32.71 | |
54 | 367 | Popp-Madsen Louise | 2007 | TUNE | 0758AJ | 25 m | 1:33.43 | |
55 | 149 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 1:33.74 | |
56 | 220 | Qvant Ingeborg Fleron | 2007 | KVIK | 0756AN | 25 m | 1:34.25 | |
57 | 346 | Byrne Fiona Lei | 2007 | GREVE | 0776AI | 25 m | 1:34.60 | |
58 | 78 | Kjeldsen Sofja | 2006 | ROSKILDE | 0694AS | 25 m | 1:35.51 | |
59 | 188 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 1:35.74 | |
60 | 355 | Sørensen Mathilde Bremer | 2006 | GREVE | 0688AN | 25 m | 1:36.11 | |
61 | 237 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 1:37.31 | |
62 | 361 | Kristensen Rebekka Gjørup | 2007 | TUNE | 0722AI | 25 m | 1:39.26 | |
63 | 360 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | TUNE | 0878AE | 25 m | 1:41.52 | |
64 | 354 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GREVE | 0842AH | 25 m | 1:43.49 | |
65 | 70 | Berg Nora | 2006 | ROSKILDE | 0634AT | 25 m | 1:45.29 | |
66 | 356 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | GREVE | 0774AH | 25 m | 1:48.66 | |
67 | 369 | Siggaard Sally M. Dalfoss | 2008 | TUNE | 0816AG | 25 m | 1:49.72 | |
68 | 349 | Hedetoft-Winther Caroline | 2008 | GREVE | 0874AG | 25 m | 1:58.49 | |
69 | 352 | Nielsen Emily Kampmann | 2007 | GREVE | 0784AP | 25 m | 2:01.44 | |
70 | 350 | Johansen Isabella Høj | 2008 | GREVE | 0894AH | 25 m | 2:10.15 | |
71 | 345 | Bruun Julie | 2008 | GREVE | 0802AF | 25 m | 2:33.32 | |
72 | 192 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | ||
73 | 372 | Dithmar Mathilde | 2009 | GREVE | 0902AC | 25 m | ||
74 | 373 | Poulsen Luna Madrid | 2009 | TUNE | 0972AC | 25 m | ||
75 | 374 | Eirfeldt Anna | 2009 | GREVE | 25 m | |||
76 | 379 | Didriksen Jasmin Algünerhan | 2009 | TUNE | 25 m | |||
77 | 381 | Pedersen Sofia Linnea Birk | 2009 | TUNE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 marts 2018 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 06:50 |
Løb 21, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 207 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 5:00.06 | |
2 | 332 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 25 m | 5:23.60 | |
3 | 390 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 5:23.82 | |
4 | 239 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 5:28.87 | |
5 | 59 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 25 m | 5:30.01 | |
6 | 227 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 5:30.78 | |
7 | 219 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 5:37.03 | |
8 | 399 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 5:45.51 | |
9 | 64 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 25 m | 5:50.11 | |
10 | 387 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 5:53.27 | |
11 | 88 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 5:55.00 | |
12 | 391 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 6:02.01 | |
13 | 94 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 6:23.33 | |
14 | 18 | Olsen Mathias | 2005 | GREVE | 0521AF | 25 m | 6:57.29 | |
15 | 92 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 7:12.00 | |
16 | 26 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | ||
17 | 135 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | ||
18 | 176 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | ||
19 | 217 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | ||
20 | 232 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | ||
21 | 321 | Knudsen Marco | 2003 | GREVE | 0399AF | 25 m | ||
22 | 329 | Plank Nicklas | 2004 | TUNE | 0463AN | 25 m | ||
23 | 389 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 marts 2018 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 06:50 |
Løb 22, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 87 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 5:53.12 | |
2 | 97 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 5:57.92 | |
3 | 138 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 5:59.22 | |
4 | 17 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 6:05.21 | |
5 | 386 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 6:15.27 | |
6 | 201 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 6:22.98 | |
7 | 189 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 6:31.56 | |
8 | 407 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 6:37.77 | |
9 | 327 | Larsen Annika Britt | 2005 | TUNE | 0586AD | 25 m | 6:42.63 | |
10 | 106 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 6:43.22 | |
11 | 98 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 6:50.13 | |
12 | 221 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | ||
13 | 222 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | ||
14 | 225 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | ||
15 | 238 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | ||
16 | 324 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | TUNE | 0464AK | 25 m | ||
17 | 365 | Naaby Signe C. H. | 2007 | TUNE | 0712AI | 25 m | ||
18 | 395 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 marts 2018 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 06:50 |
Løb 23, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 199 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 1:01.30 | |
2 | 63 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 1:03.33 | |
3 | 325 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 25 m | 1:07.76 | |
4 | 61 | Svarrer Julius | 2005 | A6 | 0507AH | 25 m | 1:07.98 | |
5 | 318 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GREVE | 0367AC | 25 m | 1:09.45 | |
6 | 326 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | TUNE | 0351AG | 25 m | 1:09.45 | |
7 | 317 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 25 m | 1:12.62 | |
8 | 387 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 1:13.35 | |
9 | 182 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 1:15.17 | |
10 | 314 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | ISHØJ | 0365AK | 25 m | 1:15.98 | |
11 | 155 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 1:18.47 | |
12 | 11 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | 1:19.25 | |
13 | 389 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 1:19.27 | |
14 | 89 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:20.14 | |
15 | 151 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 25 m | 1:21.70 | |
16 | 95 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 1:25.91 | |
17 | 233 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 1:29.56 | |
18 | 27 | Madsen Cilas | 2005 | TUNE | 0557AB | 25 m | 1:32.41 | |
19 | 229 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 1:33.14 | |
20 | 93 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:35.92 | |
21 | 171 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 1:37.23 | |
22 | 230 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 1:37.71 | |
23 | 204 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 1:51.01 | |
24 | 170 | Andersen Sejer | 2005 | KVIK | 0517AN | 25 m | ||
25 | 185 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | ||
26 | 203 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | ||
27 | 209 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | ||
28 | 240 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | ||
29 | 342 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 marts 2018 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 06:50 |
Løb 24, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 62 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | A6 | 0564AA | 25 m | 1:12.89 | |
2 | 324 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | TUNE | 0464AK | 25 m | 1:14.13 | |
3 | 139 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:15.40 | |
4 | 60 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 1:19.42 | |
5 | 417 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:20.26 | |
6 | 226 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 1:20.36 | |
7 | 141 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 1:21.66 | |
8 | 223 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 1:22.15 | |
9 | 331 | Schmedes Clara | 2004 | TUNE | 0478AI | 25 m | 1:25.73 | |
10 | 96 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 1:26.07 | |
11 | 20 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 25 m | 1:29.24 | |
12 | 10 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GREVE | 0674AN | 25 m | 1:29.49 | |
13 | 99 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:29.79 | |
14 | 143 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 1:30.63 | |
15 | 235 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 1:30.94 | |
16 | 150 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 1:32.30 | |
17 | 234 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 1:33.16 | |
18 | 396 | Pedersen Line | 2005 | GSK | 0562AO | 25 m | 1:37.90 | |
19 | 146 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 1:41.28 | |
20 | 19 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 25 m | ||
21 | 216 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | ||
22 | 313 | Andersen Frida Høj | 2005 | ISHØJ | 0504AL | 25 m | ||
23 | 328 | Mørk Ida | 2004 | TUNE | 0492AJ | 25 m | ||
24 | 330 | Schau Nomi I. K. | 2004 | TUNE | 0408AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 marts 2018 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 06:50 |
Løb 25, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 227 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 25.48 | |
2 | 321 | Knudsen Marco | 2003 | GREVE | 0399AF | 25 m | 26.63 | |
3 | 334 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 25 m | 26.88 | |
4 | 239 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 27.08 | |
5 | 315 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 25 m | 27.59 | |
6 | 332 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 25 m | 27.81 | |
7 | 54 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 0359AN | 25 m | 28.26 | |
8 | 219 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 28.37 | |
9 | 53 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | A6 | 0481AB | 25 m | 28.77 | |
10 | 135 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 28.85 | |
11 | 134 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 28.90 | |
12 | 52 | Hansen Emil Witzner | 2004 | A6 | 0475AD | 25 m | 29.89 | |
13 | 64 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 25 m | 30.11 | |
14 | 26 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 30.35 | |
15 | 412 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 30.43 | |
16 | 94 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 30.77 | |
17 | 399 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 31.24 | |
18 | 11 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | 31.29 | |
19 | 212 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | 31.53 | |
20 | 176 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 31.93 | |
21 | 195 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 31.97 | |
22 | 209 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | 31.99 | |
23 | 181 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 25 m | 33.83 | |
24 | 240 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 34.91 | |
25 | 177 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 35.27 | |
26 | 202 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | 36.09 | |
27 | 9 | Mains Marius | 2005 | ISHØJ | 0551AF | 25 m | 36.54 | |
28 | 409 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 36.78 | |
29 | 411 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 37.33 | |
30 | 69 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 37.86 | |
31 | 174 | Brink Alexander | 2005 | KVIK | 0505AK | 25 m | 38.04 | |
32 | 179 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | 40.13 | |
33 | 72 | Colmorten Cornelis | 2006 | ROSKILDE | 0695AI | 25 m | 41.97 | |
34 | 362 | Larsen Sebastian Crone | 2008 | TUNE | 0859AD | 25 m | 43.48 | |
35 | 73 | Echardt William | 2008 | ROSKILDE | 0845AB | 25 m | 43.97 | |
36 | 364 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | TUNE | 0741AH | 25 m | 44.82 | |
37 | 368 | Rasmussen William Zuk | 2008 | TUNE | 0801AE | 25 m | 45.37 | |
38 | 366 | Petersen Philip Kriwat | 2007 | TUNE | 0723AH | 25 m | 52.84 | |
39 | 371 | Pedersen Mathias Ankjær | 2009 | GREVE | 0963AB | 25 m | ||
40 | 376 | Thomsen Pelle Mølholm Lent | 2009 | GREVE | 25 m | |||
41 | 380 | Tvedskov Valdemar Rudolf | 2008 | TUNE | 0821AE | 25 m | ||
42 | 383 | Thomsen Mingus Pold | 2009 | TUNE | 25 m | |||
43 | 385 | Karaibrahim Semih Güven | 2009 | GREVE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 marts 2018 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 06:50 |
Løb 26, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 226 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 28.42 | |
2 | 55 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 28.74 | |
3 | 189 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 29.74 | |
4 | 173 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 29.81 | |
5 | 138 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 29.83 | |
6 | 333 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | TUNE | 0446AD | 25 m | 30.32 | |
7 | 17 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 30.38 | |
8 | 140 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 50 m | 30.51 | |
9 | 397 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 31.48 | |
10 | 51 | Ekman Emma | 2004 | A6 | 0494AG | 25 m | 31.57 | |
11 | 50 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 25 m | 31.78 | |
12 | 98 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 31.98 | |
13 | 8 | Gotfredsen Emilia | 2005 | ISHØJ | 0562AE | 25 m | 32.19 | |
14 | 228 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 32.33 | |
15 | 145 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 32.75 | |
16 | 190 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 32.80 | |
17 | 77 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 32.88 | |
18 | 14 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 33.28 | |
19 | 213 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 33.30 | |
20 | 20 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 25 m | 34.17 | |
21 | 407 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 34.27 | |
22 | 19 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 25 m | 35.18 | |
23 | 10 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GREVE | 0674AN | 25 m | 35.25 | |
24 | 16 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 35.37 | |
25 | 12 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GREVE | 0504AE | 25 m | 35.47 | |
26 | 25 | Larsen Alberte Crone | 2006 | TUNE | 0682AK | 25 m | 35.52 | |
27 | 222 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 36.00 | |
28 | 24 | Giolbas Mille | 2006 | TUNE | 0604AL | 25 m | 36.10 | |
29 | 214 | Pedersen Laura | 2007 | KVIK | 0776AD | 25 m | 36.46 | |
30 | 396 | Pedersen Line | 2005 | GSK | 0562AO | 25 m | 36.74 | |
31 | 153 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 36.92 | |
32 | 29 | Sørensen Marie Skole | 2006 | TUNE | 0636AI | 25 m | 37.03 | |
33 | 147 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 37.66 | |
34 | 152 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 38.08 | |
35 | 85 | Sørensen Silje | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 38.44 | |
36 | 83 | Schyth Tilde | 2006 | ROSKILDE | 0622AG | 25 m | 39.26 | |
37 | 187 | Fam Isabella | 2006 | KVIK | 0622AN | 25 m | 39.35 | |
38 | 220 | Qvant Ingeborg Fleron | 2007 | KVIK | 0756AN | 25 m | 40.22 | |
39 | 78 | Kjeldsen Sofja | 2006 | ROSKILDE | 0694AS | 25 m | 40.43 | |
40 | 218 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | KVIK | 0836AA | 25 m | 40.49 | |
41 | 197 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 41.41 | |
42 | 175 | Bysand Mie | 2007 | KVIK | 0706AJ | 25 m | 42.57 | |
43 | 70 | Berg Nora | 2006 | ROSKILDE | 0634AT | 25 m | 43.33 | |
44 | 355 | Sørensen Mathilde Bremer | 2006 | GREVE | 0688AN | 25 m | 43.64 | |
45 | 183 | Ellehøj Ingrid | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 44.04 | |
46 | 210 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 44.25 | |
47 | 361 | Kristensen Rebekka Gjørup | 2007 | TUNE | 0722AI | 25 m | 44.35 | |
48 | 354 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GREVE | 0842AH | 25 m | 44.99 | |
49 | 369 | Siggaard Sally M. Dalfoss | 2008 | TUNE | 0816AG | 25 m | 46.80 | |
50 | 349 | Hedetoft-Winther Caroline | 2008 | GREVE | 0874AG | 25 m | 57.10 | |
51 | 345 | Bruun Julie | 2008 | GREVE | 0802AF | 25 m | 59.29 | |
52 | 74 | Grange Fanny | 2006 | ROSKILDE | 25 m | |||
53 | 372 | Dithmar Mathilde | 2009 | GREVE | 0902AC | 25 m | ||
54 | 373 | Poulsen Luna Madrid | 2009 | TUNE | 0972AC | 25 m | ||
55 | 374 | Eirfeldt Anna | 2009 | GREVE | 25 m | |||
56 | 378 | Marquardsen Luna Lizette | 2007 | GREVE | 25 m | |||
57 | 379 | Didriksen Jasmin Algünerhan | 2009 | TUNE | 25 m | |||
58 | 381 | Pedersen Sofia Linnea Birk | 2009 | TUNE | 25 m | |||
59 | 382 | Rasmussen Maja Maria | 2008 | TUNE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 marts 2018 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 06:50 |
Løb 27, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 390 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 32.20 | |
2 | 207 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 33.15 | |
3 | 89 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 34.09 | |
4 | 178 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 36.98 | |
5 | 329 | Plank Nicklas | 2004 | TUNE | 0463AN | 25 m | 39.99 | |
6 | 88 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 40.08 | |
7 | 410 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 40.25 | |
8 | 414 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 41.20 | |
9 | 95 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 42.46 | |
10 | 155 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 42.59 | |
11 | 317 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 25 m | 43.23 | |
12 | 151 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 25 m | 44.14 | |
13 | 18 | Olsen Mathias | 2005 | GREVE | 0521AF | 25 m | 44.72 | |
14 | 200 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 45.81 | |
15 | 92 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 45.96 | |
16 | 9 | Mains Marius | 2005 | ISHØJ | 0551AF | 25 m | 47.16 | |
17 | 76 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 47.84 | |
18 | 204 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 48.18 | |
19 | 408 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 49.72 | |
20 | 406 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 51.17 | |
21 | 402 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 52.37 | |
22 | 202 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | 53.85 | |
23 | 343 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | ISHØJ | 0689AF | 25 m | 54.14 | |
24 | 177 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 54.28 | |
25 | 196 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 57.35 | |
26 | 171 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | ||
27 | 326 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | TUNE | 0351AG | 25 m | ||
28 | 375 | Olsen Mikkel | 2009 | TUNE | 25 m | |||
29 | 383 | Thomsen Mingus Pold | 2009 | TUNE | 25 m | |||
30 | 385 | Karaibrahim Semih Güven | 2009 | GREVE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 marts 2018 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 06:50 |
Løb 28, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 55 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 34.79 | |
2 | 401 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 36.97 | |
3 | 62 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | A6 | 0564AA | 25 m | 38.73 | |
4 | 394 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 38.86 | |
5 | 144 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 40.01 | |
6 | 417 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 40.60 | |
7 | 235 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 42.25 | |
8 | 106 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 42.27 | |
9 | 180 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 42.36 | |
10 | 400 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 43.72 | |
11 | 331 | Schmedes Clara | 2004 | TUNE | 0478AI | 25 m | 43.94 | |
12 | 323 | Svendsen Mathilde | 2004 | GREVE | 0472AQ | 25 m | 44.17 | |
13 | 23 | Willumsen Mathilde | 2006 | GREVE | 0634AI | 25 m | 44.36 | |
14 | 148 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 45.99 | |
15 | 214 | Pedersen Laura | 2007 | KVIK | 0776AD | 25 m | 47.13 | |
16 | 405 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 47.53 | |
17 | 13 | Dithmar Malene | 2006 | GREVE | 0634AN | 25 m | 47.65 | |
18 | 198 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 50.42 | |
19 | 87 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 52.41 | |
20 | 188 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 52.97 | |
21 | 97 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 53.00 | |
22 | 192 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | 53.53 | |
23 | 149 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 53.64 | |
24 | 237 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 54.19 | |
25 | 187 | Fam Isabella | 2006 | KVIK | 0622AN | 25 m | 54.36 | |
26 | 21 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GREVE | 0692AJ | 25 m | 57.42 | |
27 | 218 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | KVIK | 0836AA | 25 m | 57.93 | |
28 | 186 | Fabricius Ronja Skriver | 2006 | KVIK | 0642AP | 25 m | 1:01.86 | |
29 | 367 | Popp-Madsen Louise | 2007 | TUNE | 0758AJ | 25 m | 1:05.08 | |
30 | 175 | Bysand Mie | 2007 | KVIK | 0706AJ | 25 m | 1:06.09 | |
31 | 356 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | GREVE | 0774AH | 25 m | 1:10.08 | |
32 | 350 | Johansen Isabella Høj | 2008 | GREVE | 0894AH | 25 m | ||
33 | 352 | Nielsen Emily Kampmann | 2007 | GREVE | 0784AP | 25 m | ||
34 | 377 | Jarner Olivia | 2009 | GREVE | 25 m | |||
35 | 398 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 marts 2018 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 06:50 |
Løb 29, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 334 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 25 m | 2:10.58 | |
2 | 317 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 25 m | 2:26.77 | |
3 | 199 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 2:26.81 | |
4 | 326 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | TUNE | 0351AG | 25 m | 2:30.49 | |
5 | 219 | Puggaard Casper | 2005 | KVIK | 0593AA | 25 m | 2:31.62 | |
6 | 321 | Knudsen Marco | 2003 | GREVE | 0399AF | 25 m | 2:32.03 | |
7 | 217 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 2:32.45 | |
8 | 325 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 25 m | 2:39.58 | |
9 | 133 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 2:40.33 | |
10 | 410 | Petersen Sean | 2006 | VI39 | 0625AA | 25 m | 2:43.65 | |
11 | 205 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 2:44.42 | |
12 | 211 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 2:48.26 | |
13 | 212 | Mønsted-Martin Nicolas | 2004 | KVIK | 0437AK | 25 m | 2:51.44 | |
14 | 391 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 2:55.33 | |
15 | 171 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 2:56.82 | |
16 | 22 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GREVE | 0675AB | 25 m | 3:00.47 | |
17 | 93 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 3:02.44 | |
18 | 28 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | TUNE | 0519AE | 25 m | 3:04.35 | |
19 | 82 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 3:08.93 | |
20 | 357 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | 3:13.26 | |
21 | 343 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | ISHØJ | 0689AF | 25 m | 3:15.22 | |
22 | 196 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 3:20.07 | |
23 | 204 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 3:23.53 | |
24 | 69 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 3:31.89 | |
25 | 370 | Toft Simon Hasting | 2006 | TUNE | 0613AD | 25 m | 3:41.54 | |
26 | 353 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GREVE | 0627AF | 25 m | 3:59.32 | |
27 | 73 | Echardt William | 2008 | ROSKILDE | 0845AB | 25 m | ||
28 | 177 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | ||
29 | 181 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 25 m | ||
30 | 185 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | ||
31 | 191 | Hansen Simon Dines | 2006 | KVIK | 0621AK | 25 m | ||
32 | 200 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | ||
33 | 209 | Melhede Tobias | 2006 | KVIK | 0653AA | 25 m | ||
34 | 231 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 marts 2018 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 06:50 |
Løb 30, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 393 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 2:36.54 | |
2 | 173 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 2:45.33 | |
3 | 58 | Lillebæk Isabel | 2004 | A6 | 0466AT | 25 m | 2:45.38 | |
4 | 228 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 2:48.13 | |
5 | 180 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 2:49.39 | |
6 | 193 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 2:49.63 | |
7 | 140 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 2:53.26 | |
8 | 395 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 2:53.72 | |
9 | 386 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 2:53.83 | |
10 | 99 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 2:55.21 | |
11 | 14 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 2:58.93 | |
12 | 141 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 3:00.78 | |
13 | 222 | Reimer Siv | 2006 | KVIK | 0688AI | 25 m | 3:03.96 | |
14 | 143 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 3:04.24 | |
15 | 214 | Pedersen Laura | 2007 | KVIK | 0776AD | 25 m | 3:09.07 | |
16 | 225 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 3:09.21 | |
17 | 90 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | 3:10.74 | |
18 | 16 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 3:25.86 | |
19 | 365 | Naaby Signe C. H. | 2007 | TUNE | 0712AI | 25 m | 3:31.01 | |
20 | 197 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 3:48.14 | |
21 | 346 | Byrne Fiona Lei | 2007 | GREVE | 0776AI | 25 m | 3:48.17 | |
22 | 168 | Andersen Emma | 2007 | KVIK | 0768AM | 25 m | 3:50.77 | |
23 | 360 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | TUNE | 0878AE | 25 m | 4:02.38 | |
24 | 167 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 25 m | ||
25 | 183 | Ellehøj Ingrid | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | ||
26 | 184 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | ||
27 | 192 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | ||
28 | 210 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | ||
29 | 328 | Mørk Ida | 2004 | TUNE | 0492AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 marts 2018 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 06:50 |
Løb 31, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 207 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 1:02.13 | |
2 | 227 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 25 m | 1:06.72 | |
3 | 239 | Warberg Rasmus | 2004 | KVIK | 0477AA | 25 m | 1:08.46 | |
4 | 329 | Plank Nicklas | 2004 | TUNE | 0463AN | 25 m | 1:09.32 | |
5 | 61 | Svarrer Julius | 2005 | A6 | 0507AH | 25 m | 1:10.01 | |
6 | 315 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 25 m | 1:10.14 | |
7 | 56 | Kortegaard Anders K. | 2004 | A6 | 0471AB | 25 m | 1:10.85 | |
8 | 182 | Dobel Niklas Wiese | 2004 | KVIK | 0433AB | 25 m | 1:11.74 | |
9 | 59 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 25 m | 1:11.87 | |
10 | 318 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GREVE | 0367AC | 25 m | 1:13.11 | |
11 | 314 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | ISHØJ | 0365AK | 25 m | 1:13.29 | |
12 | 53 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | A6 | 0481AB | 25 m | 1:13.90 | |
13 | 325 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 25 m | 1:14.02 | |
14 | 26 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 1:14.12 | |
15 | 399 | Gaard Anders | 2006 | VI39 | 0683AB | 25 m | 1:14.20 | |
16 | 134 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 1:14.69 | |
17 | 94 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:14.99 | |
18 | 217 | Prehn Viggo | 2004 | KVIK | 0493AE | 25 m | 1:15.57 | |
19 | 176 | Cairo Carlo-Viggo | 2005 | KVIK | 0515AB | 25 m | 1:15.72 | |
20 | 387 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 1:15.77 | |
21 | 233 | Tankmar Andreas Eriksen | 2004 | KVIK | 0471AE | 25 m | 1:16.24 | |
22 | 15 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GREVE | 0645AA | 25 m | 1:16.27 | |
23 | 391 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 1:16.83 | |
24 | 412 | Rendlev Sebastian | 2005 | VI39 | 0547AB | 25 m | 1:17.06 | |
25 | 195 | Hillhouse Alexander | 2004 | KVIK | 0461AL | 25 m | 1:18.82 | |
26 | 155 | Vergmann Sune | 2005 | VATCPH-STT | 0595AH | 25 m | 1:18.83 | |
27 | 319 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GREVE | 0419AK | 25 m | 1:18.98 | |
28 | 52 | Hansen Emil Witzner | 2004 | A6 | 0475AD | 25 m | 1:20.39 | |
29 | 11 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | 1:20.85 | |
30 | 194 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 1:21.56 | |
31 | 414 | Vinge-Maigaard Oscar | 2007 | VI39 | 0751AA | 25 m | 1:22.18 | |
32 | 65 | Tranum Noah | 2004 | A6 | 0449AG | 25 m | 1:22.36 | |
33 | 151 | Rasmussen Frederik | 2005 | VATCPH-STT | 0531AF | 25 m | 1:23.83 | |
34 | 18 | Olsen Mathias | 2005 | GREVE | 0521AF | 25 m | 1:25.73 | |
35 | 229 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 1:25.79 | |
36 | 211 | Mikkelsen Gustav Majkjær | 2005 | KVIK | 0577AJ | 25 m | 1:26.04 | |
37 | 22 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GREVE | 0675AB | 25 m | 1:27.43 | |
38 | 232 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | 1:27.74 | |
39 | 181 | Dobel Andreas Wiese | 2006 | KVIK | 0645AE | 25 m | 1:28.34 | |
40 | 28 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | TUNE | 0519AE | 25 m | 1:30.98 | |
41 | 230 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 1:31.75 | |
42 | 240 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 1:32.39 | |
43 | 9 | Mains Marius | 2005 | ISHØJ | 0551AF | 25 m | 1:32.82 | |
44 | 406 | Leisvig Marinus | 2007 | VI39 | 0773AD | 25 m | 1:33.64 | |
45 | 231 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 1:34.87 | |
46 | 408 | Møller-Ern Valdemar | 2008 | VI39 | 0821AA | 25 m | 1:35.07 | |
47 | 347 | Dimon Mark | 2006 | GREVE | 0667AJ | 25 m | 1:35.60 | |
48 | 27 | Madsen Cilas | 2005 | TUNE | 0557AB | 25 m | 1:37.91 | |
49 | 348 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GREVE | 0763AC | 25 m | 1:38.20 | |
50 | 342 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 25 m | 1:38.72 | |
51 | 411 | Rasmussen Jonathan | 2006 | VI39 | 0617AD | 25 m | 1:38.78 | |
52 | 402 | Hvid William | 2007 | VI39 | 0737AH | 25 m | 1:40.00 | |
53 | 353 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GREVE | 0627AF | 25 m | 1:40.93 | |
54 | 344 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 25 m | 1:41.19 | |
55 | 174 | Brink Alexander | 2005 | KVIK | 0505AK | 25 m | 1:41.52 | |
56 | 179 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | 1:41.89 | |
57 | 409 | Nielsen Nikolaj | 2007 | VI39 | 0793AG | 25 m | 1:42.61 | |
58 | 370 | Toft Simon Hasting | 2006 | TUNE | 0613AD | 25 m | 1:46.47 | |
59 | 72 | Colmorten Cornelis | 2006 | ROSKILDE | 0695AI | 25 m | 1:54.96 | |
60 | 358 | Dabelsteen Alex Leander | 2006 | TUNE | 0699AG | 25 m | 1:58.72 | |
61 | 362 | Larsen Sebastian Crone | 2008 | TUNE | 0859AD | 25 m | 1:59.14 | |
62 | 368 | Rasmussen William Zuk | 2008 | TUNE | 0801AE | 25 m | 2:12.48 | |
63 | 364 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | TUNE | 0741AH | 25 m | 2:16.13 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 marts 2018 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 06:50 |
Løb 32, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 139 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:09.33 | |
2 | 55 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 1:11.99 | |
3 | 17 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 1:12.70 | |
4 | 316 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GREVE | 0482AK | 25 m | 1:12.80 | |
5 | 324 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | TUNE | 0464AK | 25 m | 1:14.33 | |
6 | 51 | Ekman Emma | 2004 | A6 | 0494AG | 25 m | 1:17.27 | |
7 | 417 | Gudme Sarah | 2007 | VI39 | 0738AE | 25 m | 1:17.54 | |
8 | 60 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 1:17.56 | |
9 | 201 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 1:17.62 | |
10 | 397 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 1:17.77 | |
11 | 87 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 1:18.91 | |
12 | 14 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 1:19.07 | |
13 | 193 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 1:19.10 | |
14 | 223 | Roskær Elisabeth | 2004 | KVIK | 0464AC | 25 m | 1:19.23 | |
15 | 327 | Larsen Annika Britt | 2005 | TUNE | 0586AD | 25 m | 1:19.38 | |
16 | 189 | Guldberg Emma Karoline | 2005 | KVIK | 0578AK | 25 m | 1:20.38 | |
17 | 228 | Stahl Victoria W. | 2005 | KVIK | 0566AJ | 25 m | 1:20.63 | |
18 | 323 | Svendsen Mathilde | 2004 | GREVE | 0472AQ | 25 m | 1:20.82 | |
19 | 331 | Schmedes Clara | 2004 | TUNE | 0478AI | 25 m | 1:21.15 | |
20 | 330 | Schau Nomi I. K. | 2004 | TUNE | 0408AI | 25 m | 1:21.53 | |
21 | 238 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 1:21.56 | |
22 | 145 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 1:21.58 | |
23 | 407 | Møller-Ern Alma | 2006 | VI39 | 0662AB | 25 m | 1:21.74 | |
24 | 25 | Larsen Alberte Crone | 2006 | TUNE | 0682AK | 25 m | 1:22.72 | |
25 | 225 | Smerdal Lara | 2006 | KVIK | 0628AI | 25 m | 1:22.76 | |
26 | 313 | Andersen Frida Høj | 2005 | ISHØJ | 0504AL | 25 m | 1:22.93 | |
27 | 234 | Tankmar Julie Eriksen | 2006 | KVIK | 0678AI | 25 m | 1:23.17 | |
28 | 143 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 1:23.22 | |
29 | 57 | Larsen Julie Merl | 2005 | A6 | 0584AB | 25 m | 1:23.31 | |
30 | 146 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 1:23.71 | |
31 | 8 | Gotfredsen Emilia | 2005 | ISHØJ | 0562AE | 25 m | 1:26.26 | |
32 | 236 | Thomsen Clara | 2006 | KVIK | 0692AM | 25 m | 1:26.73 | |
33 | 213 | Namensen Molly | 2006 | KVIK | 0684AJ | 25 m | 1:27.32 | |
34 | 405 | Larsen Sofie | 2006 | VI39 | 0632AQ | 25 m | 1:28.54 | |
35 | 12 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GREVE | 0504AE | 25 m | 1:28.79 | |
36 | 20 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 25 m | 1:28.81 | |
37 | 359 | Frederiksen Annika | 2007 | TUNE | 0766AI | 25 m | 1:29.51 | |
38 | 23 | Willumsen Mathilde | 2006 | GREVE | 0634AI | 25 m | 1:29.83 | |
39 | 10 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GREVE | 0674AN | 25 m | 1:29.93 | |
40 | 19 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 25 m | 1:30.08 | |
41 | 150 | Madsen Rebecca Ella | 2006 | VATCPH-STT | 0628AB | 25 m | 1:31.87 | |
42 | 16 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 1:32.22 | |
43 | 400 | Ghizzaui Lara | 2007 | VI39 | 0702AF | 25 m | 1:32.22 | |
44 | 24 | Giolbas Mille | 2006 | TUNE | 0604AL | 25 m | 1:33.29 | |
45 | 144 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 1:33.46 | |
46 | 152 | Rørbech Hanna | 2006 | VATCPH-STT | 0672AG | 25 m | 1:35.29 | |
47 | 148 | Haagen Emma | 2006 | VATCPH-STT | 0676AH | 25 m | 1:35.35 | |
48 | 396 | Pedersen Line | 2005 | GSK | 0562AO | 25 m | 1:35.36 | |
49 | 398 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 1:36.71 | |
50 | 77 | Johansen Klara Frida | 2005 | ROSKILDE | 0586AQ | 25 m | 1:36.97 | |
51 | 21 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GREVE | 0692AJ | 25 m | 1:37.40 | |
52 | 147 | Barrisøe Rosa Cornelia | 2006 | VATCPH-STT | 0686AL | 25 m | 1:37.48 | |
53 | 153 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 1:38.70 | |
54 | 83 | Schyth Tilde | 2006 | ROSKILDE | 0622AG | 25 m | 1:39.66 | |
55 | 149 | Hansen Maja | 2006 | VATCPH-STT | 0652AE | 25 m | 1:40.47 | |
56 | 85 | Sørensen Silje | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 1:40.83 | |
57 | 29 | Sørensen Marie Skole | 2006 | TUNE | 0636AI | 25 m | 1:41.74 | |
58 | 363 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | TUNE | 0704AI | 25 m | 1:42.65 | |
59 | 351 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | 1:42.75 | |
60 | 13 | Dithmar Malene | 2006 | GREVE | 0634AN | 25 m | 1:43.02 | |
61 | 367 | Popp-Madsen Louise | 2007 | TUNE | 0758AJ | 25 m | 1:44.03 | |
62 | 78 | Kjeldsen Sofja | 2006 | ROSKILDE | 0694AS | 25 m | 1:46.32 | |
63 | 197 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 1:48.46 | |
64 | 168 | Andersen Emma | 2007 | KVIK | 0768AM | 25 m | 1:52.65 | |
65 | 186 | Fabricius Ronja Skriver | 2006 | KVIK | 0642AP | 25 m | 1:52.83 | |
66 | 354 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2008 | GREVE | 0842AH | 25 m | 1:53.75 | |
67 | 360 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | TUNE | 0878AE | 25 m | 1:56.22 | |
68 | 175 | Bysand Mie | 2007 | KVIK | 0706AJ | 25 m | 1:57.40 | |
69 | 355 | Sørensen Mathilde Bremer | 2006 | GREVE | 0688AN | 25 m | 1:57.44 | |
70 | 356 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | GREVE | 0774AH | 25 m | 1:57.67 | |
71 | 218 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | KVIK | 0836AA | 25 m | 1:58.29 | |
72 | 361 | Kristensen Rebekka Gjørup | 2007 | TUNE | 0722AI | 25 m | 1:58.96 | |
73 | 352 | Nielsen Emily Kampmann | 2007 | GREVE | 0784AP | 25 m | 2:03.99 | |
74 | 350 | Johansen Isabella Høj | 2008 | GREVE | 0894AH | 25 m | 2:10.25 | |
75 | 369 | Siggaard Sally M. Dalfoss | 2008 | TUNE | 0816AG | 25 m | 2:11.31 | |
76 | 349 | Hedetoft-Winther Caroline | 2008 | GREVE | 0874AG | 25 m | 2:13.58 | |
77 | 70 | Berg Nora | 2006 | ROSKILDE | 0634AT | 25 m | ||
78 | 74 | Grange Fanny | 2006 | ROSKILDE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 marts 2018 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 06:50 |
Løb 33, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 199 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 25 m | 4:40.62 | |
2 | 205 | Kroos Oscar | 2004 | KVIK | 0459AF | 25 m | 4:49.72 | |
3 | 390 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 4:51.58 | |
4 | 133 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 4:51.73 | |
5 | 178 | Christensen Mathias | 2004 | KVIK | 0489AE | 25 m | 4:51.95 | |
6 | 194 | Hermansen Louie | 2004 | KVIK | 0419AE | 25 m | 4:52.93 | |
7 | 95 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 5:01.82 | |
8 | 203 | Kristensen David | 2003 | KVIK | 0359AP | 25 m | 5:21.23 | |
9 | 88 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 5:43.46 | |
10 | 89 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 5:55.00 | |
11 | 92 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 5:55.00 | |
12 | 82 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 6:01.53 | |
13 | 389 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 6:02.87 | |
14 | 93 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 6:12.00 | |
15 | 75 | Granic Valdemar | 2006 | ROSKILDE | 0695AE | 25 m | 6:47.90 | |
16 | 170 | Andersen Sejer | 2005 | KVIK | 0517AN | 25 m | ||
17 | 317 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 25 m | ||
18 | 348 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GREVE | 0763AC | 25 m | ||
19 | 357 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | ||
20 | 358 | Dabelsteen Alex Leander | 2006 | TUNE | 0699AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 marts 2018 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 06:50 |
Løb 34, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 173 | Berthou Mille Maxwell | 2005 | KVIK | 0534AA | 25 m | 5:06.73 | |
2 | 397 | Andersen Anna | 2007 | VI39 | 0732AK | 25 m | 5:06.91 | |
3 | 97 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 5:08.17 | |
4 | 226 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 25 m | 5:10.63 | |
5 | 393 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 5:11.06 | |
6 | 99 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 5:17.63 | |
7 | 106 | Zafra Antoinette | 2005 | ROSKILDE | 0518AA | 25 m | 5:34.00 | |
8 | 201 | Koch Caroline | 2005 | KVIK | 0536AC | 25 m | 5:36.92 | |
9 | 96 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 5:37.19 | |
10 | 98 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 5:56.62 | |
11 | 90 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | 6:11.02 | |
12 | 21 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GREVE | 0692AJ | 25 m | ||
13 | 146 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | ||
14 | 190 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | ||
15 | 198 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | ||
16 | 221 | Refsgaard Lise | 2005 | KVIK | 0552AC | 25 m | ||
17 | 333 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | TUNE | 0446AD | 25 m | ||
18 | 346 | Byrne Fiona Lei | 2007 | GREVE | 0776AI | 25 m | ||
19 | 351 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | ||
20 | 386 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | ||
21 | 395 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 marts 2018 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 06:50 |
Løb 35, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 63 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 2:44.22 | |
2 | 64 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 25 m | 2:45.97 | |
3 | 318 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GREVE | 0367AC | 25 m | 2:49.75 | |
4 | 15 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GREVE | 0645AA | 25 m | 3:02.14 | |
5 | 135 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 3:02.69 | |
6 | 319 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GREVE | 0419AK | 25 m | 3:10.55 | |
7 | 207 | Køhn Joakim | 2003 | KVIK | 0375AE | 25 m | 3:12.54 | |
8 | 174 | Brink Alexander | 2005 | KVIK | 0505AK | 25 m | 3:45.14 | |
9 | 76 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 3:45.46 | |
10 | 9 | Mains Marius | 2005 | ISHØJ | 0551AF | 25 m | 3:57.52 | |
11 | 343 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | ISHØJ | 0689AF | 25 m | 4:17.91 | |
12 | 179 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | ||
13 | 191 | Hansen Simon Dines | 2006 | KVIK | 0621AK | 25 m | ||
14 | 232 | Sørensen Mads | 2005 | KVIK | 0585AB | 25 m | ||
15 | 332 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 25 m | ||
16 | 342 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 25 m | ||
17 | 344 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 25 m | ||
18 | 347 | Dimon Mark | 2006 | GREVE | 0667AJ | 25 m | ||
19 | 366 | Petersen Philip Kriwat | 2007 | TUNE | 0723AH | 25 m | ||
20 | 375 | Olsen Mikkel | 2009 | TUNE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 marts 2018 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 06:50 |
Løb 36, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 139 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 2:47.34 | |
2 | 394 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 2:55.34 | |
3 | 62 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | A6 | 0564AA | 25 m | 2:55.90 | |
4 | 316 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GREVE | 0482AK | 25 m | 3:01.02 | |
5 | 401 | Hartvig-Olsen Emilie | 2006 | VI39 | 0634AH | 25 m | 3:04.64 | |
6 | 144 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 3:05.86 | |
7 | 50 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 25 m | 3:06.11 | |
8 | 235 | Taul Signe Astrup | 2004 | KVIK | 0402AQ | 25 m | 3:06.42 | |
9 | 238 | Walløe Filippa | 2005 | KVIK | 0502AC | 25 m | 3:36.35 | |
10 | 13 | Dithmar Malene | 2006 | GREVE | 0634AN | 25 m | 3:42.30 | |
11 | 214 | Pedersen Laura | 2007 | KVIK | 0776AD | 25 m | 3:42.58 | |
12 | 216 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 3:44.74 | |
13 | 236 | Thomsen Clara | 2006 | KVIK | 0692AM | 25 m | 3:51.83 | |
14 | 23 | Willumsen Mathilde | 2006 | GREVE | 0634AI | 25 m | 3:52.27 | |
15 | 12 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GREVE | 0504AE | 25 m | 3:56.78 | |
16 | 184 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 4:08.19 | |
17 | 167 | Aidinian Amanda | 2007 | KVIK | 0792AJ | 25 m | ||
18 | 210 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | ||
19 | 220 | Qvant Ingeborg Fleron | 2007 | KVIK | 0756AN | 25 m | ||
20 | 237 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | ||
21 | 345 | Bruun Julie | 2008 | GREVE | 0802AF | 25 m | ||
22 | 359 | Frederiksen Annika | 2007 | TUNE | 0766AI | 25 m | ||
23 | 363 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | TUNE | 0704AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 marts 2018 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 06:50 |
Løb 37, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 307 | Gti2 Drenge 1 | 2003 | GTI | 25 m | 1:47.99 | ||
2 | 159 | Kvik Dudes | 2003 | KVIK | 25 m | 1:48.50 | ||
3 | 48 | A6 Drange | 2003 | A6 | 25 m | 1:50.22 | ||
4 | 308 | Gti2 Drenge 2 | 2004 | GTI | 25 m | 1:50.99 | ||
5 | 166 | Kvik Youngsters | 2004 | KVIK | 25 m | 1:55.00 | ||
6 | 160 | Kvik K3 Drenge | 2004 | KVIK | 25 m | 1:57.90 | ||
7 | 388 | Vg17 Gsk Drenge | 2003 | GSK | 25 m | 2:00.00 | ||
8 | 104 | Roskilde Vikings Årgang | 2003 | ROSKILDE | 25 m | 2:00.43 | ||
9 | 415 | Vi39 Gun Show | 2005 | VI39 | 25 m | 2:04.00 | ||
10 | 105 | Roskilde Vikings Årgang 2 | 2003 | ROSKILDE | 25 m | 2:05.00 | ||
11 | 1 | Gti3 Drenge X | 2005 | GTI | 25 m | 2:05.06 | ||
12 | 156 | Kvik Drenge 1 | 2005 | KVIK | 25 m | 2:15.81 | ||
13 | 2 | Gti3 Drenge Y | 2005 | GTI | 25 m | 2:19.08 | ||
14 | 157 | Kvik Drenge 2 | 2006 | KVIK | 25 m | 2:20.71 | ||
15 | 336 | Gtis 06Er Drenge | 2006 | GTI | 25 m | 2:24.00 | ||
16 | 158 | Kvik Drenge 3 | 2006 | KVIK | 25 m | 2:30.08 | ||
17 | 337 | Gtis 07Er Drenge | 2007 | GTI | 25 m | 2:30.50 | ||
18 | 341 | Gtis Talent Drenge | 2006 | GTI | 25 m | 2:53.00 | ||
19 | 66 | Roskilde Vikinger 1 | 2007 | ROSKILDE | 25 m | |||
20 | 67 | Roskilde Vikinger 2 | 2003 | ROSKILDE | 25 m | |||
21 | 339 | Gtis 09Er Drenge | 2006 | GTI | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 marts 2018 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 06:50 |
Løb 38, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 162 | Kvik Ladys | 2004 | KVIK | 25 m | 1:56.00 | ||
2 | 137 | Vg17 Vest Piger 1 | 2004 | VEST | 25 m | 1:59.90 | ||
3 | 49 | A6 Piger | 2004 | A6 | 25 m | 1:59.98 | ||
4 | 310 | Gti2 Piger 1 | 2004 | GTI | 25 m | 2:03.99 | ||
5 | 392 | Vg17 Gsk Piger | 2004 | GSK | 25 m | 2:04.70 | ||
6 | 161 | Kvik K3 Piger | 2005 | KVIK | 25 m | 2:07.40 | ||
7 | 100 | Roskilde Skjoldmøer Årg | 2004 | ROSKILDE | 25 m | 2:08.45 | ||
8 | 311 | Gti2 Piger 2 | 2004 | GTI | 25 m | 2:09.99 | ||
9 | 163 | Kvik Piger 1 | 2007 | KVIK | 25 m | 2:10.00 | ||
10 | 416 | Vi39 Super Sild | 2006 | VI39 | 25 m | 2:12.00 | ||
11 | 5 | Gti3 Piger X | 2006 | GTI | 25 m | 2:13.00 | ||
12 | 142 | Vg17 Vest Piger 2 | 2005 | VEST | 25 m | 2:19.90 | ||
13 | 7 | Gti3 Piger Z | 2005 | GTI | 25 m | 2:21.19 | ||
14 | 6 | Gti3 Piger Y | 2006 | GTI | 25 m | 2:22.22 | ||
15 | 164 | Kvik Piger 2 | 2006 | KVIK | 25 m | 2:30.00 | ||
16 | 3 | Gti3 Piger 2007 | 2007 | GTI | 25 m | 2:30.24 | ||
17 | 165 | Kvik Piger 3 | 2007 | KVIK | 25 m | 2:40.00 | ||
18 | 338 | Gtis 08 Piger | 2008 | GTI | 25 m | 3:06.00 | ||
19 | 4 | Gti3 Piger T | 2006 | GTI | 25 m | 3:15.90 | ||
20 | 68 | Roskildes Skjoldmøer 1 | 2005 | ROSKILDE | 25 m | |||
21 | 335 | Gti Ta Piger | 2007 | GTI | 25 m | |||
22 | 340 | Gtis 2009 Piger | 2009 | GTI | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 11 marts 2018 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 06:50 |